Jump to content

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Θα σαπισει δανεικος σε κανεναν ΑΡΗ πουστη και βρωμιαρη μεχρι να φυγει δανεικος σε γ τουρκιας. Ας τον βαλουν στον κωλο τους σιγα το κελεπουρι ασχετα που ξεφτιλιστηκαμε με την περιπτωση του.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ένας από τους λόγους που δεν κάνουμε μεταγραφές είναι η  Ουέφα. Το έγραψε ο ΤΤ. Επίσης του έκανε μεγάλη εντύπωση ότι πήραμε τον Σέρβο με τα οικονομικά δεδομένα που σήμαινε. Γιατί να ασχοληθείς πλέον; Γαυροποίηση στο φουλ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να μην ξανακανουν ποτέ μεταγραφές και για κανεναν λογο.

Μονο ετσι θα ειναι σιγουρο οτι δεν θα εχει προβλημα η επιχειρηση.

Να παιζουν οι αθλητες μεχρι τα 40 και μετα να αντικαθιστανται απο παιδια των ακαδημιων.

Ξυπνατε εκει στην ΠΑΕ εγω θα τα γραφω;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2019 at 6:02 PM, The Magician said:

Οχι Βασιλη δεν παει ετσι. Μιλαμε για δυο διαφορετικα μοντελα εταιρικης πολιτικης και διακυβερνησης. Διοτι συγκρινεις μια εταιρεια με μετοχικο κεφαλαιο 109 εκατομμυριων ευρω με μια εταιρεια που εχει μκ 6μισι εκατομμυρια. Αυτη ειναι η χαωδης διαφορα με τον ΠΑΟΚ των χαρισμενων χρεων, με την ΑΕΚ των σβησμενων χρεων. Με τη διαφορα οτι ο Σαββιδης εσταξε 11 και δεν τον εριξε.

Οσο για την κινδυνολογια, τα ιδια λεγαμε και για το Βαγγελη και τελικα μια χαρα ειναι εκει που ειναι ο Βαγγελης και μια χαρα το φερνει βολτα το μαγαζι χωρις τα εσοδα του Τσ.Λ. 

Αν ελειπε η παραπλευρη εταιρικη αναπτυξη και κυριως η Φιλαδελφεια, η ολη διαχειριση της ΑΑΕ ΑΕΚ θα παρεπεμπε σε πολυ σκοτεινες καταστασεις. Δεν εισαι απλως σφιχτος, κινεισαι σε επιπεδα που δεν αρμοζουν σε ομαδα πρωταθλητισμου με βλεψεις για κατι καλο σε ευρωπαικο επιπεδο. Ειναι ντροπη αυτο που συμβαινει στην ομαδα και δεν ειναι κακο να το στηλιτευει κανεις. ΟΠως λεω μπραβο για τα παραπλευρα και μενω με το στομα ανοιχτο σε αυτα που κανει και εχει στο μυαλο του, ετσι θα τον ξεπατωνω για το καραγκιοζιλικι με τους Γιαννιωτες. Καποτε ειχα Μπλανκο, Σκοκο, Τζεμπουρ, Εντινιο επιθετικο κουαρτετο και ειχα τον εκλεκτο κυριο Μπαγεβιτς να μου αποκαλει την ΑΕΚ Παναθρακικο. Τωρα τι ειναι η ΑΕΚ αν τοτε ηταν Πανθρακικος;

Το οτι δεν εχω κανεναν αλλον να τρεξει το μαγαζι, το οτι δεν εχω εσοδα και οταν εχω δεν τα ριχνω στην ομαδα το δεχομαι. Δεν δεχομαι την υποτιμηση της νοημοσυνης μου απο κλακαδορους δημοσιογραφους που προσπαθουν να βαφτισουν ακριβο κρεας τον ηλιοσπορο. Κανουμε το χαζο και κοροιδευομαστε οταν κουβαλανε Μαρινους και μου παρουσιαζουν Τουρε τους Αλεφ, δεν θα κοροιδευτω ομως και με το υποθετικο σεναριο της αποχωρησης Σαββιδη ή Μαρινακη για να επικρατησει η υπερ το δεον σφιχτη πολιτικη στο αγωνιστικο. Εδω μιλαμε δεν καλυπτονται καν ποσοτικα κενα, δεν μιλαμε τωρα για ποιοτητα. Εισαι με 4ο στοπερ το Σβαρνα, εισαι 3 περιοδους χωρις ακραιο, κατεβηκες σε ομιλο Τσ.Λ. χωρις χαφ. Πώς να μην γραψει μηδενικο μετα;

Τελος παντων, μη στενοχωριομαστε μεταξυ μας, αλλα καπου τα παιρνω και κρανα οταν βλεπω πρωτοσελιδα σαν το σημερινο της ΩΡΑΣ ή την αηδια του Βεργη που διαβασα "ο νεος Μπακασετας" και παπαριες καμαρωτες. Δεν ειναι δυνατον να μη μιλαμε και καθολου ή να το ριχνουμε συνεχεια στην τρελη. Και στην τελικη αν ειναι καθε φορα να περιμενουμε συμπτωσεις (ρολο χαρτι και τα ρεστα) για να δουμε χαρα στα σκελια, τοτε σορρυ αλλα μενω με τα μπετα και ασχολουμαι ξανα οταν κοψω κορδελα. Ετσι παει εφοσον ετσι το πουλαει το ιδιο το αφεντικο. 

Ματζισαν εγραφες οτι η φετινη χρονια ειναι μεταβατικη και εν μερει συμφωνω, τι αλλαξε τωρα;

Η χρονια αν και μεταβατικη στραβωσε ασχημα με ευθυνη Μελισσανιδη και απορροια ολων αυτων ηταν και τα επεισοδια με Αγιαξ πιστευω.Ελπιζω μην φαμε καμια τιμωρια και στραβωσει ακομα περισσοτερο και οχι μονο η φετινη χρονια.

Τωρα ολα αυτα που διαβαζω στα διαφορα τοπικς οτι θα μας αφησουν πισω ο Ιβαν και ο Βαγγελας τα ακουω βερεσε.Με μια δυο κινησεις αν θελεις αλλαζεις το κλιμα και μια χαρα το ειδαμε περυσι αυτο.Στην τελικη δεν εχεις κανεναν ανυπαρκτο στην διοικηση.Επισης καλως εχοντων των πραγματων τα πιο σημαντικα στο γηπεδο θα εχουν γινει που πιστευω μας κρατησαν πισω φετος.

Οσον αφορα τον πρωταθλητισμο η ΑΕΚ δεν κανει απο το 2008-09 και οχι μονο τα τελευταια χρονια του Μελ με τον οποιο πηραμε πρωταθλημα να υπενθυμισω.Επισης δεν ξερω ποιος περιμενε πρωταθλητισμο αμεσα μετα την ανοδο, εγω οχι παντως.Αν θυμαμαι καλα ομως βγηκαμε 3οι και παραλιγο να ειχαμε βγει 2οι αν δεν κολλαγαμε στο 0-0 με τον μπαοκ στο ΟΑΚΑ.Οκ πρωταθλητισμος δεν ηταν αλλα μετραει και η θεση στον πινακα.

Που να μην ειχε κανει και τιποτα τα τελευταια 3 χρονια η ομαδα τι θα διαβαζαμε.Ποσο μαλλον αν εχανε καμια χρονια στις μικρες κατηγοριες σαν τον Αρη.

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε κωλοτουμπα

πρωτα βγαινεις και λες οτι εγιναν λαθη το καλοκαιρι και δεν αποκτηθηκαν οι καταλληλοι παικτες στις καταλληλες θεσεις, αφηνοντας την αισθηση οτι θα το διορθωσεις τον Γεναρη και στην συνεχεια, οταν ερχεται ο Γεναρης φερνεις 1 παικτη και πριν καλα καλα τελειωσει η μεταγραφικη περιοδος ακουγεται οτι τελειωσαν οι προσθηκες

και ρωταω εγω

τι γινεται στις 2 θεσεις των εξτρεμ; με εναν Μπογε εχεις μεινει για τον οποιο πολλοι υποστηριζουν πως δεν ειναι εξτρεμ

τι γινεται στην θεση 6; με τον Σιμοες να μην γνωριζεις εαν θα συνεχισει και τον αμεσως πιο κοντινο παικτη που μπορει να παιξει εκει να ειναι ο Γαλανοπουλος

κωλοτουμπες κανονικες

 

Ps : οταν κοπηκαν οι 3 ειπανε ειναι για το καλο της ομαδας να μαθει χωρις αυτους για την επομενη χρονια. Τον Μπογε που τον εχουν τελειωμενο και δεν προκειται να κινηθουν για αποκτηση γιατι τον υπολογιζει κανονικα ο κυριος Μαρινος;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
On 12/16/2018 at 1:32 PM, XAMΠOΣ said:

Ρε τον κακομοιρη θα μεινει ανεργος Χριστουγεννιατικα. Δεν θα τον ξαναδειτε το βαζω εδω ως συλλεκτικο.  Πανο Λουπο σε ευχαριστουμε για ολα οσα προσφερες στην δημοσιογραφια. Καλη τυχη στην νεα σου δουλεια.

 

Screenshot_1.png

Εχει ξαναγραψει αυτος πουθενα τελικα?:lol: Εχθρος της ΑΕΚ να ζηταει παιχτες με σκοπο να ζημιωσει τον κατασκευαστη χρεωνοντας του παιχτες με σκοπο να ξεμεινει απο τσιμεντο. Προδοτης.

Link to comment
Share on other sites

Μην τα ξαναλεμε.

Και τον Κριστισιτς που εφερε θαυμα ειναι ειδικα οταν λογω των οπαδων της ομαδας που σε αγωνα CL θεωρησαν πως επρεπε να πεταξουν μολοτοφ δεν ειναι σιγουρη η ευρωπαικη συμμετοχη του χρονου.

Παμε παρακατω.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, George_D said:

 Τίγρη θέλω εξτρεμ σαΐτα 

Εγώ μια ξανθούλα ξύρω στο 1,65, σώμα γυμνασμένο αλλά όχι αντιαισθητικά μυώδες, γαλανά μάτια, πάνω απ' όλα baby face (σκυλιά και manface να μας λείπουν), χρώμα δέρματος έναν τόνο προς το πιο λευκό από το μέσο όρο. Δεν με ενδιαφέρει να ξέρει να μαγειρεύει, κανένα τσόκαρο δεν μαγειρεύει καλύτερα από εμένα. Καλό είναι να έχει έφεση στα σπορ του μπιλιάρδου, και να έχει αγωνιστικό παρελθόν σε κάποιο άθλημα γενικά. Να της αρέσει η μουσική και να της αρέσει και η ροκ εκτός των άλλων. Να γουστάρει να πίνει που και που σαν σωστή ευρωπαία, αλλά μην γίνεται και ξέκωλο. Φυσικά να μην έχει πρόβλημα να πίνω εγώ και να ροχαλίζω μετά. Στα χαρτιά δεν ζητἀω προίκα, αλλά δεν με χαλάει να έχει το κατιτίς.

Ποιό πιστεύετε ότι είναι πιο εύκολο να πραγματοποιηθεί; Ο εξτρέμ ή η Θεά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Εγώ μια ξανθούλα ξύρω στο 1,65, σώμα γυμνασμένο αλλά όχι αντιαισθητικά μυώδες, γαλανά μάτια, πάνω απ' όλα baby face (σκυλιά και manface να μας λείπουν), χρώμα δέρματος έναν τόνο προς το πιο λευκό από το μέσο όρο. Δεν με ενδιαφέρει να ξέρει να μαγειρεύει, κανένα τσόκαρο δεν μαγειρεύει καλύτερα από εμένα. Καλό είναι να έχει έφεση στα σπορ του μπιλιάρδου, και να έχει αγωνιστικό παρελθόν σε κάποιο άθλημα γενικά. Να της αρέσει η μουσική και να της αρέσει και η ροκ εκτός των άλλων. Να γουστάρει να πίνει που και που σαν σωστή ευρωπαία, αλλά μην γίνεται και ξέκωλο. Φυσικά να μην έχει πρόβλημα να πίνω εγώ και να ροχαλίζω μετά. Στα χαρτιά δεν ζητἀω προίκα, αλλά δεν με χαλάει να έχει το κατιτίς.

Ποιό πιστεύετε ότι είναι πιο εύκολο να πραγματοποιηθεί; Ο εξτρέμ ή η Θεά.

Ναρσινχ που εισαι σαιτα μου;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ήδη πει ότι είναι απίθανο να γίνει άλλη κίνηση για αυτή την μεταγραφική. Εντάξει πήραμε τον Κρρρρρρσττς, πήραμε τον Σαμπα jr (btw, δεν τον βρήκα στο FM :P), υπήρξε η ηρωϊκη επάνοδος του Μπακασέτα, τι άλλο τέλετε κύριοι;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×