Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Flint21 said:

Ε οπως τα γραφει ο Δηματος και ο καθε υπαλληλος εμισθος εγω δεν τα γραφω τι να κανουμε...! Με κατηγορεις οτι ειμαι γαυρος για να το καταλαβω?

Εσυ με λες εμισθο;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Greco21 said:

Εσυ με λες εμισθο;

Μην απαντας με ερωτηση. Εσυ μου εγραψες απεξω απεξω οτι γραφω σαν γαυρος.....εγω απλα απαντησα οτι δεν μπορω να γραψω σαν τον Δηματο τον υπαλληλο και σαν αλλους υπαλληλους ΑΡΔ κτλ που τα παιρνουν απο τον εργολαβο. Εσυ γιατι θιχτικες? Αναφερθηκα σε σενα? Αλλα σε ξαναρωταω υπονοησες οτι ειμαι γαυρος επειδη διαφωνω και κατηγορω τον μεσολαβητη χτισιματος του γηπεδου της ομαδας?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Hades said:

κλεισμενος καποιος Μπρους απο Εργοτελη ? 

κλαυσιγελος

Χαλαστηκες και εσυ με τον Σερβο ελα πες το μην φοβασαι:D

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

κλεισμενος καποιος Μπρους απο Εργοτελη ? 

κλαυσιγελος

Μπρους, Ιατρούδης και επαναπατρισμός Τσέλιου (ίσως από το καλοκαίρι) ως αντιστάθμισμα του φιάσκου με τον Κάιπερς.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
5 minutes ago, Greco21 said:

Οπως γουσταρω θα απανταω. Παω να δω βιντεακι πρωταθλητες 2018

Ναι αντε τραβα δες την ομαδα που κατεσστρεψε η συμπαθεια σου. Και αν απαντας οπως γουσταρεις και δεν μπορεις να κανεις διαλογο χωρις να προσβαλεις τον αλλον με καραπαπαδες κτλ κατηγοροντας ευκολα για μην πολυ ΑΕΚτζη η γαυρο εσυ εχεις το προβλημα φιλε μου. Μπραβο σου εισαι μαγκας μεγαλος. Με νικησες τον εχθρο της ομαδας....

Εμενα με νοιαζει περισσοτερο η ομαδα φιλε μου παρα η τσεπη του προεδρΑ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Flint21 said:

Ναι αντε τραβα δες την ομαδα που κατεσστρεψε η συμπαθεια σου. Και αν απαντας οπως γουσταρεις και δεν μπορεις να κανεις διαλογο χωρις να προσβαλεις τον αλλον με καραπαπαδες κτλ κατηγοροντας ευκολα για μην πολυ ΑΕΚτζη η γαυρο εσυ εχεις το προβλημα φιλε μου. Μπραβο σου εισαι μαγκας μεγαλος. Με νικησες τον εχθρο της ομαδας....

Κατεστρεψε οταν πηρε αυτο που δεν ειχες για 24 χρονια; Δεν σε ειπα παντως Καρσπαππα, Γλαφυρο σε ειπα. Εσυ ομως θιχτηκες...

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

η ομαδα παντως κινειται με ταχυτατους ρυθμους,στον μεταγραφικο τομεα.οπως ελεγαν οι ρεπορτες της ομαδας,οτι τελη του μηνα θα πρεπε να ειναι στα σπατα 2 τουλαχιστον νεοι παικτες,μπαινουμε στο σωτηριο ετος 2019 με νεα  ...... βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

παιρνουμε μπρους?

τον πρωην παικτη βαλετα,ναχαρ λαιονς ,κορμι,παναιγιαλιου και νυν του εργοτελη?

ονειρο ζω ,μη με ξυπνατε.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε FLINT δε γίνεται να σε δεχτώ στην Παναγία τη Γρηγορούσα είμαι. Θα ήθελα να σε δω στο γήπεδο με κασκόλ της ομαδας μας. Να εχω βάλει και ρούχα που τα περιμένω πως και πως εδω στο Ίδρυμα. Όταν θελήσεις γηπεδάκι, εδώ είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Καιρός είναι να ενεργοποιηθεί κι ο Λύμπε στις μεταγραφές. Παικτάρα ο έγχρωμος Γαλανόπουλος. Από το λίγο που τον είδα με τον Αρούλη, πάνω κάτω με τον παίκτη Γαλανό των 20+m είναι. Τίποτα το σπουδαίο με την μπάλα, απλά τρέχει. Ας πούμε την έχει και μεγαλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Το ποσοτικον του πραγματος παντως με τους 3 απο τον Τελη και τα 3 διαμαντια απο την Ελασσονα το ελυσες ?

Τι γραφουνε γαμω την κοινωνια μου μεσα...

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Γυρίζει ο Ουζουνίδης και τα βάζουν όλα κάτω στην ΑΕΚ

 

Αυτή τη στιγμή αυτό που προέχει στην ΑΕΚ είναι η τυπική ολοκλήρωση της μεταγραφής του Νέναντ Κρίστιτσιτς, η οποία αναμένεται να κλείσει αρχές του νέου έτους με τον παίκτη να ανακοινώνεται. Μεταγραφικές εξελίξεις όμως θα έχουμε και από εκεί και πέρα. Τα θέματα που περιμένουν να «τρέξουν» ουσιαστικά είναι αρκετά και φυσικά σημαντικά. Ο Μαρίνος Ουζουνίδης επιστρέφει αύριο (28/12) στην Αθήνα (είχε αναχωρήσει μέσα στην άδεια της εβδομάδας που έδωσε για τα Χριστούγεννα), το μεταγραφικό επιτελείο της ομάδας είναι φυσικά στην Αθήνα και με την επιστροφή του προπονητή θα μπουν όλα στο τραπέζι, για να αποφασιστούν οι επόμενες μεταγραφικές κινήσεις της ΑΕΚ.

ενταξει παιδια ,μην βιαζεστε.παρτε μερικες μερες ακομα.

ουτως η αλλως,που να πανε οι παικτες του απολλωνα λαρσας και του τελη.

by the way,τα 380Κ για τον καιπερς,ειναι καλα για τους δυο του τελη ή τους πιανουμε κωτσο?

Link to comment
Share on other sites

Στα εγκαίνια της Αγιασοφιας με αντίπαλο την Λίβερπουλ και βασικουρες παίχτες από εργοτελη και Απόλλων Λάρισας 

Αν είναι όνειρο, ξυπνήστε με γρήγορα 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
17 minutes ago, Hades said:

Στα εγκαίνια της Αγιασοφιας με αντίπαλο την Λίβερπουλ και βασικουρες παίχτες από εργοτελη και Απόλλων Λάρισας 

Αν είναι όνειρο, ξυπνήστε με γρήγορα 

ναι ,αλλα και η τοτεναμ ,φτιαχνει γηπεδο αλλα δεν κανει μεταγραφες.εμεις κανουμε.τι αλλο θες?

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
3 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Δεν ξεπουλάει η Τότεναμ όμως ;)

ποιον (ξε)πουλησαμε?

εμεις ελευθερους αφηνουμε ή πληρωνουμε να φυγουν.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ASYLO said:

Συνφορουμιτη Flint επειδή συμφωνώ σε όλα όσα λες, θα ήθελα να βρεθούμε μια φορά να σε γνωρίσω φίλε μου.

 

3 hours ago, Flint21 said:

Γενικα αν θες να με γνωρισεις δεν υπαρχει προβλημα στειλε μου το τηλεφωνο σου να σε παρω τηλεφωνο να κανονισουμε. Ερχομαι και εκει που νοσηλευεσαι παντως δεν εχω προβλημα...

Να το κάνωμε "τουρνουά" εκείνο το ταβλάκι (του ΣΚ, όμως, έ) !!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλά κι εγώ με τόσα χρόνια προπόνηση του Γιακουμάκη καλύτερος θα ήμουν από αυτόν ακόμα και τώρα στα 45.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τρομερη ευκαιρια το ευρημα Μπαρμπαλια. Τσαμπα το 1εκ που δηθεν ζητανε. 10εκ και πανω ο παιχταρας. 2 χρονια μαγεψε ολη την Αφρικη.

 

 

Screenshot_2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να έκαναν εκεί στην ΠΑΕ βιντεάκι για youtube, με το γκολ του Μοράν και τις"ποδιές" του Αλεφ.?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×