Jump to content

Απόλλων Σμύρνης - Α.Ε.Κ. (ΦΙΕΣΤΑ ΤΙΤΛΟΥ): 05/05, 19:00, Νovasports 2


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Από Δεκελείας λέει ο Κετσέ θα έρθει το πούλμαν. 

Οπότε λογικά η διαδρομή θα είναι ή Ανθέων-Χαλκίδος-Δεκελείας από Ν.Χαλκηδόνα ή να έρθει από Παπαναστασίου και να βγει Δεκελείας από την Πατριάρχου. 

 

Της πουτάνας θα γίνει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από Τίλα μέχρι Σκεπαστή μπορεί να κάνει και καμιά ώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Αύριο στην φιέστα θα είναι και ο Αλμπάνης.

Δεν ξέρω αν θα ναι και στο πούλμαν..

:D

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια για πείτε περίπου αν γνωρίζεται τι ωρα θα αναμενουμε το πουλμαν στο ναό (οκ, ξερω θα κανει δυο ωρες ριζουπολη - Ναος, αλλά από Ριζουπολη τι ωρα θα ξεκινησει και καλα?) Επειδη θα έρθουν και τα μικρά μαζι θέλω να οργανώσω το χρόνο μου

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια για πείτε περίπου αν γνωρίζεται τι ωρα θα αναμενουμε το πουλμαν στο ναό (οκ, ξερω θα κανει δυο ωρες ριζουπολη - Ναος, αλλά από Ριζουπολη τι ωρα θα ξεκινησει και καλα?) Επειδη θα έρθουν και τα μικρά μαζι θέλω να οργανώσω το χρόνο μου

Ε λογικα γυρω στης 10 θα ξεκινησει .9 η ωρα τελιωνει το ματς.βαλε ενα 30λεπτο πανυγηρια εκει και μετα αλλο ενα 30λεπτο να ετοιμαστουν οι παικτες αποδυτηρια κτλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να υπάρχει η σχετική εγρήγορση απο όσους πρέπει,πάνω απ'όλα για την ασφάλεια του κόσμου.

 

Το γηπεδάκι είναι ψιλοακατάλληλο και δεν είναι να παίζεις με αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Αιτημα φιλαθλων για τον Ιακωβο στη θεση του οδηγου του πουλμαν, επεσε στο κενο.

Link to comment
Share on other sites

10χιλ εισητιρια εφυγαν.Μενουν αλλα 2χιλ για αυριο λεει το 365

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει μήπως κανείς εάν υπάρχει πρόθεση να μεταδοθεί από κάπου η φάση στη ΝΦ μετά τον αγώνα;

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει μήπως κανείς εάν υπάρχει πρόθεση να μεταδοθεί από κάπου η φάση στη ΝΦ μετά τον αγώνα;

Ρε μπαγάσα αν δεν έχει καταρρεύσει το 4G με τόσο κόσμο θα σου κάνω λάιβ, αν και φοβάμαι πως ούτε 2G δε θα πιάνει αλλά θα το προσπαθήσω.
Link to comment
Share on other sites

Γενικώς τραβήξτε φωτογραφίες και βίντεο για εμάς τους μαλάκες που θα δουλεύουμε και θα χάσουμε το όνειρο μας...

Link to comment
Share on other sites

Το πρωι ανεβηκα απο κρητη για να δω κουπα!!ποτε δεν το εχω ζησει απο μεσα....εστω και απο πεζοδρομιο θα τη δω!!

ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Το πρωι ανεβηκα απο κρητη για να δω κουπα!!ποτε δεν το εχω ζησει απο μεσα....εστω και απο πεζοδρομιο θα τη δω!!

ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ

Στο γηπεδο του απολλωνα διαβασα οτι δινουν εισιτηρια σε απολλωνιστες, αν πας λες οτι εισαι απολλων και βρισκεις τικετ, αν εχουν εξαντληθει αυτα που πηραν οι ΑΕΚτζηδες.

Εκτος αν υπαρχουν ακομα εισιτηρια για μας στα εκδοτηρια του ολυμπιακου σταδιου

Ισως μπορεσεις να βρεις θεση και στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Λιγα εισιτήρια έχουν μείνει ακόμα για να έχουμε sold out στο ματς της ΑΕΚ με τον Απόλλωνα Σμύρνης στη Ριζούπολη το απόγευμα (19.00). Είναι τα τελευταία εισιτήρια και πωλούνται μέχρι τις 15.00 στο σταθμό ΗΣΑΠ ΕΙΡΗΝΗ. Τα εκδοτήρια μάλιστα είναι αρκετά προκειμένου να μην υπάρχει συνωστισμός. Να τονιστεί ξανά πως δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ εκδοτήριο στη Ριζούπολη και έξω από το γήπεδο, ενώ θα γίνεται έλεγχος από την Αστυνομία η οποία δεν θα επιτρέπει σε κανέναν να πλησιάσει εφόσον δεν έχει στα χέρια του εισιτήριο.

 

Aek365

Link to comment
Share on other sites

Kti sthnane tora exo ap th skepasth pantos.eixan k hxeia k tetoia.

Isos o proedros apofasise na valei mia 32ara na dei to mats o kosmos...

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Απο τις 4 στα Ιερα Χωματα μεχρι αργα τη νυχτα. Βουρκωνω κι ακομα δεν εχουμε παει. Εχω λυγισει.

Link to comment
Share on other sites

Στο γηπεδο του απολλωνα διαβασα οτι δινουν εισιτηρια σε απολλωνιστες, αν πας λες οτι εισαι απολλων και βρισκεις τικετ, αν εχουν εξαντληθει αυτα που πηραν οι ΑΕΚτζηδες.

Εκτος αν υπαρχουν ακομα εισιτηρια για μας στα εκδοτηρια του ολυμπιακου σταδιου

 

Ισως μπορεσεις να βρεις θεση και στο γηπεδο.

Ευχαριστω rayo!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πολλη τυχεροί όσοι πάτε. Εχει ανεχτεί πολλα η γυναίκα μου λογο ΑΕΚ απο το πρωτο σκ μας το 2007 που πήγαμε χαλκιδα και γυρισαμε πρωί για να προλαβω το πουλμαν για το μπάσκετ με Λάρισα μέχρι και τα Σαββατόβραδα που πηγαινα κατι γυναικεία βολλευ (ωραίες εποχές πλέον μόνο μπάλα εντος) αλλά είμαι σίγουρος οτι αν ληψω στη γιορτή της θα πει αυτό που πολλές φορές φαντάζομαι έχει σκεφτεί για τη αγάπη μυ γι αυτήν την ομάδα .

 

Υγ εννοείται ότι ούτε που πέρασε απο το μυαλό μου να κάνω άλλωστε η άδεια είναι για παρασκευή Κυριακή . χαχα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λιγα εισιτήρια έχουν μείνει ακόμα για να έχουμε sold out στο ματς της ΑΕΚ με τον Απόλλωνα Σμύρνης στη Ριζούπολη το απόγευμα (19.00). Είναι τα τελευταία εισιτήρια και πωλούνται μέχρι τις 15.00 στο σταθμό ΗΣΑΠ ΕΙΡΗΝΗ. Τα εκδοτήρια μάλιστα είναι αρκετά προκειμένου να μην υπάρχει συνωστισμός. Να τονιστεί ξανά πως δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ εκδοτήριο στη Ριζούπολη και έξω από το γήπεδο, ενώ θα γίνεται έλεγχος από την Αστυνομία η οποία δεν θα επιτρέπει σε κανέναν να πλησιάσει εφόσον δεν έχει στα χέρια του εισιτήριο.

 

Aek365

Καλά δεν σκεφτηκαν να βαλουν κανα εδοτηριο στη ΝΦ για τον κοσμο;;

Πρεπει πρωτα να τρεχουν ΟΑΚΑ, και  μετα φιλαδελφεια;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×