Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ (σεζόν 2018-19)


Recommended Posts

Δεν υπολογίζεται ο Μοράν στη Μάλαγα – Προπονείται μόνος του!

Η διοίκηση της Μάλαγα αναφέρει τον δανεικό από την ΑΕΚ μέσο ως τραυματία τις τελευταίες ημέρες, ωστόσο φαίνεται πως δεν υπολογίζεται

Δεν είναι ικανοποιημένοι στη Μάλαγα με την εικόνα του Ερίκ Μοράν.

Η απόδοση του δανεικού μέσου από την ΑΕΚ στην ομάδα της δεύτερης κατηγορίας της Ισπανίας δεν είναι ικανοποιητική, με τον 27χρονο ποδοσφαιριστή να έχει κλείσει ήδη έναν μήνα στον οποίο προπονείται μόνος του!

Η διοίκηση της ισπανικής ομάδας πάντως δηλώνει πως ο παίκτης είναι τραυματίας με μυϊκό πρόβλημα μυϊκό, ωστόσο πληροφορίες στη χώρα της Ιβηρικής τον θέλουν υγιή και να μην υπολογίζεται για το υπόλοιπο της σεζόν.

???

Link to comment
Share on other sites

Να τετοιες μαλακιες κανουν και μετα δεν μπορουμε να τους πουλησουμε... Βαλτε την χαφαρα να παιξει μωρε και οταν τον δωσουμε σε καμια Ιντερ (αν δεν παρει τελικα Ρακιτιτς) θα σας στειλουμε τα μισα χρηματα της μεταγραφης εκει στην Μαλαγα.

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

Που σήμερα θα ξυπνήσετε και το πρώτο που θα κάνετε θα είναι να στείλετε sexy selfie σε κανένα μουνάκι μήπως και γαμήσετε όσο ακόμα θεωρήστε παίχτες της ΑΕΚ.

Άντε μου στο διάολο πρωί πρωί.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mobster21 said:

ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

Που σήμερα θα ξυπνήσετε και το πρώτο που θα κάνετε θα είναι να στείλετε sexy selfie σε κανένα μουνάκι μήπως και γαμήσετε όσο ακόμα θεωρήστε παίχτες της ΑΕΚ.

Άντε μου στο διάολο πρωί πρωί.

Οσο ο κοσμος δεν παει απο Σπατα μερια, να πει δυο λογακια σε κατι παικτακια, που την ειδαν ντιβες, τοσο αυτο το χαλι θα συνεχιζεται...

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Υπαρχει. Το εκαναν στην Σπορτινκ περυσι. Ειπαμε αδερφαρες εμεις

Link to comment
Share on other sites

Ήτανε η χθεσινή εμφάνιση do or die ρε μουνοπανα? 

Παίξατε με λύσσα πρώτα για τους εαυτούς σας και μετά για την ΑΕΚ? 

Μανταλε αγόρι μου εκτός τόπου και χρόνου είσαι με τις τραγικές δηλώσεις. Περίμενα να βγάζατε κάποια ανακοίνωση ότι αναλαμβάνετε την ευθύνη της ήττας και νιώθετε ντροπή και τέτοια. Αλλά προφανώς στα παπαρια σας. 

Πονσε πόσα πάρε βάλε χρειάζεσαι για να το παστελωσεις γαμω. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Fadrhonc21 said:

Υπαρχει. Το εκαναν στην Σπορτινκ περυσι. Ειπαμε αδερφαρες εμεις

Η Σπόρτινγκ κόντεψε να χρεοκωπήσει πέρσι γι' αυτό άρχισε να πουλάει αβέρτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Τι φοβασαι ρε συ; Θα πεσουμε στο τοπικο; Θα κανουμε 0 νικες σε Τσλ; Δεν θα βγουμε Ευρωπη για καμια 5ετια; Θα εχουμε 0/3 σε τελικους με μπαοκ; Θα τρωμε 4αρες απο γαυρους;

Το DNA της ομαδας πρεπει να αλλαξει αμεσα. Ας ξεκινησει αυτο απο τους οπαδους γιατι ο κ. Δημητρης και οι υπολοιποι την θελουν ετσι την ΑΕΚ, τον μαλακα της υποθεσης παντα

Link to comment
Share on other sites

Αντιο και τυπικα. Δεν θα ξεχασω ποτε το σηκωμενο σου χερι στην Τουμπα περσι και τα πανηγυρια σου στο ΟΑΚΑ με την μαθηματικη κατακτηση του πρωταθληματος με τον Λεβαδειακο.

http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1355013/aek-antio-apo-lampropoylo-poy-apohorei-kai-typika

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειχα προβλημα να ειναι 4ος στοπερ και να παιζει σε ματς εναντιον του 5ου και κατω. επισης κι εγω δεν ξεχναω τα σηκωμενα χερια για διαφορετικους λογους με μποακ αλλα και με Λεβαδειακο (που η αρχηγαρα νρεποταν να το κανει πρωτη).

 

τεσπα, μονο για 4ος ξαναλεω το θεμα ειναι οτι η μπαλαδοφατσα ο Μελισσανιδης τον σουταρε δηθεν για οικονομια και πηρε τον ισως και χειροτερο Οικονομου πληρωνοντας πολλαπασια χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Τον Οικονόμου τον πήραμε για αντί βρανιες 

Ο Σβάρνας παίρνει τη θέση του Λαμπρόπουλου και καλώς για εμένα να επενδύσεις σε αυτόν. 

Για Οικονόμου βιάστηκαν, δε νομίζω να τον κρατούσαν αν δεν ανανέωνε με τα τωρινά δεδομένα 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Όποιος πήρε από την ΠΑΕ τον Οικονόμου για αντι Βράνιες πρέπει να σταματήσει να ασχολείται με την μπάλα. Ο Οικονόμου για αλλαγή Jesus είναι μια χαρά, δηλαδή να ξεκουράζει Jesus στα μικρά ματς είναι σούπερ. Για αντι Βράνιες τώρα ναι δεν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Hades said:

Ο Σβάρνας παίρνει τη θέση του Λαμπρόπουλου και καλώς για εμένα να επενδύσεις σε αυτόν. 

22 ο Σβάρνας του χρόνου 22 και ο άλλος ο... Καρνάγιος που πήραμε από τον Εθνικό Πειραιώς.

Εντάξει όχι άλλη επένδυση στο μέλλον ΦΤΑΝΕΙ.

Αντί να πάνε να πάρουν τον 20χρονο Hugo Andersson (1,96m ύψος) που είναι δανεικός από την Malmö στην Trelleborg (Β' Σουηδίας) και που είναι και διεθνής με όλες τις μικρές εθνικές της Σουηδίας περιμένουν τα... ταλέντα.

HA%20art.jpg292019.jpg

mtTQPhat_400x400.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το Σβαρνα τον ειχαμε δει κ στην Ξανθη σε οχι σκοτωμενα-αδιαφορα ματς και ξερουμε οτι ειναι ενας παιχτης της σειρας. Δεν εχει καμια σημασια που ειναι νεαρος κ δεν μπορει να γινει με το ζορι επενδυση. Στο υποθετικο σεναριο που δεν ανηκε σε εμας, δεν θα ενδιαφεροταν γι'αυτον ουτε ο Αρης και ο Ατρομητος. Με το ζορι να πουμε την καρμοιρια ''επενδυση''.

 

Μας εχουν ζαλισει με αυτη τη γελοιοτητα με καλους παιχτες απο Ελλαδα και ενας παιχτης απο ολο το πρωταθλημα κανει μπαμ οτι μπορει να παιξει σε ΑΕΚ-ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ πρωταγωνστικο ρολο, αυτος ο Γκαρσια του Αρη, που παιζει μαλιστα σε θεση που εχεις απολυτη αγωνιστικη ενδεια. Που ανηκει μαλιστα σε ομαδα της οποια εισαι feeder club εδω κ καμια 3ετια. Πιο ιδανικες συνθηκες δεν υπαρχουν. Επειδη ομως μαλλον ο αθλητης κοστιζει για τα κυβικα μας (οχι σιγουρα οσο ο Μπογιε, για τον οποιο μας κοροιδευαν οτι εχει λογικη ρητρα, λολ), αγνοειται επειδικτικα απο το ρεπορταζ μας κι αντ'αυτου διαβαζουμε αναλυσεις γα μια μετριοτητα που πηραμε απ'τη Λαρισα.

 

Απο κατι τετοια μικρα βασικα καταλαβαινεις ποσο στο μεζε μας εχουν διοικηση και σουβλακοφαγοι. Ηρθε ενας μη εξτρεμ το καλοκαιρι για εξτρεμ, δεν εκανε απολυτως τπτ κ διαβαζαμε παπαριες για το ποσο λογικη ρητρα ειχε κ τη μεγαλη μαγκια ηταν αυτο το ντηλ. Την ιδια ωρα, εχεις καποιν που παιζει στη θεση του,εκανε  οργια φετος, εχει ρητρα 1.5 μυριο για τον Αρη (3 μυρια ξερω γω μεταγραφη, τα μισα απ'οσο θα μας κοστιζε ο μορφονιος με τη ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΡΗΤΡΑ) αλλα η ΑΕΚ κανει οτι δεν τον βλεπει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Εγχείρηση στους κοιλιακούς ο Μπακάκης. Άχου το μωρέ, ούτε διακοπές δεν θα κάνει το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω Τω Θεό και την οικογένειά μου για τα 4 χρόνια που έπαιξα στην ΑΕΚ. Εχω ζήσει πολύ χαρούμενες στιγμές φορώντας αυτή τη φανέλα.

Πάντα ήθελα να συνεχίσω, γιατί ξέρω ότι μπορώ ακόμα να βοηθήσω την ΑΕΚ, αλλά μερικές φορές κάποιες καταστάσεις δεν γίνονται όπως θέλουμε.

Θα ήθελα να ευχαριστώ τους προπονητές, το προσωπικό και τους παίκτες που έζησα μαζί τους. Πολλές ευχαριστίες και στον κόσμο που πάντα υποστήριζαν την ομάδα.

Ηταν τιμή μου να υπερασπιστώ αυτό το κλαμπ και να ζήσω σε αυτή τη χώρα», ανέφερε ο Ροντρίγκο Γκάλο στο «αντίο» του.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×