Jump to content

Welcome to KitrinoMavro Board
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Πρωταθλήτρια 2017-2018

- - - - - Γαμησι-ηρθαμε

• This topic is locked This topic is locked
54 replies to this topic

ALati

ALati

Senior Member

• Members
  • 11,269 posts
Η αγαπημένη όλων μας, σε λίγες εβδομάδες στέφεται Πρωταθλητρια και τυπικά.

Ανοίγω το τοπίο για να γράψει ο καθένας :

1. Συναισθήματα : Βγάζουμε αυτά που τόσα χρόνια μας βασάνιζαν

2. Κομβικά σημεία της φετινής σεζόν είτε θετικά είτε αρνητικά

3. Πρωτεργάτες της επιτυχίας εως 11 τον αριθμό κι αν μπορούμε αιτιολογώντας.

Γαμησια, βυζγια, μελλοντολογια παρακαλώ σε άλλα τοπία. Ευχαριστώ

nea makri

nea makri

Senior Member

• Members
  • 1,026 posts

εγώ λέω να κάνουμε κλειστό το φόρουμ πριν βγει καμία απόφαση πολική αρκούδα και τότε γράφουμε ελεύθερα

ALati

ALati

Senior Member

• Members
  • 11,269 posts
Μπορει ο καθενας να γραψει οποτε νομιζει οτι βγηκαμε πρωταθλητες. Απλα.

Nestoridis21

Nestoridis21

Senior Member

• Members
  • 3,030 posts
Τοπικιο καταθεσης ψυχης...ειναι τοσα πολλα που θελω να γραψω κ φοβαμαι μηπως τελικα χασουμε το πρωταθλημα. Επιφυλασσομαι...24 χρονια ειναι παρα πολλα. Γκρεμιστηκαν γηπεδα, εφυγαν δικοι μας ανθρωποι, αλλοι γεννηθηκαν, καποιοι μεταναστευσαν κ καποιοι γυρισαν κοντα στην αγαπη που μας συντροφευει απο παιδια. Ειλικρινα μου ερχονται τοσες εικονες κ λογια που δακρυζω. Δεν μπορω να γραψω τιποτα ακομα, φοβαμαι μην χαθει το ονειρο..
  • ALati, aris2168, yiannis_21 and 2 others like this
MONO AEK!!!

nea makri

nea makri

Senior Member

• Members
  • 1,026 posts

Αλλά έτσι για χαβαλέ και μιας και έβαλα λίγη ρακή:

1) Τόσα χρόνια με βασάνιζε η σκέψη πως δεν θα φτιάξει ποτέ το ποδόσφαιρο, πως δεν θα πάρουμε ποτέ πρωτάθλημα 

και επικουρικά μήπως έχω διαλέξει λάθος ομάδα. Καμία από τις παραπάνω ανησυχίες δεν έχει σταματήσει!

2) Κομβικά σημεία η πρώτη νίκη με γαύρο, η δεύτερη νίκη με γαύρο(όταν όλα έδειχναν πως πάνε να μας φύγουν)

και ο αυτοκτονικός ιδεασμός που έπιασε τους πάνω.

3) Μελισσανίδης, Χιμένεθ, Γκατσιούδης οπαδός ΠΑΟΚ, Ιβάν, Λυσάνδρου και μετά όλοι οι παίκτες.

• ALati, aris2168 and yiannis_21 like this

Kostas21

Kostas21

Senior Member

• Members
  • 3,321 posts

devils-pact.jpg

To τιμημα ειναι τεραστιο, αλλα αναστηθηκαμε!

• SpiRos, BillR21 and Bukowski like this
Nolite te Bastardes Carborundorum

ALati

ALati

Senior Member

• Members
  • 11,269 posts
1) 52 πλεον. Στα 28 μου το τελευταιο πρωταθλημα. Με γιο 3 ετων να γινεται 27. Με καποιους ανθρωπους που μου εμαθαν την Α.Ε.Κ και τη Ν. Φιλαδελφεια, να μην ειναι πλεον εν ζωη.
Κλαμα και αγωνια, αρνηση της πραγματικοτητας για εναν πριγκηπα που πηδηξε απο το καραβι και διαγραφτηκε απο εμενα.
Χρονια δυσκολα σε περιβαλλον ποδοσφαιρικης χουντας που ομοια της εμελλε να μην ξαναζησουμε. Ποδοσφαιριστες να σε εγκαταλειπουν, "διαλειμματα" με παικτες που σε επελεγαν και σου εδινε κουραγιο η παρουσια τους, παραγοντες τρελοι και πολυ μικροι για τη θεση τους. Δεν ηταν ομως το τελος. Ειχε και πιο κατω.
Η μυρωδια της Κυριακης στο Ναο, τα σημεια συναντησης, οι ιαχες απο μακρια, η παιδικη ορμη, οι αγωνιες, οι χαρες, οι λυπες, πρωταθληματα, νυχτες Ευρωπης, γκρεμιστηκαν κι εγιναν μπαζα απο αφελεις.
Να ηταν αυτο το τελος ? Κι ομως δεν ηταν.
Μονη ξανα δε θα σ'αφησω...ελπιδες, πολλες ελπιδες, προσωρινη ανανηψη αλλα το τελος ηρθε.
Η Α.Ε.Κ μου μπροστα σε βουνο απο προβληματα, βρεθηκε στην κολαση.
Τι να πω σε μενα ? Τι να πω στον Πανο που εκλαιγε ?
Θυμωμενοι συγγενεις "Σα τα μουτρα σου το εκανες το παιδι, θ'αρρωστησει". Οκ
Θα επιστρεψω. Σας το υποσχομαι. Δε μπορω να μην επιστρεψω. Η Ιστορια θα με γυρισει εκει που με θελει.
Γ'Εθνικη κι ο Γιανναρος να δηλωνει..κασκολακι κι ΑΕΚΑΡΑ. Εβαλα τα κλαματα με αυτο. Λυγισα.
Τρενακι στην Α' και πως αλλιως θα γινοταν ? Ησυχασατε ? ...κακως αν ησυχασατε.
Με εναν Ποντιο ποτε δεν ησυχαζεις. Μπουλντοζες και μπετα εκει που τα ονειρα μας εγιναν μπαζα και φουλ για τα τειχη που δεν προκειται να πεσουν ποτε ξανα. Ησυχασατε ? ...κακως αν ησυχασατε.
Υπαρχουν 11,18,23,30+1 ανθρωποι που μας θυμισαν οτι απο Κυριακη που βλεπαμε την ομαδα, μεσολαβουσε ενας ολοκληρος αιωνας μεχρι την επομενη.
Αγωνιες, χαρες, αμφισβητηση, ευθυνες, Ευρωπη, Κυπελλο, Πρωταθλημα. Επιστρεψαμε. Ηρθαμε.
Η αγαπημενη ολων μας γινεται παλι πρωτη κι ετοιμαζεται να στολιστει για την απονομη.
Ησυχαζει η ψυχη ολων μας. Κι αυτων που δεν ειναι πια κοντα μας. Αυτων που δεν προλαβαν να την ξαναδουν Βασιλισσα στο Ναο της.
ΜΟΝΟ Α.Ε.Κ ΡΕ!!!!

2. Κομβικα σημεια

ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΕΚ
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟΥ ΤΗΜ
ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΜΑΝΤΑΛΟΥ

11 ΠΡΩΤΕΡΓΑΤΕΣ

ΧΙΜΕΝΕΘ
ΣΙΜΟΕΣ
ΛΙΒΑΙΑ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΓΚΑΛΟ
ΜΠΑΚΑΚΗΣ
ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
  • CHRIS, MITSAKLAS, Hades and 14 others like this

MITSAKLAS

MITSAKLAS

Ολγάρα

• Members
  • 16,648 posts
Αυτό το ποστάρισμα του Γιάννη με το κασκολάκι στο χέρι... ακόμα και αν έχει χαθεί, πρέπει να μπει πρώτη σελίδα στο ΚΜ.

Hades

Hades

HOMO PASOKUS

• Members
  • 14,711 posts
Στο κύπελλο που πήραμε στο μπάσκετ έκλαιγα μισή ωρα
Ακομα δεν εχω συμβιβαστεί με την ιδέα του πρωταθλήματος, περιμένω.
Δε ξερω πως θα αντιδράσω ίσως είμαι και εξωτερικό εκείνες τις ημέρες...
  • Mike and cmpunk21 like this
Quote Originally Posted by ALati
ΡΕ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ

stavros 9-11

stavros 9-11

ISKRA ΤΗΣ ΑΕΚ

• Moderators
  • 16,436 posts
Από παιδάκι στο δημοτικό τότε που η ΑΕΚ ήταν η καλύτερη ομάδα της χώρας, η ΝΦ το καλύτερο γήπεδο της χώρας και τα τρία εκείνα πρωταθλήματα που τόσο φυσιολογικά κατέληξαν σε εμάς.
Τροχανας, Ρέιντζερς και μαγεία Βασίλη Τσιάρτα. Ακόμα κι αν δεν πήραμε εκείνα τα πρωταθλήματα, ημασταν οι καλύτεροι. Και πουτσα μας όλα σε τελική ανάλυση.
Γυμνάσιο μετά, φεύγει το βατραχι κι αρχίζει η παρακμή. Αρχίζουν και μας πετσοκοβουν, η μια πουστια διαδέχεται την άλλη, δεν είμαστε οι καλύτεροι αλλά τουλάχιστον όπου τους βρούμε συνήθως τους γαμαμε.
Εφηβικές αλητειες, τα πρώτα τσιγάρα, οι πρώτες μπυρες και η πρώτη συνειδητοποίηση ότι η ΑΕΚ είναι πολλά περισσότερα από 11 παίχτες.

Έρχεται κι ο Σάντος κάτι πάει να γίνει αλλά δεν. Θεσσαλονίκη, νομική σχολή, εισέρχονται στη ζωή μου έννοιες όπως παοκ, Άρης κλπ. Τι ν τούτοι, τι θέλουν; Ένα απόγευμα λιγο πάνω απ' το τουρκικό προξενείο στη Θεσσαλονίκη, ίσως να μην άλλαξε η ζωή μου, όμως σιγουρα στιγματίστηκε, μάλλον για πάντα.
Συνομωτικα, σα να πρόκειται για ένταξη σε παράνομη οργάνωση. AEK GHOST CLUB.

Από εκεί και πέρα, ακόμα κι αν πλέον δε συμμετέχω στις τάξεις της Original, η ΑΕΚ κατέστη συνώνυμο της καθημερινότητας μου. Δεν υπάρχει πόλη της Ελλάδας που να μην έχω έναν άνθρωπο να πάω λόγω ΑΕΚ, χωρια του πόσοι άνθρωποι πέρασαν απ' τη ζωή μου λόγω ΑΕΚ.

Οι πεσαδες και τα πρωταθλήματα παραμένουν δευτερεύοντα σε όλο αυτό. Το σημαντικότερο είναι ότι γινόμαστε περισσότεροι. Θα έρθουν κι άλλες μαύρες εποχές αυτό είναι αναπόφευκτο. Αλλά χρειαζόμαστε και τις γιορτές.

ΑΕΚ γιατί καυλώνει το μουνι της μάνας τους
  • MITSAKLAS, SpiRos, BillR21 and 7 others like this

Coming home, far away, when I see the runway lights

ReBo

ReBo

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΚΟ

• Members
  • 14,071 posts

να ξαναφτιακτει και να ξανακρεμαστει 

το κιτρινο πανι με τα μαυρα γραμματα που υπηρχε στο ναο

στο τeλευταιο τσαμπιονι

και εγραφε "champions generation".

μονο αυτο με νοιαζει πλεον.

ΤΣΑΜΠΙΟΝΙ

Rayo Vallecano 21

Rayo Vallecano 21

Senior Member

• Members
  • 7,617 posts

να ξαναφτιακτει και να ξανακρεμαστει 

το κιτρινο πανι με τα μαυρα γραμματα που υπηρχε στο ναο

στο τeλευταιο τσαμπιονι

και εγραφε "champions generation".

μονο αυτο με νοιαζει πλεον.

Πρεπει να ηταν στην λήξη του προτελευταιου πρωταθληματος αυτο το πανό, με τον γαυρο το 1993.

Το ειχε φτιαξει η θυρα21 και απλώσει μπροστα από την θυρα 3.

Μπορει και να το ειχαν βαλει και στη φιεστα του 94 με τον ΟΦΗ.

GIANNHS

GIANNHS

EX-PRESIDENT ΑΝΤΙΚΛΑΨΑΣ21

• Members
  • 4,146 posts
  • Locationkingston jamaika

Πρεπει να ηταν στην λήξη του προτελευταιου πρωταθληματος αυτο το πανό, με τον γαυρο το 1993.

Το ειχε φτιαξει η θυρα21 και απλώσει μπροστα από την θυρα 3.

Μπορει και να το ειχαν βαλει και στη φιεστα του 94 με τον ΟΦΗ.

92-93-94  .... CHAMPIONS GENERATION..... Μεσα στο γηπεδο το φτειαξαμε..Το εβαφα και ο αέρας επερνε τη σκόνη απο το ταρτάν του στίβου και το πέταγε πάνω στα φρεσκοβαμενα γραμματα... Και ο μπινες να γελάει και να με κραζει που πανω στα νεύρα μου έφαγα τούμπα στο γρασίδι...

Edited by GIANNHS, 17 March 2018 - 16:25.

• CHRIS, MITSAKLAS, aris2168 and 3 others like this

ΚΑΛΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ...... ΚΑΚΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ...... ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ .... LA FAMIGLIA

Rayo Vallecano 21

Rayo Vallecano 21

Senior Member

• Members
  • 7,617 posts

92-93-94  .... CHAMPIONS GENERATION..... Μεσα στο γηπεδο το φτειαξαμε..Το εβαφα και ο αέρας επερνε τη σκόνη απο το ταρτάν του στίβου και το πέταγε πάνω στα φρεσκοβαμενα γραμματα... Και ο μπινες να γελάει και να με κραζει που πανω στα νεύρα μου έφαγα τούμπα στο γρασίδι...

Ε τοτε ειχε μπει και αλλο champions generation της θυρας 21, με τον γαυρο το 93.

Στο 1.00 με 1.04 φαινεται στο βιντεο, CHAMPIONS GENERATION GATE21 στα καγκελα της 3.

Kostas21

Kostas21

Senior Member

• Members
  • 3,321 posts

Επιμενω.

Κειμενακι σε later time.

• CHRIS likes this
Nolite te Bastardes Carborundorum

Skepastos

Skepastos

Senior Member

• Members
  • 1,642 posts

1) ΑΕΚ - Απολλων Καλαμαριας, 3-0, 93-94 η πρώτη γνωριμία. Απο νωρίς στην Αθήνα, Ομόνοια αγορά πλήρης στολή ΑΕΚ, απο σχάρες - κάλτσες μέχρι εμφάνιση. Μαιμού εννοείται, ποιός χέστηκε. Το 7 στην πλάτη. Μη με ρωτήσετε ποιού. Φτάνουμε, η μυρωδιά απο το βρώμικο και το καπνογόνο μου παίρνουν τα μυαλά. Η κερκίδα τρέμει. Αρχίζει το ματς, εμείς στην 3 και εγώ να χαζεύω προς τη Σκεπαστη, τον πατερα μου να μονολογεί τι παιχτάρα είναι ο Μανωλάς και να θυμάμαι μόνο ένα ψαλιδάκι του Δημητριάδη νομίζω στο οριζόντιο. Δεν μου αφηνε περιθώρια το πάρτι στην κερκίδα. Τελειώνει, πάμε στη 18 να περιμένουμε για αυτόγραφο. Η κυρα Ολγα με μια εικόνα να σταυρώνει τον προδότη, ο άλλος προδότης να αναρωτιέται "το Καλαμαριά έφυγε;" και ο Βασιλομπίλαρος βιαστικός να υπογράψει το φύλλο αγώνα. Αυτόγραφο δεν πηρα. Ποιος χέστηκε. Υπνο με τη στολή της ΑΕΚ και το πρωί με αυτή στο σχολείο. Ο πρώτος ήμουν που έσκασε με φανέλα ομάδας. Ακόμα το λένε. Ερχεται το 96, το καταραμενο 96, η βρωμικη προδοσια, ο παππους μου βρίζει τον αλήτη και εγώ κρύβομαι και κλαίω. Κλαίω πολύ, για μέρες. Δεν θυμάμαι να έχω κλαψει παλι τόσο πολύ. Μπέσα.

Φτάνει το Γυμνάσιο και με κρατάνε όρθιο τα γκολ του κοντού και τα σκασιαρχεία με ένα θείο για απογεύματα Σκεπαστής. Εφηβεία, οργή, μανούρες στο σχολείο μα δεν μου μιλάει κανείς. Είναι τρελό το παιδί. Ισα που προλαβαίνω το πρωτο κλαμπ και κλείνει. Ξενέρα. Να ενα κυπελλάκι και αναζωπυρώνει η ελπίδα, κάπου ξεπεταγονται κάτι κολοσσοι και λεμε μπας και; Αλλα μας προσγειώνουν απότομα κατι Δημητρόπουλοι και Ποντικηδες.

Φοιτητής πάνω στις καύλες, γυρνάω επισκέπτης στην πόλη μου και ξαναστήνουμε το κλαμπ. Και μετά πέφτει ο διακόπτης. Γκρεμίζεται το όνειρο πριν προλάβω να το γευτώ και η ομαδα ακολουθεί την κατηφόρα. Ο δικό μας άνθρωπος δίνει ελπίδα, μα κάπου το χάνει. Ερχεται το 08 και εγώ μόνος μου στην Πατρα να πανηγυριζω σαν τρελος τα γκολ σε ενα καφενειο γεματο γαυρους. Μας το εκλεψαν αλλα τη μαγκια δεν μας την πήραν. Ο καημος για το γήπεδο καιει, έχουμε χάσει στο ΣτΕ και αρχίζω να φοβάμαι. ΟΔΔΥ λέει; Στα σκουπίδια ρε μουνιά; Καθε χρόνος και χειρότερα και με βρίσκει το 11 να μισογελάω. 2 χρόνια σε κώμα και το 13 κλαίω μεθυσμένος στα Αγια Χώματα. Με κυριεύει η οργή και Του λέω οτι μας το χρωστάει.

Ξαφνικά εμφανίζεται ο μεγάλος και μπαίνει μπροστά. Δινει ορκο για το γήπεδο και λέω μαζί του. Διαρκείας μετα απο καιρό και πάμε. Σκατό; Σκατό. Το φάγαμε και τι να λέει; Δεν μας πήραν τη μαγκιά. Επιστρέφουμε και είμαστε πιο δυνατοί. Λυσσάω για το γήπεδο, δεν ξεχνώ πως ξεκίνησε η κατηφόρα. Με το που χαθήκαμε αγάπη μου γλυκια. Δεν θα σ' αφήσω πάλι. Αλλωστε του το' χω τάξει. 92 και ακόμα κρατιεται. Εκεί να με πας. Μετά το 2000 δεν ξαναπάτησε πουθενά. Βαστα γερά γεράκο, η ΑΕΚ κοντεύει πρωταθλήτρια. Ειδες που πρόλαβες; Σου το' χα τάξει. 

2) Κομβικό σημείο; Η οικοδομική άδεια του γηπέδου. Η αύρα και μόνο έφτανε

3) Μελισσανίδης, Χιμενεθ. Γηπεδο - Πρωταθλημα

• Smaug, The Magician, CHRIS and 8 others like this

Στρατιώτης ΑΕΚ, του Γηπέδου σκοπός...

Νονός

Νονός

DON VITO

• Members
  • 6,603 posts

i-siderenia-fterna-2-10592image3.jpg

Δεν ήταν μια φάλαγγα, ήταν ένας όχλος, ένα τρομερό ποτάμι που γέμιζε τον δρόμο, οι άνθρωποι της αβύσσου, έξαλλοι από το ποτό και το άδικο, επιτέλους όρθιοι βρυχιόνταν για το αίμα των αφεντάδων τους.
Είχα ξαναδεί τον κόσμο της αβύσσου, στο γκέτο του, και νόμιζα ότι τον ήξερα, μα διαπίστωσα ότι τώρα τον έβλεπα για πρώτη φορά.
Η νωθρή απάθεια είχε εξαφανιστεί.

Τώρα ήταν δυναμικός, ένα συναρπαστικό θέαμα τρόμου.
Περνούσε μπροστά μου σαν φουσκοθαλασσιά, σε συμπαγή κύματα οργής, μουγκρίζοντας και ξεσπώντας. Σαρκοβόρος, μεθυσμένος με ουίσκι από λεηλατημένες αποθήκες, μεθυσμένος από μίσος, μεθυσμένος από όρεξη για αίμα.
Άνδρες, γυναίκες, παιδιά με κουρέλια, με θηριώδη νοημοσύνη, με κατεστραμμένα όλα τα θεϊκά χαρακτηριστικά, και εντυπωμένα όλα τα δαιμονικά. Πίθηκοι και τίγρεις, αναιμικοί και φυματικοί, υποζύγια, πρόσωπα χλωμά απ' όπου ρούφηξε τον χυμό της ζωής η κοινωνία των βαμπίρ, μορφές επαρμένες, φουσκωμένες από τη φυσική αγένεια και εξαχρείωση, μαραμένες γριές και νεκρικά κεφάλια με πατριαρχικές γενειάδες, κακοφορμισμένη νεολαία και κακοφορμισμένη εποχή, πρόσωπα δαιμονικά, στρεβλά, δύσμορφα τέρατα, αφανισμένα από τη φθορά της ασθένειας και από τη φρίκη της χρόνιας ασιτίας.
Οι απόβλητοι και οι ακάθαρτοι της ζωής, μια μαινόμενη δαιμονική ορδή που ουρλιάζει και βρυχάται.

Και γιατί όχι; Ο κόσμος της αβύσσου δεν είχε τίποτα να χάσει, παρά μονάχα τη μιζέρια και τον πόνο της ζωής. Και τι να κερδίσει; Τίποτα από μια τελική και τρομερή εκδίκηση...

• The Magician, ALati, Nestoridis21 and 3 others like this
ΞΕΧΑΣΤΕ - Σκουπίστε - Τελειώσατε ....

AG21

AG21

Senior Member

• Members
  • 1,814 posts
Δεν θελω να πανηγυρισω από τώρα γιατί πολλά έχουμε ζήσει αλλά θυμάμαι σίγουρα το φοβερό συναίσθημα να πηγαίνεις πρωταθλητής στο σχολείο .
Περισσότερα όταν το πάρουμε και με το νόμο .
  • Zara likes this

GIANNHS

GIANNHS

EX-PRESIDENT ΑΝΤΙΚΛΑΨΑΣ21

• Members
  • 4,146 posts
  • Locationkingston jamaika

Ε τοτε ειχε μπει και αλλο champions generation της θυρας 21, με τον γαυρο το 93.

Στο 1.00 με 1.04 φαινεται στο βιντεο, CHAMPIONS GENERATION GATE21 στα καγκελα της 3.

εχεις δικιο....

στο μεγαλο συμετειχα που επειανε ολη τη πλευρα..... 92-93-94 .... ΤΡΙΤΟ ΣΕΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΑ Η ΑΡΧΗ...

γκαντεμης21

• SpiRos and Rayo Vallecano 21 like this

ΚΑΛΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ...... ΚΑΚΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ...... ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ .... LA FAMIGLIA

DiK-Reloaded

DiK-Reloaded

Senior Member

• Members
  • 5,785 posts
ΠΑΝΑΞΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΤΡΑΧΟΠΟΡΤΕΣ
  • SpiRos and Abraham21r like this

ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΤΟΥ ΜΠΟΤΙΑ

ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΑΛΑΧΤΙΤΕΣ-

ΤΗΝ ΠΡΕΖΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ

0 user(s) are reading this topic