Jump to content

Α.Ε.Κ. - βάζελος (26η αγ.): 01/04, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Mπάρκας
      0
    • Χουλτ
      3
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κονέ
      0
    • Γκάλο
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αραούχο
      29
    • Μασούντ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      26
    • Μέτριο
      2
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      6
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      1
    • Βράνιες
      21
    • Σιμόες
      0
    • Κονέ
      3
    • Γκάλο
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Αραούχο
      0
    • Μασούντ
      7
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Γιακουμάκης
      1


Recommended Posts

Μαλάκες την παλεύετε ορισμένοι ή το έχετε κάψει τελείως και ο χρόνος σας έχει σταματήσει σε εποχές Αδαμίδη και Μπομπ-Θανόπουλου-Κοζόνη;

Ξυνός ο ένας, στραβός ο άλλος, ζοχάδας ο τρίτος, στον πούτσο του ο τέταρτος. 

Λοιπόν ακούστε να δείτε τι έγινε χθες και δεν το έπιασε καμιά κάμερα ή παρακάμερα. 

Με το που σφυράει λήξη ο Θάνος ορμάει από πίσω με κουτουλίδι ο Λάζαρος στον Μανόλο, ορμάει να τους χωρίσει ο Λύμπε και το παίρνει γραμμή ο Βρανίες που ορμάει στον Δημητριάδη. 

Μυρίζεται τη φάση ο Λιβάγια από την εξέδρα, αφήνει το παιδί στη γυναίκα και μπαίνει μέσα και κυνηγάει τον Μασούντ γιατί την είπε στον Τζίζας που του χάλασε κατά μισό χιλιοστό τη μιζανπλί. 

Τέλος, ο Λαμπρόπουλος ρίχνει μια γυριστή στον Κονέ που περιφερόταν αμέριμνος και τον πλακώνουν στα κλοτσίδια ο Ούχος σούρα τελείως με τον Γκάλο και τον Σιμόες. 

 

Αυτά έγιναν, ότι άλλο σας πουν είναι για να ποστάρει ο Δημάτος #αεκφάμιλυ και τα αρχίδια μας κουνιούνται. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Εγω οσες φορες τον εχω ακουσει δεν εχω καταλαβει κατι τετοιο παντως .Θυμαμαι κιολας μετα το Ριεκα ΑΕΚ οτι αποθεωνονταν και μεταξυ τους .Αν ηταν κατι θα το χαμε μαθει.Ισως ηταν σκασμενος και για το γκολ που εχασε.

Εγω λεω οτι αν τον πετυχεις και τον ρωτησεις "Λαζαρε τι λεει φετος;" θα χαμογελασει για την πρωταθληματαρα, θα σου πει 2-3 κουβεντες, αν εχεις διαθεση για ψιλοκαυλαντα και πεις για Μανολο θα δεις πως δεν λιωνει κιολας για τα ματια του τα σεβιγιανικα. Απλα δεν ειναι και υποχρεωτικο να λιωνει. Σημαδια εχει πως ειναι ηγετης αυτης της ομαδας στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Και προς επιβεβαίωση σας για το στράβωμα και την διάθεση του Λάζαρου, η φώτο από τα γεγονότα όπως σας τα περιέγραψα:

 

aek-basiko21.jpg?itok=AhpL4mk5

Link to comment
Share on other sites

Ελα για να τελειωνουμε κανενα θεμα δεν εχει ο λαζαρος ειδικα με μανολο..απλα εχει αυτο το μπουγατσεικο στυλακι μαγκια κλανια που αρχιζω κ πιστευω οτι εχουν σχεδον ολοι οι θεσσαλονικεις..κ σα καγκουροβλαχος π ειναο στη κυριολεξια ομως , φερεται κ νομιζει οτι ειναι ο κριστιανο..το τελευυαιο δε με χαλαει βεβαια γτ το βγαζει κ στο γηπεδο με πολθ σιγουρια κ αυτοπεποιθηση στις ικανοτητες του..αν λεγοταν μπρουνο κ ηταν αργενυινος θα τον ειχαμε μεχρι κ σημαια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε ηρεμήστε ρε, μιλάμε για τους πρωταθλητές παίκτες της πρωταθλήτριας ΑΕΚ, 24 χρόνια μετά...

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια χαρα σημαια τον θεωρω και τωρα παντως ενημερωτικα μετα τα φετινα οργια

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια χαρα σημαια τον θεωρω και τωρα παντως ενημερωτικα μετα τα φετινα οργια

Σημαία είναι η ΑΕΚ και ο Δικέφαλος Αετός. 

Για πρώτη φορά στα χρονικά κανείς δεν είναι πια πάνω από την ΑΕΚ, μακάρι να είναι η αρχή και να μην ξαναμπεί κανείς πάνω από την ομάδα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω Μιτσακλα δεν θα κοψω τα παπαρια μου επειδη μας προδοσαν οι Βατραχοι και οι Μανωλαδες.

Μπαλα ειναι δενομαστε με παιχτες, ε sorry αλλα οποιοι παρουν φετος κουπα ειναι legends τελος.

Ο δε Simoes μια χαρα σημαιαρα μας θα ειναι αν ανανεωσει και κλεισει σε εμας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω Μιτσακλα δεν θα κοψω τα παπαρια μου επειδη μας προδοσαν οι Βατραχοι και οι Μανωλαδες.

Μπαλα ειναι δενομαστε με παιχτες, ε sorry αλλα οποιοι παρουν φετος κουπα ειναι legends τελος.

Ο δε Simoes μια χαρα σημαιαρα μας θα ειναι αν ανανεωσει και κλεισει σε εμας.

Δεν υπάρχει θέμα αγάπης και αναγνώρισης προς τα παιδιά μας. 

Τους αγαπάμε όλους, ε λίγο πιο πολύ τον σούρα και το νιώθουν και οι ίδιοι, με 10.000 κόσμο παίζανε όλη τη χρονιά και λένε να πάρουμε το πρωτάθλημα για τον κόσμο. 

Το θέμα όμως του μύθου ή της σημαίας, είναι άλλη κουβέντα με πολλά κριτήρια και πολύ ευαίσθητο στην εποχή του επαγγελματικού αθλητισμού. 

Θα βγάλει σημαίες και μύθους αυτή η φουρνιά, σίγουρα, λίγη υπομονή. 

 

Υ.Γ. Ο Μπονούτσι έβλεπε αγώνα από την κούρβα σούντ... της Γιουβέντους.

Link to comment
Share on other sites

Τσαντιστηκε που τον εβγαλε, παιζει να εχει συμβει αλλες 10 φορες φετος και μετα ολα καλα.

 

Απο εκει και περα το τι θα συμβει με τα συμβολαια (Λαζαρος, Βρανιες, Σιμοες κλπ) εχουμε πολυ χρονο μπροστα μας να το δουμε και ειναι ασχετο με τετοια προσωρινα νευρακια. Περισσοτερο θεμα παικτων/διοικησης θα ειναι δεν νομιζω να φυγει καποιος λογω Μανολο.

Link to comment
Share on other sites

... τον Μασούντ γιατί την είπε στον Τζίζας που του χάλασε κατά μισό χιλιοστό τη μιζανπλί ...

 

Λες και γράφεις μεγάλες αλήθειες.

Επιβεβαιώνω.

Μεγάλη μανούρα.

Υποψίες ότι η αναφορά του Τίγρη στα περί φιλέ και κομμωτηρίου ήταν σπόντα για τον Ιρανό.

Αναμένονται (ραγδαίες) εξελίξεις.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×