Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Δεν θιχτηκα αλλα

1. Οταν ο αλλος με χαρακτηριζει (δεν θυμαμαι να το εχω κανει με αλλο χρηστη) και γραφει οτι λεω μαλακιες, αποφευγω το σχολιο λεγοντας του να κανει ιγκνορ, συνεχιζει την ειρωνια, απαντω οπως απαντω και με κανεις εντιτ ΟΚ. Πουτσα μου η αποψη καποιου...Geologou απο το Βανκουβερ οπως πουτσα του και αυτου απλα δεν γουσταρω που δεν γουσταρω να αλλαζουν οσα γραφω ποσο μαλλον μονο τα δικα μου.

2. Αφου εχω ξεφυγει και αφου εχω παρει τα παντα παραμαζωμα (οπως ακουγα το καλοκαιρι που παρουσιαστηκε ο Σαχλαμαρινος), απο εδω και περα θα διαβαζω μονο για τις αναλυσεις για το τοταλ φουτμπολ του Μαρινου και τις ατυχιες του καημενου του Μελισσανιδη που ολα στραβα του πανε του ερμου τελευταια.

Καλη χρονια να εχουμε και τα ξαναλεμε οταν ερθουν σοβαροι ανθρωποι στην ομαδα..

Δεν θιχτηκα αλλα

1. Οταν ο αλλος με χαρακτηριζει (δεν θυμαμαι να το εχω κανει με αλλο χρηστη) και γραφει οτι λεω μαλακιες, αποφευγω το σχολιο λεγοντας του να κανει ιγκνορ, συνεχιζει την ειρωνια, απαντω οπως απαντω και με κανεις εντιτ ΟΚ. Πουτσα μου η αποψη καποιου...Geologou απο το Βανκουβερ οπως πουτσα του και αυτου απλα δεν γουσταρω που δεν γουσταρω να αλλαζουν οσα γραφω ποσο μαλλον μονο τα δικα μου.

2. Αφου εχω ξεφυγει και αφου εχω παρει τα παντα παραμαζωμα (οπως ακουγα το καλοκαιρι που παρουσιαστηκε ο Σαχλαμαρινος), απο εδω και περα θα διαβαζω μονο για τις αναλυσεις για το τοταλ φουτμπολ του Μαρινου και τις ατυχιες του καημενου του Μελισσανιδη που ολα στραβα του πανε του ερμου τελευταια.

Καλη χρονια να εχουμε και τα ξαναλεμε οταν ερθουν σοβαροι ανθρωποι στην ομαδα..

Ξεκολλα μην φευγεις.

Link to comment
Share on other sites

Στον γκοτση να κανεις κανα κωλοδαχτυλο, τον κολλητο του βασιλοπουλου.

Εμας δεν θα μας βρεις. Οι πολλοι πηγαν στο γηπεδο. Οσοι γερασαμε κ λυγισαμε τβ

 

Οριστε, μεχρι και εισιτηρια σας δινει και πατε εκδρομες ρε πιθηκια. Τι άλλο θελετε επιτελους;

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

περί κόσμου που δεν ασχολείται.οχι πως διαφωνω.πολυ λιγοι καταναλωνουν την φαια ουσια που καταναλώνουμε εμεις οι (εγω είμαι μαλακας που το κανω) χρηστες του κμ.

κατεβαινω το μεσημερι στην μανα μου για φαγητο,κανοντας ένα διάλλειμα από την υπερενταση των στιγμων και συναντω τον αδελφο μου (τρια χρονια μεγαλύτερος,δεν ασχολείται γενικα με την ομαδα,ανεκαθεν την ειχε από μακρια και εντελως επιδερμικα,πηγε με φιλους του στο γηπεδο με βιντι,μετα από τον αγωνα με μαρσειγ στην νφ,που τον ειχα φερει με παρακαλια,τοσο προσφατα).πρωτη κουβεντα του  …."καλα μαλακες είναι και δεν φερανε παικτες?" 

 

 

ε,οχι ρε πστ,ουτε να φαμε με ηρεμια δεν με αφηνει ο Θεος.

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΥΧΕΣΑΣ

 

Είδα τις φωτογραφίες του Μελισσανίδη από τα Σπάτα. Τι πάχος!!! Σαν τον μπουχέσα τον Καραμανλή μου θύμισε. Κάτι μπούτια , κάτι πρησμένα πόδια , μια μπυροκοιλία. Ας του πει και τίποτα ο φίλος του ο Καρδιολόγος ο Ασλανίδης. Πλησχιάζει τα 70 και τον έχει ακόμη ανάγκη η ΑΕΚ..

 

xD

Πρεπει να του ετοιμασουν στα σπατα ενα προγραμμα διατροφης και εκγυμνασης, ειδικα για αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Ματζισαν είσαι σίγουρος για τα 35 για την υπογειοποιηση;Μηπως σου είπαν 20 + 15 = 35; Γιατί 15 είχαν ακουστεί στην αρχή και το 35 εκατ. ευρώ για 275 μέτρα υπογειοποίηση σημαίνει 127.000€ ανα μέτρο έργου και μου φαίνεται τελείως εκτός πραγματικότητας

Link to comment
Share on other sites

το κιτρινομαυρη ενημερωση γραφει οτι ψαχνομαστε για χαφ απο τους ελευθερους

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να του ετοιμασουν στα σπατα ενα προγραμμα διατροφης και εκγυμνασης, ειδικα για αυτον.

 

8a pa8ei kamia 8Lash me tous gumnastes tou Marinou ,mhpws den einai kaLh idea??

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το κιτρινομαυρη ενημερωση γραφει οτι ψαχνομαστε για χαφ απο τους ελευθερους

 

Το πε και ο Ουζουνιδης στη συνεντευξη τυπου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χαφ ελεύθερα που κάνουν είναι ο Μαρκίζιο και ο Τουρέ που είναι απλησιαστοι στα φασόλια που προσφέρεις, ο Γιακομπ και ο Βελοσο (όχι ο Ροβας) που είναι ρίσκο γιατί δεν θα δεχτούν μονοετή συμβόλαια και λιγότερα από 600.000 και είναι 31 και 32 αντίστοιχα, ενώ υπάρχει και ο Σαντόμ ο οποίος είναι 30 αλλά για μένα δεν είναι upgrade στα χαφ σε αυτή τη φάση της καριέρας του. Δύσκολο το βλέπω να φέρνουμε παίχτη εκτός αν ψηθεί ένας εκ των Γιακομπ ή Βελοσο για Ch.L.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

"δεν φταιω εγω κυριε εισαγγελεα ,

καβαλιωτικο μου παν οι κοτες πως ειναι το καλαμποκι.

 

δεν ξερω που μπλεκτηκε ο κουνιαδος του ντιβατς.

ρωτηστε τον κυριο δηματο που εκανε πιο πριν αρχισυντακτης στο φωτη."

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μας πέρνει να πάρουμε και ενα 30φευγα για χαφ ποιότητα και εμπειρία . Εδω μπαοκ και γαυρος στήνουν ομάδες με 30αριδες και εμείς πάνω απο 28 μας ξυνιζουν .

Link to comment
Share on other sites

me 600k den vrhkan neo, de vrhkane 25arh , twra provlhmatizontai gia 32arh.

Kapoios na tous pei oti epipedato xaf k 600k den pane mazi? h 8elei kanas Tsatalis na valw ta wages tou roster tou 2006 pou toso 8aumazei?

Για βαλτα ρε Κωστα, να μελαγχολισουμε ομαδικως...

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιάκομπ έπαιρνε 33 χιλιάδες λιρες την εβδομάδα. Βάλτε τα κάτω

Ας παρει 15000 ..εβγαλε λεφτα ..Γαι την χαρα του ποδοσφαιρου και του Τσαμπιονς λιγκ. Εχει παιξει ΤσΛ ο Γιακομπ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως απο χτες γυαλιζει το ματι μου.Ξεχασα ηδη τις μεταγρ...ρε τον πουστη τον τιγρη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ουτε ελευθερο ε; Οχι οτι το πιστεψα και ποτέ δλδ...

 

Δυστυχως θα τα βρουμε μπροστα μας αυτα τα ξεφτιλικια του Μελισσαν και των υπαλληλων του φετος. Και ειναι κριμα για την ομαδα που προσπαθει τοσο.

Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο, υπήρξε και μια άλλη περίπτωση παίκτη που βρέθηκε στο κατώφλι της ΑΕΚ και δεν ήταν άλλος από τον Μάτο Γιάγιαλο. Το φλερτ που είχε ξεκινήσει πριν από καιρό με τον Βόσνιο χαφ έφτασε σε τελική συμφωνία, με τους όρους μάλιστα να είναι εξαιρετικοί, δίχως καμία σχέση με όσα απαιτούσε η Παλέρμο στην αρχή. Ωστόσο, εκεί έθεσε απαγορευτικό ο Ουζουνίδης, που έκρινε πως ο Γιάγιαλο δεν ήταν αυτό που ήθελε στα χαφ.

Αυτό επιβεβαιώνει στην πράξη πως η ΑΕΚ δεν επιθυμούσε απλά να κάνει μεταγραφή για να κάνει και ήθελε μόνο έναν παίκτη που θα ταίριαζε στο προφίλ του Ουζουνίδη. Αυτός ζητείται και τώρα στην αγορά των ελεύθερων. Υπάρχει βέβαια ο περιορισμός της αυριανής μέρας για να δηλωθεί στο Champions League, αλλά αν είναι αυτό που θέλει η ΑΕΚ μπορεί να είναι και διαθέσιμος μόνο για τις εγχώριες διοργανώσεις. Αρκεί βέβαια να βρεθεί.

Kazantzoglou 

Link to comment
Share on other sites

βρηκε ευκαιρια το αλκοολικο πουτανακι του μαρινακη

να την πει στο θαυμαστη της πολ αμντουλ-πουτανακι του μελ

και να λυσουν τις διαφορες τους

για την εποχη που και τα δυο

ηταν πουτανακια του μπομπολα.

 

ενα πραγμα μονο με κρατα ηρεμο.

 

οτι ολοι αυτοι στο καινουργιο γηπεδο θα περνανε μεσα απο στενα

για να πανε στα δημοσιογ4αφικα.

 

καμια σχεση με την απλα του παρκινγκ του οακα.

 

α να μου χαθειτε βοδια,.

 

Ti ftaiei h Paula Abdul? Ego kavlona mazi ths sto Straight up otan eimouna sto Lykeio.

Link to comment
Share on other sites

Νικο για σενα 

Ψάχνεται'' για Γιάκομπ η ΑΕΚ!

Μπορεί η ΑΕΚ την προηγούμενη εβδομάδα να μην προχώρησε σε κάποια προσθήκη και να έληξε η προθεσμία για μεταγραφές, ωστόσο δεν αποκλείεται να γίνει κάποια κίνηση για ελεύθερο ποδοσφαιριστή.

Και οι αξιόλογοι ελεύθεροι παίκτες είναι αρκετοί.
Ένας από αυτούς είναι και ο Κλαούντιο Γιάκομπ, το όνομα του οποίου είχε γραφτεί και ακουστεί και άλλη φορά το καλοκαίρι.

Ο Γιάκομπ υπενθυμίζουμε ότι αγωνίζεται ως αμυντικό χαφ, είναι 31 χρονών με εμπειρία από μεγάλα πρωταθλήματα και ειδικά από την Premier League. Έμεινε ελεύθερος από την Γουέστ Μπρομ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ένας ένας παιδιά ..

Να μην περάσουν την πύλη των Σπάτωνε

όλες μαζί οι μεταγραφαί

και έχωμε τραυματισμοί

στα νέα αποκτήματα της μοναχοκόρης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νικο για σενα 

Ψάχνεται'' για Γιάκομπ η ΑΕΚ!

Μπορεί η ΑΕΚ την προηγούμενη εβδομάδα να μην προχώρησε σε κάποια προσθήκη και να έληξε η προθεσμία για μεταγραφές, ωστόσο δεν αποκλείεται να γίνει κάποια κίνηση για ελεύθερο ποδοσφαιριστή.

Και οι αξιόλογοι ελεύθεροι παίκτες είναι αρκετοί.

Ένας από αυτούς είναι και ο Κλαούντιο Γιάκομπ, το όνομα του οποίου είχε γραφτεί και ακουστεί και άλλη φορά το καλοκαίρι.

Ο Γιάκομπ υπενθυμίζουμε ότι αγωνίζεται ως αμυντικό χαφ, είναι 31 χρονών με εμπειρία από μεγάλα πρωταθλήματα και ειδικά από την Premier League. Έμεινε ελεύθερος από την Γουέστ Μπρομ.

Δεν θα μας αφήσεις να ηρεμήσουμε...φέρτε τον ρεεε
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×