Jump to content

Recommended Posts

Όταν ο Στυλιανόπουλος τα γράφει πάρα 20, εκείνοι τα γράφουν και τέταρτο.

Καλώς να μείνει ο Αντρέ για καθαρός anchor man στα Ευρωπαικά θα βοηθήσει πάαααρα πολύ στο Europa. Επόμενος Ροδριγο Γκαλο.

Μακάρι να έμενε και ο Πόνσε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Asvos21 said:

Όταν ο Στυλιανόπουλος τα γράφει πάρα 20, εκείνοι τα γράφουν και τέταρτο.

Και ο Παΐσιος με τον Ιωσήφ Βατοπέδινο κι αυτοί Στυλιανόπουλο διάβαζαν πρωτα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Από καιρό similar με Βόρειο Πόλο έφτασα να βρίσκομαι στην περιοχή της Τζαζ, αλλά ως πιστός στρατιώτης της ΑΕΚ είδα τα ματσάκια μεσοβδόμαδα γιατί υπάρχουν και καντέμηδες στον Ατλαντικό κοντά και δεν είναι να παίζεις με αυτά.

Πάμε για double από ότι καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 hour ago, Fadrhonc21 said:

Έλειπα. Πήραμε παικταράδες τελικά;

Ναι απλα ειχε ενα ατυχημα το ΚΤΕΛ εμεινε απο λαδια στα Κιουρκα και χασαμε την ημερομηνια μεταγραφων ! Φτου γαμωτο δεν πειραζει το καλοκαιρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε πρωτοσέλιδο οτι χτενιζουμε την αγορα των ελευθερων ή ακόμα?

Σοβαρά τώρα, κλαιν που δεν γίναν μεταγραφές τώρα. Αυτό που με ενοχλει είναι που δεν έχουμε κλείσει πάίκτη απο τωρα για το καλοκαιρι, έτσι θα πρεπε να κανει μια ομαδα που κανει rebuilding για να ξαναβρεθει στην κορυφη

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αν δει τα σκουρα στα εσοδα και δεν τον συμφερει η ομαδα στην Α Εθνικη δεν νομιζω να εχει καποιο προβλημα να μας υποβιβασει ΞΑΝΑ σε μικροτερη κατηγορια για να γλυτωσει λεφτα.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Θα παω 1 φορα ασχετως ομαδας προπονητη διοικησης κτλ να το δω σαν αξιοθεατο....και θα πηγαινω συχνα οπως παλια οταν φυγει ο Μελισσανιδης. Ειμαι ξεκαθαρος και ειλικρινης.

Αν τωρα τρελαθει και αποφασισει να ξοδεψει ΔΙΚΑ του ΛΕΦΤΑ σε ΑΘΛΗΤΕΣ και κανει ομαδα που θα παιζεις μπουνιες για να μπεις να την δεις θα τα ξεχασω ολα και θα πηγαινω πριν φυγει. Οσο νιωθω οτι με κοροιδευει δεν θα παρει απο μενα ουτε το βλεμα μου οχι ευρω....ουτε τζαμπα δεν παω. Πληρωνω ΝΟΒΑ που του σκαει αρκετα φραγκα. Και πολλα ειναι...

Υποψιν Γ Εθνικη ειχα παρει διαρκειας εστω τα φτηνα αλλα πηρα να στηριξω....

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
46 minutes ago, Aussie said:

Στην Αθηνα ο Βρανιες λενε για να δει το ματς

λετε να εκλεισε και να μας το κρατανε κρυφο;; 

Μπα μαλλον ειναι φτηνοτερες οι πατσαβουρες πολυτελειας εδω απο το Βελγιο και ερχεται να βρει καποια προθυμη ''συντροφο'' ''κοσμικη'' ''instagram star'' ''Myconos celebrity''....

3899f9e6-e666-4ecd-a73a-3239b80a10d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ζιγκολικια και πουστρακια που βαφουν μαλλια εξω απο την ομαδα μας,ας κρατησουμε ενα επιπεδο.Ουτε απο εξω δεν θα επρεπε να περναει ο σαπακας ο βρανιες.Nα παει στο Zapping να δει το ματς.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, XAMΠOΣ said:

Θα παω 1 φορα ασχετως ομαδας προπονητη διοικησης κτλ να το δω σαν αξιοθεατο....και θα πηγαινω συχνα οπως παλια οταν φυγει ο Μελισσανιδης. Ειμαι ξεκαθαρος και ειλικρινης.

Αν τωρα τρελαθει και αποφασισει να ξοδεψει ΔΙΚΑ του ΛΕΦΤΑ σε ΑΘΛΗΤΕΣ και κανει ομαδα που θα παιζεις μπουνιες για να μπεις να την δεις θα τα ξεχασω ολα και θα πηγαινω πριν φυγει. Οσο νιωθω οτι με κοροιδευει δεν θα παρει απο μενα ουτε το βλεμα μου οχι ευρω....ουτε τζαμπα δεν παω. Πληρωνω ΝΟΒΑ που του σκαει αρκετα φραγκα. Και πολλα ειναι...

Υποψιν Γ Εθνικη ειχα παρει διαρκειας εστω τα φτηνα αλλα πηρα να στηριξω....

Τί εννοείς ότι σε κοροϊδεύει?

Επειδή δεν έβαλε δύο τρία μύρια να πάρει παίχτες δεν θέλεις να δεις ΑΕΚ από κοντά?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 hours ago, mobster21 said:

Τί εννοείς ότι σε κοροϊδεύει?

Επειδή δεν έβαλε δύο τρία μύρια να πάρει παίχτες δεν θέλεις να δεις ΑΕΚ από κοντά?

Εχω εξηγησει σε χιλιαδες ποστ τι εννοω και πως με κοροιδευει.

Ναι για 2-3 εκ ειναι το προβλημα απο το 2013....

Οταν κρινω πως με τραβαει να την δω απο κοντα να πληρωσω να ταλαιπωρηθω θα παω. Ετσι απλα χωρις πολλα πολλα.

Γνωμη μου αποψη μου δικαιωμα μου. Οποιος θελει ειναι ελευθερος να κανει και να πραξει οτι θελει νομιζω και δεν χρειαζεται να απολογηθει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×