Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Χωρις τα γκολ του Κλώνα, δεν θα χαμε προκριθει  με την Σελτικ, και παιζει να χαμε αποκλειστει απο την Βίντι. 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παιχτης ειναι ο Γιαννιωτας.

Γενικα παιχτες Ελληνες που εχουν παιξει σε σοβαρα πρωταθληματα και μαλιστα σε ηλικιες 24-26 ετων μας κανουν.

Εγκρινω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μας δίνει και μια άνεση για να διαπραγματευτούμε μέχρι τελευταία στιγμή παίκτη για τα άκρα ( αν τελικά πάρουμε ) 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω θα παρουν και εναν Αγκου η τον Ογκου, γενικα εναν τετοιο στα χαφ και το μπαμ θα ναι ο Μπεργκ.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικη εκτιμηση πως ο παιχτης για τα ακρα ειναι ο Γιαννιωτας.

Μεγαλη μαλακια αν ισχυει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω θα παρουν και εναν Αγκου η τον Ογκου, γενικα εναν τετοιο στα χαφ και το μπαμ θα ναι ο Κλάους

fxd

Link to comment
Share on other sites

Με γιαννιωτα αγοραζω κ 2ο διαρκειας!

 

Για να έρχομαι μαζί σου στο γήπεδο;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Διαλέξτε ή Αγκού ή Ογκού. Διεθνείς με τα λιοντάρια. Αν είχαν λίγο χιούμορ στην ΠΑΕ θα τους έφερναν και τους δύο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με νοιαζει ποσο καλος παιχτης ειναι, το οτι τον αφηνει ο γαβρος για να τον μαζεψουμε εμεις με ενοχλει και μαλιστα πολυ. Ακομα περισσοτερο με ενοχλει το γεγονος οτι παρθηκε ως μπακ-απ πλανο σε περιπτωση που δεν κλεισουμε παιχτη της προκοπης για τα ακρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν αποκλειστεί ο ΠΑΟΚ, θα εχουμε κυρ στέφανε βαλε και 100 παραπανω για εξτρεμ, και 100 παραπανω για το χαφ, θα το κάψουμε αποψε

2-3 εκ διαφορα ειναι δεν ειναι και κανα τρελο ποσο

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αν και πρωταθλητές και ενδεχομένως οι μόνοι που θα συμμετέχουμε στους ομίλους, στις μεταγραφικές εντυπώσεις ερχόμαστε τρίτοι και καταιδρωμένοι μέχρι τώρα. Οι εντυπώσεις βέβαια δεν παίζουν μπάλα και ελπίζω πάντα να μπουκωθούμε μέχρι το 90.

Η μεταγραφή Γιαννιώτα δείχνει ίσως, οτι αποφάσισες να πας αντι για πολύ δυνατό εξτρεμ, σε δύο λύσεις για να γεμίσεις τον πάγκο, φέρνοντας έναν καλό και έναν συμπληρωματικό και μάλιστα και τους δύο μαζί σε μικρότερο κόστος απο ότι τον έναν. Αν η επιλογή αυτή έγινε για να γίνει το μπαμ στην επιθεση (Μπεργκ ή αλλος) ή στα χαφ τότε έχει ακόμα μεγαλύτερη λογική. Εμένα κάτι μου λέει οτι μετά την μαλακία του Λιβάγια χθες, έγινε στροφή για φορ....Ιδωμεν

Link to comment
Share on other sites

2-3 εκ διαφορα ειναι δεν ειναι και κανα τρελο ποσο

 

 

4.5 - 5ek einai parapano , diladi olo to budget pou eixes mexri prin kana duo xronia

Link to comment
Share on other sites

2-3 εκ διαφορα ειναι δεν ειναι και κανα τρελο ποσο

Τελειωμενος Τιγρικος ο goku21

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αν και πρωταθλητές και ενδεχομένως οι μόνοι που θα συμμετέχουμε στους ομίλους, στις μεταγραφικές εντυπώσεις ερχόμαστε τρίτοι και καταιδρωμένοι μέχρι τώρα. Οι εντυπώσεις βέβαια δεν παίζουν μπάλα και ελπίζω πάντα να μπουκωθούμε μέχρι το 90.

 

Η μεταγραφή Γιαννιώτα δείχνει ίσως, οτι αποφάσισες να πας αντι για πολύ δυνατό εξτρεμ, σε δύο λύσεις για να γεμίσεις τον πάγκο, φέρνοντας έναν καλό και έναν συμπληρωματικό και μάλιστα και τους δύο μαζί σε μικρότερο κόστος απο ότι τον έναν. Αν η επιλογή αυτή έγινε για να γίνει το μπαμ στην επιθεση (Μπεργκ ή αλλος) ή στα χαφ τότε έχει ακόμα μεγαλύτερη λογική. Εμένα κάτι μου λέει οτι μετά την μαλακία του Λιβάγια χθες, έγινε στροφή για φορ....Ιδωμεν

 

 

kala den mporei na ferei kai pollous pou tha pairnoun ekatomuria otan n misi kai vale simerini entekada sou amoivete me xiliades ^^

 

me manolo , tha pigena aerodromio gia gianiota

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενα θεμα για επιθετικο, ουτε καν προεργασια.

Ακραιος θα ερθει 110% και θα ειναι μαλλον ο Ολλανδος. Χαφ θα δουμε. Ο Γιαννιωτας προεκυψε γιατι ο ιδιος σε εψαξε απο Ιουνιο μηνα και του ειχες πει οτι αν μεινει ελευθερος το συζητας. Το ιδιο εκανε και ο Σιωπης αλλα τελικα πηγε δανεικος στον Αρη γιατι δεν τον αφησαν ελευθερο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×