Jump to content

Α.Ε.Κ. - UEFA Champions League Group Stage (Group E) 2018-2019


George_D
 Share

Recommended Posts

Το θέμα είναι να τους πετάξουν άμεσα έξω οπότε θα βγούμε 3η στον όμιλο κ θα περάσουμε Ουέφα. Χαχαχαχα

+5,4εκ απο τις 2 νικες στα χαρτια

Link to comment
Share on other sites

Αεροπορικά εισιτήρια ✔

Ξενοδοχείο ✔

 

Όσο και να ξενερώνουμε με όσα έγιναν και δεν έγιναν αυτό το καλοκαίρι, κατά βάθος... δεν ξενερώνουμε ποτέ

 

Άμστερνταμ ερχόμαστε

 

Always on touR bitches :D

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Γαμήθηκε ο Δίας με τα τικέτα. Δεν πρόλαβα να αγοράσω ηλεκτρονικά. Οκ, το πιθανότερο να την βγάλω την άκρη για μένα, αλλά θα ανέβαινα με έναν φίλο, τέλος πάντων θα δούμε.

Κάτι διάβασα ότι σε πρώτη φάση η ΠΑΕ ζήτησε λιγότερα απ' όσα δικαιούται. Τεράστια μαλακία αν ισχύει, και ελπίζω να ισχύει δηλαδή, γαιτί τότε υπάρχει ελπίδα να βγουν κι άλλα στην αγορά. Πού ήσασταν όλοι εσείς στα προκριματικά ρε που θέτε και σεντόνι τώρα, ε;;; Πανηγυρτζίδες. :P  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά σήμερα, στα γραφεία της ΠΑΕ έγινε του... τελικού απ' ότι διάβασα

Κλέψιμο σειρών, 1 άτομο να μπορεί να πάρει υπερβολικά μεγάλο αριθμό εισιτηρίων κτλπ

 

Εγώ είμαι οκ, γιατί έκλεισα χθες ηλεκτρονικά, αλλά η ΠΑΕ πρέπει να το κοιτάξει λίγο αυτό το κομμάτι και να μάθει να σέβεται λίγο περισσότερο τον κόσμο της

Link to comment
Share on other sites

δεν δινουν αλλα οι ολλανδοι.το γηπεδο θα ναι γ3ματο.

εχουν μεινει λιγα απο 150 και πανω.

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι επιττρεπεται να παιρνει ο καθενας μεγαλο αριθμο εισητηριων

ειτε απο το οακα ειτε ηλεκτρονικα.

ισχυει ας πουμε οτι μπορουσε ενα ατομο να κλεισει 12 εισητηρια?

μου φαινεται τρελο.

εχει μεινει χωρις τικετ κοσμος απο το εξωτερικο(κυριως) με αεροπορικα εισητηρια στο χερι.

Ρε συ γιώργη,κανονικά η γηπεδούχος δεν πρέπει να δώσει το 5% στους φιλοξενούμενους?

Με βάση την χωρητικότητα του γηπέδου τα ολλανδά θα έπρεπε να δώσουν 2,5χιλ και όχι 2χιλ.

Link to comment
Share on other sites

To 1 ειναι να σκοραρουμε?  :lol:

 

Να βαλει ο Κλωναριδης τη μοναδικη ευκαιρια που θα κανουμε και να πιασει ο Μπαρκας τα απιαστα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

An paei k o spiros 0 3

 

Μόλις έκλεισα εισητήρια για πούλμαν, έκλεισα ξενοδοχείο, έχω καβατζώσει και 1 τικέτο για το ματς από τα 2 που χρειάζομαι, vamos bien.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ekleises hotel?

Eixe ena xalaki g to skulo o rebo...

 

Ε στο χαλάκι. Μου είπε θα μου πετάξει και κανά κοκκαλάκι.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×