Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


Recommended Posts

Μα δεν χρειάζονταν "εξτρέμ". Πήραν έναν καλύτερο επιθετικό από Άκπομ και έχουν 2 παίκτες σε κάθε θέση.

Πως δεν χρειαζονται εξτρεμ?λημνιος,τζαμπα,ουαρντα,ελ καντουρι εχουν...δεν την βρισκω πολυ καλυτερη απο την μπογιε,μανταλος,μπακασετας,αλμπανης...Αν με ρωτας στον παοκ εξτρεμ θα περνα

Link to comment
Share on other sites

Πως δεν χρειαζονται εξτρεμ?λημνιος,τζαμπα,ουαρντα,ελ καντουρι εχουν...δεν την βρισκω πολυ καλυτερη απο την μπογιε,μανταλος,μπακασετας,αλμπανης...Αν με ρωτας στον παοκ εξτρεμ θα περνα

 

Ξέχασες τον Μπίσεσβαρ. Κι αυτοί οι 5 είναι κανονικοί wingers όχι σαν τον Μάνταλο και τον Μπακασέτα.

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ ειδατε τι αρχισαν να γραφουν καποιοι δημοσιογραφοι. "Υπολογιζεται ο Μοραν", "ο Γιαννιωτας θα καλυψει το κενο στα εξτρεμ"..

 

Αν αυτα τα γραφε μεχρι χτες καποιος εδω στο ΚΜ θα θεωρουνταν ειρωνιες. Κι ομως ειναι πραγματικοτητα.. :wacko:

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Να κλεισει και ο γαυρος που ξαποστελνει διαφορους και θα βαλουμε τα συγκριτικα ανα θεση. Μεχρι στιγμης απο αποψεως ονοματων ειμαστε αρκετα πισω. Αλλα πονταρουμε σε συνοχη και στο να βγουν οι καινουριοι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παλικαρια.

Θυμαμαι χθες το βραδυ στο σπορ φμ εναν ωραιο τυπο αεκτζη να ρωταει τον μιαουλη αν υπαρχει περιπτωση να αγορασουμε με τα λεφτα του μαρκετ πουλ τον Αραουχο..

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι το προβλημα των μη μεταγραφων εστιαζεται στο γεγονος και στο φοβο οτι μπορει να διασυρθουμε στο Τσ. Λιγκ και να καταρρίψουμε το ρεκορ του γαυρου.

Στην Ελλαδα οπως ειμαστε το σηκωνουμε και με MVP τον Μοραν.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παλικαρια.

Θυμαμαι χθες το βραδυ στο σπορ φμ εναν ωραιο τυπο αεκτζη να ρωταει τον μιαουλη αν υπαρχει περιπτωση να αγορασουμε με τα λεφτα του μαρκετ πουλ τον Αραουχο..

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι το προβλημα των μη μεταγραφων εστιαζεται στο γεγονος και στο φοβο οτι μπορει να διασυρθουμε στο Τσ. Λιγκ και να καταρρίψουμε το ρεκορ του γαυρου.

Στην Ελλαδα οπως ειμαστε το σηκωνουμε και με MVP τον Μοραν.

Νομιζω το προβλημα των μη μεταγραφων ειναι οτι ο προεδρος δινει μαξιμουμ συμβολαιο 650-700 χιλιαρικα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4η αγωνιστικη μαγκες στην Τουμπα θα δουμε ποιος ειχε δικιο.

Αν ο προεδρος ειχε εξεσφαλασει την διαιτησια ηδη θα μαστε σταν στο συν 4 απο αυτους...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το προβλημα των μη μεταγραφων ειναι οτι ο προεδρος δινει μαξιμουμ συμβολαιο 650-700 χιλιαρικα

 

Εννοειται φιλε μου οτι αυτο ειναι το ουσιαστικο προβλημα οτι δε τα σκαει.

Να διευκρινίσω  στο καπως ασαφες μηνυμα μου οτι με τη λεξη προβλημα εννοω το ΣΟΚ που βρισκονται οι οπαδοι μας τις τελευταιες ωρες.

Εξακολουθω να πιστευω οτι ακομα και ετσι οπως ειμαστε στην Ελλαδα δε θα εχουμε προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το προβλημα των μη μεταγραφων ειναι οτι ο προεδρος δινει μαξιμουμ συμβολαιο 650-700 χιλιαρικα

Δηλαδη με 650-700k δεν βρισκεις σοβαρους παιχτες;

Παιχτες τυπου Γιοχανσον, Σιμοες, Λαζαρου, Αραουχου, Λιβαγια κτλ;

Εγω λεω βρισκεις.

Αλλα εδω εχεις για μεταγραφες στελεχη που απο ολο τον πλανητη ηξεραν τον Ραντογια στα χαφ και που πηγαν να μιλησουν για τον Ναρσινγκ με εναν τυπο που δεν ηταν καν μανατζερ του.

Αρα οχι δεν ειναι μονο τα 650-700k.

Και να το θεσω και αλλιως;

Προσωπικα τρεμω στην ιδεα να δωσει ο Μελισσανιδης το ελευθερο στον Λυμπε να φερει τρεις παιχτες του 1εκ εκαστος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται φιλε μου οτι αυτο ειναι το ουσιαστικο προβλημα οτι δε τα σκαει.

Να διευκρινίσω  στο καπως ασαφες μηνυμα μου οτι με τη λεξη προβλημα εννοω το ΣΟΚ που βρισκονται οι οπαδοι μας τις τελευταιες ωρες.

Εξακολουθω να πιστευω οτι ακομα και ετσι οπως ειμαστε στην Ελλαδα δε θα εχουμε προβλημα..

Εγω πιστευω οτι θα εχουμε και σοβαρο προβλημα και ντραβαλα.

Εκτος αν πηγαινουν γηπεδο 2,000 ανθρωποι οποτε θα χουμε μονο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες τον Μπίσεσβαρ. Κι αυτοί οι 5 είναι κανονικοί wingers όχι σαν τον Μάνταλο και τον Μπακασέτα.

Ο μπισεσβαρ,ο καντουρι και ο ουαρντα ειναι καθαρα wings?

Τον λημνιος δεν θα τον θεωρησω καλυτερο απο τον αλμπανη και τον γιανιωτα που ναι καθαρο εξτρεμ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×