Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

ρε συ μιχαλη,για τον φετινο μπακασετα εγραψα.που δηλωσε οτι ο κλαρινος  ( προλαβε) και τον βελτιωσε στο επιθετικο κομματι,το οποιο ηταν προβληματικο περισυ ,κατα την δηλωση του.

re antoni , yparxei kati sto fetino -ws twra- komati pou se xalaei diladi ?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης είμαι σίγουρος ότι ο Μάνταλος σε παιχνίδια που πρέπει η ομάδα να επιτεθεί μπορεί να είναι ο κεντρικός χαφ, το οκτάρι που λένε πολύ, και προσωπικά πιστεύω πολύ στον Τσόσιτς και σε αυτή την θέση. Αν ήμουν Ουζουνίδης θα είχα τον Ούρος τέταρτο. Εκτός των άλλων είναι και natural εμψυχωτής, γεγονός σημαντικό για το συγκεκριμένο χώρο του γηπέδου, ενώ πιστεύω πως είναι ένας από τους πιο έξυπνους παίκτες που παίζουν στο Ελληνικό πρωτάθλημα

 

Κετσετζογλου

 

*********

 

Τσοσιτς για 6αρι (το ξαναδαμε με Λαμπροπουλο επι Τιμουρ)

Μανταλος για 8αρι

 

Επισης αν εισαι natural εμψυχωτης (ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΘΕΟ) κανεις για χαφ της ΑΕΚ. Mike βαλε σορτσακι να βγαλεις δελτιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως το εγραψε;Natural εμψυχωτης;Μαλακα κεφτε μαζεψου εισαι και υπερβαρος αμα γινει καμια μαλακια κανεις δεν θα κυνηγαει τον αλλον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τον Τσοσιτς το πιστευω και γω οτι θα γινει καποια στιγμη... το θεμα ειναι θα παιζει παντα ο Τσοσιτς ή θα τον ψαχνουμε κανενα τριμηνο παλι?

Link to comment
Share on other sites

Και κλεινει ο Κεφτες τα σημερινα σφηνακια με το αγαπημενο του θεμα. Τον υποβιβασμο. Διαβαζουμε:

 

Επί προσωπικού. Παιδιά ότι και να πείτε, όποιοι κι αν είσαστε, έχω ζήσει το αυτογκόλ του Μπουγαϊδη και έχω ακούσει δυο ωρες μουσική κοιτόντας την θάλασσα στην παραλία στο Καβούρι την ώρα που η ΑΕΚ έχανε και την τελευταία ελπίδα στο Περιστέρι. Εχω δει την γυναίκα μου να κλαίει όπως δεν την είδα σε τόσα δύσκολα και πολύ πιο σοβαρά που έχουμε περάσει. Ολα αυτά τέλειωσαν εκεί. Δεν ζήσαμε τα χειρότερα κι αυτό ποτέ δεν θα το ξεχάσω. ΑΝΤΕΧΩ… Και αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζει κι ΑΥΤΗ μαζί…

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω από τον τίτλο του άρθρου πως ο κεφτές πρώτα βάζει τον μελ και μετά την ομάδα.

Δηλαδή πόσο πιο ερπετό θα γίνεις ρε γαμημένε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπήρχε η αποκρουστική εμφάνιση με την Βίντι νομίζω ότι οι αντιδράσεις θα ήταν πιο μετριοπαθείς.Κατά τα άλλα το ρόστερ  έτσι όπως διαμορφώθηκε έχει καλό παρόν και εξαιρετικό μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Και κλεινει ο Κεφτες τα σημερινα σφηνακια με το αγαπημενο του θεμα. Τον υποβιβασμο. Διαβαζουμε:

 

Επί προσωπικού. Παιδιά ότι και να πείτε, όποιοι κι αν είσαστε, έχω ζήσει το αυτογκόλ του Μπουγαϊδη και έχω ακούσει δυο ωρες μουσική κοιτόντας την θάλασσα στην παραλία στο Καβούρι την ώρα που η ΑΕΚ έχανε και την τελευταία ελπίδα στο Περιστέρι. Εχω δει την γυναίκα μου να κλαίει όπως δεν την είδα σε τόσα δύσκολα και πολύ πιο σοβαρά που έχουμε περάσει. Ολα αυτά τέλειωσαν εκεί. Δεν ζήσαμε τα χειρότερα κι αυτό ποτέ δεν θα το ξεχάσω. ΑΝΤΕΧΩ… Και αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζει κι ΑΥΤΗ μαζί…

Ναι αλλά οφείλεις να παραδεχτείς ότι την λεωφόρο χασιάς δεν την ανέφερε σήμερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα πληρώσουν παίχτη μόνο και μόνο για να στηρίξουν την προπαγάνδα. Δεν έχουν ξαναγίνει αυτά. Ούτε στο Σοβιετ. Περίεργος να δω αν ο Παναγιώτης θα γίνει Παναγιωτάκης για τα ευρω

Link to comment
Share on other sites

Eikonisma kai eklhsaki ston Lambropoulo pou ean den eixe fygei sfera pros ton Kominh kai ton epopth, oute mpoukes tha eixe oute koumpouria oute Mel oute protathlima. 

 

Otan oi alloi vrizontousan metaksy tous gia to poios eixe kanei thn malakia sto goal.

 

Edit. Thn malakia thn eixe kanei o Kone pou exase ton araph.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος παικτης ειναι natural εμψυχωτης, τοτε  να καλυψει την απωλεια του Χαγκα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπήρχε η αποκρουστική εμφάνιση με την Βίντι νομίζω ότι οι αντιδράσεις θα ήταν πιο μετριοπαθείς.Κατά τα άλλα το ρόστερ  έτσι όπως διαμορφώθηκε έχει καλό παρόν και εξαιρετικό μέλλον.

Ετσι.

Περσι μας ανηκαν Βρανιες, Γιοχανσον, Λαζαρος.

Σου εφυγαν και τους αντικατεστησες με τρεις δανεικους με συνολο ρητρων 9εκ.

Εφερες εναν ακομα δανεικο με ρητρα 7εκ. Παμε στα 16εκ.

Εξαιρετικο μελλον.

Απλα ας ευχηθουμε φετος ο Σιμοες να μην συμπληρωσει καρτες η να μην τραυματιστει και μεινουμε με Αλεφ-Γαλανοπουλο για 50 παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος παικτης ειναι natural εμψυχωτης, τοτε  να καλυψει την απωλεια του Χαγκα. 

 

Εντωμεταξυ πηραμε πρωταθλημα και περασαμε ομιλο χωρις τον εμψυχωτη που εκανε την επανεμφανιση του στον τελικο κυπελλου και πηραμε τα αρχιδια μας.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μενει να μας πουν ειναι οτι ο Αινταρεβιτς υπολογιζεται και θα αξιοποιηθει ως εξτρεμ

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μενει να μας πουν ειναι οτι ο Αινταρεβιτς υπολογιζεται και θα αξιοποιηθει ως εξτρεμ

Ουτως ή αλλως, παντα θα υπαρχει μια θεση εμψυχωτη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα πληρώσουν παίχτη μόνο και μόνο για να στηρίξουν την προπαγάνδα. Δεν έχουν ξαναγίνει αυτά. Ούτε στο Σοβιετ. Περίεργος να δω αν ο Παναγιώτης θα γίνει Παναγιωτάκης για τα ευρω

Ενταξει μωρε μετα θα βριζουμε τον Κονε.

Θα ανεβασει και αρθρο ο Κεφτες "ο Κονε ειναι χειροτερος του Λαζαρου, που ειναι χειροτερος του Αλεξανδρη" και ολα καλα. Επρεπε να χαρισει 800k ο Κονε για να παρει τα 200 του Μελισσανιδη.

Λες και αν η ΑΕΚ ηθελε τον Κονε δεν μπορουσε να τσονταρει 300 και να τα βρει με Ουντινε..

Πηγε και τα εδωσε στον Καιπερς.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μωρε μετα θα βριζουμε τον Κονε.

Θα ανεβασει και αρθρο ο Κεφτες "ο Κονε ειναι χειροτερος του Λαζαρου, που ειναι χειροτερος του Αλεξανδρη" και ολα καλα. Επρεπε να χαρισει 800k ο Κονε για να παρει τα 200 του Μελισσανιδη.

Λες και αν η ΑΕΚ ηθελε τον Κονε δεν μπορουσε να τσονταρει 300 και να τα βρει με Ουντινε..

Πηγε και τα εδωσε στον Καιπερς.

350 διναμε στον Κονε, 3ετες νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

re antoni , yparxei kati sto fetino -ws twra- komati pou se xalaei diladi ?

 

 

(αφηνωντας το προσωπο,δεν ηθελα κλαρινο,τον θεωρω οπως και ολους τους ελληνες,ακαταλληλους για ομαδες πεωταθληματικες)

δεν εχω δει βελτιωση σε τομεις που ο χιμενεθ ειχε θεματα οπως στα στημενα και στο επιθετικο πλανο.εχεις δει κατι απο κορνερ η φαουλ που να πεις.... ωπα ,δουλεμενο στην προπονηση...

  εχει δει κατι συγκερκιμενο οσο αφορα την επιθεση?τουλαχιστον περισυ ο αλλος ειχε την δικαιολογια οτι με την κλαση του αραουχο και του λιβαγια οπως και την τρελα του λαζαρου,τους αφηνε το ελευθερο του αυτοσχεδιασμου.

μετα το 70 ,σε ματς,κλαταρει η οχι η ομαδα?

δεν σε προβληματιζουν οι συνεχεις τραυματισμοι?

δεν σου λεει κατι οι 4 κοκκινες σε 4 ματς?

το ότι προσπαθει να παιξει με αμυνα ψηλα και το κενο στα χαφ είναι οσο το γηπεδο?

το ότι ο δύσμοιρος ο λιβαγια ,που για να παρει μπαλα τη; προκοπης ,εκει που τον εχει στειλει ο κλαρινος ,στο φορ που δεν την εχει την θεση όπως ειδαμε και περισυ,αναγκαζεται να κατεβει στο κεντρο?

Link to comment
Share on other sites

Παρτε τουλαχιστον καναν ελευθερο ρε παλιογαμημενοι.

Γελοιοι.

Ακόμα ελπίζεις; δεν θέλουν να πάρουν. Δεν δίνουν λεφτά. Και τώρα θα έχει πεισμώσει κιόλας με τον κόσμο, θα μας θεωρεί αχάριστους
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

επρεπε ο κονε να χαρισει 600κ στην ομαδα του για να ρθει σε μας που παντελονιασε ο άλλος 25Μ.

αλλα ο κονε επρεπε να τα χαρισει.εμας μας τα χρωστούσανε.

Link to comment
Share on other sites

επρεπε ο κονε να χαρισει 600κ στην ομαδα του για να ρθει σε μας που παντελονιασε ο άλλος 25Μ.

αλλα ο κονε επρεπε να τα χαρισει.εμας μας τα χρωστούσανε.

Ακριβώς αυτό. Βγαίνει Κ λέει του έδωσα ότι ήθελε ο μάστερ της κοροϊδίας και του ζήταγε να χαρίσει 500 χιλ. Ποιος το ζήταγε Ε; ο τύπος που για ένα ευρώ σκοτώνει άνθρωπο.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×