Jump to content
Δωρεά από το Κιτρινόμαυρο Φόρουμ Read more... ×
Sign in to follow this  
George_D

Πρόγραμμα/Βαθμολογίες πρωταθλημάτων 2018-19

Recommended Posts

Handball Premier

 

 

22.09.2018 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 12.01.2019
Φίλιππος Βέροιας - Χ.Α.Ν.Θ.
Άρης Νίκαιας - Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Α.Σ.Ε. Δούκα - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Αερωπός Έδεσσας - Φοίβος Συκεών
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Διομήδης Άργους

 

29.09.2018 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 19.01.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Φίλιππος Βέροιας
Χ.Α.Ν.Θ. - Άρης Νίκαιας
Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Α.Σ.Ε. Δούκα
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους - Φοίβος Συκεών

 

06.10.2018 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 26.01.2019
Άρης Νίκαιας - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Α.Ε.Κ.
Αερωπός Έδεσσας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Φοίβος Συκεών - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Φίλιππος Βέροιας - Διομήδης Άργους

 

13.10.2018 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 02.02.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φίλιππος Βέροιας - Άρης Νίκαιας
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Α.Ε.Κ. - Αερωπός Έδεσσας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86

 

03.11.2018 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 09.02.2019
Α.Σ.Ε. Δούκα - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Φίλιππος Βέροιας
Αερωπός Έδεσσας - Χ.Α.Ν.Θ.
Φοίβος Συκεών - Α.Ε.Κ.
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Άρης Νίκαιας - Διομήδης Άργους

 

10.11.2018 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 16.02.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Αερωπός Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας - Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Χ.Α.Ν.Θ. - Φοίβος Συκεών
Α.Ε.Κ. - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Διομήδης Άργους - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

 

17.11.2018 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 23.02.2019
Φοίβος Συκεών - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Αερωπός Έδεσσας - Φίλιππος Βέροιας
Α.Σ.Ε. Δούκα - Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Χ.Α.Ν.Θ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Διομήδης Άργους

 

24.11.2018 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 02.03.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Φίλιππος Βέροιας - Φοίβος Συκεών
Άρης Νίκαιας - Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Α.Σ.Ε. Δούκα
Χ.Α.Ν.Θ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Διομήδης Άργους - Α.Ε.Κ.

 

08.12.2018 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 09.03.2019
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Φίλιππος Βέροιας
Φοίβος Συκεών - Άρης Νίκαιας
Αερωπός Έδεσσας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Ε.Κ. - Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Διομήδης Άργους

 

15.12.2018 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 23.03.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Α.Ε.Κ.
Φίλιππος Βέροιας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Άρης Νίκαιας - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Φοίβος Συκεών
Α.Σ.Ε. Δούκα - Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους - Χ.Α.Ν.Θ.

 

22.12.2018 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 30.03.2019
Χ.Α.Ν.Θ. - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Κ. - Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φοίβος Συκεών - Α.Σ.Ε. Δούκα
Αερωπός Έδεσσας - Διομήδης Άργους

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volleyball League Ανδρών

 

 

(13/10/18) 1η  αγωνιστική  12η (12/1/19)

Φοίνικας Σύρου:Ρεπό

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ηρακλής

ΑΟΠ Κηφισιάς-ΑΕ Κομοτηνής

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Παμβοχαϊκός:Ρεπό

 

(20/10/18) 2η  αγωνιστική  13η (19/1/19)

Παμβοχαϊκός-Φοίνικας Σύρου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης:Ρεπό

Ηρακλής-ΑΟΠ Κηφισιάς

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

ΑΕ Κομοτηνής-ΠΑΟΚ

ΑΕΚ:Ρεπό

 

(27/10/18) 3η  αγωνιστική  14η (2/2/19)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Παμβοχαϊκός

ΑΟΠ Κηφισιάς:Ρεπό

ΠΑΟΚ-Ηρακλής

Ολυμπιακός-ΑΕ Κομοτηνής

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

Φοίνικας Σύρου:Ρεπό

 

(3/11/18) 4η  αγωνιστική  15η (9/2/19)

Παμβοχαϊκός-ΑΟΠ Κηφισιάς

Φοίνικας Σύρου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ:Ρεπό

Ηρακλής-Ολυμπιακός

ΑΕ Κομοτηνής-ΑΕΚ

Παναθηναϊκός:Ρεπό

 

(10/11/18) 5η  αγωνιστική  16η (16/2/19)

ΠΑΟΚ-Παμβοχαϊκός

ΑΟΠ Κηφισιάς-Φοίνικας Σύρου

Ολυμπιακός:Ρεπό

ΑΕΚ-Ηρακλής

Παναθηναϊκός-ΑΕ Κομοτηνής

Εθνικός Αλεξανδρούπολης:Ρεπό

 

(17/11/18) 6η  αγωνιστική  17η (23/2/19)

Παμβοχαϊκός-Ολυμπιακός

Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΑΟΠ Κηφισιάς

ΑΕΚ:Ρεπό

Ηρακλής-Παναθηναϊκός

ΑΕ Κομοτηνής:Ρεπό

 

(24/11/18) 7η  αγωνιστική  18η (2/3/19)

ΑΕΚ-Παμβοχαϊκός

Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου

ΠΑΟΚ-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Παναθηναϊκός:Ρεπό

ΑΕ Κομοτηνής-Ηρακλής

ΑΟΠ Κηφισιάς:Ρεπό

 

(1/12/18) 8η  αγωνιστική  19η (9/3/19)

Παμβοχαϊκός-Παναθηναϊκός

Φοίνικας Σύρου-ΑΕΚ

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ολυμπιακός

ΑΟΠ Κηφισιάς-ΠΑΟΚ

ΑΕ Κομοτηνής:Ρεπό

Ηρακλής:Ρεπό

 

(8/12/18) 9η αγωνιστική  20η (16/3/19)

ΑΕ Κομοτηνής-Παμβοχαϊκός

Παναθηναϊκός-Φοίνικας Σύρου

ΑΕΚ-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ολυμπιακός-ΑΟΠ Κηφισιάς

Ηρακλής:Ρεπό

ΠΑΟΚ:Ρεπό

 

(15/12/18) 10η αγωνιστική  21η (23/3/19)

Παμβοχαϊκός-Ηρακλής

Φοίνικας Σύρου-ΑΕ Κομοτηνής

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Παναθηναϊκός

ΑΟΠ Κηφισιάς-ΑΕΚ

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

 

(22/12/18) 11η  αγωνιστική  22η (30/3/19)

Παμβοχαϊκός:Ρεπό

Ηρακλής-Φοίνικας Σύρου

ΑΕ Κομοτηνής-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Παναθηναϊκός-ΑΟΠ Κηφισιάς

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός:Ρεπό

 

 

*Εθνικός Πειραιώς και Ηρακλής Χαλκίδας αποχώρησαν απο το πρωτάθλημα πριν την εναρξή του

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre Legaue Βόλεϊ Γυναικών

1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Λαμίας 2013
Ηρακλής Κηφισιάς - ΓΑΣ Μεσσαράς
Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΕΚ
ΧΑΝΘ - ΖΑΟΝ
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
 
2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Παναθηναϊκός - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Λαμίας - Ηρακλής Κηφισιάς
ΓΑΣ Μεσσαράς - Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΕΚ - ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ - ΖΑΟΝ
 
3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
Ηρακλής Κηφισιάς - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - ΑΟ Λαμίας
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΧΑΝΘ - ΑΟ Αιγάλεω
ΖΑΟΝ - ΑΕΚ
ΦΟ Βριλησσίων - ΠΑΟΚ
 
4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΟ Λαμίας - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΧΑΝΘ
ΑΟ Αιγάλεω - ΖΑΟΝ
ΠΑΟΚ -ΑΕΚ
 
5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Άρτεμις Κορυδαλλού - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - ΦΟ Βριλησσίων
ΧΑΝΘ - ΑΟ Λαμίας
ΖΑΟΝ - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΕΚ - ΑΟ Αιγάλεω
Ηρακλής Κηφισιάς - ΠΑΟΚ
 
6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Παναθηναϊκός - ΧΑΝΘ
ΦΟ Βριλησσίων - Άρτεμις Κορυδαλλού
Ηρακλής Κηφισιάς - Πανιώνιος
ΑΟ Λαμίας - ΖΑΟΝ
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕΚ
ΠΑΟΚ - ΑΟ Αιγάλεω
 
7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
ΖΑΟΝ - Παναθηναϊκός
ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων
Άρτεμις Κορυδαλλού - Ηρακλής Κηφισιά
ΑΕΚ - ΑΟ Λαμίας
ΑΟ Αιγάλεω - ΓΑΣ Μεσσαράς
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
 
8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
ΦΟ Βριλησσίων - ΖΑΟΝ
Ηρακλής Κηφισιάς - ΧΑΝΘ
Πανιώνιος - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΟ Λαμίας - ΑΟ Αιγάλεω
ΠΑΟΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς
 
9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
ΑΟ Αιγάλεω - Παναθηναϊκός
ΑΕΚ - ΦΟ Βριλησσίων
ΖΑΟΝ - Ηρακλής Κηφισιάς
ΧΑΝΘ - Πανιώνιος
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Λαμίας
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΠΑΟΚ
 
10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Παναθηναϊκός - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Αιγάλεω
Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΕΚ
Πανιώνιος - ΖΑΟΝ
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ - ΑΟ Λαμίας
 
11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
ΑΟ Λαμίας - Παναθηναϊκός
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Αιγάλεω - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΕΚ - Πανιώνιος
ΖΑΟΝ - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ
 
12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
ΑΟ Λαμίας - ΦΟ Βριλησσίων
ΓΑΣ Μεσσαράς - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΟ Αιγάλεω - Πανιώνιος
ΑΕΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΖΑΟΝ - ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
 
13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
ΦΟ Βριλησσίων - Παναθηναϊκός
Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Λαμίας
Πανιώνιος - ΓΑΣ Μεσσαράς
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Αιγάλεω
ΧΑΝΘ - ΑΕΚ
ΖΑΟΝ - ΠΑΟΚ
 
14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Παναθηναϊκός - Ηρακλής Κηφισιάς
ΑΟ Λαμίας - Πανιώνιος
ΓΑΣ Μεσσαράς - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΟ Αιγάλεω - ΧΑΝΘ
ΑΕΚ - ΖΑΟΝ
ΠΑΟΚ - ΦΟ Βριλησσίων
 
15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός
Ηρακλής Κηφισιάς - ΦΟ Βριλησσίων
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Λαμίας
ΧΑΝΘ - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΖΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
 
16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Παναθηναϊκός - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΦΟ Βριλησσίων - Πανιώνιος
ΑΟ Λαμίας - ΧΑΝΘ
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΖΑΟΝ
ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕΚ
ΠΑΟΚ - Ηρακλής Κηφισιάς
 
17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
ΧΑΝΘ - Παναθηναϊκός
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΦΟ Βριλησσίων
Πανιώνιος - Ηρακλής Κηφισιάς
ΖΑΟΝ - ΑΟ Λαμίας
ΑΕΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΟ Αιγάλεω - ΠΑΟΚ
 
18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Παναθηναϊκός - ΖΑΟΝ
ΦΟ Βριλησσίων - ΧΑΝΘ
Ηρακλής Κηφισιάς - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΟ Λαμίας - ΑΕΚ
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Αιγάλεω
ΠΑΟΚ - Πανιώνιος
 
19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
ΖΑΟΝ - ΦΟ Βριλησσίων
ΧΑΝΘ - Ηρακλής Κηφισιάς
Άρτεμις Κορυδαλλού - Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Λαμίας
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΠΑΟΚ
 
20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Παναθηναϊκός - ΑΟ Αιγάλεω
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ
Ηρακλής Κηφισιάς - ΖΑΟΝ
Πανιώνιος - ΧΑΝΘ
ΑΟ Λαμίας - ΓΑΣ Μεσσαράς
ΠΑΟΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού
 
21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
ΓΑΣ Μεσσαράς - Παναθηναϊκός
ΑΟ Αιγάλεω - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΕΚ - Ηρακλής Κηφισιάς 
ΖΑΟΝ - Πανιώνιος
ΧΑΝΘ - Άρτεμις Κορυδαλλού
ΑΟ Λαμίας - ΠΑΟΚ
 
22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Παναθηναϊκός - ΑΟ Λαμίας
ΦΟ Βριλησσίων - ΓΑΣ Μεσσαράς
Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Αιγάλεω
Πανιώνιος - ΑΕΚ
Άρτεμις Κορυδαλλού - ΖΑΟΝ
ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×