Jump to content

A.E.K. - Celtic | 14/08/2018 | 21:00 | ΝovaSports 2


The Magician
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      2
    • Οικονόμου
      3
    • Λαμπρόπουλος
      12
    • Σιμόες
      1
    • Άλεφ
      12
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Λιβάγια
      2
    • Μάνταλος
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Τσόσιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      17
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      5
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Άλεφ
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      30
    • Κλωναρίδης
      4
    • Λιβάγια
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Τσόσιτς
      0


Recommended Posts

Το έχει ο συνάδελφος. Αναλαμβάνω ξανά με Ουγγαρία. 2-1 και φύγαμε για Βουδαπέστη (ή Σουηδία).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με τις απουσιες που εχω, νομιζω οτι θα παω αναγκαστικα σε κατι τετοιο:

 

Μπαρκας

Μπακακης - Οικονομου - Λαμπρόπουλος - Χουλτ

Γκαλο - Σιμοες - Αλεφ - Λοπες

Κλωναρίδης

Λιβαγια

 

Παγκος: Τσιντωτας - Τσοσιτς - Μοραν - Πονσε - Μπακασετας - Αλμπάνης - Γιακουμακης

 

4-4-1-1 είναι μονόδρομος. Εάν μπορει να παιξει ο Μπογε και είναι ετοιμος, τοτε μπορει να δουμε κατι άλλο. Άλλες επιλογες δεν υπαρχουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν τα εισητηρια

 

kai kleisame kapaki, gyrname apo peloponiso apogeyma, prokrisi, mpires, ksydia, ypnos kai ksana oikogeneiakes diakopes 15aygoystou

Link to comment
Share on other sites

Με τις απουσιες που εχω, νομιζω οτι θα παω αναγκαστικα σε κατι τετοιο:

 

Μπαρκας

Μπακακης - Οικονομου - Λαμπρόπουλος - Χουλτ

Γκαλο - Σιμοες - Αλεφ - Λοπες

Κλωναρίδης

Λιβαγια

 

Παγκος: Τσιντωτας - Τσοσιτς - Μοραν - Πονσε - Μπακασετας - Αλμπάνης - Γιακουμακης

 

4-4-1-1 είναι μονόδρομος. Εάν μπορει να παιξει ο Μπογε και είναι ετοιμος, τοτε μπορει να δουμε κατι άλλο. Άλλες επιλογες δεν υπαρχουν.

Παλι ο Κλωναριδης θα το βαλει και οι κακοπροεραιτοι του ΚΜ, θα γραφουν οτι "αποκλειεται να σημαδεψε την εστια"  :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πιθανότητα να είμαι κι εγώ στο ματς, αν δε συμβεί κάτι απρόοπτο. Επειδή δεν είμαι σίγουρος δεν θα κλείσω ούτε πούλμαν ούτε αεροπλάνο, θα πάρω το αμάξι και θα κατέβω αν είναι. Σέντρα στα παρτέρια του μπάσκετ, μόνο για όσους έχουν αρχιδια. ΛΦΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΊΑ

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πιθανότητα να είμαι κι εγώ στο ματς, αν δε συμβεί κάτι απρόοπτο. Επειδή δεν είμαι σίγουρος δεν θα κλείσω ούτε πούλμαν ούτε αεροπλάνο, θα πάρω το αμάξι και θα κατέβω αν είναι. Σέντρα στα παρτέρια του μπάσκετ, μόνο για όσους έχουν αρχιδια. ΛΦΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΊΑ

 

Na viasteis omos giati ginane anarpasta ta magika xartakia opos enhmeronei o Sport fm kai den tha prolaveis mesa sto 15ntavgousto.

Link to comment
Share on other sites

Na viasteis omos giati ginane anarpasta ta magika xartakia opos enhmeronei o Sport fm kai den tha prolaveis mesa sto 15ntavgousto.

Έχω διαρκείας Μπιλακου, ΛΦΣ αλληλεγγύη

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΕ ΑΕΚ θυμιζει οτι στον συγκεκριμενο αγωνα ΔΕΝ ειναι υποχρεωτικη η καρτα φιλου υπερ της ερασιτεχνικης.

Με τον Λεβαδειακο περσι δεν ηταν, αλλιως δεν "γεμιζε το σταδιο" βεβαια, με την Γαλατα δεν ηταν αφου ηταν το πρωτο φιλικο, με την Σελτικ  δεν ειναι μπας και  ερθει παρεα και κανενας φιλος μας βαζελογαυρος που δεν θα γουσταρε να πληρωσει καπελο για... την ξιφασκία της ΑΕΚ.

Σιγα σιγα παει να ξαναγινει προαιρετικος ο θεσμος της καρτας, για τα κανονικα εισιτηρια.

Link to comment
Share on other sites

Και περσι ετσι ηταν στα ευρωπαικα δεν ισχυε η καρτα

Με Μπρουζ ηθελες ΚΦΑ

Link to comment
Share on other sites

Παλι ο Κλωναριδης θα το βαλει και οι κακοπροεραιτοι του ΚΜ, θα γραφουν οτι "αποκλειεται να σημαδεψε την εστια"  :D

Άμα ο ΒίΧτωρας σκοράρει σε δύο σερί ματς και μάλιστα Οβρωπαϊκά, να βάλουνε μαύρες πλερέζες όλοι οι .... καλοπροαίρετοι που τονε γουστάρουνε γιατί δεν πρόκειται να τονε ξαναδούνε. Μη μπορώντας να διαχειριστεί το μέγεθος της επιτυχίας, θα απαρνηθεί τα εγκόσμια και θα μονάσει στη Μονή Κουτλουμουσίου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με Μπρουζ ηθελες ΚΦΑ

Ειμαι σιγουρος οτι δεν ηθελες αλλα βαριεμαι να ψαχνω

 

Σε όλα τα αλλα ευρωπαικα δεν ηθελες αρα δεν ατονει το θεμα οταν 12000 ανθρωποι ηδη την εχουν βγαλει

Link to comment
Share on other sites

Και περσι ετσι ηταν στα ευρωπαικα δεν ισχυε η καρτα

Με την μιλαν θυμαμαι που ελεγαν τα μμε, οτι επρεπε να εχεις καρτα, και τις τελευταιες μερες πριν τον αγωνα το εκαναν ελευθερο.

Με την Αουστρια που ημουν Αθηνα εχω την εντυπωση οτι ισχυσε χωρις να ειμαι  σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα χτες επαιξε σε σχεση με περσι χωρις Βρανιες-Τσιγκρι-Λαζαρο-Αραουχο (αφηνω εξω Μανταλο) και με μονη προσθηκη τον Οικονομου.

Πηγε σε μια απο τις 10 σκληροτερες εδρες της Ευρωπης και πηρε ισοπαλια με γκολ στο ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ επισημο παιχνιδι αρχες Αυγουστου.

Οπως εγραφα και περσι μετα την Μπριζ καλο θα ηταν να αφησουμε για λιγα χρονια (μεχρι να παιξουμε Ευρωπη 5 σερι σεζον πχ) τα "ελα μωρε σιγα" οταν σε διπλα παιχνιδια αφηνουμε ομαδες που χρειαζομαστε χρονακια, δουλεια και λεφτα να τις φτασουμε ως κλαμπ.

Οποτε εννοειται πως μπραβο του Μαρινου για χτες .

Μακαρι να ειμαστε εξισου καλοι και στην ρεβανς και να περασουμε οπως οπως στα πλευ οφς.

Προσωπικα περιμενα ζορια.

Οταν το φαγαμε, σκεφτηκα πως αν μου εδιναν την επιλογη να ληξει εκει το ματς 1-0 θα ελεγα ΟΚ χωρις δευτερη σκεψη.

Η ομαδα με διεψευσε ομως και γενικα ειναι ομορφο να σε διαψευδει η ΑΕΚ.

Η ομαδα χτες ηταν αψογη για τετοιου ειδους παιχνιδι και αν περασουμε πλευ οφς του CL τοτε ΗΔΗ θα εχουμε κανει βημα παραπανω σε σχεση με περσι τετοια εποχη ακομα και αν τελικα δεν μπουμε CL.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×