Jump to content

Εισητήρια Διαρκείας 2018-2019


GIANNHS
 Share

ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ  

27 members have voted

  1. 1. ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ .... ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ

    • ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ
      8
    • ΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ
      6
    • ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΕΛ
      0
    • ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
      1
    • ΟΧΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΕΝΙΚΑ
      2
    • ΕΙΣΗΤΗΡΙΑΚΙ ΑΠΛΟ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΟΑΚΑ
      10


Recommended Posts

Την Τρίτη 19/6 η παρουσίαση των διαρκείας της πρωταθλήτριας!

 

 

 

3c79bd0aa2041c3f103378e6c75e7d1b.jpg

 

Η ΑΕΚ παρουσιάζει τα εισιτήρια διαρκείας που θα έχουν… άρωμα τίτλου και επιστροφής στο Champions League – Τι συμβαίνει με τις τιμές, πότε ξεκινά η διάθεση!

Η ώρα των αποκαλυπτηρίων για τα εισιτήρια διαρκείας της πρωταθλήτριας ΑΕΚ πλησιάζει! Για την ακρίβεια, οι κάρτες για τη σεζόν 2018-2019, θα παρουσιαστούν την Τρίτη 19 Ιουνίου το μεσημέρι στην αίθουσα Γιάννης Ξενάκης και θα έχουν… άρωμα τίτλου και επιστροφής στο Champions League!

Σύμφωνα μάλιστα με πληροφορίες, οι τιμές όχι μόνο θα παραμείνουν οι ίδιες συγκριτικά με την σεζόν που πέρασε, αλλά θα υπάρξουν και πιο πολλές θέσεις διαθέσιμες για διαρκείας σε θύρες με προσιτή τιμή, ώστε να καλυφθεί ο κόσμος που ίσως δεν έχει τόσο μεγάλη οικονομική άνεση και αντιμετωπίζει δυσκολίες.

Από εκεί και πέρα, η διάθεση των νέων καρτών θα ξεκινήσει στις 21 Ιουνίου, δύο ημέρες δηλαδή μετά την παρουσίαση, με δικαίωμα προτίμησης το πρώτο διάστημα στους φετινούς κατόχους και ελεύθερες τις θέσεις που ήταν κενές.

Η αντίστροφη μέτρηση, λοιπόν, για την παρουσίαση των νέων εισιτηρίων διαρκείας έχει ξεκινήσει για την ΑΕΚ, η οποία μπαίνει στη σεζόν 2018-2019 με στόχο το νταμπλ και φυσικά την είσοδο στους ομίλους του Champions League.

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι για πρώτη φορά μετά από 11 χρόνια καλώς εχόντων των πραγμάτων.

Link to comment
Share on other sites

περσι δεν πηρα και τελικα δεν εχασα ματς στο οακα ουτε φιλικο ουτε κυπελλο ουτε ευρωπη τιποτα φετος δεν κανω το ιδιο λαθος αφου εκει θα ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Ειστε τοσο γραφικοι οι της 3 που μεχρι κι εγω εχω περασει απο κει  :lol:  :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειστε τοσο γραφικοι οι της 3 που μεχρι κι εγω εχω περασει απο κει :lol::lol::lol:

Αναμένονται μεγάλες στιγμές φέτος.
Link to comment
Share on other sites

Από μακριά δεν υπάρχει κανένας λόγος να αγοράσει κάποιος διαρκείας στο ΟΑΚΑ, μόνο για στήριξη και για τη χαρά του να το βλέπεις στο πορτοφόλι σου. Κατά τα λοιπά είναι παντελώς ασύμφορο. Έχω αγοράσει βεβαίως αρκετές φορές αλλά φέτος δεν θα αγοράσω. Τόσο προσωπικοί λόγοι που δεν επιτρέπουν πέταμα χρημάτων σε κάτι εντελώς ανούσιο, όσο και λόγοι σχετικά με την ομάδα με οδηγούν στο να μην αγοράσω. Πάντως αν έμενα στην Αθήνα εννοείται ότι θα αγόραζα. Απλά αυτή η ΑΕΚ δεν με ψήνει για να αγοράσω από εδώ.

 

Δεν πιστεύω καθόλου στον Ουζουνίδη και ο,τι μπορεί να σημαίνει για την ΑΕΚ ο ερχομός του Ουζουνίδη. Για το λόγο αυτό παρακολουθώ σχετικά αποστασιοποιημένα οσα γίνονται στο αγωνιστικό, αφού θεωρώ ότι με την ανακοίνωση Ουζουνίδη χάθηκε η χρόνια πριν καν αρχίσει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μετα απο 2 χρονια

Δεν γλυτωσαμε απο σενα οταν επρεπε. Στειλτον Μακη στο δωματιακι του φωναζαμε, αλλα ο συχωρεμενος δεν προλαβε γιατι τον ανετρεψαν οι γιαπηδες. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν γλυτωσαμε απο σενα οταν επρεπε. Στειλτον Μακη στο δωματιακι του φωναζαμε, αλλα ο συχωρεμενος δεν προλαβε γιατι τον ανετρεψαν οι γιαπηδες.

Να προσεχεις τι θα φωναζεις φετος γιατι δεν ξερεις ποιος μπορει να εχει διαρκειας διπλα σου

Link to comment
Share on other sites

Μπιλακο χυνω - oRiginal Λονδινο.

Εχω ετοιμο το back up σε περιπτωση που μου την πεσετ

Link to comment
Share on other sites

Περσι δεν πηρα καθως εκανα θητεια.

Φετος θα παρω γιατι το χρωσταω για περσι, αλλα δεν με κοβω κιολας να πηγαινω τακτικα να απολαμβανω απο κοντα την ποδοσφαιρικη προταση του Μαρινου.

Θα το αφησω στην διαθεση του πατερα να φερνει οποιον θελει μαζι του καθε φορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηρα περυσι, αλλα φετος, αν και δεν πιστευω στον Ουζουνιδη θα παρω, ετσι για στηριξη.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ιδεολογικά οριζοντίως, καθέτως και διαγωνίως αντίθετος με την έννοια των εισιτηρίων διαρκείας.

Δεν επέλεξα εγώ να βλέπω το ποδόσφαιρο ή το μπάσκετ σαν "επιχειρήσεις" και "μαγαζιά". Εκείνα μου το επέβαλλαν.

Ο "νόμος" λέει "πρώτα επενδύεις με δικά σου φράγκα και αν φτιάξεις κάτι που θα μου αρέσει παίρνεις και τα δικά μου".

Επειδή λοιπόν δεν νοείται, ας πούμε, να ανοίγω ένα καφέ και να λέω "χώστε μου ένα χιλιάρικο προκαταβολικά και θα πίνετε όσους καφέδες θέλετε για ένα χρόνο χωρίς να πληρώνετε" και δεν νοείται επίσης να αφαιρείται το ρίσκο από την όποια επιχειρηματική επένδυση, αρνούμαι κατηγορηματικά την αγορά εισιτηρίου διαρκείας.

Αυτή η ξενόφερτη νεοπλουτίστικη συνήθεια που μας φόρεσε καπέλο ο Τάπας και η "βοηθάτε όλοι" ΑΕΚ του 2004 υποκρύπτει και άλλους κινδύνους που είδαμε και ζήσαμε στο παρελθόν.

Όταν το "μαγαζί" έχει -στην ουσία- προεισπράξει τα έσοδα του, έχει την πολυτέλεια να ξύνει τα παπάρια του στην διάρκεια της σεζόν αγνοώντας την ουσιαστική πορεία της "επιχείρησης" και τις ενδεχόμενες αντιδράσεις των "πελατών". Στον αντίποδα, όταν δεν έχει προεισπράξει τίποτα, προσπαθεί να έχει τον "πελάτη" στα ώπα-ώπα για να συνεχίσει να του παίρνει τα φραγκάκια του.

Επιγραμματικά όσο περισσότερα διαρκείας, τόσο περισσότερος εφησυχασμός στο αφεντικό. Κι ο εφησυχασμός -συνήθως- είναι η αιτία γνωριμίας της "επιχείρησης" - ομάδας - καραβιού με τα βράχια !

Έχω επίγνωση των δύο κινδύνων που αντιμετωπίζω.

Ο πρώτος, να πληρώσω πολύ περισσότερα χρήματα σε μια ομάδα που θα με τραβήξει να την βλέπω συνέχεια και σε κάθε ματς, Χαλάλι ! Ας γίνει έτσι κι ας φτάσω εγώ στο χείλος της οικονομικής καταστροφής.

Ο δεύτερος, να μην μπώ -ίσως και ποτέ- στην πολυαναμενόμενη ΑγιαΣοφιά. Μεταξύ μας είναι κάτι που δεν το αποκλείω καθώς πιστεύω ότι η διαχείριση του θέματος και το περίφημο "ΑΕΚτζήδικο DNA" θα δώσουν απόλυτη προτεραιότητα και προτίμηση στον διπλανό του Σκεπαστού με τη σοκολάτα και το παγουρίνο για το νέο γήπεδο. Θα με πονέσει, δε λέω, αλλά είθισται όταν φτάσεις σε μια κάποια ηλικία να αρνείσαι πλέον τον συμβιβασμό και να αισθάνεσαι πλήρης ζώντας με τις αναμνήσεις σου ....

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι αν δεν παίρνεις διαρκείας πιθανότατα στα πρώτα ματς δε θα μπεις, ας πούμε για το πρώτο εξάμηνο χοντρικά. Από εκεί και πέρα γιατί να μη μπεις ποτέ; Συμβαίνει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν δεν παίρνεις διαρκείας πιθανότατα στα πρώτα ματς δε θα μπεις, ας πούμε για το πρώτο εξάμηνο χοντρικά. Από εκεί και πέρα γιατί να μη μπεις ποτέ; Συμβαίνει κάτι;

 

Πιστεύω (ελπίζω, ονειρεύομαι) ότι το νέο γήπεδο θα είναι τόσο όμορφο που εκτός όλων των άλλων θα γίνει ΚΑΙ τρέντυ.

Πέραν λοιπόν των (πολλών, αρκετών ?) διαρκείας θα υπάρχει και "ενδιαφέρον" πάρα πολλών .... "εξωσχολικών".

'Ισως λοιπόν περισσέψει κανα "ξεροκόμματο" σε κανα Κυπελλικό με κανέναν Ηρόδοτο μετά από κανα χρόνο.

Για ντέρμπι, διεθνή κλπ. δεν το συζητάμε.

Παγουρίνο και σοκολατίτσα μπουκιά - μπουκιά ....

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, δεν υπάρχει η παραμικρή αύξηση τιμών, ενώ έχει υπάρξει εξορθολογισμός τιμών με βάση την ανάγκη απόσβεσης αυτού που αγοράζει το εισιτήριο διαρκείας σε σχέση με το απλό εισιτήριο. Επίσης, θα υπάρχουν περισσότερα φθηνότερα διαρκείας σε σχέση με πέρυσι (εκτός από τα συνδεσμιακά στα δύο πέταλα) με επέκταση θέσεων στην προνομιακή τιμή που πέρσι αφορούσε μόνο τη Θύρα 3. Η παρουσίαση θα έχει,,, άρωμα κατάκτησης πρωταθλήματος αλλά και προοπτικής επιστροφής στο Τσάμπιονς Λιγκ.

 

aek365.gr

Edited by Vargas21
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×