Jump to content

Αστέρας Τρίπολης - Α.Ε.Κ. (2η αγ.): 01/09, 21:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

33 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Μπάρκας
      1
    • Χουλτ
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Οικονόμου
      23
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      6
    • Πόνσε
      1
    • Λόπες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Άλεφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      7
    • Μέτριο
      12
    • Κακό
      9
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      3
    • Μπακάκης
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Μάνταλος
      3
    • Μπακασέτας
      24
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Άλεφ
      0


Recommended Posts

Παπαδόπουλος διαιτητής ,κλασικά , απο τη νοτια Μακεδονία . Υπάρχουν ακομα κάποιοι που πιστεύουν οτι θα αποφύγουμε τη γκελα ?

Link to comment
Share on other sites

Πονσε

Μανταλος λιβαγια μπακασετας

Σιμοες γαλανο

Χουλτ οικονομοι τσοσιτς μπακακης

Link to comment
Share on other sites

Tωρα που μας τελειωσε το παραμυθι του τιγρη μια και καλη και μεχρι να παρει την ομαδα κανενας αεκτζης,ας ασχοληθουμε με το αυριανο παιχνιδι.Μονο με καταθεση ψυχης απο τους παικτες φευγουμε με το διπλο.Ουτε σφυριχτρα περιμενω να εχουμε ουτε καμια θετικη εμπνευση απο τον παγκο.Φορμαρισμενος ο Αστερας και μετα απο τη σφαγη στην τουμπα θελει μονο νικη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν επιχειρηθεί το να παίξει η ΑΕΚ με ψηλά τις γραμμές και...κυριαρχικό ποδόσφαιρο και είναι σοβαρή ο αγώνας έχει πολύ το στοιχείο της ισοπαλίας.

Πιστεύω ότι δεν θα παρουσιάσουμε κακή εικόνα.

 

.

Link to comment
Share on other sites

Θα σφυριξει και καμια πουτσα αυριο και θα γινουμε κωλος πριν αρχισει η σεζον.

Link to comment
Share on other sites

ματς για να το δείς με λεξοτανίλ αφού ο παντελίδης θα μας περιμένει πώς και πώς και θα έχει ήδη καταστρώσει τα σχέδια του ώστε και να μην μας αφήσει να κάνουμε φάση άλλα και πώς θα μας τρυπήσει χτυπώντας μας σίγουρα απο τα προβλημάτικα μας άκρα και απο την δημιουργική έλειψη μας στο κέντρο .

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα δεχτουμε πιεση,ειναι καλη ομαδα.Εγω δεν πιστευω οτι θα παιξουν ταμπουρι.Θα μας πιεζουν ψηλα.Η λογικη λεει οτι θα μπουμε παλι δυνατα.Πιστευω θα εχουμε 1-2 ευκαιριες για γκολ στο πρωτο τεταρτο.Αν ειμαστε αποτελεσματικοι μπορει να παει καλα το παιχνιδι.Μετα το 60 βεβαια θα εχουμε κατηφορα.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα το μηδεν πισω - να θυμισω οτι δεν εχουμε δεχτει γκολ ακομα στο πρωταθλημα με τον καινουριο προπονητη - και μετα αξιοποιηση των δυο-τριων καθαρων φασεων που θα βρουμε μπροστα. Εχει κακη παραδοση η ΑΕΚ εκει αλλα εχει πολυ καλη ο Μαρινος. 5 ειχε ριξει στον Αστερα αν θυμαμαι καλα περσι ή προπερσι με τον Παναθηναϊκο. 

Να νικησουμε να παμε ηρεμοι στη διακοπη και να κανουμε μια καλη εμφανιση με τον Αιαντα.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα το μηδεν πισω - να θυμισω οτι δεν εχουμε δεχτει γκολ ακομα στο πρωταθλημα με τον καινουριο προπονητη - και μετα αξιοποιηση των δυο-τριων καθαρων φασεων που θα βρουμε μπροστα. Εχει κακη παραδοση η ΑΕΚ εκει αλλα εχει πολυ καλη ο Μαρινος. 5 ειχε ριξει στον Αστερα αν θυμαμαι καλα περσι ή προπερσι με τον Παναθηναϊκο. 

Να νικησουμε να παμε ηρεμοι στη διακοπη και να κανουμε μια καλη εμφανιση με τον Αιαντα.

 Ποσους αγωνες κραταει το σερι, χωρις να δεχτουμε γκολ στο πρωταθλημα;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μαρίνος είχε ρίξει όντως πέντε αλλά ο Αστέρας Τρίπολης είχε άλλο προπονητή, τον Ελευθερόπουλο, ο οποίος είχε υπερβολικά ψηλά τις γραμμές του ως φιλοσοφία.

 

Τώρα μίας και αναφέρθηκε ο Πόνσε, εγω είδα ότι ακόμα και με την Βίντι που μπήκε σε ζόρικο σημείο, μπορεί να έκανε λάθη αλλά είχε κάποιες καλές ενέργειες και βοήθησε στο τέλος και στο να κερδίσουμε χρόνο.

Πιστεύω ότι κάτι θα προσφέρει και αύριο ενώ γνώμη μου είναι να ξεκινήσει ο Μπακασέτας αλλά όχι δεξιά, στις άλλες θέσεις που χρησιμοποιείται προσφέρει περισσότερα.

Εκτός των άλλων μπορεί να δώσει και κανα καλούτσικο στημένο.

Link to comment
Share on other sites

Αλλο Γιαννιωτα θυμαμαι εγω;Ενας γρηγορουτσικος με τεχνικη Αραβιδη δεν ειναι;Βαραει αυτος στημενα;

Link to comment
Share on other sites

Αλλο Γιαννιωτα θυμαμαι εγω;Ενας γρηγορουτσικος με τεχνικη Αραβιδη δεν ειναι;Βαραει αυτος στημενα;

 

τον ίδιο θυμάμαι και εγώ και με κακές σέντρες . γρήγορος με μέτρια τεχνική . 

Link to comment
Share on other sites

Το κακο με το Γιαννιωτα οπως τον θυμαμαι εγω ειναι οτι δε στριβει το παιδι. Ειναι γρηγορος κ μπουκαδορος αλλα δεν εχει καθολου μεση.

Link to comment
Share on other sites

Ε τον ιδιο λεμε που ειναι σαν να τρεχει σε ραγες.Θα χρειαστει και αυτος και ο Βικτωρας στα παιχνιδια των ομιλων που απλα θα διωχνουμε τη μπαλα.

Link to comment
Share on other sites

Παμε ΑΕΚΑΡΑ !!!Δυνατα χρειαζομαστε την νικη να παμε και ηρεμη στης διακοη των εθνικων(αγωνιστικα ,γιατι το γαμησαν μεταγραφικα)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ΑΕΚ εισαι και ως γνωστον τα καλα νεα ακολουθουν καλυτερα νεα και τα κακα χειροτερα, ηττα με 2-0 αυριο και διακοπη με εσωστρεφεια.

Link to comment
Share on other sites

Του Μοράν :D

 

Μετά απ' αυτό, συνεχώς ριφρες στο 365, να απολαύσω σφηνάκια

O Moραν θα δωσει τη καθετη..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×