Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Just now, Geologos said:

Ο Αλμειδα δεν είναι λίγο χαχανούλης για τέτοια θέση?

Cool τύπος φαίνεται. Τώρα αν είναι μαλακαντρεας και αυτός ποιος το ξέρει; 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, AG21 said:

 

Ποιος από αυτούς θα κάνει μπουλιγκ σε διαιτητές?  Και μάλιστα στη γλώσσα τους. 

Ο Δηματος..🤣

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μακάρι επιδημία Έμπολα, νοπανα, γαμημένοι, άχρηστοι. Να ξεβρωμίσει ο τόπος. Ψόφο ρε.

Link to comment
Share on other sites

Ένας καλός υπήρχε στην εταιρεία σου κυρ Μήτσο κ έφυγε τρέχοντας. 

Τελευταία ακούγεται πως υπεύθυνος για την παραίτηση του Λυσάνδρου ήταν ο ΓΠ.

 

Link to comment
Share on other sites

Ανδρέα πιθανούς αντιπαλους στην Ευρώπη μην ξεχάσεις να βγάλεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα γυρίσει με αποσκευες γεματες νέες θεραπείες για γόνατα και αστραγάλους 

CE5EFD41-9EA9-4452-8BD7-35CC342FF429.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Στο μνημείο του αδικοχαμένου φίλου του Άρη, Άλκη Καμπανού βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου (14/5) ο Αργεντινός στράικερ της ΑΕΚ, Σέρχιο Αραούχο.

Ο επιθετικός της Ένωσης άφησε τη φανέλα του στο μνημείο και αποχώρησε.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεκίνησαν οι εκκαθαρίσεις

ΑΕΚ: Τίτλοι τέλους για τον «Μήτσι» μετά από 30 χρόνια – Αποχωρεί και ο Καλτσίδης

Σημαντικές αλλαγές στο οργανόγραμμα της ΑΕΚ

 enwsi.gr
26/05/2022 | 14:39

Δυο αλλάγες που μπορεί να περνούν στα «χαμηλά», αλλά είναι πολύ σημαντικές αναμένονται άμεσα στο οργανόγραμμα της ΑΕΚ!

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης σύμφωνα με πληροφορίες, έχει αποφασίσει να ολοκληρωθεί η συνεργασία με συγκεκριμένα στελέχη που βρίσκονται χρόνια στην Ένωση.

Συγκεκριμένα, δεν πρόκειται να συνεχιστεί η συνεργασία της ΑΕΚ με τον επί σειρά ετών φροντιστή, Νίκο Κορομηλά (γνωστό και ως «Μήτσι») και με τον υπεύθυνο ασφαλείας, Γιώργο Καλτσίδη.

 
 

Ο «Μήτσι» ήταν ο ιστορικός φροντιστής της ΑΕΚ από τις αρχές του 1990 και μετά από 30 χρόνια προσφοράς στο κλαμπ, αποχωρεί. Αυτό είναι απόφαση του Μελισσανίδη που γνωρίζεται αρκετά χρόνια με τον Κορομηλά, ο οποίος ήταν για δεκαετίες η ψυχή των αποδυτηρίων με τους παίκτες και τους φίλους της ΑΕΚ να του έχουν αδυναμία.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, George_D said:

 

Δυο αλλάγες που μπορεί να περνούν στα «χαμηλά», αλλά είναι πολύ σημαντικές αναμένονται άμεσα στο οργανόγραμμα της ΑΕΚ!

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης σύμφωνα με πληροφορίες, έχει αποφασίσει να ολοκληρωθεί η συνεργασία με συγκεκριμένα στελέχη που βρίσκονται χρόνια στην Ένωση.

Συγκεκριμένα, δεν πρόκειται να συνεχιστεί η συνεργασία της ΑΕΚ με τον επί σειρά ετών φροντιστή, Νίκο Κορομηλά (γνωστό και ως «Μήτσι») και με τον υπεύθυνο ασφαλείας, Γιώργο Καλτσίδη.

Αχ μωρέ ξεκίνησε η ανακαίνιση απο τα πόμολα. Εδιωξε εντωμεταξύ τον μεροκαματιάρη απο την ομάδα, την ώρα απου έχει βολέψει και την κόρη του στην ΠΑΕ. Και όλοι απο πάνω στην πυραμίδα άβρεχτοι. Ε ρε ντου και μπούκες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οικογένεια Μητσι, πιο ισχυρή στην ΑΕΚ από οικογένεια Μελισσανίδη.

Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ας συνοψίσουμε .

Κορομηλάς και Καλτσίδης εκτός και δεν θεωρώ οτι θα αντικατασταθούν - δεν ξέρω- γιατί δεν υπάρχει και λόγος κάτα τη γνώμη μου ( καλύπτεται το κενό εσωτερικά) . 

Διαβάσαμε σήμερα

Γεωργέας πάει στη πρωτη ομάδα και πιθανών λέω εγώ στο ίδιο ρόλο που είχε στις ακαδημίες δλδ κάτι σαν  συνδέσμου διοικησης με ομάδας. θα μάθουμε περισσότερα αν ισχύει

κονέ παραμένει όπως φαόνεται σαν αντιδημητριάδης με αυξημένες αρμοδιότητες

παπαδημητρίου ξαναγυρνάει στη θέση που πρώτοήρθε και έκατσε για ενα μήνα και πέρνει τις αρμοδιότητες και του Γέα

Ακόυστηκαν ακόμα ότι Άλβες έχει κλείσει . ότι έγινε επαφή με μιλοβάνοβιτς , μαιστόροβιτς και τσιρίλο .

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει καμια εταιρια ανακυκλωσης ο μπαρμπας ; γαμω την πουταναμου δηλαδη . τα ιδια και τα ιδια εκει προσπαθει να φτιαξει αστακομακαροναδα με σαρδελα. 

 οξω μανταλε , τον ιβιτς ξεχασε να χωσει καπου 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, The Magician said:

Το σεναριο που διακινειται ειναι το εξης:

ΓΠ ακλονητος

Κονε ακλονητος

Φουλης team manager

Παπαδημητριου επιστροφη Ακαδημιες

Αλβες "προσωπικοτητα κοντα στην ομαδα"

Μαιστοροβιτς Διευθυντης Ποδοσφαιρου

Επισης διακινειται και σεναριο οτι ο Μανταλος θα αποχωρησει αρκει να φερει προταση

 

12 hours ago, AG21 said:

Ας συνοψίσουμε .

Κορομηλάς και Καλτσίδης εκτός και δεν θεωρώ οτι θα αντικατασταθούν - δεν ξέρω- γιατί δεν υπάρχει και λόγος κάτα τη γνώμη μου ( καλύπτεται το κενό εσωτερικά) . 

Διαβάσαμε σήμερα

Γεωργέας πάει στη πρωτη ομάδα και πιθανών λέω εγώ στο ίδιο ρόλο που είχε στις ακαδημίες δλδ κάτι σαν  συνδέσμου διοικησης με ομάδας. θα μάθουμε περισσότερα αν ισχύει

κονέ παραμένει όπως φαόνεται σαν αντιδημητριάδης με αυξημένες αρμοδιότητες

παπαδημητρίου ξαναγυρνάει στη θέση που πρώτοήρθε και έκατσε για ενα μήνα και πέρνει τις αρμοδιότητες και του Γέα

Ακόυστηκαν ακόμα ότι Άλβες έχει κλείσει . ότι έγινε επαφή με μιλοβάνοβιτς , μαιστόροβιτς και τσιρίλο .

Αρχίζουμε και βλεπουμε το που πάει το πράγμα σιγά σιγά. Λογικά μέσα στο σκ θα έχουμε λεπτομέρειες. 

Ο ΓΠ πως θα φύγει αφού δεν είναι πουθενά στο οργανόγραμμα και απλά είναι ο άνθρωπος του μελ? Αντί να κάθεται δεξιά του μελ θα κάθεται αριστερά. 

Ουσιαστικά φέρνει φουλη σε θέση Παπαδημητρίου με μειωμένες αρμοδιότητες στη πρώτη ομάδα και πάει Παπαδημητρίου στις ακαδημίες με αυξημένες αρμοδιότητες. Έτσι με ένα σμπάρο δύο τριγωνια. 

Link to comment
Share on other sites

Τραγική και θλιβερη η επιλογή του κομιστή δελτίων και κυτίων πίτσας Φούλη. 

Γιατί αυτή τη δουλειά έκανε ο Φουλης στις Ακαδημιες, πέρα από το να προωθεί το γιο του. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτρέψετε να έχω τις -αιτιολογημενες- ενστάσεις μου για τους δύο μεροκαματιάρηδες όπως λέτε υπαλλήλους της ΠΑΕ.

Τη στιγμή που χτίζεις "μαγαζί σε μαγαζί" που λέει και ο φίλος μου από τη Νάξο Νικόλας..τότε παρανομείς.

Οι ματς ουόρν εμφανίσεις που διοχετεύονταν μετά από κάθε ματς συγκεκριμένα σε γνωστό συλλέκτη ο οποίος τις πουλούσε μέσω ενός πολύ γνωστού γκρουπ για συλλέκτες στο φμπουκ έναντι 150&200€ την μία ..είναι ένα μόνο από αυτά που μπορώ να γράψω για να καταλάβετε.

Ένα άλλο πολύ πιο αγαθό βέβαια..είναι πως διοχετεύονταν σε συγκεκριμένους ΑΡΔ της ΑΕΚ πληροφορίες από την ομάδα,τα Σπάτα,τα αποδυτήρια. Αυτά χρησιμοποιούνταν όταν έπρεπε με σκοπό..

Γενικά αυτό που οφείλω να γράψω είναι πως στην ΑΕΚ επικρατεί ένα απέραντο μπάχαλο όπου διάφορα φρούτα στελέχη, υπάλληλοι αλλά και συγγενείς αυτών κάνουν το κομμάτι τους ..με υφάκι& θράσος.

  • Δικεφαλάκι 26
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stylianopoulos said:

Θα μου επιτρέψετε να έχω τις -αιτιολογημενες- ενστάσεις μου για τους δύο μεροκαματιάρηδες όπως λέτε υπαλλήλους της ΠΑΕ.

Τη στιγμή που χτίζεις "μαγαζί σε μαγαζί" που λέει και ο φίλος μου από τη Νάξο Νικόλας..τότε παρανομείς.

Οι ματς ουόρν εμφανίσεις που διοχετεύονταν μετά από κάθε ματς συγκεκριμένα σε έναν φίλο της ΑΕΚ ο οποίος τις πουλούσε μέσω ενός γνωστού σε συλλέκτες γκρουπ στο φμπουκ έναντι 150&200€ την μία ..είναι ένα μόνο από αυτά που μπορώ να γράψω για να καταλάβετε.

Ένα άλλο πολύ πιο αγαθό βέβαια..είναι πως διοχετεύονταν σε συγκεκριμένους ΑΡΔ της ΑΕΚ πληροφορίες από την ομάδα,τα Σπάτα,τα αποδυτήρια. Αυτά χρησιμοποιούνταν όταν έπρεπε με σκοπό..

Γενικά αυτό που οφείλω να γράψω είναι πως στην ΑΕΚ επικρατεί ένα απέραντο μπάχαλο όπου διάφορα φρούτα υπάλληλοι αλλά και συγγενείς αυτών κάνουν το κομμάτι τους ..με υφάκι& θράσος.

Ετσι ακριβώς . Δεν ήξερα λεπτομέρειες αφού δεν έχω insider άλλα στο ποδόσφαιρο και ειδικά στην ΑΕΚ τα shopinshop είτε αφορά τη πρώτη ομάδα είτε αφορά τις ακαδημίες είναι γάγγραινα που είτε την κόβεις είτε ακολουθεί η σηψαιμία . Εύκολα κάποιος υπάλληλος που νιώθει ότι του χρωστάει η ομάδα ή εταιρεία λόγο των χρόνων δουλειάς και έχει την αλαζονία ότι είναι απαραίτητος και αναντικατάστατος θα προσπαθήσει να μεγαλώσει το μαγαζάκι του η να πολεμήσει όποιον το απειλεί .  Έχει συμβεί σε πολλούς και μέσα στην ΑΕΚ . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο κομμάτι δεν είχε πάει το μυαλό μου αλλά για τις διαρροές από τα Σπάτα ήταν το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα όταν διάβασα την είδηση.

Link to comment
Share on other sites

Κετσετζόγλου: «Δεν προχωρά του Μαϊστόροβιτς, κοντά Άλβες-Γεωργέας»

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, George_D said:

Κετσετζόγλου: «Δεν προχωρά του Μαϊστόροβιτς, κοντά Άλβες-Γεωργέας»

Ο μόνος που έπρεπε μάλλον να έρθει 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Vagos21 said:

Ο μόνος που έπρεπε μάλλον να έρθει 

Πώς να έρθει ?

Μελ      Ντανιελ σε θέλω , θέλω να ηγηθείς τη νέα προσπάθεια σαν το απόλυτο αφεντικό στη νέα εποχή της Νέας φιλαδέλφειας . Θα είσαι το Α και το Ω στην ομάδα θέλεις ?

Ντανιελ : Ευχαριστώ πολλή πρόεδρε είναι πολυ ενδιαφέριυσα η προοπτική θα το συζητούσα .

Μελ      : οκ συμφωνούμε ?

ντάνιελ: Ναι φυσικά με τι μισθό .

Μελ     : Ξέρεις δεν βγήκαμε Ευρώπη , είμαστε λίγο στενεμένα τώρα . θα έχεις μπόνους και τέτοια άλλα βασικός θα είσαι ο πιο καλοπληρωμένος στη ΠΑΕ , υπολόγισε το μεγάλο ποσό των 2 χιλιάδων το μήνα + σπίτι κτλ

Ντάνιελ: ντι ντι ντι ντι

 

Αρδ -> Δεν προχώρησε του Μαιστόροβιτς

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×