Jump to content

Α.Ε.Κ. - UCAM Murcia (BCL F4-Ημιτελικός): 04/05, 21:30, EΡΤ1 & Nοvasports 1


George_D
 Share

Recommended Posts

Δοξα τω Θεω και την Παναγια! Ουφ...Μπραβο ΑΕΚΑΡΑ, ΜΠΡΑΒΟ ΑΔΕΡΦΙΑ! Δωστε τα ολα στον τελικο!

Link to comment
Share on other sites

Mas zalise ta arxidia kai ta aftia o xontros Ellhnoamerikanos pou htan san ton didumo aderfo tou Mpeou.

 

BRAVO A.E.Kara.

 

PS Empaina se oles tis cheerleaders. Kanane stretching akrivos brosta mou, ekei pou kathomouna. Opou goustarame kathisame telika.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Γκριν πρεπει να ειναι ο χειροτερος ασσος με αγγελοπουλο, για να μη πω που εχω δει γενικοτερα.

Με ουκιτς το ειχαμε σηκωσει ηδη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Στα της διοργανωσης, ισως ειναι αψογη για τον πολυ τον κοσμο, αλλα προσωπικα αναγουλιασα. Μπαινουμε στις εποχες ζιβαγκου με ντιφενς ντιφενς και μεικ σαμ νοισ, κ αναρωτιεμαι ψαρεμα ή κυνηγι.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Γκριν πρεπει να ειναι ο χειροτερος ασσος με αγγελοπουλο, για να μη πω που εχω δει γενικοτερα.

Με ουκιτς το ειχαμε σηκωσει ηδη.

Ειλικρινά έτσι και χάναμε, θα τον σκότωνα.

Και η μαλακία είναι ότι ΔΕΝ είναι κακός παίχτης.

Αλλά είναι σε άθλια κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Στα της διοργανωσης, ισως ειναι αψογη για τον πολυ τον κοσμο, αλλα προσωπικα αναγουλιασα. Μπαινουμε στις εποχες ζιβαγκου με ντιφενς ντιφενς και μεικ σαμ νοισ, κ αναρωτιεμαι ψαρεμα ή κυνηγι.

Έχασες kiss cam στον πρώτο ημιτελικό...
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά έτσι και χάναμε, θα τον σκότωνα.

Και η μαλακία είναι ότι ΔΕΝ είναι κακός παίχτης.

Αλλά είναι σε άθλια κατάσταση.

Ελα γαμησε με ολη τη χρονια αθλιος ειναι, με 2-3 καλες στιγμες.

Link to comment
Share on other sites

Έχασες kiss cam στον πρώτο ημιτελικό...

Τα εμαθα. Θα στελνω τη γυναικα γηπεδο κ εγω θα καθομαι σπιτι να πλεκω.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ελα γαμησε με ολη τη χρονια αθλιος ειναι, με 2-3 καλες στιγμες.

Όχι ρε, δεν είναι άθλιος.

Αλλά κι εγώ προτιμούσα Ukic και το είχα πει από την πρώτη στιγμή.

Ο Green δεν είναι το playmaker που ταιριάζει στο στυλ της Α.Ε.Κ.

Αλλά επειδή είναι κολλητός και επιλογή του αρχηγού, συν ότι είναι άριστος επαγγελματίας, κάνουμε λίγο τουμπεκί σαν οργανισμός για το ότι δεν είναι αυτό που περιμέναμε.

Link to comment
Share on other sites

Κολλητος του αρχηγου;;; του σακοτα;

Μλκ ειναι μερα χαρας μη με συφιλιαζεις περισσοτερο κ γινω χειροτερος απ τον λατρεια τον ατρωπο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να εχουμε 2 πλευμεκερ ολη τη χρονια, κ ο βασικος σου να ειναι αυτο το μουνοπανο. Μιλαμε για βλακα αλλου επιπεδου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest amd

ειναι απλο το προβλημα με τον γκριν απο την στιγμη που υπαρχει και ο παντερ ο γκριν επρεπε να γινει απο ενα γκαρντ που σκοραρει αρκετα σε ενα γκαρντ πιυ θα πρεπει 90% του χρονου να πασαρει και να παιζει αμυνα αυτο που κανει ο ξανθοπουλος ε δεν ειναι τετοιος δεν μπορει να το κανει

Link to comment
Share on other sites

Στα της διοργανωσης, ισως ειναι αψογη για τον πολυ τον κοσμο, αλλα προσωπικα αναγουλιασα. Μπαινουμε στις εποχες ζιβαγκου με ντιφενς ντιφενς και μεικ σαμ νοισ, κ αναρωτιεμαι ψαρεμα ή κυνηγι.

Κυνήγι.

 

Εγώ πάντως το έχω φιλοσοφήσει αυτό το θέμα και έχω καταλήξει ότι χίλιες φορές αυτό παρά επικά σκηνικά στην κερκίδα και ήττα απ'το Μαρούσι σε τιγκαρισμενο Σπόρτινγκ. Γεράματα/συντηρητισμός/φλωροποιηση αλλά χίλιες φορές αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Χθες για παράδειγμα με κάλεσαν σε ένα σπίτι μπασκετοφιλων για τον αγώνα, αυτοί είναι μια παρέα που δεν είναι κανένας ΑΕΚ και όλη τη χρονιά μαζεύονται και βλέπουν μπασκετ (γιατί).

 

Θέλω να καταλήξω στο ότι αυτοί στο τέλος φώναζαν πιο πολύ από εμενα που κέρδισε η ΑΕΚ. Εγώ έριχνα χριστοπαναγιες ξέρω γω κι αυτοί μου έδιναν συγχαρητήρια για την ομάδα μου. Δηλαδή πως να το πω, προτιμώ αυτό παρά μάχιμες καθοδους για ηρωικά ματς που θα είμαστε 200 (αλλά καλοί μη χέσω) και το ματς τελικά δεν θα το πουν ούτε στις ειδήσεις αθλητικου ραδιοφώνου.

 

Εντάξει μπάσκετ είναι, ένα τραγικό άθλημα που αν θες 17.000 κόσμο αναγκαστικά οι 16.000 θα είναι κάτι πολύ διαφορετικό από αυτά που ήξερες μέχρι χθες. Για την ΑΕΚ όμως είναι πιο καλα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι ντιφενς ντιφενς ο κόσμος τον έγραψε στα αρχίδια του το τύπο με το μικρόφωνο και δεν εκανε noise απλά και σωστά δεν το καφριλισε το τύπο. Μια χαρά εξέδρα είχαμε εκτός τα νεκρά διαστήματα απλά απο ότι κατάλαβα ήταν ποδοσφαιρική οχι μπασκετική εξέδρα πιστεύω στο τελικό να μπούμε στο νόημα .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ο γκριν χθες εκνευριστικα κακος. και στο β μερος εχασες τον χαντερ απο το πρωτο 2λεπτο με 4 φαουλ... μαυροειδης για λυπηση αλλα αυτο μπορει αυτο κανει. ξανθοπουλος φοβερος, το ιδιο και ο Χαρις ο οποιος επαιξε χωρις να ειναι 100% ετοιμος. Παντερ ελεος με τις βολες

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κομμάτια, έφτασα σπίτι. Αύριο θα είσαι; Κατά τις 4 ΝΦ, Ριζούπολη έχω τικέτο και μετά ΝΦ πάλι.

NF prin,kata ti diarkeia  kai meta to mats

 

gipedo den paw ,varieme

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η εξέδρα ήταν για ακόμα μια φορά για τον πούτσο (μπασκετικά).

 

Όταν βαράει κρίσιμες βολές ο παίχτης σου, δεν φωνάζεις συνθήματα.

Όταν ο αντίπαλος κάνει επίθεση, δεν φωνάζεις "Δικέφαλε τρελαίνομαι, μαζί σου ανασταίνομαι".

Μιλάμε για πλήρη αμπάσκετη κερκίδα.

Link to comment
Share on other sites

Η εξέδρα ήταν για ακόμα μια φορά για τον πούτσο (μπασκετικά).

 

Όταν βαράει κρίσιμες βολές ο παίχτης σου, δεν φωνάζεις συνθήματα.

Όταν ο αντίπαλος κάνει επίθεση, δεν φωνάζεις "Δικέφαλε τρελαίνομαι, μαζί σου ανασταίνομαι".

Μιλάμε για πλήρη αμπάσκετη κερκίδα.

Αμπάσκετο κοινό έχουμε, αμπασκετη κερκίδα θα κάνουμε

Λογικό

 

Ο παλμός όμως ήταν φοβερός

Link to comment
Share on other sites

Α γι αυτο τις εχασε τις βολες ο παντερ...

Αφου δεν λεγαμε Περα και Αιβαλι να λες και ευχαριστω... :P

Εφτασα 40 για να δω και kiss cam..Ποσο μεγαλειο πια..

Το μουνι ο εκφωνητης πρεπει να ειναι αυτος που εχει ο γαβρος στο σεφ.

 

 

ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η εξέδρα ήταν για ακόμα μια φορά για τον πούτσο (μπασκετικά).

 

Όταν βαράει κρίσιμες βολές ο παίχτης σου, δεν φωνάζεις συνθήματα.

Όταν ο αντίπαλος κάνει επίθεση, δεν φωνάζεις "Δικέφαλε τρελαίνομαι, μαζί σου ανασταίνομαι".

Μιλάμε για πλήρη αμπάσκετη κερκίδα.

 

η εξεδρα σε καποια διαστηματα ηταν τραγικη, σε καποια ηταν καλη. 

συνθηματα τυπου μια ιστορια απο την πολη καλο ειναι να μην ξανακουστουν.

Link to comment
Share on other sites

η εξεδρα σε καποια διαστηματα ηταν τραγικη, σε καποια ηταν καλη. 

συνθηματα τυπου μια ιστορια απο την πολη καλο ειναι να μην ξανακουστουν.

Τραγικος εισαι εσυ που θα πεις οτι ο μαυροειδης χτες ηταν για λυπηση αμπασκετε.

Αμα ερθεις καμια φορα στο γηπεδο θα καταλαβεις οτι αν βγει σωστα αυτο το συνθημα ειναι ανατριχιλα...

Ασχετε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×