Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


Recommended Posts

15 hours ago, baRon21 said:

Άδη δεν πιστεύω ότι είναι τόσο χαζοί ώστε να μην φερουν

Την μέρα του ματς με τον Ιωνικό πούλησαν μέχρι και την Μπορντό φανέλα που είχαν βάλει στην κούκλα στην βιτρίνα.

Περιμένω να πάρω μια του Βιντα για τον ΑΕΚοπατερα και εγώ ακόμα είμαι υπό σκεψιν

Τεινω λιγο προς Γκατσι.

Δεν άντεξα, έφυγε η παραγγελία τγρ φχρστ

Screenshot_20221011-113735.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Kostas21 said:

80??? ΟΓΔΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΤΑ?

 

60 αρχική έχει η 3η εμφάνιση η μπορντο αλλά είναι sold out 

LIMITED, ICONIC, FIRST GOAL και έτσι 

Σε 15 χρόνια στο market place θα τη σπρώξω 5.000 ευρώ 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aris2168 said:

Τι παιδακι ειναι αυτος ο αδης ρε σεις? Medium size???

Είναι στο μέγεθος για τα καρεκλάκια της Αγίας Σοφιάς.  Μια χαρά.  Κανονικά έπρεπε να χρεωνε δίπλα σε όποιον είναι μέγεθος large και άνω σαν τις βαλίτσες στο αεροδρόμιο.  

Link to comment
Share on other sites

Quote

Αγαπητοί μας φίλαθλοι.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ επιθυμεί να ευχαριστήσει τους φίλους της ομάδας που έδωσαν το παρών στην OPAP ARENA για την στήριξη στην ομάδα από το πρώτο έως το τελευταίο δευτερόλεπτο της αναμέτρησης με τον Ατρόμητο, η οποία συνέβαλλε αποφασιστικά για τη σημαντική νίκη. Επίσης τους ευχαριστούμε για την συμπεριφορά τους στην κερκίδα στην διάρκεια του αγώνα και για την προστασία στην ομάδα.

Οφείλουμε βέβαια να επισημάνουμε πως ακολουθεί το εντός έδρας ματς Κυπέλλου με τον ΠΑΣ Γιάννινα την προσεχή Πέμπτη (20/10), στο οποίο οφείλουμε να είμαστε το ίδιο προσεκτικοί ειδικά στο θέμα των καπνογόνων, για να μην αντιμετωπίσουμε κανένα πρόβλημα με ενδεχόμενη τιμωρία έδρας στη δύσκολη συνέχεια.

Τέλος, η ΠΑΕ ΑΕΚ επισημαίνει σε όλους τους φίλους της ομάδας κατόχους διαρκείας ή απλών εισιτηρίων για τα παιχνίδια που ακολουθούν, πως δωρεάν η είσοδος επιτρέπεται μόνο στα παιδιά που δεν χρειάζονται ξεχωριστή θέση για να παρακολουθήσουν τον αγώνα, αλλά μπορούν να καθίσουν στην αγκαλιά του γονέα τους. Τα παιδιά που χρειάζονται ξεχωριστή θέση, δεν γίνεται να μπουν στο γήπεδο χωρίς εισιτήριο, λόγω της πληρότητας που υπάρχει στην OPAP ARENA.

Σας ευχαριστούμε πολύ και σας περιμένουμε την Πέμπτη στο Σπίτι Μας.

 

Αλλαγή πλεύσης στο θέμα των μπόμπιρων. Ερώτηση αν κάνουμε reverse-Κωλονο και βάλουμε το 16-7-8χρονο να κάθετε στα πόδια μας και πούμε πιτσιρίκι είναι υπάρχει κίνδυνος? Asking for a friend

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Macross said:

 

Αλλαγή πλεύσης στο θέμα των μπόμπιρων. Ερώτηση αν κάνουμε reverse-Κωλονο και βάλουμε το 16-7-8χρονο να κάθετε στα πόδια μας και πούμε πιτσιρίκι είναι υπάρχει κίνδυνος? Asking for a friend

έγινε το αυτονόητο γιατί εντάξει να βλέπεις μικρά παιδιά να κλαίνε έξω απο το γήπεδο είναι λάθος εξ ορισμού αν και ο καθένας μπορεί να ερμηνεύει  την συγκεκριμένη απόφαση όπως θέλει . Για μένα το όριο είναι κάπου στα 8 χρονών και εξαρτάται απο την ανάπτυξη του παιδιού φυσικά .

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Macross said:

 

Αλλαγή πλεύσης στο θέμα των μπόμπιρων. Ερώτηση αν κάνουμε reverse-Κωλονο και βάλουμε το 16-7-8χρονο να κάθετε στα πόδια μας και πούμε πιτσιρίκι είναι υπάρχει κίνδυνος? Asking for a friend

Καμιά αλλαγή πλεύσης, χειρότερο το κάνουν. 

Χθες κολλούσαν οι θύρες με 12χρονα που θα κάθονταν στα πόδια του μπαμπά... και σε άλλες θύρες πέρναγαν δωδεκάχρονια 1,80 μπόι και σε άλλες κόβονταν 9χρονα με 1,40. Μαλακίες. 

Έτσι που τα έκανε με όλο το γήπεδο κειας και με τις τιμές που έβαλε, έπρεπε να το ξεκόψει, κανείς χωρίς μπιλιέτο. 

Αλλιώς ας άφηνε 10Κ ελεύθερες θέσεις με παιδικό εισητήριο. 

Τελείως λάθος προσέγγιση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MITSAKLAS said:

Καμιά αλλαγή πλεύσης, χειρότερο το κάνουν. 

Χθες κολλούσαν οι θύρες με 12χρονα που θα κάθονταν στα πόδια του μπαμπά... και σε άλλες θύρες πέρναγαν δωδεκάχρονια 1,80 μπόι και σε άλλες κόβονταν 9χρονα με 1,40. Μαλακίες. 

Έτσι που τα έκανε με όλο το γήπεδο κειας και με τις τιμές που έβαλε, έπρεπε να το ξεκόψει, κανείς χωρίς μπιλιέτο. 

Αλλιώς ας άφηνε 10Κ ελεύθερες θέσεις με παιδικό εισητήριο. 

Τελείως λάθος προσέγγιση. 

Διαφωνώ κάθετα και οριζόντια.  Πρώτον τα παιδιά είναι υπερβολή για διάρκειας γιατί δεν θα πάνε σε όλους τους αγώνες.  

Δεύτερων δεν υπάρχου εισιτήρια για να αγοραστούν.  

Τρίτον εχθές είχα πάρει το 7 χρόνο μου γιο στερώντας από το παππού το διάρκειας ενώ στο 1/3 του ματς την έβγαλε στην αγκαλιά μου γιατί κουράστηκε.  

Τετάρτων αν δεν πάρουμε φέτος τα παιδιά να κάνουμε καινούργιους οπαδούς ποτέ θα τα πάρουμε?  

Εκεί πρέπει να υπάρχει και κάποια λογική πχ εγώ δεν μπορώ να πάρω το μεγάλο μου γιο 10 χρόνων γιατί αν είναι στην αγκαλιά μου δεν θα βλέπω εγώ και το βάρος του θα με λιώσει κυριολεκτικά.  Ε οπότε θα τον πάρω θα ξαναπάρω το διάρκειας του παππού.  

 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ήταν στην ευκαιρία του σεκουριτη να τους βάλλουν. ΧΑΟΣ. τώρα ειναι απόφαση του ίδιου του. Μελ προφανώς που τη πήρε με κάποια δεδομένα. 

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε ανίψια παιδιά εγγόνια γειτονάκια ότι εχει ο καθένας και αφήστε τις ανέσεις.  Ακόμα και στο πεταλο δεν έχουν πρόβλημα είναι ανθεκτικα τα παιδιά και να μην ακούτε της μανάδες που θέλουν να τα φλωρεψουν.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×