Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


Recommended Posts

Αν ξεχασει τα δελτια σε κανενα ματς να του μαμησουμε οτι εχει. Μεχρι τοτε αδικα ασχολουμαστε 

Κονε λεει για νεος εκτελεστικος διευθυντης..... χαασαμε το μετρημα στους διευθυνταδες στην ΠΑΕ ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Ναι τους αλλάζει ο τιγραρος και βρήκε από το πουθενά κυριολεκτικά τον Ναλιτζή . Φυτευτός και ο επόμενος εύκολος αναλώσιμος . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πέρα από το αν μας αρέσει ο Ναλιτζης, τι ακριβώς είναι ο team manager; θα κλείνει τα δωμάτια των ξενοδοχείων και τα αεροπορικά εισιτήρια  όταν θα παίζουμε εκτός έδρας; Θα εμψυχώνει τους παίκτες πριν τους αγώνες; 

Θα κανει μπουλινγκ στον Κώστα Τσελσι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Την μια ζητάμε από τον τίγρη να τους αλλάξει όλους και όταν το κάνει πάλι γκρινιαζουμε 

Συμφωνω. Οκ αν εφερνε έναν Κασαπη (τυχαίο το όνομα) ή έβαζε τον Άλβες εκεί ή ακόμα κι αν άφηνε εκεί τον Κονε θα το προτιμούσαν οι περισσότεροι, αλλά νομιζω ότι είναι μια θέση που δεν χρειάζεται τόσο υπερβολικη κουβέντα και περισσότερο θα κριθεί από τους εντος ομαδας.

Δλδ και για τον Δημητριαδη κανεις  δεν μπορούσε να πει με σιγουριά αν ήταν καλος σε αυτά που κάνει.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πέρα από το αν μας αρέσει ο Ναλιτζης, τι ακριβώς είναι ο team manager; θα κλείνει τα δωμάτια των ξενοδοχείων και τα αεροπορικά εισιτήρια  όταν θα παίζουμε εκτός έδρας; Θα εμψυχώνει τους παίκτες πριν τους αγώνες; 

Αυτά και να ξέρει καλα τους κανονες ώστε να τα χώνει στους διαιτητές και να βοηθάει σε μπλεγμένες καταστασεις (τύπου γεγονότα Τούμπας με γκανι).

Link to comment
Share on other sites

Από κυβερνητικό 

Ειχα άψογη συνεργασία με τον Δημήτρη. Ημουν και αρχηγός στον Πανιώνιο και μαζί λύναμε πολλά θέματα. Πάντα ήταν με τον ποδοσφαιριστή ο «Νάλι». Καταλαβαίνει το σκεπτικό οποιουδήποτε ποδοσφαιριστή. Εχει παίξει σε υψηλό επίπεδο και αυτό του δίνει τη δυνατότητα να μπορεί να διαχειριστεί τα αποδυτήρια. Ο προπονητής είναι προπονητής, αλλά και ο τιμ μάνατζερ έχει έναν ειδικό πολύ σημαντικό ρόλο. Ο «Νάλι» το είχε το επικοινωνιακό με τον παίκτη. Μπορεί και ξέρει να επικοινωνεί με όλους τους ποδοσφαιριστές, όποια ηλικία κι αν είναι, ό,τι επίπεδο κι αν έχουν.

ο ρόλος μπορεί να είναι αδιάφορος για εμάς αλλά για το ποδοσφαιρικό τμήμα είναι σημαντικότατος και για τον προπονητή ακόμα περισσότερο αφού αποτελεί τον συνδετικό κρίκο παιχτών με αφεντικό . Γνώμη μου δεν είναι θέση της πλάκας και ο Ναλιτζης είναι μι τελειώς ξεκάρφωτη επιλογή 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

Συμφωνω. Οκ αν εφερνε έναν Κασαπη (τυχαίο το όνομα) ή έβαζε τον Άλβες εκεί ή ακόμα κι αν άφηνε εκεί τον Κονε θα το προτιμούσαν οι περισσότεροι, αλλά νομιζω ότι είναι μια θέση που δεν χρειάζεται τόσο υπερβολικη κουβέντα και περισσότερο θα κριθεί από τους εντος ομαδας.

Δλδ και για τον Δημητριαδη κανεις  δεν μπορούσε να πει με σιγουριά αν ήταν καλος σε αυτά που κάνει.

Για πλάκα το έγραψα για την γκρίνια. Το τι ακριβώς έκανε ο Δημητριάδης και θα κάνει τώρα ο Ναλιτζης, όντως δεν το έχω καταλάβει. Για τον πρώτο είχα πάντα την εντύπωση ότι απλά ο τίγρης τον είχε στο μισθολόγιο, κατι σαν χάρη. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Αυτά και να ξέρει καλα τους κανονες ώστε να τα χώνει στους διαιτητές και να βοηθάει σε μπλεγμένες καταστασεις (τύπου γεγονότα Τούμπας με γκανι).

Σαν τον Σάββα τον Θεοδωρίδη  του ολυμπιακού  δηλαδή, που χαιρέτησε και πήρε την ομάδα και έφυγε από την τούμπα. 

Link to comment
Share on other sites

Έχουν κουράσει (το πιο lite) τόσο πολλοί και πολύ  οι "ΑΕΚτζηδες" την ομάδα που προσωπικά όχι απλά μου περνάει αδιάφορο το τι γουστάρει αλλά δεν θέλω καν ΑΕΚ-παρελθον στο σύλλογο.

Το αρνητικό είναι ότι απλά δε ξέρεις αν κάνει για τη θέση ότι προσφέρει αυτή η θέση.

Τελείως Αρνητικό ότι είναι Έλληνας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Σαν τον Σάββα τον Θεοδωρίδη  του ολυμπιακού  δηλαδή, που χαιρέτησε και πήρε την ομάδα και έφυγε από την τούμπα. 

Ναι.

Βασικα ειτε ο ρολος είναι της πλακας είτε πιο σοβαρος, εξαρτάται κι από τον τροπο λειτουργίας του κλαμπ αυτό και από τις αρμοδιότητες που έχουν δοθεί κι αν έχουν μοιραστεί σοβαρά βεβαια, δεν κρινεται ευκολα από μας.

Εγω το 18 ένιωθα ότι ο Δημητριάδης ήταν σούπερ και το 22 ότι έπρεπε να φύγει.

Ε, έτσι ένιωθα έτσι έλεγα. Αυτά ουσιαστικα τα ξέρουν μονο οσοι είναι εκεί μέσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είπαν αρκετοί πιο πάνω τι θα κάνει. Το ρουφιάνο της διοίκησης και το μαλαγανα των παιχτών. Στα ρεπα του θα τσακώνεται με κανένα τράγο άλλης ομάδας για να δικαιολογήσει τα μισθα του. Αργίες και σαρακοστες θα ενημερώνει το πραγματικό αφεντικό του στο Βορρά 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ναλιτζής πόσες γλώσσες να μιλάει? Γιατί Έλληνα μόνο τον Πετράκη θα βρίσκει μετά τον Αύγουστο. Θα μου πεις κ αυτός μπορεί να αρκεί, αλλά θα είχε ενδιαφέρον αν ξέρει κάποιος να μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα συμπαθής μου είναι ο Ναλιτζής.

Και στην τελική απο ΑΕΚάρες παλαίμαχους σε ΟΛΑ τα πόστα προκόψαμε.

Ας έρθει και ένας παλαίμαχος μη ΑΕΚ η έστω λίγο ΑΕΚ να τον κρίνουμε σαν επαγγελματία.

.

.

.

Τι άλλα νεα παιδιά ?

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, JOSS said:

Οι Τσετσένοι πιστεύετε θα βάζαν Ατματζιδη  σε αντίστοιχο πόστο ;   

Ουτε για team manager στην ομάδα των εργαζομένων των Δειλινων δεν κάνει 

Να πεις για τον πρώην της Βανδη να σου πω, perhaps   perhaps perhaps 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ο Ναλιτζής ήταν ΑΕΚτζης και άρρωστος. Έπαιζε στον Πανιώνιο και ερχότανε σκεπαστή με χίλιες προφυλάξεις για να μην τον πάρει κανένα μάτι και τον καρφώσει στους γατόπαρδους του Παπαδάκου, που άκουγαν ΑΕΚ και διαολίζονταν. Τώρα αν πανηγύρισε στον τελικό, ή αν απλά βγήκε ένας μαλάκας φωτογραφία μαζί του και έβγαλε μετά στόρυ ότι και καλά πανηγύρισαν παρέα, δεν το ξέρω. Τα τελευταία χρόνια πάντως, δήλωνε επαγγελματίας. Τίμιο, αν φερθεί και επαγγελματικά τώρα. Δε θέλουμε οπαδούς, επαγγελματίες που να κάνουν δουλειά θέλουμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εμένα συμπαθείς μου είναι ο Ναλιτζής.

Και στην τελική απο ΑΕΚάρες παλαίμαχους σε ΟΛΑ τα πόστα προκόψαμε.

Ας έρθει και ένας παλαίμαχος μη ΑΕΚ η έστω λίγο ΑΕΚ να τον κρίνουμε σαν επαγγελματία.

.

.

.

Τι άλλα νεα παιδιά ?

 

Τελείωσε το master chef 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1989 generation said:

Ο Ναλιτζής ήταν ΑΕΚτζης και άρρωστος. Έπαιζε στον Πανιώνιο και ερχότανε σκεπαστή με χίλιες προφυλάξεις για να μην τον πάρει κανένα μάτι και τον καρφώσει στους γατόπαρδους του Παπαδάκου, που άκουγαν ΑΕΚ και διαολίζονταν. Τώρα αν πανηγύρισε στον τελικό, ή αν απλά βγήκε ένας μαλάκας φωτογραφία μαζί του και έβγαλε μετά στόρυ ότι και καλά πανηγύρισαν παρέα, δεν το ξέρω. Τα τελευταία χρόνια πάντως, δήλωνε επαγγελματίας. Τίμιο, αν φερθεί και επαγγελματικά τώρα. Δε θέλουμε οπαδούς, επαγγελματίες που να κάνουν δουλειά θέλουμε.

Χίλιες φορές αυτό παρά κάτι γατόνια που με ψευτο οπαδισμούς καβατζώνουν θέσεις.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×