Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ (σεζόν 2018-19)


The Magician
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, AG21 said:

Η πιο βέβαιη μεταγραφή ever . Κάπου το είχα γράψει από το 2018 όχι από πληροφόρηση αλλά πώς να το κάνουμε είναι κολογαυρος και θα πήγαινε με λιγότερα λεφτά όχι με τα περισσότερα που του δίνουν έτσι και αλλιώς , γουστάρουν έτσι και αλλιως τα Τσουρουκια με πάθος και αγάπη για το πουστη οι γαύροι . Με τους στόπερ που έχει ο γαύρος το βλέπω και βασικό και σαφώς θα τους έρθει και φθηνότερα . Κανένα πρόβλημα τίμησε τη φανέλα , πρόβλημα δεν έκανε και θα μας ληψει μόνο γιατί πάντα χρειάζεται ένας γαύρος να σηκώνει το χέρι του στα οφσάιντ όταν οι υπόλοιποι Αεκτσιδες κλαίνε τη μοίρα τους . 

Μαζεύει παίχτες που να διαθέτουν την στόφα του Πρωταθλητή ο Βαγγέλας.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό νέο, ανοιγει ο δρόμος για αποκτηση ενός Έλληνα ηρωικού αμυντικού σε νεαροτερη ηλικία που έχει ανάγκη το ρόστερ. Ενας πασαλίδης που μας ενδιεφερε καποτε τι κανει? Είναι καλός? Γλήγορος? Κεντρικός αμυντικός? Ηρωικός? Φτηνός?

Τώρα μένει μια πώληση Τσόσιτς και απόκτηση ενός κεντρικού αμυντικού "καλή περίπτωση".

Για να φτάσουμε στην 5αδα Τσιγκρι Καλή περίπτωση Μαριος και νεοελληνας/σβαρνας με γκεστ σταρ απο Μπακάκη σε 3αδες αλλα και σε δυαδες και ας είναι και ζουμπας.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ο ένας ξένος "καλός" που θα έρθει θα είναι ο Κάλα αν κι εφόσον ξεμπλέξει με την Λας Πάλμας, δεν έχω ιδέα τι συμβόλαιο υπέγραψε (καλά εννοείται αν μείνει κι ο Μανόλο).

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τις επιστροφες πρωην, δεν πρεπει να υπαρχει στα χρονικα του παγκοσμιου ποδοσφαιρου

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mobster21 said:

αυτο με τις επιστροφες πρωην, δεν πρεπει να υπαρχει στα χρονικα του παγκοσμιου ποδοσφαιρου

Auto to dhmiourgei h anikanothta na vroun neous paiktes(lybe fyge)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε να ειναι σταχτη στα ματια η ανακοινωση και να ετοιμαζει διπλο χτυπημα Λαμπρο-Μπακακη ο Βαγγελιος

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαρκας, όπως και οι περισσότεροι παίκτες που αποκτήσαμε σε σχετικά νεαρή ηλικία, δεν φαίνεται να είναι καλύτερος απο τοτε που τον αποκτήσαμε. Τουλαχιστον όχι σημαντικά καλύτερος. Εμένα δεν με χαλάει να συνεχίσουμε στο ίδιο οικονομικό μοτίβο με λίγα έξοδα και νοικοκυρεμενα βιβλία, όχι στα δανεια και στα χρώστια, αλλα γαμώ την πουτανα μου τα ελαχιστα ευρώ που ξοδευουμε να τα προστατευσουμε και να τα σεβόμαστε. Δεν ξερω αν θέλει αλλους προπονητές, ή περισσότερους προπονητές, αλλα ατομική βελτίωση γινεται μέσα απο προπόνηση όχι αυτόματα αν παίζεις παιχνίδια, και καποιος πρέπει να υπάρχει να τους βοηθάει να βελτιώνονται ατομικά τους πάίκτες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, CHⓇIS said:

τι μου θυμίζει ? τι μου θυμίζει?

Οι Πειραιώτες, από τη μεριά τους, αναφέρουν πως αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει τέτοιο ζήτημα και ασχολούνται με θέματα που αφορούν την ομάδα της νέας σεζόν. Αυτή τη στιγμή, δηλαδή, δεν τίθεται κανένα θέμα Χριστοδουλόπουλου για τον Ολυμπιακό.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Geologos said:

Ο Μπαρκας, όπως και οι περισσότεροι παίκτες που αποκτήσαμε σε σχετικά νεαρή ηλικία, δεν φαίνεται να είναι καλύτερος απο τοτε που τον αποκτήσαμε. Τουλαχιστον όχι σημαντικά καλύτερος. Εμένα δεν με χαλάει να συνεχίσουμε στο ίδιο οικονομικό μοτίβο με λίγα έξοδα και νοικοκυρεμενα βιβλία, όχι στα δανεια και στα χρώστια, αλλα γαμώ την πουτανα μου τα ελαχιστα ευρώ που ξοδευουμε να τα προστατευσουμε και να τα σεβόμαστε. Δεν ξερω αν θέλει αλλους προπονητές, ή περισσότερους προπονητές, αλλα ατομική βελτίωση γινεται μέσα απο προπόνηση όχι αυτόματα αν παίζεις παιχνίδια, και καποιος πρέπει να υπάρχει να τους βοηθάει να βελτιώνονται ατομικά τους πάίκτες.

+φωνώ.

Από την άλλη σκέψου πως μιλάμε για επαγγελματική ομάδα που μέσα στην βδομάδα έχει ορίσει την καθημερινή προπόνηση της στα Σπάτα το... απόγευμα.

Σαν να λες δηλαδή στα καμάρια σου "μάγκες μετά την προπόνηση γαμήστε τα όλα σε ξενύχτια, ποτά, τσιγάρα, μουνιά έχετε χρόνο να κοιμηθείτε το άλλο πρωί".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bukowski said:

+φωνώ.

Από την άλλη σκέψου πως μιλάμε για επαγγελματική ομάδα που μέσα στην βδομάδα έχει ορίσει την καθημερινή προπόνηση της στα Σπάτα το... απόγευμα.

Σαν να λες δηλαδή στα καμάρια σου "μάγκες μετά την προπόνηση γαμήστε τα όλα σε ξενύχτια, ποτά, τσιγάρα, μουνιά έχετε χρόνο να κοιμηθείτε το άλλο πρωί".

Νομιζα οτι αυτο αλλαξε με την ελευση Χιμενεθ, n' est pas?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nestoridis21 said:

Νομιζα οτι αυτο αλλαξε με την ελευση Χιμενεθ, n' est pas?

Δεν έχω ενημερωθεί.

Πάντως με Μαρίνο απογευματάκι με την δροσούλα.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, mobster21 said:

αυτο με τις επιστροφες πρωην, δεν πρεπει να υπαρχει στα χρονικα του παγκοσμιου ποδοσφαιρου

Κοιτα προς Πειραια πλευρα και δες τι γινεται.Σε λιγο θα επιστρεψει και ο Βαιτσης

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Bukowski said:

Δεν έχω ενημερωθεί.

Πάντως με Μαρίνο απογευματάκι με την δροσούλα.

Happy hour

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζει η Riril33 βίντεο με τον Livaja να γυμνάζονται παρά το ρεπό. Bάζεις να δεις το βίντεο (όχι για τον Livaja φυσικά) και ξαφνικά διαπιστώνεις πως αραχτός τραβάει με το κινητό ο μεγάλος Uros

 

livaja.jpg.415de531a07ac548597c5ae32c3bca4c.jpgcosic.jpg.19e90f4a033c7fbd38bab4f14e6d9a79.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nestoridis21 said:

Νομιζα οτι αυτο αλλαξε με την ελευση Χιμενεθ, n' est pas?

Ναι, έχει αλλάξει. Μέχρι πρότινος που διάβασα για την αλλαγή, δεν γνώριζα ότι ο Ουζουνίδης έκανε μόνο απογευματινές προπονήσεις. Δεν πρέπει να έχει ξανακουστεί σε επαγγελματικό ποδόσφαιρο και γενικά σπάνιο σε επαγγελματικό αθλητισμό. Τεσπά.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SpiRos said:

Ναι, έχει αλλάξει. Μέχρι πρότινος που διάβασα για την αλλαγή, δεν γνώριζα ότι ο Ουζουνίδης έκανε μόνο απογευματινές προπονήσεις. Δεν πρέπει να έχει ξανακουστεί σε επαγγελματικό ποδόσφαιρο και γενικά σπάνιο σε επαγγελματικό αθλητισμό. Τεσπά.

Ηταν καινοτομος ο Ουζουνιδης...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το απογευματινο απο το Λουξεμβούργο το αντεγραψε ή απο κανα Λιχτεσταιν ο αγέλαστος ασπιδοκράτης βαζελινος

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×