Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


Recommended Posts

1 hour ago, moukie said:

Ο Ναλιτζης ηταν οντως ΑΕΚτζης και θυμαμαι τον ειχα γνωρισει οταν επαιζε στη Νικη Ρεντη. Οχι οτι ειναι το πιο σημαντικο για τη θεση.  Νομιζω κατι ειχε παρει το ματι μου οτι κατι εκανε στον Πανιωνιο.

Κι εμενα ο πατερας μου για ΑΕΚτζη τον ηξερε προ ετων, αν και αυτα ελαχιστη σημασια εχουν..

Link to comment
Share on other sites

Αυτός δηλ στην Τούμπα που δεν πανηγύρισε γκολ, θα την πει στον Ραζβάν ή στον ρεφ, ή στον πάγκο των Β αν χρειαστεί?  Ή περιμένουμε να φάμε καμιά σφαγή κ να βγει να πει .... δίκαια χάσαμε. Ρητορικά τα ερωτήματα. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SpiRos said:

Τι είναι τημ μανατζερ; Νόμιζα έχουμε 2-3 από αυτούς, κι άλλος;

Είναι αυτός που κανονικά κάνει τι χαμαλοδουλειά γιατι οι αλλοι ασχολούνται με τα ποδοσφαιρικά θέματα. Δεν έχουμε τέτοιον ούτε με τη πρόσληψη Ναλιτζή .

Link to comment
Share on other sites

Άγνωστο κριτήριο επιλογής. Ακαταλαβίστικη επιλογή εν γένει.

Δίνω μια πιθανότητα να τον έπιασαν τα ψυχοπονιάρικα πάλι και να πρόκειται για ρουσφέτι.

Τεσπα. Καλή επιτυχία στο παιδί, αν και άνευ νοήματος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, AG21 said:

Είναι αυτός που κανονικά κάνει τι χαμαλοδουλειά γιατι οι αλλοι ασχολούνται με τα ποδοσφαιρικά θέματα. Δεν έχουμε τέτοιον .

Να ρωτήσω τώρα αν έχει την ανάλογη εκπαίδευση από πανεπιστήμιο ή έστω ένα ΙΕΚ; :D Γιατί για δουλειά που δεν έχει σχέση με ποδόσφαιρο αλλά οργάνωση ενός εργασιακού περιβάλλοντος, δεν χρειάζεται να είσαι πρώην ποδοσφαιριστής, αλλά να έχεις τα απαραίτητα skills. Τεσπά, φυσικά ρητορικές ερωτήσεις είναι όλα αυτά, απλά μερικές φορές δεν μπορώ να τα αφήσω χωρίς σχόλια, πονάει ο ερασιτεχνισμός σε αυτό το επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, The Magician said:

Άγνωστο κριτήριο επιλογής. Ακαταλαβίστικη επιλογή εν γένει.

Δίνω μια πιθανότητα να τον έπιασαν τα ψυχοπονιάρικα πάλι και να πρόκειται για ρουσφέτι.

Τεσπα. Καλή επιτυχία στο παιδί, αν και άνευ νοήματος.

Δυσκολεύεται αυτή την περίοδο ο Τσετσένος και του κάνουμε τα θελήματα

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει βέβαια τόσο την θέση ας βγει να μας πει την γνώμη του για το πρωτάθλημα του 18. Να λυθεί κ εύκολα το θέμα δηλ. Έτσι μπορεί να πιάσει κ τόπο το τσιμπούκωμα τόσα χρόνια στον Ιβάν. Αλλιώς ο ΑΕΚαρχης να διορθώσει την μαλακία του. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, CHⓇIS said:

Κανονιζει απο μυκονο ρε.... 

Ούτε καν προς το παρόν ούτε στην Πάρο δεν έχει πάει.

Σοβαρά τώρα? Που τον ξέθαψαν το Ναλιτζη ?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Δυσκολεύεται αυτή την περίοδο ο Τσετσένος και του κάνουμε τα θελήματα

Δεν εχω τετοια εικονα στα ποδοσφαιρικα. Το αντιθετο θα ελεγα.

Στις δουλειες εκτος ΑΕΚ και ΠΑΟΚ, ναι.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω δει κάτι ιδιαιτερα  μεμπτό εγώ. 
Εχει πει ότι μικρος ήταν ΑΕΚ, ότι μετά υποστηρίζει τις ομάδες που δουλεύει αυτος και τα παιδιά του (αυτό εννοεί μην τρελαθουμε) και βλέπουμε ότι μετά έχει παρακολουθήσει κάποια ματς με κάποιον φίλο(;) του ΠΑΟΚ ο οποιος μαλιστα λέει ξεκαθαρα ότι ο Ναλιτζης δεν δηλώνει ΠΑΟΚ.

Αν από τα παραπανω φαίνεται ότι πήραμε κανα στέλεχος της Θύρας 4 μαζί σας, μονο που το αντίθετο προκύπτει σε μένα.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gybe21 said:

Ούτε καν προς το παρόν ούτε στην Πάρο δεν έχει πάει.

Σοβαρά τώρα? Που τον ξέθαψαν τον Ναλιντζη ?

Μας διαβαζανε περσι με Ολιβειρα και τον θυμηθηκαν

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Ακόμα δεν έχω δει κάτι ιδιαιτερα  μεμπτό εγώ. 
Εχει πει ότι μικρος ήταν ΑΕΚ, ότι μετά υποστηρίζει τις ομάδες που δουλεύει αυτος και τα παιδιά του (αυτό εννοεί μην τρελαθουμε) και βλέπουμε ότι μετά έχει παρακολουθήσει κάποια ματς με κάποιον φίλο(;) του ΠΑΟΚ ο οποιος μαλιστα λέει ξεκαθαρα ότι ο Ναλιτζης δεν δηλώνει ΠΑΟΚ.

Αν από τα παραπανω φαίνεται ότι πήραμε κανα στέλεχος της Θύρας 4 μαζί σας, μονο που το αντίθετο προκύπτει σε μένα.

 

Νικο όταν γίνει μανουρα σε αγώνα με τον ΠΑΟΚ και λουφάξει ξαναμιλάμε. Οχι με σένα. Με τους μαλάκες της ΠΑΕ. Ο Ναλιτζής δεν είναι απλά ΠΑΟΚ, πηγαίνει εκδρομές για αγώνες του ΠΑΟΚ με οπαδικά μπλουζάκια. Βεβαια σε αντίθεση με το Δημάτο και την ιστορία Σακχοφ οι τωρινοί έδειξαν καλύτερα αντανακλαστικά και του είπαν να κλειδώσει όλους τους τοίχους του στα σοσιαλ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ήδη το σενάριο έχει πλασθεί στο μυαλό μου για τον Ναλιτζή, αν Β κ ΑΕΚ έχουν κάποιο κοινό στόχο κ παίζουν κρίσιμο αγώνα μεταξύ τους. Αλλά δεν θα το γράψω, γιατί αυτά πρέπει να τα σκέφτονται-ναι οκ- αυτοί που πληρώνονται απ την ΠΑΕ. Και να έχουν κ το θάρρος να μιλάνε. Κακή κίνηση με αχρείαστο ρίσκο, αφήνει την ομάδα τρύπια, απέναντι στους Β.

Edit: Εκτός κ αν ο στόχος κ η δουλειά του είναι αυτή.... να σε έχει τρύπιο. 

Link to comment
Share on other sites

Τεράστια επιτυχία του τσιπη . Τον πήρε,  κυριολεκτικά μέσα από τα χέρια της Γιουβέντους. Είχαν στείλει και ιδιωτικό τζετ οι άλλοι να τον παραλάβουν

Grazie Tsipis 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Skepastos said:

Νικο όταν γίνει μανουρα σε αγώνα με τον ΠΑΟΚ και λουφάξει ξαναμιλάμε. Οχι με σένα. Με τους μαλάκες της ΠΑΕ. Ο Ναλιτζής δεν είναι απλά ΠΑΟΚ, πηγαίνει εκδρομές για αγώνες του ΠΑΟΚ με οπαδικά μπλουζάκια. Βεβαια σε αντίθεση με το Δημάτο και την ιστορία Σακχοφ οι τωρινοί έδειξαν καλύτερα αντανακλαστικά και του είπαν να κλειδώσει όλους τους τοίχους του στα σοσιαλ....

Άντε να το δεχτώ. Και γιατί δεν το παραδέχεται; Να το παίζει ΠΑΟΚαρας όπως τοσοι και τοσοι παλαίμαχοι ομάδων; Ολοι ανοικτές πόρτες θα ήθελαν, για να σε προλάβω.

Γιατι αυτος ο Καστουρας πώς τον λενε που απλά από ο,τι καταλαβαίνω είναι φιλος του λεει ότι δεν δηλώνει ΠΑΟΚ; 
 

Απο εκεί και περα δεν θα επιμείνω γιατί δεν ξερω, δεν με νοιάζει καν ιδιαιτερα, δεν υπαρχει περίπτωση να υπερασπιστώ  στα σοβαρά την συγκεκριμένη διοίκηση και τις επιλογες της κλπ, λεω απλά τι μου φαίνεται από αυτά που βλέπω.

Μέχρι να αποδειχτει κάτι πολύ σοβαρό, στο δικό μου το μυαλό παντως το γκολ του στην Τούμπα θα το συμπεριλάμβανα εύκολα αν αντί για top 10 έβαζα top 20 στο παραδίπλα τοπικ που συζηταμε τελευταια για γκολ που θυμόμαστε εντονα. Και γενικά θεωρω ότι είχε τίμια παρουσια.


Οσο για την λογική της επιλογής της ΠΑΕ που λενε κάποια παιδιά, εδώ ο άλλος ήθελε να φέρει τον Λουτσεσκου τώρα που στην τελική υποτιθεται είχε και καποιες σοβαρες ικανότητες στην θέση του, ποιος ψάχνει τι, ήθελα να ήξερα. Βρήκε έναν παλαίμαχο (και της ΑΕΚ) που έχει δουλέψει στην θέση σε άλλη ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Άντε να το δεχτώ. Και γιατί δεν το παραδέχεται; Να το παίζει ΠΑΟΚαρας όπως τοσοι και τοσοι παλαίμαχοι ομάδων; Ολοι ανοικτές πόρτες θα ήθελαν, για να σε προλάβω.

Γιατι αυτος ο Καστουρας πώς τον λενε που απλά από ο,τι καταλαβαίνω είναι φιλος του λεει ότι δεν δηλώνει ΠΑΟΚ; 
 

Απο εκεί και περα δεν θα επιμείνω γιατί δεν ξερω, δεν με νοιάζει καν ιδιαιτερα, δεν υπαρχει περίπτωση να υπερασπιστώ  στα σοβαρά την συγκεκριμένη διοίκηση και τις επιλογες της κλπ, λεω απλά τι μου φαίνεται από αυτά που βλέπω.

Μέχρι να αποδειχτει κάτι πολύ σοβαρό, στο δικό μου το μυαλό παντως το γκολ του στην Τούμπα θα το συμπεριλάμβανα εύκολα αν αντί για top 10 έβαζα top 20 στο παραδίπλα τοπικ που συζηταμε τελευταια για γκολ που θυμόμαστε εντονα. Και γενικά θεωρω ότι είχε τίμια παρουσια.


Οσο για την λογική της επιλογής της ΠΑΕ που λενε κάποια παιδιά, εδώ ο άλλος ήθελαν να φέρει τον Λουτσεσκου τώρα που στην τελική υποτιθεται είχε και καποιες σοβαρες ικανότητες στην θέση του, ποιος ψάχνει τι, ήθελα να ήξερα. Βρήκε έναν παλαίμαχο (και της ΑΕΚ) που έχει δουλέψει στην θέση σε άλλη ομάδα. 

Τι να παραδεχτεί; Οτι ειναι ΠΑΟΚ; Μα ηταν γεμάτο το timeline του. Τι αλλο να κάνει; Σε συνεντεύξεις μίλαγε για τον ΠΑΟΚ, σε γήπεδα για τον ΠΑΟΚ κλπ κλπ.  Να παρακαλέσει για δουλειά εννοείς; Ε μπορεί να μην είναι 100% γλίτσας και να είναι 50%. Δεν με νοιάζει να το διαπιστώσω.

Και στην τελική να σου πω κάτι; Μπουχτίσαμε απο ΑΕΚάρες σύμφωνοι, δεν έχω πρόβλημα απο επαγγελματίες. Αλλά απο ανθρώπους που δουλεύουν στο ποδόσφαιρο και δεν καταλαβαίνουν μετά απο ένα σημείο οτι ο οπαδισμός σε σημαδεύει τι να περιμένω; Χίλιες φορές ο Γεωργάτος που δεν προκάλεσε ποτέ, που πάντα μιλάει με τα καλύτερα λόγια για την ΑΕΚ, που δεν έχει υπάρξει καραγκιόζης οπαδός. Αλλά ακόμα και αυτόν δεν θα τον ήθελα αν είχα άλλη επιλογή

Και ποιόν θα ήθελες θα μου πει κάποιος; Ενα τύπου Τσίγκρινσκι, ενάν ξένο παλαίμαχο δικό μας, χωρίς πολλά πολλά με τα "Ελληνάκια" και τους δημοσιογράφους, εναν τύπο με κύρος που να μην μασάει και τα αρχίδια του στη στραβή.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×