Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ (σεζόν 2018-19)


Recommended Posts

8 minutes ago, Stylianopoulos said:

ΥΓ2.Αυριο η φαμίλια μας από νωρίς ζεσταμα έξω απτό μπάσκετ με λακριντί επί παντός επιστητού .

Πατέρα κι εγώ το ίδιο θα κάνω αλλά θα είμαι αρκετά έξω από γήπεδο (1 ήπειρο μακριά συγκεκριμένα), ελπίζω να έχω την ευχή και την συγχώρεσή σου.

Link to comment
Share on other sites

2 αγωνιστικές λόγο κίτρινων ο μάρκο με βάση πρόγραμμα θα έλεγα αυτές με μπολτ γιατί θα παίξει στο επαναληπτικό στο κύπελλο και άρα το πριν που είναι εντός και το μετά που θα έχουν κριθεί όλα δεν είναι απαραίτητος ( βλέπω να πέρνει χρόνο τότε ο μπακασέτας ) και θα παίζει άνα 10-15 μέρες . 

28η Κυριακή 14/4 Λαμία - ΑΕΚ 17:00 

29η Κυριακή 21/4 ΑΕΚ-κούγιας 19:00 

4 κυ 24-25/4 Λαμία - ΑΕΚ 

30η Κυριακή 5/5 λειβαδιά-ΑΕΚ 

τε κυ Σάββατο 11/5 Τελικός 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
47 minutes ago, nikos said:

Παλι καλα γιατι νομιζα την Ολγα Φαρμακη και κοντεψα να παθω εγκεφαλικο. Παντως πρεπει να εχει μεγαλο βιτσιο η γκομενα εκτος απο τα φραγκα για να κανει σχεση με ατομο με αυτη την φατσα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XAMΠOΣ said:

Παλι καλα γιατι νομιζα την Ολγα Φαρμακη και κοντεψα να παθω εγκεφαλικο. Παντως πρεπει να εχει μεγαλο βιτσιο η γκομενα εκτος απο τα φραγκα για να κανει σχεση με ατομο με αυτη την φατσα.

Μπορεί να της αρέσουν οι μπάλες Μπάσκετ

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
13 minutes ago, tarasfw said:

Μπορεί να της αρέσουν οι μπάλες Μπάσκετ

source.gif

 

 

ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ?

Link to comment
Share on other sites

Ο Πύρος Ούρος έχει τα πόδια μόνο για να περπατάει και το κεφάλι απλά για να το βάζει δίπλα σαυτό της Γάτου σε φωτός στο ινσταγκραμ αλλά ο Τσαταλης μας γράφει εδώ πως στο τέλος ο Τσοσιτς των 180.000€ θα κάνει τη διαφορά.

Παιχτάκια μικρά για το μέγεθος ΑΕΚ που πρέπει σώνει και ντε να τα πασάρουμε στον κόσμο σαν Μαλντίνι και Κοστακούρτα.

FB_IMG_1555268768616.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Ο Πύρος Ούρος έχει τα πόδια μόνο για να περπατάει και το κεφάλι απλά για να το βάζει δίπλα σαυτό της Γάτου σε φωτός στο ινσταγκραμ αλλά ο Τσαταλης μας γράφει εδώ πως στο τέλος ο Τσοσιτς των 180.000€ θα κάνει τη διαφορά.

Παιχτάκια μικρά για το μέγεθος ΑΕΚ που πρέπει σώνει και ντε να τα πασάρουμε στον κόσμο σαν Μαλντίνι και Κοστακούρτα.

FB_IMG_1555268768616.jpg

Αυτό το αρθρο που εκθειαζει τον Τσόσιτς είναι ποίημα του ΑΡΔισμου, ο χειρότερος αμυντικός σε προσφορά όχι φέτος αλλα τα τελευταία 2 χρόνια. 

Θα μπορούσε να πει κανεις ότι τετοια αρθρα ίσως γραφονται ώστε να προκύψει καμια πωλησούλα να βαλουμε κανα φραγκο απο το πουθενα στο ταμείο, αλλα δεν νομίζω να κόβει κανέναν τόσο ώστε να προκύψει καποιο τέτοιο μεγαλόπνοο σχέδιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να γράψω ότι εγώ με σβάρνα για 4ο στόπερ και αντί Λαμπρόπουλο είμαι οκ. Ας του δοθεί η ευκαιρία και πιστεύω θα την εκμεταλευτει. Μικρός είναι, προσόντα ενδεχομένως έχει οπότε ας πάρει κάποια παιχνίδια μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος τουλάχιστον. 

Link to comment
Share on other sites

Ας έχουμε Τσιγκρι, εναν καλό(βράνιες ή καποιον καλύτερο), Οικονόμου + τον Σβάρνα και αλλον έναν νεαρό ελπιδοφόρο έλληνα και όποιος από τους δυο μπορεί καλύτερα να είναι 4ος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο τσιγκρι πλέον είναι τεράστια απογοήτευση. Ο τύπος μια παίζει δέκα δεν παίζει δεν γίνεται να βασιστούμε πάνω του. Ας ψάξουν για δύο βασικά στόπερ την επόμενη σεζόν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή γκολτζή θεωρώ πως καλώς ή κακώς θα βρούμε (όχι στο εντελώς τσάμπα βέβαια) και με λιγότερα από 7m κοιτάξτε να κρατήσετε κάπως τον Μπογιέ ο οποίος επιμένω από την αρχή της χρονιάς πως είναι εξαιρετική παιχτούρα.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×