Jump to content

Recommended Posts

Ρε συ είχες μπαν ως Χαμπος απτό ΚΜ  για τους ίδιους λόγους μην τα ξεχνάς ,επανηλθες ως Φλιντ είπαν όλοι με τις πρώτες γραμμές σου Πάλι ο Χαμπος είναι ..είπες Οκ μάγκες δε θα κουράζω στη δεύτερη επανεμφάνιση μου γράφοντας συνέχεια για  τον Μελισσανίδη.. και όμως παλι απτην αρχή το χεις πάρει εργολαβία .  Αναμασας με εμμονή  τα ίδια καθημερινά λες και δεν τα ξέρουμε ,ζούμε σε άλλο σύμπαν .  Ήρθε ρε φίλε ο Θίοντορ στο μπάσκετ όλοι γουστάραμε  και  σύ έγραφες για αρχιδια διαχειριστή μπάλας.

Τεσπα ιγκνορ και αρχιδιες συνέχισε εκεί να γράφεις τα ίδια κάθε μέρα και  όποιος αντέξει .

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Flint21 said:

Αυτα. Και δεν θα ξαναπολογηθω σε κανεναν καθε λιγο και λιγακι ....!

Σου έχω εξηγήσει επανειλλημένα, ότι τα γραπτά σου κουράζουν. Σε παρακαλώ αν μπορείς από εδώ και πέρα αν δεν υπάρξει κάποια αλλαγή στα τις ΑΕΚ να αποφεύγεις τα ποστ  στυλ τζαμπατζής κτλ. Ένα νήμα δεν γίνεται πιο παραγωγικό έτσι, η συζήτηση δεν προχωράει και στην τελικά όπως σου έχω ξαναπεί δεν αλλάζει κάτι με το να επαναλαμβανόμαστε.

 

Αν δεν μπορείς να το σταματήσεις σε παρακαλώ αποχώρησε μόνος σου από τον χώρο, δεν θέλω να υπάρξει μπαν πάλι, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.

Και για να το επαναλάβω σε περίπτωση που δεν ήμουν καθαρός παραπάνω; Η θέση σου και η άποψη σου είναι απολύτως σεβαστή και είμαι σίγουρος ότι κομμάτι του φόρουμ συμφωνεί μαζί σου. Παρόλ'αυτά τα πόστ σου κουράζουν αφού κατά βάση αποκλειστικά περιέχουν σχόλια για τον Μελισσανίδη, δεν δημιουργούν παραγωγική συζήτηση.  Δεν το βλέπω, όλο αυτό να συνεχίζεται για πολύ ακόμα, σου μίλησα πριν κανένα μήνα και δεν βλέπω αλλαγή.

Σου εύχομαι ειλικρινά μέσα στο 2019 να γίνεις λίγο πιο αισιόδοξος στον τρόπο που αντιμετωπίζεις τα της ΑΕΚ. ?


Φιλικά,

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Αν δεν κάνω λάθος ο Carlos Mane θεωρούνταν wonderkid στο fm πέρυσι. Αυτή είναι μεταγραφή για ΑΕΚ και κανονικό εξτρέμ επίσης. Μακάρι να γίνει και τα αστεία του κεφτέ ότι ο Μπακασέτας είναι δεξί εξτρέμ να κοπούν.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Flint21 said:

Η ΑΕΚ εχει και μπασκετ και μια χαρα καλα γραφω εκει και γενικα γραφω καλα οπου παει κατι καλα οπως για τον κριστιτστστστστσ πχ.... Με τον Μελισσανιδη ως ατομο δεν εχω κατι ως διαχειριστη  εχω και τον κραζω για τις μαλακιες που κανει στην ομαδα. Οταν παει καλα η ομαδα δεν κραζω. Τωρα αν σου τα εκανα τσουρεκια εγω συγκεκριμενα και οχι αλλοι που γραφουν τα ιδια και με την ιδια συχνοτητα κανε με ιγκνορ εσυ για κανενα δεκαημερο να ξεπρηστουν τα Ζεπελιν ρε συ.

Ζεπελιν μου τα εχετε κανει εσεις. Οποιος δεν γουσταρει αυτα που γραφω να με κανει ignore.  Επειδη ειναι γνωστο οτι δεν γουσταρω τον τζαμπασοφια τζαμπα ζει οτιδηποτε γραφω για ελειψη μεταγραφων η  κακων κινησεων ενοχλει τοσο πολυ που πρηζοντε τα @@ σας ? Καντε με μπαν και καθηστε οσοι τρωτε μεταξυ σας και γνωριζεστε προσωπικα να λετε οτι γουσταρετε ισως και χειροτερα απο οτι λεω εγω αλλα δεν τρεχει τιποτα γιατι ειστε φιλαρακια.

Οσο μπορω να γραφω θα γραφω οτι πιστευω χωρις να σπαμαρω και χωρις να προσβαλω κανεναν συμφορουμιτη μου ασχετως οτι εχω δεχθει 10δες προσβολες και κανω τον κοροιδο για να μην τραβηξουμε το θεμα...!

Θα μου βαλεις μετρητη ποτε θα λεω και τι θα λεω? Ιγκνορ αν δεν γουσταρεις και τελος και καλη καρδια. Αλλα το θεμα ειναι οτι σας ενοχλουν αυτα που γραφω.....ε και μενα με ενοχλει η ωραιοποιηση Μελισσανιδη και μου πρηζοντε τα @@ τοσα χρονια με πολλα που διαβαζω εδω μεσα αλλα δεν απαιτησα ποτε καποιος να φυγει η να μπαναριστει.....εκει ειναι η διαφορα.....

Αυτα. Και δεν θα ξαναπολογηθω σε κανεναν καθε λιγο και λιγακι ....!

Υπάρχουν τουλαχιστον 4 τοπικ (μιρλα, μελισσανιδης, τίγρη όταν φύγεις.., τελικα θα ειδοποιησει) για κράξιμο. 5 αν υπολογίσει κάνεις και το τοπικ κάθε αγωνιστικής. 

Δεν χρειάζεται επομένως να μολύνονται όλα τα υπόλοιπα με τα ίδια και τα ίδια συνέχεια. 

Πρόσεξε ότι αυτό κουράζει πολλά άλλα μέλη που έχουν σταματήσει να ποσταρουν

Δεν έχω παρά να υποστηρίξω τον συνάδελφο smaug πιο πάνω. Υπάρχουν καποιοι κανόνες και όλοι είμαστε μεγάλα παιδιά εδώ και πρέπει να τους τηρούμε από μόνοι μας και να μην φτάνουμε σε αυτό το σημειο

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οκ αυτομπαναρομαι λοιπον διοτι τζαμπατζη εργολαβο μπακαλη και αλλα 100 δεν τα γραφω μονο εγω αλλα και πολλοι αλλοι σε ολα τα τοπικ ...αλλα οταν συμμετεχω και εγω τοτε ειμαι το προβλημα εγω. Οκ νομιζω ο κυκλος μου εκλεισε εδω μεσα διοτι δεν συνηθιζω να καθομαι καπου που δεν με θελουν ουτε καπου που κριτικαρουν τι λεω και τι γραφω. Σεβομαι την αποψη πολλων οτι δεν γουσταρουν την γραφη κανω την χαρη στον Αρις και στο ζαρα που ηθελε να μπαναριστω και να εξαφανιστω και που αν ειχαν την δικαιοδοσια θα το εκαν αυτοι οπως εγραψαν.

Φευγω γιατι σας ενοχλει οτι γραφω για τον Μελισσανιδη και ουτε η συχνοτητα ουτε αν ειναι παραγωικα τα ποστ μου Χρηστο. Απο ποστ μου εχουν ξεκινησει δεκαδες συζητησεις μεχρι και το τοπικ αυτο εδω ο τιτλος του ατακα δικια μου ειναι.....για την μεταγραφη αρθο και την ξεφτιλα του μεγιστανα να φερνει παιχτες απο ομαδα του Ισραηλ στα κατεχομενα.

Δεν ενοχλησαν ποτε τα ποστ μου για τον παντοφλα και οτιδηποτε γραφω αλλα πρηζοντε τα @@ ορισμενων στις αναφορες στον Τζαμπασοφια....!

Μου γραφεις Χρηστο να μην αναφερω την λεξη Τζαμπατζης ! Γιατι? Γιατι μονο εγω συγκεκριμενα? Επειδη εγω γραφω 10 ποστ για τον τζαμπασοφια και οι αλλοι 2? Ποσοτικο ειναι το ζητημα ? Η μηπως επειδη καποιοι εχουν αλλη αποψη για τον Τζαμπαζεις τους ενοχλει η δικια μου?

Αν πχ εγω γουσταρα τον ουζουνιδη επρεπε να ζηταω μπαν οοων ανοιξαν 4 τοπικ και λεγανε επι 15 μερες τα ιδια ακομα και σημερα? Ελα τωρα το θεμα ειναι το ιερο ΤΟΤΕΜ και η φοβια μην φυγει και ερθει ο Δημητρελος....λες και θα φυγει απο τα ποστ μου αλλα τεσπα. Η Φοβια και η ανασφαλεια καποιες φορες εκδηλωνεται επιθετικα ως αμυνα δεν πειραζει τους δικαιολογω....αλλα το χατηρι να σταματησω να λεω την αποψη καθε φορα που υπαρχει συζητηση για τον τζαμπα δεν τους την κανω, Αλλιως ας μην ξαναμιλησουμε ποτε για τον συγκεκριμενο αφου ολοι ειπαμε την αποψη μας και τελος. Κλειστε τα τοπικ. Οχι δεν πειραζει τους αφηνω στον φοβο του Δημητρελου στην υπερομαδα που θα κανει ο  Λεμουριος οταν γινει το γηπεδο σε 5-6 χρονια και σταματαω να τους χαλαω την φαντασιωση.

Αυτη την φορα φευγω οριστικα και δεν θα υπαρχει επιστροφη .

Καλη χρονια και καλο ξεπρησμα αρχιδων.

Υ.Γ Χρηστο σορρυ δεν φταις σε κατι και σε ευχαριστω που προσπαθησες να με συμβουλεψεις φιλε οπως και ο Ζαστρο  αλλα δεν θα κατσω σαν γλαστρα να προσεχω τι θα γραφω καθε φορα μην πεταχτει καποιος θιγμενος η ''πρησμενος'' φευγω ηρεμα και ωραια.

Νικησατε:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Flint21 said:

Οκ αυτομπαναρομαι λοιπον διοτι τζαμπατζη εργολαβο μπακαλη και αλλα 100 δεν τα γραφω μονο εγω αλλα και πολλοι αλλοι σε ολα τα τοπικ ...αλλα οταν συμμετεχω και εγω τοτε ειμαι το προβλημα εγω. Οκ νομιζω ο κυκλος μου εκλεισε εδω μεσα διοτι δεν συνηθιζω να καθομαι καπου που δεν με θελουν ουτε καπου που κριτικαρουν τι λεω και τι γραφω. Σεβομαι την αποψη πολλων οτι δεν γουσταρουν την γραφη κανω την χαρη στον Αρις και στο ζαρα που ηθελε να μπαναριστω και να εξαφανιστω και που αν ειχαν την δικαιοδοσια θα το εκαν αυτοι οπως εγραψαν.

Φευγω γιατι σας ενοχλει οτι γραφω για τον Μελισσανιδη και ουτε η συχνοτητα ουτε αν ειναι παραγωικα τα ποστ μου Χρηστο. Απο ποστ μου εχουν ξεκινησει δεκαδες συζητησεις μεχρι και το τοπικ αυτο εδω ο τιτλος του ατακα δικια μου ειναι.....για την μεταγραφη αρθο και την ξεφτιλα του μεγιστανα να φερνει παιχτες απο ομαδα του Ισραηλ στα κατεχομενα.

Δεν ενοχλησαν ποτε τα ποστ μου για τον παντοφλα και οτιδηποτε γραφω αλλα πρηζοντε τα @@ ορισμενων στις αναφορες στον Τζαμπασοφια....!

Μου γραφεις Χρηστο να μην αναφερω την λεξη Τζαμπατζης ! Γιατι? Γιατι μονο εγω συγκεκριμενα? Επειδη εγω γραφω 10 ποστ για τον τζαμπασοφια και οι αλλοι 2? Ποσοτικο ειναι το ζητημα ? Η μηπως επειδη καποιοι εχουν αλλη αποψη για τον Τζαμπαζεις τους ενοχλει η δικια μου?

Αν πχ εγω γουσταρα τον ουζουνιδη επρεπε να ζηταω μπαν οοων ανοιξαν 4 τοπικ και λεγανε επι 15 μερες τα ιδια ακομα και σημερα? Ελα τωρα το θεμα ειναι το ιερο τοτε και η φοβια μην φυγει και ερθει ο Δημητρελος....λες και θα φυγει απο τα ποστ μου αλλα τεσπα. Η Φοβια και η ανασφαλεια καποιες φορες εκδηλωνεται επιθετικα ως αμυνα δεν πειραζει τους δικαιολογω....αλλα το χατηρι να σταματησω να λεω την αποψη καθε φορα που υπαρχει συζητηση για τον τζαμπα δεν τους την κανω, Αλλιως ας μην ξαναμιλησουμε ποτε για τον συγκεκριμενο αφου ολοι ειπαμε την αποψη μας και τελος. Κλειστε τα τοπικ. Οχι δεν πειραζει τους αφηνω στον φοβο του Δημητρελου στην υπερομαδα που θα κανει ο  Λεμουριος οταν γινει το γηπεδο σε 5-6 χρονια και σταματαω να τους χαλαω την φαντασιωση.

Αυτη την φορα φευγω οριστικα και δεν θα υπαρχει επιστροφη .

Καλη χρονια και καλο ξεπρησμα αρχιδων.

Υ.Γ Χρηστο σορρυ δεν φταις σε κατι και σε ευχαριστω που προσπαθησες να με συμβουλεψεις φιλε οπως και ο Ζαστρο  αλλα δεν θα κατσω σαν γλαστρα να προσεχω τι θα γραφω καθε φορα μην πεταχτει καποιος θιγμενος η ''πρησμενος'' φευγω ηρεμα και ωραια.

Νικησατε:)

 

 

Εχουμε και το μπασκετικο Π κ Ο ομως, στο οποιο εισαι ενας απο τους διεκδικητες της πρωτιας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε Χαμπε πού θα βρεις χειροτερα.

Οκ, καταγραφηκαν οι αποψεις, το μειωνεις λιγο και ολοι κομπλε.

Εγω γελαω με τα post σου, οκ καποιοι κουραζονται, δεν ειναι λυση να φυγεις, απλα να το προσεξεις λιγακι να τελειωνει η υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε Flint, αμεσως να φυγεις. Εγω θεωρω οτι και εχεις πραγματα να πεις και συμβαλλεις θετικα στο ΚΜ. Μπορει η επαναληψη να ειναι καποιες φορες υπερβολικη, αλλα σε γενικες γραμμες ΟΚ. Κατσε ρε. Ολοι για μια ΑΕΚ ζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Χαμπε όταν σου σημειώνεται ότι η επανάληψη των ίδιων πραγμάτων κουράζει, δε γίνεται να έχουν όλοι άδικο.

Δεν ειναι προβληματική η ουσία όσων λες, ούτε η πλειοψηφία διαφωνεί με όσα λες. Είναι όμως η επαναληψη, το ύφος, η όλη δομή των ποστ. Αυτό το πράγμα κουράζει πολλούς. Δεν είναι κακό ούτε είναι όλοι υποχρεωμένοι να έχουν ταλέντο στο γραπτό λόγο.

Δεξου ότι το συνεχές ποσταρισμα σου κουράζει. Και δεν υπάρχει λόγος να φύγεις. Κάτσε αλλά προσπάθησε να μη γράφεις το ίδιο πράγμα όλη την ώρα. Και δεν σου το λέω ως "παραχώρηση" για να μη παρεξηγηθω. Δε νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναγράψει, με αφορμή την υπόθεση άλλου χρήστη, θεωρώ απαράδεκτο το μπαν ή/και το αυτομπάν όταν ΔΕΝ μεσολαβούν ύβρεις και γενικότερα απρεπής συμπεριφορά.

Η γνώμη καθενός θα πρέπει να είναι σεβαστή ακόμη και αν είναι επαναλαμβανόμενη ή και κουραστική.

Όλοι μας μπορεί να "κουραζόμαστε" από πράγματα που γράφονται στο φόρουμ και από άλλους θεωρούνται φυσιολογικά. Ε, αυτό δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να "διώξουμε" το μισό φόρουμ.

Η λογική "λες τα ίδια - κούρασες - σταμάτα" που οδηγεί ? Ή στο "άλλαξε γνώμη και γράφε άλλα από αυτά που πιστεύεις" (απαράδεκτο για "μεγάλα παιδιά" που όπως σωστά γράφτηκε είμαστε εδώ μέσα) ή στο "σταμάτα να γράφεις" (μπαν ή/και αυτομπάν). 

Αδιέξοδο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

@Flint21 My 2 cents:
Το πρόβλημα που υπάρχει δεν είναι η άποψή σου και το τι πιστεύεις για τον Μελ. Είναι ότι γράφεις συνέχεια και παντού αφορισμούς (σε περιπτώσεις και κατάρες) χωρίς να δίνεις οποιαδήποτε πάσα για συζήτηση. Και επειδή γράφεις με μεγάλη συχνότητα, κουράζει.
Είναι άλλο να γράψω:
"έλα τώρα με τον τζαμπατζή που δεν έχει βάλει μία και κοροϊδεύει τον κόσμο"
και άλλο να γράψω:
"η ΑΕΚ χρειάζεται να βρει άλλον πρόεδρο που να βάζει χρήματα για να μεγαλώσει".
Το πρώτο δεν οδηγεί σε συζήτηση, το δεύτερο μπορεί να οδηγήσει.

That being said, συμφωνώ με τον Νονό. Είμαι κατά μπαν/αυτομπαν/ignore. Ας κάνει ο καθένας μας regulate τι γράφει, ας μην γράφονται υπερβολές και αστήριχτες κατηγορίες και νομίζω ως μεγάλα παιδιά μπορούμε να συμβιώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Νονός said:

 για "μεγάλα παιδιά" που όπως σωστά γράφτηκε είμαστε εδώ μέσα)

Για τα "μεγαλα παιδια" εχει γραφτει και το εξης.

Τι ειναι ενας ενηλικας;; Ενα παιδι πρησμένο-γερασμένο από την ηλικία  :) 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Προσωπικά, αν μετράει η γνώμη μου πάντα, δεν έχω κανένα θέμα με τον flint, ίσα ίσα γελάω κι εγώ με αρκετά από αυτά που γράφει, αλλά συμφωνώ και σε κάποια as well. Από την στιγμή που υπάρχει το ignore, ο καθένας μπορεί να το χρησιμοποιήσει.

Εντάξει όλοι ΑΕΚτζήδες είμαστε, ο καθένας έχει την γνώμη του και είναι ωραίο που τα λέμε εδώ ειδικά για εμάς που είμαστε στου διαόλου την μάνα. Λογικό να υπάρχουν αντιπαραθέσεις, διαφορετικές προσωπικότητες είμαστε, κι από την στιγμή που δεν αλληλοβριζόμαστε δεν έχω κανένα θέμα με τον οποιοδήποτε, ακόμα κι αν δεν με πάνε ή διαφωνούν μαζί μου ή ακόμα κι αν γράφουν συνέχεια για τον Τίγρη, για τον Μαρίνο, για τον Μανόλο, τον Μάνταλο κοκ.

Σεβαστές όλες οι απόψεις εφόσον δεν βριζόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Το flood σε καποια τοπικ με Χαμπισμούς είναι ήδη κουραστικο και υπερβολικο. Αλλα κουραστική είναι και η λογική της ομάδας να μη φέρνει παίκτες ούτε στο μανατζερ οπότε καπου το δικαιολογείς.

Όταν όμως πας στα του μπασκετ που είπε ο Στυλιανο, ή στου γηπέδου θα πω εγώ, ναι είναι αδικαιολογητο και ενοχλεί πολύ. Εμένα στου γηπέδου με πείραξε, πανε εκει γράφουνε παιδια συνέχεια γνώμες νεα ιδέες, παει ο ο Γιώργος και καθε μέρα ανεβάζει βίντεο, ε δεν είναι ωραίο ρε φίλε να πας και να το λερώσεις με τα τζαμπατζοσχόλια εκείνο το τόπικ. Μπαίνουμε εκει να διαβάσουμε πληροφορίες, μην πας εκει ο ασχετος να μας πεις ότι θέλει αλλη μια δεκαετια να γινει το γήπεδο, παρακολούθα το σαν εμένα τον ασχετο απλα. 

Και κατι πιο γενικο. Λες κατι μπροστά στον καθρέφτη σου, δεν το ακούει κανείς, ολα καλα. Γράφεις κατι σε δημόσιο χώρο, να ξες οτι θα υπάρξει αντίδραση, θα υπάρξει αμφισβήτηση, θα υπάρξει αποδοχή ή αποδοκιμασία, με επιχειρήματα ή χωρίς. Αν δεν σαρέσει, τα λες μόνος σου. Αν δεν σαρέσει να τα λες μονος σου, όπως δεν αρέσει και σε μένα, να εισαι προετοιμασμένος για το τι θα ακούσεις, όπως είμαι εγώ όταν γράφω εδώ ή αλλού τις πίπες που πιστεύω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Όπως έχω ξαναγράψει, με αφορμή την υπόθεση άλλου χρήστη, θεωρώ απαράδεκτο το μπαν ή/και το αυτομπάν όταν ΔΕΝ μεσολαβούν ύβρεις και γενικότερα απρεπής συμπεριφορά.

Η γνώμη καθενός θα πρέπει να είναι σεβαστή ακόμη και αν είναι επαναλαμβανόμενη ή και κουραστική.

Όλοι μας μπορεί να "κουραζόμαστε" από πράγματα που γράφονται στο φόρουμ και από άλλους θεωρούνται φυσιολογικά. Ε, αυτό δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να "διώξουμε" το μισό φόρουμ.

Η λογική "λες τα ίδια - κούρασες - σταμάτα" που οδηγεί ? Ή στο "άλλαξε γνώμη και γράφε άλλα από αυτά που πιστεύεις" (απαράδεκτο για "μεγάλα παιδιά" που όπως σωστά γράφτηκε είμαστε εδώ μέσα) ή στο "σταμάτα να γράφεις" (μπαν ή/και αυτομπάν). 

Αδιέξοδο.

Δεν έγραψα πουθενά σταμάτα στο πόστ μου. Μίλησα για αποφυγή ποστ τα οποία δεν εμπεριέχουν καμία ουσία και γίνονται μόνο και μόνο για να "κοροϊδέψουμε τον τίγρη". Στην τελική να γράφαμε όλοι μας ύμνους για τον Μελισσανίδη να το καταλάβω κάποιος να παίξει το ρόλο του γαλατικού χωριού, εδώ όμως όλοι μας έχουμε εκφράσει επανειλλημένα την αντίθεση μας με αυτά που βλέπουμε κατά βάση στη ποδοσφαιρική ομάδα.

Πριν 2 χρόνια κάποιος από εδώ μου είπε τα φόρουμ πέθαναν, ο μέσος ΑΕΚτζής τη βρίσκει με ένα σχόλιο στο aek365, gazzetta ή σε κάποιο group του facebook. Δεν διαφώνησα ούτε τότε αλλά ούτε ακόμα και τώρα σε αυτό, παρόλαυτα υπάρχει μια ειδοποιός διαφορά. Στα sites αυτά μπαίνεις, πετάς το τσιτάτο σου, την εξυπνάδα σου, το μπινελίκι σου και πας παρακάτω. Και μπορείς να το κάνεις όσες φορές θέλεις γιατί κάθε είδηση ανανεώνεται σε συχνή βάση οπότε έχεις 1-2 σχόλια ανά ποστ. Σε ένα forum όμως αυτό δεν γίνεται γιατί δεν υπάρχει ανανέωση στον ίδιο βαθμό καθώς και αριθμό χρηστών. Μόνο με μια παραγωγική συζήτηση και σχόλια μπορεί να πάει κάτι μπροστά. Και για να κλείνω, όχι αυτό δεν σημαίνει ότι κάθε φορά που ποστάρουμε στο ΚΜ το φιλοσοφούμε για να προχωρήσει η συζήτηση και ούτε ζητάω αυτό. Άλλα ποστ τα οποία από τα 1000 τα 800 είναι πούλα φύγε δεν καταλαβαίνω που είναι χρήσιμα στο χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάποια σχόλια που ανέφεραν τη Βασίλισσα ως δείγμα μη σχολιασμού επειδή γίνονται...πράματα καλά.

Τι ακριβώς είναι αυτό που μας κάνει να σχολιάζουμε μόνο την ποδοσφαιρική ομάδα που δεν κάνει αυτά που κάνει καλά η μπασκετική ?

ΑΕΚ είναι και οι δύο. Την ποδοσφαιρική στήσαμε στο σκοπευτήριο. Ή κάνω λάθος ?

Μήπως επειδή είναι η ΑΕΚ της καρδιάς  η μπασκετική ?

Μήπως επειδή έχουμε κοσμοσυρροή οπαδών στο μπάσκετ ?

Μήπως επειδή ο Μάκης είναι ήσυχος ?

Μήπως τι ?

Εδώ μέσα πάντως στο χωνευτήρι αξιοπρέπειας, τρώω το ίδιο δούλεμα και για τις 2 ΑΕΚ.

Ακόμα να μου περάσει το γαζωμα απο τις τελευταίες ήττες της Βασιλισσας μας.

Με συγχωρείτε για την "εισβολή" ενός νέου χρήστη στις διαφορές σας.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Στο δια τ αυτά θα μπορέσουμε να σπρώξουμε το πετρομανταλο ?

Που είναι κελεπουρι για τη west Brom  αφου συμφωνα με τα αγγλακια εχει σημαντική συμβολή στο 1/3 της επιθεσης αφου κάνει πασιγκ γκειμ, σκοράρει από απόσταση, δείνει ασίστ,  μαρκάρει στο κεντρο και έχει και leadership qualities. 

Με 1,5 το στέλνουμε με κορδέλα και κρατάμε μπάκα 3ετια και με τα 650 του αρχηγου μπας και παρουμε κανα περιφεριακο επιθετικό / εξτρέμ η winger όπως το λένε οι Άγγλοι. 

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Τελικά ο μεγάλος παίκτης τασος μπακασέτας δεν βρήκε ομάδα ικανή να υπογράψει μαζί της και τώρα 7 γενάρη που πήρε αυτό που πήρε και ο αραβίδης με τον ανέστη παρακαλάει να επιστρέψει. Μεγάλο έγκλημα αν τον δεχτούνε πίσω. Δεν μπορεί να σταθεί σε υψηλο πρωτάθλημα τόσο αργός για αυτό μόνο απο καμια β εθνική των χωρών αυτών ενδιαφέρονται. Οχι ότι δεν έχεις χειρότερους παικτες στο ρόστερ τύπου γιαννιώτα αλλά πρέπει κάποια στιγμή να τελειώνεις απο ολους αυτούς και να φέρεις κανονικούς αθλητές κανονικούς ποδοσφαιριστές. Μακάρι να φέρουν παίκτη απο την σπόρτινκ αλλά κάτι μου λέει ότι θα δεχτεί ο κασέτας να μείνει με λεφτά λιγότερα πράγμα που θα βολέψει κάποιους. Το θέμα είναι ότι αυτό δεν προχωράει έτσι. Μακάρι να με διαψεύσουν.  Όσον αφορά τον πετρομάνταλο δεν το βλέπω να ξεκουμπίζετε και πιστεύω θα γυρίσει μπούμερανκ όσο τον κρατάνε. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ο Μπακασέτας στον άξονα μια χαρά αποδίδει για αλλαγή του Λιβάγια. Τώρα για δεξί εξτρέμ που τον έκαναν γιατί η διοίκηση δεν υπάρχει είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο και θα συμφωνήσω ότι στον ασβέστη είναι λίγος.

Ο Μάνταλος θα τις φάει πριν φύγει, για εκεί πάει η κατάσταση δυστυχώς, ενώ θα μπορούσε να είχε φύγει σαν κύριος.

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα φύγει ο Μάνταλος ρε παιδιά, ποιος να τον πάρει να τον κάνει τι;

Μη ψαρωνετε από τις μουφες της ΠΑΕ ότι ταχα ζητάνε τον Μάνταλο. Ούτε το σκουλήκι δεν θα τον έπαιρνε

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε τόση ώρα για το όμορφο παλληκάρι που πήραμε από την Ξάνθη, έμεινε ποδοσφαιρικά στάσιμο και έχει δύο χιαστούς για προίκα στα 28 του?

Link to comment
Share on other sites

Το γραφειο τυπου της ΠΑΕ γραφει σημερα στα σφηνακια οτι αν μεινει ο Μπακασετας δεν παιρνουμε εξτρεμ γιατι θα εχουμε πολλους παικτες για το πλαι.

 

Αχ

χαχα

χαχαχαχαχχ!

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×