Jump to content

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, Iniochos said:

Σε αλλα νέα η google ads νομίζει ότι ειμαι βαζελος και μου πετάει διαφημίσεις για την τρίτη φανέλα του βαζελου σε σαιτ της που λέγεται *ΑΕΚ*365. Κεφτε βαλε και αλλα ad banners να βγάλεις κανα φράγκο. Μη χειρότερα

🤡

Καλημέρα ΑΕΚαρα

SmartSelect_20220825-121819_Chrome.jpg

εν το μεταξύ μπλοκάρονται εύκολα απο το adsense μη επιθυμητά περιεχόμενα αλλα προφανώς στα αρχίδια τους...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

εν το μεταξύ μπλοκάρονται εύκολα απο το adsense μη επιθυμητά περιεχόμενα αλλα προφανώς στα αρχίδια τους...

Μην του βαζεις δύσκολα. Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι στα χειρότερα τσοντοσαιτ του υπάρχουν ειναι πιο clean (και λιγότερα) τα invasive pop up ads που σου πετάει. 

Link to comment
Share on other sites

Βαθμολογια χωρίς βαθμούς πρώτη φορά βλέπω, μάλλον ξέχασε κάποιος τη λέξη καταταξη

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, mporat said:

Μεγάλη τιμή για την ομάδα που θα πρέπει να διαφημιστεί ανάλογα. Βιβλίο με τις αριστερές ποδοσφαιρικες ομάδες του κόσμου, φυσικά είναι μέσα και η ΑΕΚ. 

https://blackwells.co.uk/bookshop/product/9781801501446?gC=5a105e8b

 

20220830_214700.jpg

Για την Red Star που λέει, πολύ πιθανό να αναφέρεται σε αυτήν της περιφέρειας του Παρισιού. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Για την Red Star που λέει, πολύ πιθανό να αναφέρεται σε αυτήν της περιφέρειας του Παρισιού. 

Ναι σε αυτή αναφέρεται, έχει και twitter account που την έχει κάνει tag. 

https://twitter.com/red_roaring/status/1564561797490909185?t=YLt5Ob67qUj-VXb9D4w71Q&s=19

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mporat said:

Μεγάλη τιμή για την ομάδα που θα πρέπει να διαφημιστεί ανάλογα. Βιβλίο με τις αριστερές ποδοσφαιρικες ομάδες του κόσμου, φυσικά είναι μέσα και η ΑΕΚ. 

https://blackwells.co.uk/bookshop/product/9781801501446?gC=5a105e8b

 

20220830_214700.jpg

Εκεί στο Λίβερπουλ, με Λίβερπουλ και Έβερτον, το ΚΚΜΒ θα βγάζει σταλινικά ποσοστά. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Ναι σε αυτή αναφέρεται, έχει και twitter account που την έχει κάνει tag. 

https://twitter.com/red_roaring/status/1564561797490909185?t=YLt5Ob67qUj-VXb9D4w71Q&s=19

Για την Μποκα δεν το έχω ξανακούσει ότι "είναι αριστερή", αλλά ότι είτε στερεότυπικα είτε όχι, έχει δημοτικότητα  στις λαϊκές τάξεις. Για αυτό και οι οπαδοί των αλλων ομάδων τους φωνάζουν υποτιμητικά "βολιβιανους", αφού στην Αργεντινή έχει πολλούς μετανάστες από Βολιβία, που αντιμετωπίζουνται ρατσιστικά κτλ. Σε κάποιους αγώνες οι οπαδοί της Μποκα έχουν βάλει  σημαίες της Βολιβίας σαν απάντηση, αλλά απο εκει μέχρι να πεις ότι "η Μποκα έχει αριστερό κοινό ", είναι λογικό άλμα. Μπορεί και να ισχύει βέβαια  και να μην το ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 minutes ago, Kostas21 said:

ποτε ακριβως εγινε αριστερη ομαδα η ΑΕΚ;

παντα ηταν. Ειμαστε το ΚΚΕ του αθλητισμου κοντρα στο συστημα

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kostas21 said:

ποτε ακριβως εγινε αριστερη ομαδα η ΑΕΚ;

 Αριστερή ομάδα ποτέ δεν ήταν ούτε θα γίνει.. Αυτή η ταμπέλα δεν αρμόζει στην ΑΕΚ ούτε μπορεί να γίνει η ΑΕΚ εκμετάλλευση μικροπολιτικής.  Αριστερό κόσμο είχε και έχει αρκετό άλλα του δίνουμε μεγαλύτερο ποσοστό και σημασία από ότι πραγματικά έχει.  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

ο μπαογκ τι ειναι; Συριζα;😂🤣

επισης σημαντικο να μαθουμε το Πασοκ του ποδοσφαιρου γιατι η ατακα ειμαστε ολοι πασοκ παιρνει αλλες διαστασεις😂

το πασοκ (καθεστως..) ηταν ο γαυρος

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bluesman said:

 

Σαν να λεμε δηλαδη σε 60 χρονια να δίνει συνέντευξη η Μελίνα για τον Ντεμη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

Παλίκαρος ο Πέρσης μας..

Τελος η Εθνικη και ισως τελος και τα ταξιδια στην πατριδα του...Ο Θεος να φυλαξει τους δικους του στη χωρα του..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Παλίκαρος ο Πέρσης μας..

Τελος η Εθνικη και ισως τελος και τα ταξιδια στην πατριδα του...Ο Θεος να φυλαξει τους δικους του στη χωρα του..

Ειχε αναβάσει κάτι στο ιράν νομίζω και του το κατέβασαν , τώρα που γύρισε μετά απο ασσιστ κιόλας ξεσπάθωσε . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Ειχε αναβάσει κάτι στο ιράν νομίζω και του το κατέβασαν , τώρα που γύρισε μετά απο ασσιστ κιόλας ξεσπάθωσε . 

Rισκάρει τη ζωη του...Αυτοι οι τυποι στελνουν φονιαδες παντου..

Εχει πολλα κιλα αρχιδια αυτος ο ανθρωπος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Παλίκαρος ο Πέρσης μας..

Τελος η Εθνικη και ισως τελος και τα ταξιδια στην πατριδα του...Ο Θεος να φυλαξει τους δικους του στη χωρα του..

Τελος και τα 256κ δολαρια για την συμμετοχη στο Μουντιαλ. Εξαλλος ο Μιμης 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Araujo21 said:

Τελος και τα 256κ δολαρια για την συμμετοχη στο Μουντιαλ. Εξαλλος ο Μιμης 

Ε ναι τώρα για τα δικαιώματα των γυναικών να χάσουμε 256 χιλιάρικα.  Πόσα εγκαίνια πρέπει να κάνει για να μαζέψει? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AG21 said:

Ε ναι τώρα για τα δικαιώματα των γυναικών να χάσουμε 256 χιλιάρικα.  Πόσα εγκαίνια πρέπει να κάνει για να μαζέψει? 

Και τι να κανουμε δηλαδης .εμεις θα σωσουμετον κοσμο. αυτα τοσα χρονια συμβαινουν. Εγω τον πηρα τον Χατζητετοιο γιατι θα ηταν στο μουντιαλ ...βασικο τον εχω .. Ας μιλουσε μετα 

Μονο μεταγραφες να ζητατε ξερετε. Ετσι μαζευονται τα λεφτα? Σρο δρομο τα βρισκουμε?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×