Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


Recommended Posts

1 hour ago, Hades said:

Τέρμα το #aekfamily τελικά;;;; 

ε νομίζω μετά τα φετινές οικογενειακές στιγμές στα Σπάτα και στο Μαρούσι  θα γίνει viral και τάση . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Τις αλλαγες του Γραφειου Τυπου τις ανακοινωσαν μονο στο site και οχι στο fb της ΠΑΕ για να μην αποθεωθει ο απερχομενος να υποθεσω;

Μπορεί να ξέχασε να αφήσει τους κωδικούς από FB κ twitter. Και αύριο μέρα είναι.

Link to comment
Share on other sites

2 θετικα  -1 αρνητικο

1. Καραλης πολυ καλος για τη θεση αν και μεχει τσαντισει μερικες φορες...αλλα απο την αλλη και ποιος ανθρωπος δεν μεχει τσαντισει..

2. Απομακρυνση Δηματου.

-1. Ο Τσαταλης ηταν περιττος...τουλαχιστον εξαργυρωσε τις μαρκες..

Link to comment
Share on other sites

Ο απόλυτος μονάρχης της Γαλλίας  Λουδοβίκος ο 14ος κάθε φορά που δεν πήγαιναν καλά τα πράγματα στο βασίλειο ΤΟΥ, άλλαζε όλους τους παρατρεχαμενους και τους αντικαθιστουσε με άλλους,για να μην γκρινιάζουν οι υπήκοοι. Τελικά την πλήρωσε ο 16ος. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιώργος Τσακίρης μετέφερε στον «αέρα» του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 τις τελευταίες πληροφορίες από το ρεπορτάζ της Ένωσης, ενώ υποστήριξε σχετικά με το θέμα του Ισλανδού ότι έχουν γίνει 1-2 ραντεβού με την πλευρά της διοίκησης να επισημαίνει ότι η πρόθεση της είναι να αναλάβει το ρόλο του επικεφαλής του όλου του τμήματος.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Araujo21 said:

Ο Γιώργος Τσακίρης μετέφερε στον «αέρα» του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 τις τελευταίες πληροφορίες από το ρεπορτάζ της Ένωσης, ενώ υποστήριξε σχετικά με το θέμα του Ισλανδού ότι έχουν γίνει 1-2 ραντεβού με την πλευρά της διοίκησης να επισημαίνει ότι η πρόθεση της είναι να αναλάβει το ρόλο του επικεφαλής του όλου του τμήματος.

Ρεπορτάζ Τσακίρη = εξωγήινοι κουλη στον Υμηττο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν θελουμε να βρούμε τον αντίστοιχο Καρεμπε, να σηκώνει κανένα τηλέφωνο, να είναι σαν επικεφαλής εκεί περα  και γενικά να τον σέβονται ως βετεράνο, εγώ θεωρω ότι ο Γκουντγιονσεν είναι ο ιδανικός. Κι ας μην επαιξε μπάλα σε μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα δείγματα για την ώρα είναι καλά. Αλμέιδα, Κουχάρσκι και Καραλής είναι μεγάλη αναβάθμιση σε σχέση με ότι είχες ως τώρα. Αν έρθουν και Γκούντγιονσεν και Άλβες, μιλάμε για προσωπικότητες που δε θα θέλουν να κάνουν τις γλάστρες. Τσατάλης και Μάνταλος οι παραφωνίες, αλλά οκ, μην περιμένουμε και θαύματα.

Link to comment
Share on other sites

Από τους ηλίθιους του ρεπορτάζ ΑΕΚ, ο Καράλης θα έχει πάντα το σεβασμό μου για ένα απόγευμα στο Αιγάλεω Σιτι, που ως θεατής στα επίσημα και ενώ κάποιοι ξεκίνησαν να βριζουν τόσο την ΑΕΚ, όσο και τον ίδιο, σηκώθηκε μόνος του ανάμεσα στο μαινόμενο πλήθος και προκαλούσε οποίον θεωρούσε ότι είχε αρχιδια, να βγει σεντρα μαζί του. 
 

Από τον μπουλη το Δηματο τεράστια αναβάθμιση. Τουλάχιστον με αυτόν είμαι σίγουρος ότι δεν θα πέφτει τιποτα κάτω και δεν θα προσβάλει κανεις όπως γουστάρει την ΑΕΚ. Όταν με το καλό επιστρέψει στο ρεπορτάζ να πα να γαμηθει και αυτός. Τώρα πρέπει να θυμηθεί τα νιάτα του….

Οσο για τον Τσαταλη, μικρό το κακο. Θα συνεχίσει να κάνει αυτό που έκανε, απλά τώρα θα είναι και με τη βούλα υπαλληλος.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stylianopoulos said:

Μόνο εσοδα.

Α όχι παλιά στον Σκεπαστό έδινα κάτι λιγα για δεδομένα ώστε να τον έχω από κοντά και να μας  τα λέει ωραία για το γήπεδο ..αλλά με τον καιρό του άρεσε και αυτουνού το ΚΜ ε και δε ξαναείδε το χρώμα του χρήματος.

 

6 hours ago, Man Of Faith said:

Δεν τον ξαναδαμε και στο τοπικ του γηπέδου, αλλαξε θέση έφυγε απ τα χαφ πηγε εξτρεμ 😁😁

Λεφτα δεν θέλω αλλά για κανενα δωρεαν τσεκάπ, τώρα που μεγαλώνουμε, δεν θα έλεγα όχι…

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nikos said:

Εδώ την μια μερα δεν έκανες ένσταση και την άλλη τον εμφάνισαν στο SDNA.

Ένα από τα μεγαλύτερα ζητήματα αυτή τη στιγμή. Ίσως πας με Βούλγαρη εκεί, θα δείξει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

Ένα από τα μεγαλύτερα ζητήματα αυτή τη στιγμή. Ίσως πας με Βούλγαρη εκεί, θα δείξει. 

Ψήνεσαι να έχουμε πάλι μαναφουκια με Κολκα-Τζαντζαρα και Βουλγαρη ε; Και εγώ 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Skepastos said:

Ψήνεσαι να έχουμε πάλι μαναφουκια με Κολκα-Τζαντζαρα και Βουλγαρη ε; Και εγώ 

Είναι ξεχωριστά γραφεία το πάνω με το κάτω. Και δεν υπάρχει επαφή. 

Ειδικά με τον πόλεμο που θα ξεκινήσει, πρέπει να βρεις έναν πρόθυμο να περνάει τη γραμμή στο μέσο για να μην σε γαμάνε.

Δεν έχει αποφασίσει ο Μελισσανίδης ποιος θα αναλάβει (ποιος θα βγάζει και ένα καλό μεροκάματο μεταξύ μας) το βάρος. Πολλοί παρακαλάνε, δύσκολο το βλέπω να βολευτεί κάποιος κοκκινομάγουλους από την Ω εκεί. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The Magician said:

Είναι ξεχωριστά γραφεία το πάνω με το κάτω. Και δεν υπάρχει επαφή. 

Ειδικά με τον πόλεμο που θα ξεκινήσει, πρέπει να βρεις έναν πρόθυμο να περνάει τη γραμμή στο μέσο για να μην σε γαμάνε.

Δεν έχει αποφασίσει ο Μελισσανίδης ποιος θα αναλάβει (ποιος θα βγάζει και ένα καλό μεροκάματο μεταξύ μας) το βάρος. Πολλοί παρακαλάνε, δύσκολο το βλέπω να βολευτεί κάποιος κοκκινομάγους από την Ω εκεί. 

Το ξέρω ότι είναι διαφορετικα τα γραφεία. Απλά τη μια φορά που βγήκε ο Βουλγαρης στο Οπεν καλεσμένος στην αθλητικη εκπομπή, έγινε το μαλεβρασε στα προφίλ Κολκα και Τζαντζαρα. Όπως και το Οπεν έτσι θεωρούν και το SDNA δικό τους μέσο οι βου, όποτε το κρα που θα φανε θα μεταφερθεί σε ένταση ηθελημένα η αθέλητα και στα γραπτά. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, The Magician said:

Ένα από τα μεγαλύτερα ζητήματα αυτή τη στιγμή. Ίσως πας με Βούλγαρη εκεί, θα δείξει. 

Εγώ πάντως θα πόνταρα σε έναν εκ των Τσακιρη-Γεωργιου. Ως αουτσάιντερ. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Skepastos said:

Από τους ηλίθιους του ρεπορτάζ ΑΕΚ, ο Καράλης θα έχει πάντα το σεβασμό μου για ένα απόγευμα στο Αιγάλεω Σιτι, που ως θεατής στα επίσημα και ενώ κάποιοι ξεκίνησαν να βριζουν τόσο την ΑΕΚ, όσο και τον ίδιο, σηκώθηκε μόνος του ανάμεσα στο μαινόμενο πλήθος και προκαλούσε οποίον θεωρούσε ότι είχε αρχιδια, να βγει σεντρα μαζί του. 
 

Από τον μπουλη το Δηματο τεράστια αναβάθμιση. Τουλάχιστον με αυτόν είμαι σίγουρος ότι δεν θα πέφτει τιποτα κάτω και δεν θα προσβάλει κανεις όπως γουστάρει την ΑΕΚ. Όταν με το καλό επιστρέψει στο ρεπορτάζ να πα να γαμηθει και αυτός. Τώρα πρέπει να θυμηθεί τα νιάτα του….

Οσο για τον Τσαταλη, μικρό το κακο. Θα συνεχίσει να κάνει αυτό που έκανε, απλά τώρα θα είναι και με τη βούλα υπαλληλος.

Δεν θα είναι αυτό που λέμε "ενεργός" ο Γιάννης. Θα βγαίνει -επιθετικά- μπροστά στα δύσκολα, frontman στις επιθέσεις και τα σοβαρά. Με λευκή επιταγή από Μελ για ύφος και περιεχόμενα επιθέσεων. Στην ουσία ο Τάσος θα το τρέχει όλο. Η "διοχέτευση της επικοινωνίας" και το δίκτυο είναι τα ζητούμενα. 

Επιτέλους κατάλαβε ο Μελισσανίδης ότι δεν μπορεί να πηγαίνει με τα πρωτοσέλιδα του Λούπου στην Ω και τα "αυτό είναι ΑΕΚ" με το συμπαθέστατο γεράκο. Δεν είναι αυτό η ΑΕΚ. 

Πρέπει να φτιαχτεί ένα μπετοναρισμένο μπλοκ και να φτιαχτούν και οι δικοί σου "κωτσήδες". Θα είναι πχ ο Κύπριος; Θα είναι άλλος; Θα δούμε. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Όπως και το Οπεν έτσι θεωρούν και το SDNA δικό τους μέσο οι βου

Κούνια που τους κούναγε. 

1 minute ago, Skepastos said:

Εγώ πάντως θα πόνταρα σε έναν εκ των Τσακιρη-Γεωργιου. Ως αουτσάιντερ. 

Στο έγραψα και στο άλλο ότι παίζει να αξιοποιηθεί ο Κύπριος. Ο Τσακίρης είναι εκτός πλαισίου, το αποκλείω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, The Magician said:

Δεν θα είναι αυτό που λέμε "ενεργός" ο Γιάννης. Θα βγαίνει -επιθετικά- μπροστά στα δύσκολα, frontman στις επιθέσεις και τα σοβαρά. Με λευκή επιταγή από Μελ για ύφος και περιεχόμενα επιθέσεων. Στην ουσία ο Τάσος θα το τρέχει όλο. Η "διοχέτευση της επικοινωνίας" και το δίκτυο είναι τα ζητούμενα. 

Επιτέλους κατάλαβε ο Μελισσανίδης ότι δεν μπορεί να πηγαίνει με τα πρωτοσέλιδα του Λούπου στην Ω και τα "αυτό είναι ΑΕΚ" με το συμπαθέστατο γεράκο. Δεν είναι αυτό η ΑΕΚ. 

Πρέπει να φτιαχτεί ένα μπετοναρισμένο μπλοκ και να φτιαχτούν και οι δικοί σου "κωτσήδες". Θα είναι πχ ο Κύπριος; Θα είναι άλλος; Θα δούμε. 

Άρα άμα το τρέχει όλο ο Τσαταλης ο Καράλης τι θα κάνει; Τον νταή πίσω από το μπουλη; Εγώ θα περίμενα περισσότερο να οργανώνει τη φάση ο Καράλης με από πίσω (επικοινωνία με μέσα, οργανωσεις, ομοσπονδιες, ακόμα και σοσιαλ) και ο Τσαταλης να είναι για την καθημερινότητα, ανακοινώσεις της ομάδας κλπ…

Link to comment
Share on other sites

Ο Διευθυντής Επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός έστειλε το μήνυμά του για την ολοκλήρωση της παρουσίας του μέχρι πρότινος ομολόγου του στην Ένωση.

Αναλυτικά η ανάρτησή του
Προ τριετίας, αναλαμβάνοντας τη Διεύθυνση Επικοινωνίας του Ολυμπιακού, με υποδέχθηκε στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο, όπως δεν συνηθίζεται στα μέρη μας: γράφοντας μία ευχή στον «ωκεανό» του facebook. «Φίλε συγχαρητήρια! Καλή επιτυχία να έχεις και γερό στομάχι! Είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρεις με την ποιότητα και το ήθος σου».

Αργότερα με φιλοξένησε στα γραφεία της ΑΕΚ και εξετάσαμε την πιθανότητα να έρθει η Μυρτώ στο Καραϊσκάκη. Χωρίς δεύτερη σκέψη, βοήθησε τα μέγιστα για να την υποδεχθούμε μαζί με την Τόνια, σε εκείνη την αξέχαστη βραδιά, τον Οκτώβριο του 2019.

Η κουλτούρα του, η παιδεία του και το ήθος του ξεχώριζαν κάθε φορά που συναντιόμασταν στο Ολυμπιακό Στάδιο ή στο Καραϊσκάκη.
Από σήμερα ο Ανδρέας Δημάτος δεν κατέχει τη θέση του Διευθυντή Επικοινωνίας της ΠΑΕ ΑΕΚ. Τον ευχαριστώ από καρδιάς για τη συνεργασία. Ένα ευχαριστώ που είμαι βέβαιος πως θα ήθελαν να το μοιραστούν μαζί μου όλοι οι συνάδελφοί μου στις ομάδες της Super League.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×