Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2018-19


Recommended Posts

Ολη η διαφορα σημερα ηταν στο τερμα. Ο δευτερος δικος τους ειναι μια κλαση ανωτερος απο τον δικο μας πρωτο. Επισης, ξεφτυλα η τελικη διαφορα, διοτι σε καμια περιπτωση πλην του τερματζη, ο γαυρος δεν ειναι καλυτερη ομαδα. Μονοι αξιοι οι 60 δικοι μας που ηταν μεσα κ ακουγοντουσαν για 200.

Link to comment
Share on other sites

Ολη η διαφορα σημερα ηταν στο τερμα. Ο δευτερος δικος τους ειναι μια κλαση ανωτερος απο τον δικο μας πρωτο. Επισης, ξεφτυλα η τελικη διαφορα, διοτι σε καμια περιπτωση πλην του τερματζη, ο γαυρος δεν ειναι καλυτερη ομαδα. Μονοι αξιοι οι 60 δικοι μας που ηταν μεσα κ ακουγοντουσαν για 200.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τρίτος τελικός, μετά τους 2 περσινούς, που η ομάδα παρουσιάζεται πολύ πιεσμένη και αγχωμένη, άρα ο προπονητής μάλλον κάτι δεν προετοιμάζει σωστά πριν από μεγάλα παιχνίδια. Για το τέρμα λέμε από πέρσι, αλλά την ίδια στιγμή αν ρωτήσεις συμπαίκτες του και προπονητές του, θα σου πουν ότι είναι πολύ καλός και δημιουργεί ψυχραιμία στην ομάδα. Απαράδεκτη νοοτροπία να το παρατήσουν στο 55 και να ανέβει η διαφορά τόσο. Δίκαια χάσαμε, ας δώσουν την απάντησή τους στο πρωτάθλημα, αν μπορούν..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Τρίτος τελικός, μετά τους 2 περσινούς, που η ομάδα παρουσιάζεται πολύ πιεσμένη και αγχωμένη, άρα ο προπονητής μάλλον κάτι δεν προετοιμάζει σωστά πριν από μεγάλα παιχνίδια. Για το τέρμα λέμε από πέρσι, αλλά την ίδια στιγμή αν ρωτήσεις συμπαίκτες του και προπονητές του, θα σου πουν ότι είναι πολύ καλός και δημιουργεί ψυχραιμία στην ομάδα. Απαράδεκτη νοοτροπία να το παρατήσουν στο 55 και να ανέβει η διαφορά τόσο. Δίκαια χάσαμε, ας δώσουν την απάντησή τους στο πρωτάθλημα, αν μπορούν..

Δηλαδή ΤΙ ? Τους λέει "μην αγχώνεστε, ότι και αν κάνετε εγώ θα τα ρουφήξω" και τους ... αποφορτίζει από τις ευθύνες ??????

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1989 generation said:

Τρίτος τελικός, μετά τους 2 περσινούς, που η ομάδα παρουσιάζεται πολύ πιεσμένη και αγχωμένη, άρα ο προπονητής μάλλον κάτι δεν προετοιμάζει σωστά πριν από μεγάλα παιχνίδια. Για το τέρμα λέμε από πέρσι, αλλά την ίδια στιγμή αν ρωτήσεις συμπαίκτες του και προπονητές του, θα σου πουν ότι είναι πολύ καλός και δημιουργεί ψυχραιμία στην ομάδα. Απαράδεκτη νοοτροπία να το παρατήσουν στο 55 και να ανέβει η διαφορά τόσο. Δίκαια χάσαμε, ας δώσουν την απάντησή τους στο πρωτάθλημα, αν μπορούν..

Βασικα την απαντηση πρεπει να την δωσει η διοιληση φερνοντας ενα πολυ καλο τερματοφυλακα κ ισως ενα καλυτερο ξενο στη θεση του Ντουρσελαντ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

Δηλαδή ΤΙ ? Τους λέει "μην αγχώνεστε, ότι και αν κάνετε εγώ θα τα ρουφήξω" και τους ... αποφορτίζει από τις ευθύνες ??????

Δεν ξέρω, εγώ σου λέω τί λένε οι γύρω του, γι αυτό τον κράτησαν και φέτος. Από την άλλη μη τα ρίχνουμε όλα σε αυτόν, και η άμυνά μας σήμερα ήταν τραγική...Για μένα τη μεγαλύτερη ευθύνη την έχει ο Γραμματικός και να δεν πάρει το πρωτάθλημα νομίζω ότι θα μας χαιρετίσει..

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καπως ετσι θα καταντησει και το μπασκετ στην Ευρωπη σε μερικα χρονια. 100000 ματς τον χρονο με παιχτες ασημαντους και μετριοτητες . Οποιος θελει να δει μπασκετ πλεον ως θεαμα βλεπει ΝΒΑ. Τα υπολοιπα ειναι μονο για οπαδικο θεμα. Απο θεμα θεαματος ειναι χασιμο χρονου και δεν προσφερουν τιποτα ακομα και στο υψηλοτερο επιπεδο. Οι κανονες οι 10.000 διακοπες ...εγω ολοκληρο ματς εκτος ΝΒΑ δεν μπορω να παρακολουθησω. ΒΑΡΙΕΜΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
18 minutes ago, SpiRos said:

13 ρε σεις; 13; Ε γάμησέ τα.

Υγ. Χαμπε, εγώ βλέπω ο,τι θες εκτός από ΝΒΑ κανονική διάρκεια. 

Βλεπεις κανονικη διαρκεια οτιδηποτε αλλο εκτος απο ΑΕΚ?:D Οταν βλεπω παντως αγωνες μεγαλων ομαδων με σκορ 63-56 ε οκ δεν χανω 2 ωρες να δω αυτη την μαλακια με σφυριγμα καθε 1 δευτερολεπτα. Συμφωνω για το NBA οτι ειναι περισσοτερο ενδιαφερον τα Playoff και οι τελικοι αλλα στην κανονικη διαρκεια μπορεις να δεις ενα ωραια ματσακι με πολλες ωραιες φασεις και ας μην εχει ενδιαφερον. Στο ευρωπαικο ελληνικο τι να δεις? Τα πεταμενα ολου του πλανητη μεχρι και Κινας?

Θα μου πεις ποδοσφαιρο Ελληνικο γιατι βλεπεις και δεν βλεπεις αλλη χωρα? Ε αυτο ειναι αρρωστια δεν περναει χαχαχα παντως παρα πολυς κοσμος πλεον δεν παρακολουθει ελληνικο πρωταθλμα.

Το μπασκετ πλεον εχει σταματησει να μου αρεσει ως αθλημα και επαιζα και ολας φαντασου. Το εχουν γαμησει δεν μου αρεσει. Ουτε οι 134232 ξενοι ουτε οι κανονισμοι ουτε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος ποδοσφαιρου δεν μπορω να χαζεψω οποιοδηποτε αθλημα δεν παιζει ΑΕΚ.Δεν εχω εικονα απο τελικο σημερα αλλα πρεπει να ηταν χαλια συνολικα,δεν μπορει να φταιει μονο το τερμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×