Jump to content

Απόλλων Σμύρνης - Α.Ε.Κ. (ΦΙΕΣΤΑ ΤΙΤΛΟΥ): 05/05, 19:00, Νovasports 2


Recommended Posts

Και μετά φιέστα.

 

Κι επειδή κανέναν δεν ενδιαφέρει το ματσάκιον, πάω και ανοίγω τον τελικό.

 

υγ. Όταν μαθευτεί επίσημα ημερομηνία/ώρα/κανάλι update please.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και μετά φιέστα.

 

Κι επειδή κανέναν δεν ενδιαφέρει το ματσάκιον, πάω και ανοίγω τον τελικό.

 

υγ. Όταν μαθευτεί επίσημα ημερομηνία/ώρα/κανάλι update please.

ο George_D δεν χρειαζεται υστερογραφο για τα αυτονοητα.. :D

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ας τολμησουν,ας τολμησουν να χαλασουν την φιεστα τα μνια,η αποφαση ειναι τυπικου χαρακτηρα,θα απορριφθει ως απαραδεκτη,οποτε πρεπει να βγει μεχρι την παρασκευη.

Link to comment
Share on other sites

H απόφαση βγαίνει γρήγορα εφόσον εκδικαστεί αυτήν την εβδομάδα, το είδαμε και σε άλλες περιπτώσεις, δεν ξέρω μόνο αν ο ΠΑΟΚ έχει την ευχέρεια να το καθυστερήσει τεχνητά με αναβολή του τύπου ότι δεν μπορεί να παρίσταται ο νομικός του εκπρόσωπος.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κακο προαισθημα για το διαιτητικο.Μαλλον θα εχουμε εκπληξεις.

Μαλλον το ίδιο που είχε πριν τη πρωτόδικη απόφαση και την έφεση . :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Εκδρομη στα Ιερα Χωματα το Σαββατο.

 

Θα ειναι και ο γεωργεας,σουβλακια θα χει?

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΛΗΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ....

 

ενας συναδελφος εχει ακρες για να με βαλει στη λιστα στα επισημα.... αλλα δε του εχω πολυ εμπιστοσυνη....

αλλος ενας πιτσιρικας απο τη δουλεια παει συχνα ριζουπολη και βλεπει απολλονα καιμου ειπε θα μου φερει εισητηριο....

αν δε μπω θα σαλταρω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΛΗΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ....

 

ενας συναδελφος εχει ακρες για να με βαλει στη λιστα στα επισημα.... αλλα δε του εχω πολυ εμπιστοσυνη....

αλλος ενας πιτσιρικας απο τη δουλεια παει συχνα ριζουπολη και βλεπει απολλονα καιμου ειπε θα μου φερει εισητηριο....

αν δε μπω θα σαλταρω

Για τους οπαδους του Απολλωνα δεν εχει εισιτηρια στα εκδοτηρια;;

Link to comment
Share on other sites

Σεναριο επιστημονικης φαντασιας απο αυτα που ενιοτε διαβαζουμε και εδω.

 

Μεσα στον ενθουσιασμό, πεφτει ρολο με χαρτι στο κεφαλι του προπονητη του Απολλων Σμυρνης, διακοπτεται το παιχνιδι, το χανουμε στα χαρτια με 0-3 ενω μας αφαιρουνται και 3 βαθμοί και αλλος ενας δωρο επειδη ο Ιβαν ελεγχει την ΕΠΟ.

 

Τελικα η φιεστα γινεται εκτακτως στην τουμπα, αλλα η επισημη στεψη του μπαουγκ καθυστερει μεχρι τον σεπτεμβρη λογω των εφεσεων που κανουμε.

Η σουπερλιγκ δεν ξερει ποια ομαδα να δηλωσει σε ποιο ευρωπαικο κυπελλο οπότε ςτο μεταξυ η ΟΥΕΦΑ και η ΦΙΦΑ εχουν φυσιλογικά  αποφασισει το grexit.

Δεν εχει πια νοημα η οποια εκδικαση, το ποδοσφαιρο ξαναγινεται ερασιτεχνικό αφού διαλύονται και οι ΠΑΕ λόγω ελλειψης οποιουδηποτε κερδους.

Μοναδικος κερδισμενος ο παναθηναικος που γλυτωνει τα χρεη αφου πλεον η ποδοσφαιρικη Ελλαδα δεν υπαγεται σε καμια διεθνη νομοθεσία.

Σε λίγα χρόνια το ελληνικό ποδοσφαιρο ξαναρχιζει απο το μηδεν, ενω οι ελληνικες ομαδες συμμετεχουν ως αδυνατες στις ευρωπαικες διοργανωσεις απο αρχες ιουλη στον ιδιο ομιλο με ομαδες απο Ανδορα και Αζερμπαιτζαν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×