Jump to content

ΑΕΚ Βόλλεϋ Γυναικων 2018-19


George_D
 Share

Recommended Posts

Στην Πάτρα δεν πάτησαν βέβαια και κάνανε τους κονιόρδους στα ΙΧ οι λαγοκοτες. 

Link to comment
Share on other sites

Τέλος, κακό ψόφο (στους γαυρους) 

Μπράβο στα παλικάρια από Σέρρες 

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην εξεδρα κι ενα μπραβο στα κοριτσια που σταθηκαν αξιοπρεπως στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε καλή ομάδα Άλεξ τότε και κάτσαμε και χάσαμε σε ένα ελεεινά  στημένο 3-0 απτον γαύρο που έπεφτε Α2 και τους σώσαμε,τους κρατήσαμε Α1 . Έπρεπε απλά να κάνουμε το λογικό κ απλό ,να τους νικήσουμε να πέσουν . Ο γαύρος τότε αν έπεφτε είχαν πει θα έκανε αναστολή λειτουργίας του τμήματος . Καμία σχέση με τώρα ο ερασιτέχνης τους ,ήταν ρημαδιό. Όποτε έστησε το ματς ο προπονητής Παγανέλης (μετά πήγε καπάκια στον γαύρο ξεπληρώνοντας το γραμμάτιο ) μαζί με τον έφορο αρχιλαμόγιο Εδουάρδο Καρρέρ και τους δώσαμε το φιλί της ζωής . Μετά 5-10 άτομα πήγαμε καροτσάκι τον Παγανέλη αλλά η ζημιά είχε γίνει και αυτοι έκτοτε αλλάξανε σελίδα για τα καλά .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Τα κορίτσια της ΑΕΚ επικράτησαν με 3-1 σετ της Λαμίας και αφού έκαναν το 2-0 στη σειρά των ημιτελικών, «σφράγισαν» την πρόκριση που τις βρίσκει αντιμέτωπες με τον Παναθηναϊκό

 

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι . Θα χάσουμε φυσικά το θέαμα και τη πλάκα όταν παίζουμε με γαυροβαζελους αλλά πετάμε κυριολεκτικά λεφτά και έχουμε τη κάθε μ@λ@κισμενη τη μία μέρα δεν μπορεί ( περίοδο) την άλλη είναι χάλια χώρισε με τον γκόμενο την άλλη δεν γαμηθηκε καλά και δεν ξύπνησε καλά κτλ 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Καλά όλα αυτά ισχύουν και για τις άλλες ομάδες απλά εμείς αποφασίσαμε μια μέρα να πέσουμε ΚΑΙ στο γυναικείο μιας και δεν είχαμε πέσει σε όλα τα υπόλοιπα αθλήματα.Ευτυχώς να λέμε που κρατήθηκε το χάντμπολ τότε.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο το νοημα να κρατας αθληματα που ειναι μεταξυ Α1 κ Α2. Κρατα βολλευ κ χαντμπολ ανδρων, σπρωξε τα λεφτα που εξοικονομουνται απο τα λειτουργικα εξοδα των αλλων εκει κ σαρωσε τιτλους κ κουπες. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nestoridis21 said:

Ποιο το νοημα να κρατας αθληματα που ειναι μεταξυ Α1 κ Α2. Κρατα βολλευ κ χαντμπολ ανδρων, σπρωξε τα λεφτα που εξοικονομουνται απο τα λειτουργικα εξοδα των αλλων εκει κ σαρωσε τιτλους κ κουπες. 

Δε νομίζω αν δεν υπήρχε γυναικείο βόλλεϋ να πήγαινε στο ανδρικό κοκ. Ένα τμήμα τρέχει γιατί υπάρχουν 2 άτομα ξέρω 'γω που θέλουν να κάνουν τη μόστρα τους (είτε με την καλή είτε με την κακή έννοια, δεν είναι επί του παρόντος) και βρίσκουν πόρους για το αντίστοιχο τμήμα. Αν δεν υπάρχει τμήμα δεν υπάρχουν οι πόροι για να πάνε κάπου αλλού.
Επίσης όσον αφορά τις ευγενικές χορηγίες μέσω κάθε Μελισσανίδη, αυτές κατφτάνουν όταν υπάρχει πρόβλημα για να σβήσει την φωτιά. Άμα τους πεις δώσε μου λεφτά, θα σου πει γιατί, κινδυνεύεις; Όχι, αλλά θέλω να αυξήσω το μπάτζετ μου. Ε θα σε κοιτάξει περίεργα και θα φύγει.
Αυτά είναι τα έσοδα της Ερασιτεχνικής, δεν υπάρχει κάτι άλλο μυστικό για να πάνε από το ένα τσουβάλι στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SpiRos said:

Δε νομίζω αν δεν υπήρχε γυναικείο βόλλεϋ να πήγαινε στο ανδρικό κοκ. Ένα τμήμα τρέχει γιατί υπάρχουν 2 άτομα ξέρω 'γω που θέλουν να κάνουν τη μόστρα τους (είτε με την καλή είτε με την κακή έννοια, δεν είναι επί του παρόντος) και βρίσκουν πόρους για το αντίστοιχο τμήμα. Αν δεν υπάρχει τμήμα δεν υπάρχουν οι πόροι για να πάνε κάπου αλλού.
Επίσης όσον αφορά τις ευγενικές χορηγίες μέσω κάθε Μελισσανίδη, αυτές κατφτάνουν όταν υπάρχει πρόβλημα για να σβήσει την φωτιά. Άμα τους πεις δώσε μου λεφτά, θα σου πει γιατί, κινδυνεύεις; Όχι, αλλά θέλω να αυξήσω το μπάτζετ μου. Ε θα σε κοιτάξει περίεργα και θα φύγει.
Αυτά είναι τα έσοδα της Ερασιτεχνικής, δεν υπάρχει κάτι άλλο μυστικό για να πάνε από το ένα τσουβάλι στο άλλο.

Ας πανε οι δυο του ενος τμηματος με τους αλλους δυο του αλλου να κανουν μαζι την μοστρα τους κ να μοστραρουν ολοι μπροστα σε κουπες κ οχι ολοι μαζι να γινονται περιγελος ή να περνανε απαρατηρητοι σε μεσαιες θεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Ας πανε οι δυο του ενος τμηματος με τους αλλους δυο του αλλου να κανουν μαζι την μοστρα τους κ να μοστραρουν ολοι μπροστα σε κουπες κ οχι ολοι μαζι να γινονται περιγελος ή να περνανε απαρατηρητοι σε μεσαιες θεσεις.

Ναι, αλλά στην πράξη δεν έχει γίνει ποτέ αυτό, γιατί όπου λαλούν πολλοί κοκκόροι αργεί να ξημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Ναι, αλλά στην πράξη δεν έχει γίνει ποτέ αυτό, γιατί όπου λαλούν πολλοί κοκκόροι αργεί να ξημερώσει.

Ο, τι δεν εγινε, δεν παει να πει οτι δεν μπορει να γινει. Ας το ζητησουν τα μελη της μανας ΑΕΚ στην τελικη.

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Μην ξεχνάμε πάντως ότι αν κάπου ήσουν ασανσέρ αυτό ήταν στο αντρικό, στο γυναικείο έχεις πάρει και ένα πρωτάθλημα, διεκδίκησες τίτλους για μια 5ετια. Και στα δύο φυσικά έχεις 0 έσοδα οπότε και το ένα να καταργήσεις για να πουσάρεις το άλλο πάλι στο 0 θα είσαι απλά με ένα τμήμα λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Μην ξεχνάμε πάντως ότι αν κάπου ήσουν ασανσέρ αυτό ήταν στο αντρικό, στο γυναικείο έχεις πάρει και ένα πρωτάθλημα, διεκδίκησες τίτλους για μια 5ετια. Και στα δύο φυσικά έχεις 0 έσοδα οπότε και το ένα να καταργήσεις για να πουσάρεις το άλλο πάλι στο 0 θα είσαι απλά με ένα τμήμα λιγότερο.

Οκ εσοδα ας πουμε απο χορηγιες δεν εχεις, λειτουργικα εξοδα δεν εχεις; Κοψε τα λειτουργικα εξοδα του ενος για να βρεις "χορηγια" στο αλλο, να το πω μπακαλιστικα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

δεν ειχα εικονα απο το γυναικειο τμημα,αλλα τωρα που  βλεπω τον αγωνα με τις βαζελινες,το επιπεδο μας ειναι αθλιο.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

μουαχαχχαχαχαχαχα,ξεκιναμε με 1-0 και οι επιστημονες οι δικοι  μας ,ριχνουν κολοχαρτα και διακοπτεται ο αγωνα ς,προσωρινα.

επος

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×