Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

56 minutes ago, Giorgos said:

Και αυτό ήταν πολύ ενδιαφέρον, αλλά και πάλι στην πράξη δεν με ενθουσίασε. Παρολα αυτά την θεωρώ ακόμα κι έτσι μια από τις πιο όμορφες φανέλες που έχει φορέσει η ομάδα.

Θα είχε ενδιαφέρον μια φανέλα με ακριβώς τα αντίστροφα χρώματα ίσως. Κατακίτρινη με πολύ λεπτές μαύρες ρίγες. Δεν μπορώ να το φανταστώ γιατί ίσως έβγαινε καραγκιοζιλίκι αλλά θα προσπαθήσω να το φτιάξω κάπου. Και εμένα μου άρεσε αυτή η φανέλα που λες πολύ 

 

Παντως ενόψει Αγία Σοφίας πρέπει να φτιαχτεί κάτι σούπερ από φέτος 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πιστεύω ότι η διαχρονική εμφάνιση ΑΕΚ είναι μονόχρωμη με μαύρο σορτσάκι και κίτρινη καλτσα όπως αυτή που έβαλε ο Χόφμαν από πάνω 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nikos said:

Είναι και προσωπικο γούστο οι φανέλες.

Εμενα πχ τα σχέδια της Capelli μου θυμίζουν αρλεκινο.

Αντιθετως την φανελα Nike της σεζον 2017/18 την έχω τουλάχιστον στο top10 μου.

Πολύ ωραία φανέλα αυτή του πρωταθλήματος και το πίστευα από την αρχή όταν τις είδαμε, πριν δηλαδή συνδυαστεί με μια τόσο όμορφη σεζόν

Γενικά είμαι της ρίγας, γιατί προσωπικά μ' αρέσουν και αυτές του 2002-2003 πολύ

Link to comment
Share on other sites

στην πρωτη σελιδα του τοπικ αυτου

 

 

εχω σχεδον ολες τις φανελες που εχουν φορεθει

 

Αγαπημενες μου

1) 1993/95, 1995/96

2) 1994/95 (Champion’s League)

3) 2002/04

4) 2017/18

5) 1977/79, 1979/81

6) 1985/86, 1987/88 (για συναισθηματικούς λόγους αυτή μάλλον, παιδικά χρόνια κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκεις εύκολα κλαμπ να πανηγυρίζει για τις εμφανίσεις. Το μεταφυσικο με απασχολεί περισσότερο. Είναι γουρλίδικες, άσε που το υλικό ΝΑΣΑ που κουβαλάνε και μου τις πρότεινε η πωλήτρια στο χωριό λες και θα τρέχω στη σελήνη μπορεί να ερεθίζει  με ένα τρόπο τα μπρουκλοκύτταρα του Μεγαλου και να δούμε τεράστια πράγματα. Καλοταξιδες! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Για αποσυμπιεση απο την ανανεωση του λιγου, κοιταζω Nike φανελες που θα μπορουσαν να ταιριαξουν με τα χρωματα μας.

Προς το παρον Ολλανδιας Πολλωνιας και Σλοβακιας δε με ενθουσιαζουν.

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα και φαίνεται ότι είναι αλήθεια και συνδέει την ΑΕΚ με τα σκουλήκια και τη Nike με την Adidas. 

Τα σκουλήκια είχαν κάνει 3ετης συμφωνία με τη Nike μέχρι το 2022 αλλά φέτος που η ΑΕΚ έμεινε ορφανή από εταιρεία μετά την αντίεμπορική συμφωνία με τη καπέλι ( άλλο Nike άλλο capelli) και λόγο γηπέδου νέας μπουτίκ κτλ κτλ η Nike ήθελε πολλή να πάρει την ΑΕΚ αλλά υπήρχε ένα πρόβλημα....

Η Nike σε αντίθεση πχ με την Adidas θέλει να ντύνει μόνο μια ομάδα και στην Ελλάδα είχε το σκουλικια ακόμα ένα χρόνο...

Αυτοί που είχαν κάνει τη συμφωνία Nike σκουλικια έπεσαν στον Άρη να σπάσει το συμβόλαιο με υπόσχεση να του βρουν νέο αντίστοιχο συμβόλαιο κάτι που τα σκουλικια το έκαναν και έτσι η ΑΕΚ θα έχει Nike και τελικά τα σκουλικια θα ντύνονται με Adidas ( τηρισαν την υπόσχεση με νέο συμβόλαια εταιρείας ένδυσης). 

Link to comment
Share on other sites

Αθωωνονται λόγο ότι όπως λέει ήταν στο εξωτερικό αλλά και επειδή δεν έχει κανένα νόημα όλη αυτή η ιστορία πλέον αφού η παλιά παε είναι ιστορία. 

Link to comment
Share on other sites

Ανατροπή στην υπόθεση της ΑΕΚ στις εκλογές των Ενώσεων που είναι σε εξέλιξη στην Επιτροπή Δεοντολογίας. Μετά την ακροαματική διαδικασία, ο εισηγητής κ. Αθανασίου πρότεινε την απαλλαγή του Δημήτρη Μελισσανίδη αντί για ισόβιο αποκλεισμό από το ποδόσφαιρο0 και για την ΑΕΚ πρόστιμο αντί για αφαίρεση 10 βαθμών.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλό γαμήσι φάγανε οι γαύροι όπως το έτρωγαν κ παλιά οι βαζέλες με τον... "Τζακ".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τετοιες υποθέσεις είναι χαμένες εξ αρχης για τον χοντρό και το ξέρει.

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ξεφτιλιστηκε ο εισαγγελέας με όλα αυτά που βγήκαν και ανέτρεψαν εντελώς τις κατηγορίες . Τι άλλο να κάνει? Μιλάμε για δικη κωμωδία που ούτε να ασχοληθείς πάνω από 1 λεπτά δεν αξίζει . Κανονικα πρέπει να δικαστουν ( και θα γίνει φαντάζομαι) αυτοί που έστησαν όλο αυτό το θέατρο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, nikos said:

Νομίζω ότι τετοιες υποθέσεις είναι χαμένες εξ αρχης για τον χοντρό και το ξέρει.

 

Τι να ξέρει? Εδώ πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένος. Ποιο πιθανό να τον παρεσηραν σε αυτό πάρα να γνώριζε και να μπλεκτηκε. Το χειρότερο για το χοντρό ότι με αυτή την ιστορία έχασε και το ίχνος αξιοπιστίας του ο αυγενακης. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, AG21 said:

Τι να ξέρει? Εδώ πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένος. Ποιο πιθανό να τον παρεσηραν σε αυτό πάρα να γνώριζε και να μπλεκτηκε. Το χειρότερο για το χοντρό ότι με αυτή την ιστορία έχασε και το ίχνος αξιοπιστίας του ο αυγενακης. 

Πιστεύω ότι τα κάνει γνωρίζοντας ότι οι πιθανότητες είναι ξερω ´γω 10%.

Γιατι εξ αρχης ο Μελισσανίδης έδειχνε να μην αγχώνεται.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikos said:

Πιστεύω ότι τα κάνει γνωρίζοντας ότι οι πιθανότητες είναι ξερω ´γω 10%.

Γιατι εξ αρχης ο Μελισσανίδης έδειχνε να μην αγχώνεται.

Πιστεύω ότι μάλλον μέσω αυτής της ιστορίας πήγαν να πετύχουν ανατροπή των εξελίξεων στην επο επιρρεαζοντας η εκβιαζοντας ώστε να βάλουν όπως ήθελαν δικούς τους συμβούλους  .  Τι άλλο? Αυτή τη ιστορία ήταν στα ντουζενια την περίοδο των εκλογών και την είχε κάνει ο αυγενακης που ήθελε να βάλει τους δικού του σημαία. 

Αφού φάνηκε μετά τις εκλογές αλλωστε ότι το κόκκινο σύστημα μαζί με τον αυγενακη και από την αρχή της δικής κράτησε αποστάσεις και άφησε το εισαγγελέα να φάει όλο το σκατο . 

Όντως πρέπει να είναι πολλή μαλακές να πιστέψουν ότι όλα αυτά τα τέρατα που όπως φάνηκε έλεγαν θα είχε στο τέλος καποιο αποτέλεσμα. 

Link to comment
Share on other sites

Aek365.gr

Ενίσχυση στο τιμ των γυμναστών για την ΑΕΚ. Και μάλιστα με τον γιο του μύθου Θωμά Μαύρου. Ο Σωτήρης Μαύρος, όπως ανακοίνωσε επίσημα η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ, πήρε προαγωγή από την Ακαδημία και ήδη έχει αναλάβει υπεύθυνος για τη δουλειά με βάρη και ότι άλλο εντός γυμναστηρίου που σχετίζεται με τις ασκήσεις που θα πρέπει να κάνουν οι παίκτες. Ο Σωτήρης Μαύρος έχει αναλάβει τα καθήκοντα του από την πρώτη μέρα της προετοιμασίας και μάλιστα βρισκόταν και στην Πορταριά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λέγεται γήπεδο μόνο για εμβολιασμενους εκτός και αν έχουν μοριακό τεστ 24 ώρες πριν  άρα και εισητηριο διάρκειας μόνο για εμβολιασμενους. Κάποιοι μεν έτρεχαν - κακώς - να τα βγάλουν και θα έχουμε πρόβλημα αφού αγοράζουν και μη εμβολιασμενοι. 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×