Jump to content

Recommended Posts

Guest Fadrhonc21
13 minutes ago, firebird said:

Τι ορίζεις ως δυναμική; Πέρα από περισσότερους φιλάθλους, η ΑΕΚ όταν την πήρε ο Μελ δεν είχε τίποτα ανώτερο από τα μπαοκια. Εκτός ίσως από τα χρέη.
Οι φανέλες δεν παίζουν μπάλα, δείχνουν το επίπεδο της ομάδας ιστορικά (και ναι προφανώς ΑΕΚ και μπαοκ ιστορικά δεν μπορούν να συγκριθούν, όπως π.χ. United και arsenal δεν μπορούν να συγκριθούν).

Τι να πρωτοσχολιάσεις εδώ. Ότι United  και Arsenal είναι όπως ΑΕΚ και μπαοκ; χαχα εντάξει είπαμε πορτοκάλια με μήλα συγκρίνεις και συνεχίζεις να το κάνεις. Η φανέλα επίσης παίζει τρελό ρόλο στην ψυχολογία του κάθε ποδοσφαιριστή. Αλλιώς μπαίνει κάποιος στο γήπεδο φορώντας την φανέλα της ΑΕΚ κι αλλιώς την φανέλα του Λεβαδειακού. Επίσης άλλες προσδοκείες δημιουργεί η φανέλα της Ρεάλ ας πούμε σε σχέση με την φανέλα της Βαλένθια. Όλο αυτό σε σχεδιασμό με ένα καλό πορτοφόλι σε κάνει winner μέσα στο γήπεδο. Αλλιώς η Παρί θα είχε 2-3 CL όπως και η Σίτυ. Τώρα για τον Μάνταλο εύχομαι να τον χαίρεσαι όσο πιο πολύ μπορείς, κατά τα άλλα δεν σου αρέσει (θέλεις να κρυφτείς αλλά δεν μπορείς).

Link to comment
Share on other sites

Γιατί λογαριασμό θα σου δώσουμε αν μας αρέσει ο Μάνταλος ή όχι? Έχετε παρεξηγήσει ορισμένα πράγματα μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
8 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Γιατί λογαριασμό θα σου δώσουμε αν μας αρέσει ο Μάνταλος ή όχι? Έχετε παρεξηγήσει ορισμένα πράγματα μου φαίνεται.

Είχαμε μια κουβέντα τις προάλλες και μου έλεγε ότι δεν του αρέσει ο Μάνταλος για αυτό το ανέφερα. Μην αρπάζεσαι με το παραμικρό. Ανεφέρομαι αποκλειστικά στον firebird.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fadrhonc21 said:

Ότι United  και Arsenal είναι όπως ΑΕΚ και μπαοκ; χαχα εντάξει είπαμε πορτοκάλια με μήλα συγκρίνεις και συνεχίζεις να το κάνεις.

Είπα ότι με βάση την φανέλα (που τόσο μεγάλο ρόλο παίζει για εσένα) ούτε η ΑΕΚ συγκρίνεται με τον βου, ούτε η United με την Arsenal. Δεν έβαλα δυναμόμετρο να μετρήσω τις διαφορές για να πω ότι είναι το ίδιο. Ξεκάθαρα ΑΕΚ >> ΠΑΟΚ και United >> Arsenal.

2 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Η φανέλα επίσης παίζει τρελό ρόλο στην ψυχολογία του κάθε ποδοσφαιριστή. Αλλιώς μπαίνει κάποιος στο γήπεδο φορώντας την φανέλα της ΑΕΚ κι αλλιώς την φανέλα του Λεβαδειακού.

Είμαι βέβαιος ότι ο Livaja που δεν είχε ακούσει την ΑΕΚ πριν να έρθει η πρόταση και ο Βαρέλα που δεν είχε ακούσει τον βου πριν να έρθει η πρόταση έχουν "τρελή" διαφορά στην ψυχολογία τους. Αυτό ίσως να ισχύει για τους Έλληνες. Με το πολύ 5 Έλληνες στην βασική ενδεκάδα των ομάδων, δεν παίζει ρόλο.
 

6 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Επίσης άλλες προσδοκείες δημιουργεί η φανέλα της Ρεάλ ας πούμε σε σχέση με την φανέλα της Βαλένθια.

Αυτά σε νορμαλ καταστάσεις. Όταν έπεφτε η ΑΕΚ, οι προσδοκίες είχαν προσαρμοστεί στο να μείνει στην κατηγορία. Αντίστοιχα, άλλες απαιτήσεις είχε η φανέλα της Βαλένθια στις αρχές των 00s, που έπαιρνε πρωταθλήματα, έπαιρνε UEFA και έφτανε τελικούς CL και άλλες έχει σήμερα (και γενικά ιστορικά).
 

11 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Όλο αυτό σε σχεδιασμό με ένα καλό πορτοφόλι σε κάνει winner μέσα στο γήπεδο. Αλλιώς η Παρί θα είχε 2-3 CL όπως και η Σίτυ.

Σε βάθος χρόνου θα πάρουν. Όταν ξεκινάς από το 0 και η μόνη σχέση σου με το ποδόσφαιρο είναι η διαφήμιση σε φανέλες και γήπεδα, λογικό είναι να κάνεις λάθη και να σπαταλήσεις μεγάλα ποσά χωρίς αποτέλεσμα. Όσο μαθαίνεις, τα χρήματά σου πιάνουν τόπο. Αν έπαιζε ρόλο κυρίως η φανέλα, η Nottingham δεν θα είχε κάνει τα παλαβά που έκανε επί Clough και η Liverpool δεν θα έκανε 27+ χρόνια να πάρει πρωτάθλημα (και η ΑΕΚ 24).
 

4 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Είχαμε μια κουβέντα τις προάλλες και μου έλεγε ότι δεν του αρέσει ο Μάνταλος για αυτό το ανέφερα. Μην αρπάζεσαι με το παραμικρό. Ανεφέρομαι αποκλειστικά στον firebird.

Δεν έχω πει ποτέ κάτι τέτοιο. Άλλα γράφω, άλλα καταλαβαίνεις νομίζω. Σου είχα γράψει ότι δεν τον θεωρώ τον καλύτερο παίκτη της ΑΕΚ (και έχω αναφέρει πολλές φορές ότι ο Livaja είναι μεσοεπιθετικά ότι καλύτερο έχει η ομάδα), όχι δεν τον θεωρώ καλό παίκτη. Και έχω γράψει πολλές φορές ότι ο Μάνταλος κατά την γνώμη μου είναι μια χαρά παίκτης για να είναι ο 2ο3ος καλύτερος επιθετικογενής παίκτης για μια ομάδα πρωταθλητισμού. Πως από αυτό κατέληξες ότι δεν μου αρέσει ο παίκτης, σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Over and out από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
18 minutes ago, firebird said:

Δεν έχω πει ποτέ κάτι τέτοιο. Άλλα γράφω, άλλα καταλαβαίνεις νομίζω. Σου είχα γράψει ότι δεν τον θεωρώ τον καλύτερο παίκτη της ΑΕΚ (και έχω αναφέρει πολλές φορές ότι ο Livaja είναι μεσοεπιθετικά ότι καλύτερο έχει η ομάδα), όχι δεν τον θεωρώ καλό παίκτη. Και έχω γράψει πολλές φορές ότι ο Μάνταλος κατά την γνώμη μου είναι μια χαρά παίκτης για να είναι ο 2ο3ος καλύτερος επιθετικογενής παίκτης για μια ομάδα πρωταθλητισμού. Πως από αυτό κατέληξες ότι δεν μου αρέσει ο παίκτης, σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Το κορνιζάρω αυτό. Ξέρεις εσύ ;)

18 minutes ago, firebird said:

Ξεκάθαρα ΑΕΚ >> ΠΑΟΚ και United >> Arsenal. 

Οπότε γαύρος >>> ΑΕΚ ? Για να καταλάβω πως το εννοείς το πράγμα

 

18 minutes ago, firebird said:

Είμαι βέβαιος ότι ο Livaja που δεν είχε ακούσει την ΑΕΚ πριν να έρθει η πρόταση και ο Βαρέλα που δεν είχε ακούσει τον βου πριν να έρθει η πρόταση έχουν "τρελή" διαφορά στην ψυχολογία τους. Αυτό ίσως να ισχύει για τους Έλληνες. Με το πολύ 5 Έλληνες στην βασική ενδεκάδα των ομάδων, δεν παίζει ρόλο.

Ναι η φανέλα/κλίμα/ιστορία/οπαδοί/όλα μαζί αυτά παίζει ρόλο στην ψυχολογία του παίκτη, για αυτό και βλέπουμε μέτριους παίκτες στην ΑΕΚ να κάνουν παππάδες πολλές φορές. Και μετά από εμάς το χάος για αυτούς.

 

18 minutes ago, firebird said:

Αυτά σε νορμαλ καταστάσεις. Όταν έπεφτε η ΑΕΚ, οι προσδοκίες είχαν προσαρμοστεί στο να μείνει στην κατηγορία. Αντίστοιχα, άλλες απαιτήσεις είχε η φανέλα της Βαλένθια στις αρχές των 00s, που έπαιρνε πρωταθλήματα, έπαιρνε UEFA και έφτανε τελικούς CL και άλλες έχει σήμερα (και γενικά ιστορικά).

Συμφωνώ σε αυτό

18 minutes ago, firebird said:

Σε βάθος χρόνου θα πάρουν. Όταν ξεκινάς από το 0 και η μόνη σχέση σου με το ποδόσφαιρο είναι η διαφήμιση σε φανέλες και γήπεδα, λογικό είναι να κάνεις λάθη και να σπαταλήσεις μεγάλα ποσά χωρίς αποτέλεσμα.

Μέχρι στιγμής μόνο η Τσέλσι έχει πάρει CL έπειτα από > 1bn$. Κι όχι μόνο αυτό, αλλά ξεκίνησε ο Ρώσος την όλη ιστορία και με τον Special One τότε, οπότε όλο το team ήταν καθαρά ποδοσφαιρικό και στο peak μάλιστα. Πήρε πρωταθλήματα όταν η Άρσεναλ και η United παρέπαιαν όπως παίρνει κι ο μπαοκ φέτος (παρόλο που δεν γίνεται εύκολα να υπήρχε καλύτερη ομάδα από τον μπαοκ φέτος). Το όλο μου point είναι αν το 1bn το έδινε στην Ρεαλ ας πούμε ε θα είχε πάρει άλλα 3-4, γιατί πολύ απλά η Ρεάλ έχει το know how στην Ευρώπη.  Από τους οπαδούς μέχρι τους φροντιστές του γηπέδου.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γίνει το εργοτάξιο λάσπη και άμμος και μόλις μας τραβάει στα δικαστήρια η ΔΕΗ θα πατε γονατιστοί στη ΒΕΡΑ. Τα υπόλοιπα είναι συμπλέγματα και πίπες κόκκινες και ροζ.

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο πράμα να κάνεις κριτική για τον ζερο σχεδιασμό κι άλλο να λέμε για το Σταυρή που το ζει η αδερφή του κι ο άντρας της ο Λεω ο σκαφάτος με το χαρτί το μπόλικο. Άμα κάτι δεν ξέρει κάποιος δεν είναι κακό να ρωτάει ακόμα και ασθενείς σε κλινικές ψυχιατρικές.

Ξύπνια παιδιά είστε. Αυτά περί Αδαμίδη τα λένε ή οι βλαμμένοι ή οι ύποπτοι. Κάποιος που γνωρίζει ας τοποθετηθεί. Κανα 10ρικο πρόστιμο έφαγε η ομάδα με το Σταυρακα στο τιμόνι.

Ούτε ύποπτοι είστε ουτε βλαμμένοι όσο διάστημα σας διαβάζω.

Για το καλό σας το λέω δε μπορείτε να χαρείτε τίποτα και συγγνώμη για τη συμβουλή.

 

Link to comment
Share on other sites

Τα έλεγα κάποτε με κάποιους άλλους, τα ξαναλέω και τώρα. Πρώτα το ζην και μετά το ευ ζην. Εγω εξακολουθώ να πιστεύω ότι έτσι και κάνει και την παρατήσει τώρα ο Δημητρος, η ομάδα θα διαλυθεί. Αν όμως πετύχει το σχέδιο του δεν θα διαλυθεί ποτέ ξανά τόσο εύκολα όσο στο (πολύ πρόσφατο) παρελθόν.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μάγε ξέρουμε (ή μπορούμε να υπολογίσουμε) πάνω κάτω πότε υπολογίζει να το έχει φέρει το πράγμα εκεί που θέλει; Όταν χτιστεί το γήπεδο; Όταν χτιστεί το προπονητικό; Άλλη στιγμή;

Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη προφανως και θα γινει αυτο. αλλα δε νομιζω να γινει ετσι στα ξαφνικα που λενε. οταν ερθει η ωρα θα το εχουμε ηδη καταλαβει. προσωπικα βλεπω ακομα να αργει αυτη η στιγμη

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

Τα έλεγα κάποτε με κάποιους άλλους, τα ξαναλέω και τώρα. Πρώτα το ζην και μετά το ευ ζην. Εγω εξακολουθώ να πιστεύω ότι έτσι και κάνει και την παρατήσει τώρα ο Δημητρος, η ομάδα θα διαλυθεί. Αν όμως πετύχει το σχέδιο του δεν θα διαλυθεί ποτέ ξανά τόσο εύκολα όσο στο (πολύ πρόσφατο) παρελθόν.

Εξαρταται τι οριζεις ως ζην.

Με πεσαδες ζησαν κι αλλοι, το πολυ πολυ να το ξανακανουμε, της εσπασε την παρθενια ο Μητσαρας για να βγει το τζαμπατζηλικι του.

Link to comment
Share on other sites

Ζην είναι 12000 στο ποδόσφαιρο και 1000 στο μπάσκετ.

Ευ ζην ειναι να δούμε το δικο μας γήπεδο (με τα λεφτά του τσουλου στον κουμπαρά) που τόσο μας έλειψε να "σηκωνεται" κι ας είναι και με φακές στο Λιβαια. Μέχρι τότε βγάλτε αμφιβολίες. Μαλακά όμως για να βγάλετε λιγότερο πόνο μετά, ορισμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Μακάρι να φτιαχτεί το γήπεδο και μακάρι να είμαι λάθος στο 1000% και με το γήπεδο μόνο και μόνο να γίνουμε μεγάλοι ξανά όπου θα κάνουμε κανονικό πρωταθλητισμό και ευρωπαικές πορείες κάθε χρόνο.

Απλά  δεν βλέπω (όπως και πολλοί άλλοι) πως θα αλλάξει το πλάνο ο Τίγρης σε ένα χρόνο ουσιαστικά με Λύμπε και σία και φοβόμαστε ότι θα γίνουμε Άρσεναλ και δεν θα βγούμε ποτέ από αυτόν  τον φαύλο κύκλο (έφτιαξα γήπεδο, περιμένω να πάρω τα λεφτά πίσω χωρίς να χώνω λεφτά παρακαλώντας να κάνουμε καμιά χρονιά φωτοβολίδα κοκ). Ο χρόνος θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Ban Viveur said:

O μέσος ΕΛ πιστεύει ότι μετά το ντου στο Νομισματοκοπείο,  θα μοιράζαμε τα λύτρα στα 10.000.000 κομμάτια και στην συνέχεια με μπροστάρη τον σύντροφο Παναγιώτη Λαφαζάνη Πολατώφ θα ιδρύαμε την πρώτη Λαϊκή Δημοκρατία των Ινφλουενσερ, λιάζοντας τα αρχίδια μας στην Ψαρρού ως γνήσιοι απόγονοι της Ροζίτας Σώκου . Καλά είναι αυτά, λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και ο Πιέρος μου, αλλά τι θα γινόταν μετά τα μπερδεγούει ποτά και τα ξενύχτια ανακαλύπταμε ότι σώθηκε το κωλόχαρτο στον Μασούτη; Ε! θα θέλαμε ένα τραπεζίτη, όχι τον Κωστάκη τον Ήσυχο θαρρώ που τα αυτόγραφα του στο deep web πωλούνται λιγότερο από 2 μικρογραμμάρια πάγου στη Γροιλανδία, να τυπώσει τέλος πάντων ένα νόμισμα για να αγοράσουμε  (αυτό) το κωλόχαρτο. Θα ήταν το πρώτο ανταλλακτικό κωλόχαρτο στην ιστορία. Κωλόχαρτο έδωσες, κωλόχαρτο θα λάβεις και ας αναρωτιέσαι πως είναι δυναμόν να δίνεις στην ταμεία 2 κιλά κωλόχαρτο και να φεύγεις με 20 γραμμάρια. Εξ από ανέκαθεν η υπογραφή σε ένα συμβόλαιο έχει μεγαλύτερη σημασία και αξία από τα μηδενικά σε αυτό. 


 Αν αναρωτιέστε ακόμα για τη δυναμική των Αδαμίδηδων μπορώ να θυμηθώ  ότι κρατούσε για κλαβάντζα της μη λύσης το δίδυμο Ξενιάδη-Σαλιαρέλη. Ήταν ο μοναδικός άλλωστε διοικητικός γύπας που πείστηκε από μια σέλφι μπροστά σε ένα ελικόπτερο. Καλά, την ελβιέλα δεν την είδε;  Την απόδειξη από το ματογυάλι που δανείστηκε για τη φωτογράφιση ο παραλίγο παράγοντας μας; Άπαντες γνωρίζουν ότι το πρόσωπο των Αδαμίδηδων φτάνει μέχρι το κέρασμα στα Κόφι Άιλαντ. Θα φύγει ο κύριος Δημούτρης ,θα αφήσει διαχειριστή τον ιατρό (Δεν γράφω τον Σταθάκο για να μην μανουριάζετε) και ως δια μαγείας θα γεμίσουμε με 6αρια ,8κταρια  και αυτοπροτεινόμενους . Εγώ, που πιστεύω περισσότερο στο Ιπτάμενο Μακαρονοτέρας  ανάβω το καντήλι του κύριου Δημούτρη κάθε βράδυ , μην τυχών πουλέψει και μείνω την οικοδομή και την ΆΕΚ της καρδιάς.  Μέχρι να μου αποδείξει κάποιος ότι ο οργανισμός μπορεί να σταθεί όρθιος, όχι ξάπλα με τα πόδια ανοικτά , από τον τρύγο των λεφτόδεντρων προτιμώ τη  καθημερινότητα του Μαρίναρου  από τη πρόταση του Χάμπου. Μπορεί η ιστορία να δικαιώσει το Χάμπο, εγώ προτιμώ να μείνουμε με την απορία 

Την απορια την εχουμε λυσει παλαιοτερα, οποτε καθημερινοτητα του Μαρινου και Λυμπε να φωτογραφιζεται με νεα αποκτηματα.Σ αυτην την καθημερινοτητα υπαρχει και ο Πογιετ και ο Μανολο και οι κουπες και το γιαπι.Με τις φακες ολα αυτα αλλα οι φακες εχουν σιδερο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπαινουμε στο τόπικ για να διαβάσουμε αν κλείσαμε Παντούρου, Νταλα Μπόνα, Γκονζάλο Βάργκας και Ιμπίσεβιτς και εσείς γράφετε για τον Μελ και τον Αδαμίδη.

Παρακαλώ πολύ μην εκτροχιάζεστε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Asvos21 said:

Ρε παιδιά μπαινουμε στο τόπικ για να διαβάσουμε αν κλείσαμε Παντούρου, Νταλα Μπόνα, Γκονζάλο Βάργκας και Ιμπίσεβιτς και εσείς γράφετε για τον Μελ και τον Αδαμίδη.

Παρακαλώ πολύ μην εκτροχιάζεστε.

Για Παντουρου στο mirc

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Asvos21 said:

Ρε παιδιά μπαινουμε στο τόπικ για να διαβάσουμε αν κλείσαμε Παντούρου, Νταλα Μπόνα, Γκονζάλο Βάργκας και Ιμπίσεβιτς και εσείς γράφετε για τον Μελ και τον Αδαμίδη.

Παρακαλώ πολύ μην εκτροχιάζεστε.

Με τον Στολτιδη ξερει κανεις τι εγινε;Εκλεισε;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κι ο άλλος δρόμος

Το ύψος του συμβολαίου του Πόνσε με τη Ρόμα, στο 1,3 εκατομμύριο, είναι μεγαλύτερο πρόβλημα για την παραμονή του στην ΑΕΚ και μετά το καλοκαίρι, ακόμη κι αν η τελευταία αποφασίσει την καταβολή της ρήτρας των 6 εκατομμυρίων σε τέσσερις δόσεις για να τον αποκτήσει, όπως προβλέπει η συμφωνία με την ιταλική ομάδα.

Φέτος η ΑΕΚ πληρώνει το μισό του συμβόλαιο. Στις 650 χιλιάδες είναι μέσα στα όρια της λογικής του μισθολογίου της Ενωσης ως υψηλά αμειβόμενος βέβαια. Αλλά το 1,3 εκατομμύριο είναι άλλη υπόθεση. Ο Αργεντινός φορ δεν έχει δείξει πρόθεση να πέσει από τα χρήματα που παίρνει από τη Ρόμα και βέβαια πόσο να πέσει έτσι κι αλλιώς;

Υπάρχει όμως κι άλλος δρόμος και μάλλον προς αυτόν πηγαίνει η ΑΕΚ εδώ και κάποιο διάστημα. Στην ανανέωση κατ' αρχάς του δανεισμού. Οι επαφές, σύμφωνα με τις πληροφορίες μας, έχουν αρχίσει, πριν από τα Χριστούγεννα.
Τ.Τ.

 

Link to comment
Share on other sites

Επεσαν απο τα συννεφα οι της ΠΑΕ με το υψος του συμβολαιου, δεν το γνωριζαν οτι του χρονου θα πρεπει να δωσεις τα διπλά.

επισης οταν επαιρναν παικτη με 6 μυρια οψιον που δεν ψηνοταν να ερθει, δεν φανταστηκαν οτι για το μελλον εκαναν μια τρυπα στο νερο γιατι θα τους φυγει.

 

μας τα γραφουν και στα σοβαρα αυτα τα "ρεπορταζ", αυτο ειναι το χειροτερο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απολυτως λογικο να σου ξαναδανεισει η Ρομα παικτη που ληγει το συμβολαιο του. Ετσι ειναι.

Η προταση της ΑΕΚ θα ειναι  να ανανεωσει (με τα ιδια λεφτα) τον παικτη η Ρομα και μετα να σου τον ξαναδανεισει πληρωνοντας το μισο συμβολαιο. Απολυτως λογικα πραγματα ?

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
On 1/16/2019 at 12:13 AM, XAMΠOΣ said:

Μας κοροιδευουν 2 χρονια με τον εξτρεμ....! Οταν ληξουν οι μεταγραφες και φαμε την πρωτη φαπα θα αρχισουν παλι οι μεταγραφοπαραμυθιες της νεας χρονια το καλοκαιρι παιχταραδες και φτου απο την αρχη.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 hour ago, nikos said:

Επεσαν απο τα συννεφα οι της ΠΑΕ με το υψος του συμβολαιου, δεν το γνωριζαν οτι του χρονου θα πρεπει να δωσεις τα διπλά.

επισης οταν επαιρναν παικτη με 6 μυρια οψιον που δεν ψηνοταν να ερθει, δεν φανταστηκαν οτι για το μελλον εκαναν μια τρυπα στο νερο γιατι θα τους φυγει.

 

μας τα γραφουν και στα σοβαρα αυτα τα "ρεπορταζ", αυτο ειναι το χειροτερο.

 

 

Καθε χρονο προσπαθουν να βγαλουν οπως οπως την χρονια χωρις σχεδιασμο για την επομενη . Η φαμπρικα με τους δανεικους εχει καταντησει αηδια. Τι νομιζει δηλαδη οτι θα βγαλει την χρονια με δανεικους παιχτες που πληρωσαν αλλοι και στο τελος θα τον λυπηθουν και θα του τον δωσουν τζαμπα?

Ουτε ομαδες Β Εθνικης λΑΙμε....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×