Jump to content

Εισητήρια Διαρκείας 2018-2019


GIANNHS
 Share

ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ  

27 members have voted

  1. 1. ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ .... ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ

    • ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ
      8
    • ΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ
      6
    • ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΕΛ
      0
    • ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
      1
    • ΟΧΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΕΝΙΚΑ
      2
    • ΕΙΣΗΤΗΡΙΑΚΙ ΑΠΛΟ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΟΑΚΑ
      10


Recommended Posts

15 ήταν κλειστή απο την αρχη απο την πρωτη μερα

Επειδη ειμαι Ελλαδα τωρα και σκεφτομουν μπας και παρω κανα φθηνο κειας (σιγα μην παρω ακριβοτερο χωρις να ξερω καν σε ποσα θα ειμαι εδω),  πηρα τηλεφωνο και μου παν οτι οσα εδινε η ΠΑΕ στην 15 εξαντληθηκαν πριν δυο-τρεις βδομαδες.

Αρα οντως απομενουν τα πατησσια αλλα εκει νομιζω τα δινουν σε μελη τους, στο δωματιακι που πουλαει παλι με 100 στην 1-35, υποθετω τα δινουν ελευθερα σε οποιον παει. 

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο την ΠΑΕ πριν λίγο και μου πανε ότι διαρκείας στην 1-35 θα βρει κανείς μόνο από την R, ενώ στην 15 τελείωσαν και από την ΠΑΕ και από συνδέσμους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη μερα διαθεσης δεν υπηρχε online διαρκειας στη 15 (οπως και στην 1-35) ασχετως του τι λεει η παε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχε το τυροπιταδικο. Αλλα δεν ειχε συνδεσει το POS και δεν καταγραφηκαν οι κινησεις  :D

Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη μερα διαθεσης δεν υπηρχε online διαρκειας στη 15 (οπως και στην 1-35) ασχετως του τι λεει η παε.

Οποτε στο τμημα διαθεσης των διαρκειας λενε μαλακιες στον κοσμο. 

Link to comment
Share on other sites

Οποτε στο τμημα διαθεσης των διαρκειας λενε μαλακιες στον κοσμο.

Μπορει να μην εδιναν online ...Αν πηγαινες απο τα γραφεια μπορει να χε

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μην εδιναν online ...Αν πηγαινες απο τα γραφεια μπορει να χε

Μπορει, αν και παραπανω γραφτηκε οτι ηταν κλειστη γενικά, για κοσμο εκτος συνδεσμων.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το διαρκείας μου το πήρα :D

 

Για μπάσκετ το σκεφτόμουνα, τελικά η ΠΑΕ μας τα πήρε :P

Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που πήγα όλο χαρά σήμερα να κλείσω ένα από αυτά των φτωχών στην 15 είδα ότι δεν έχει διαθέσιμα.

Μας βλέπω και του χρόνου πεταλακι και άγιος ο θεός.

τελικα οντως δεν εδινε η ΠΑΕ στην 15, μου το εξηγησαν καλυτερα χθες. Τους ειδοποιησαν απο τους συνδεσμους οτι εξαντληθηκαν.

Αν ισχυσει και φετος η κατασταση των προηγουμενων χρονων στο ΟΑΚΑ, σε οποια θυρα και να παρεις κειας ή απλό εισιτήριο στο δευτερο ημιχρονο θα πηγαινεις σε οποια θυρα γουσταρεις εκτος απο τα επισημα και την 29, αντε και την 9 καμια φορα. 

Ενω σε αγωνες με  κοσμο που το πεταλο θα ναι ναι τιγκα, ο κοσμος που ερχεται τελευταια στιγμη θα "διοχετευεται" ειτε στην 2 ειτε στην 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

κανονικά αν μπούμε τσουλού και κληρωθούμε με ομαδάρες θα πρέπει να βγάλει τιμές για τους 3 γωνες που να ξεκινάνε απο 15 ευρώ στο πέταλο και μετα 25 (Θ3) - 35 (Θ5) - 45 (Θ7) - 60 (Θ11) ώστε να είναι συμφέρουσα η αφορά διαρκείας με 3 αγώνες στο 40-50% της αξίας του διαρκειας  . 

Link to comment
Share on other sites

- Ανεβεί ο αριθμός των διαρκείας 

-Περισσότερα έσοδα απο εισιτήρια

-Αποτρέψουμε γαυροβάζελους να ερθουν (με μπάρτσα πχ θα γεμισει στάνταρ το γήπεδο)

 

Αυτό το ακριβό εισιτήριο φθηνό-διαρκείας είναι μια στάνταρ λογική στο εξωτερικό

 

κουβέντα αυτά ας περάσουμε πρώτα .

Link to comment
Share on other sites

- Ανεβεί ο αριθμός των διαρκείας 

-Περισσότερα έσοδα απο εισιτήρια

-Αποτρέψουμε γαυροβάζελους να ερθουν (με μπάρτσα πχ θα γεμισει στάνταρ το γήπεδο)

 

Αυτό το ακριβό εισιτήριο φθηνό-διαρκείας είναι μια στάνταρ λογική στο εξωτερικό

 

κουβέντα αυτά ας περάσουμε πρώτα .

Φετος εχει ακριβυνει ηδη το εισιτηριο, πχ στο πεταλο ειδα το χουν με 10 ακομα και με ΠΑΣ, που περσι θα κανε 5, ενω το διαρκειας φθηνυνε και αλλο, με το φθηνοτερο εκτος οργανωμενων να πηγαινει στα 200.

Link to comment
Share on other sites

τώρα που κυκλοφοράνε ακόμα τα διαρκείας όταν χειμωνιάσει θα βγούν και με 5ευρώ πάλι στανταρ . 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×