Jump to content

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

Κάποτε τα καλοκαίρια μας ήμασταν κρεμασμένοι έξω από τα περίπτερα περιμένοντας να διαβασουμε για μεταγραφες σαν κι αυτήν…

 

prwtoselida-demis-20-6-22.jpg.webp

 

https://thestandard.gr/athlitika/o-ntemis-nikolaidis-ypegrapse-stin-aek-to-96-tarakounise-to-elliniko-podosfairo-kai-edose-enan-iroa-ston-kosmo-eikones-vinteo/

 

Φερτε την ΑΕΚ μας πίσω ρε

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αρβανίτης:

" Στην ΑΕΚ, παρά το γεγονός ότι τα πράγματα έδειχναν να πηγαίνουν καλά, υπήρχαν κάποια πράγματα που δεν μου άρεσαν. Υπεύθυνος γι αυτό ήταν ο τότε πρόεδρος ο Ζαφειρόπουλος, ο οποίος έκανε παρεμβάσεις στο έργο των προπονητών. Είχα καταλάβει λοιπόν ότι δεν έπαιζα επειδή εκείνος δεν το ήθελε και έτσι ζήτησα να φύγω από την ομάδα. "

 

https://www.sportday.gr/Article/Podosfairo/synenteyxh-hrhstos-arbaniths-o-empathhs-panagoylias-ston-olympiako-kai-ta-hartakia-toy-zafeiropoyloy-sthn-aek/10-7-2022/60556

 

Δεν τον είχα για τόσο παρεμβατικό τον Ζαφειρόπουλο, σύμφωνα με όσα είχα διαβάσει.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

Αρβανίτης:

" Στην ΑΕΚ, παρά το γεγονός ότι τα πράγματα έδειχναν να πηγαίνουν καλά, υπήρχαν κάποια πράγματα που δεν μου άρεσαν. Υπεύθυνος γι αυτό ήταν ο τότε πρόεδρος ο Ζαφειρόπουλος, ο οποίος έκανε παρεμβάσεις στο έργο των προπονητών. Είχα καταλάβει λοιπόν ότι δεν έπαιζα επειδή εκείνος δεν το ήθελε και έτσι ζήτησα να φύγω από την ομάδα. "

 

https://www.sportday.gr/Article/Podosfairo/synenteyxh-hrhstos-arbaniths-o-empathhs-panagoylias-ston-olympiako-kai-ta-hartakia-toy-zafeiropoyloy-sthn-aek/10-7-2022/60556

 

Δεν τον είχα για τόσο παρεμβατικό τον Ζαφειρόπουλο, σύμφωνα με όσα είχα διαβάσει.

 

Νομίζω ότι οι παρεμβάσεις τελείωσαν όταν ανέλαβε ο μπαγεβιτς, ο οποίος εκτός ότι δεν υπήρχε περίπτωση να τις δεχτεί, ήταν και πολύ  δημοφιλής από την αρχή  και είχε έτσι την δύναμη να επιβάλλει την γραμμή του στα αγωνιστικά. Συν ότι ούτε ο Γιδοπουλος ήθελε να παρεμβαίνει στο έργο του. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
3 minutes ago, Zara said:

Τι ΙΕΚ Οικογένειας Μελισσανίδη Στεργίου βγάλανε και οι κάμπιες που γράψανε "στήθος ψητού κοτόπουλου" θεέ μου. 

Δεν πρόσεξες το ντυμένο με σως Caesar?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Zara said:

Τι ΙΕΚ Οικογένειας Μελισσανίδη Στεργίου βγάλανε και οι κάμπιες που γράψανε "στήθος ψητού κοτόπουλου" θεέ μου. 

Εχει και κατηγορια αψητου για οσους θελουν να πιασουν σαλμονελα

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2022 at 6:57 AM, baRon21 said:

Καλημερα ΑΕΚαρα και ΚΜ υπό την αιγίδα της οικογένειας Στεργιου.

Ζητω οι ΕΔ

image.jpg

Μεγάλη σπατάλη πλαστικού για τόση ποσότητα καφέ.

Βαρωνε πήγες στην οντισιόν του Τίγρη και κονομησες το σνακ και το νερο;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Man Of Faith said:

Μεγάλη σπατάλη πλαστικού για τόση ποσότητα καφέ.

Βαρωνε πήγες στην οντισιόν του Τίγρη και κονομησες το σνακ και το νερο;

Δεν ξερω να κανω πιρουέτες ουτε να χορεύω πυριχιο, αν θελει να κανω κανα roll ή κανα flat spin με το αεροπλανο το συζηταμε.

Ας φερει Καβανι και εγω εδω ειμαι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2022 at 4:54 PM, Man Of Faith said:

9/10 γιατί δεν διάβασα σωστά μια ερώτηση και απάντησα βιαστικά.

https://www.sportshistory.gr/dquizzes/to-kouiz-tis-imeras-des-ti-fasi-kai-vres-ti-sezon-tis-aek/?fbclid=IwAR32KjAU74ruC9pbi5b-HwcYWG9aIQxjENzWZNV8P-ZhUV6WvtZt0qFfWJ4

Κι εγώ 9/10 έκανα και πρέπει να έπαθα το ιδιο (νόμιζα ότι έλεγε ότι χάσαμε 4-0 από τον Ηρακλή) 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nikos said:

Κι εγώ 9/10 έκανα και πρέπει να έπαθα το ιδιο (νόμιζα ότι έλεγε ότι χάσαμε 4-0 από τον Ηρακλή) 

Εγώ στην πρώτη με τον Ντεμη, δεν διάβασα που έλεγε για Σεπτεμβρη και νόμιζα εννοούσε την περίοδο, όχι την χρονιά.Απο σιγουριά πήγα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε αλλα νέα η google ads νομίζει ότι ειμαι βαζελος και μου πετάει διαφημίσεις για την τρίτη φανέλα του βαζελου σε σαιτ της που λέγεται *ΑΕΚ*365. Κεφτε βαλε και αλλα ad banners να βγάλεις κανα φράγκο. Μη χειρότερα

🤡

Καλημέρα ΑΕΚαρα

SmartSelect_20220825-121819_Chrome.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×