Jump to content

Recommended Posts

Πες του τίγρη ότι αν κληρωθούμε με γαύρο στο κύπελλο, αυτή τη φορά ζήτημα να έχει 30 χιλιάδες. Ας μη περιμένει λεφτά από εκεί. Δεν είμαστε πια η ατιτλη ομάδα που θα συγκινηθεί ο κόσμος της αν αποκλείσει το θηρίο. Αυτά τέρμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μεχρι να μπει και το τελευταιο χαλακι στο γηπεδο θα κοβουν λεφτα απο την αναπτυξη της ομαδας και στο τελος θα το παιξουν οτι εχτισαν οι ιδιοι το γηπεδο. Μοναδικη περιπτωση μεγιστανα.1000 χρονια να ζησει μην και τον χασουμε....

Link to comment
Share on other sites

Δυο πραγματα τον χρεωνω εγω:

Οτι δεν βγηκε να μιλησει και να πει οτι το γηπεδο ειναι απολυτη προτεραιοτητα και το αγωνιστικο ακολουθει. να βγει να πει οτι το ΕΡΧΟΜΑCΤΕ γινεται ΚΑΤΑCΚΕΥΑΖΟΥΜΕ. προσωπικα ειμαι οκ. με το απο κατω ΔΕΝ ειμαι.

Οτι δεν εχει στελεχωσει με ικανα στελεχη το αγωνιστικο τμημα για να παρεις το maximum μεσα στα χρονια αυτα και να δημιουργησεις τις συνθηκες ουτως ωστε να μπεις στην Αγια Σοφια ως σοβαρο club. Αυτο απο μονο που προϋποθετει και την παραδοση των κλειδιων σε ΕΝΑΝ προπονητη που να ειναι ΣΟΒΑΡΟΣ, να εχει ΠΕΤΥΧΕΙ ηδη καπου σοβαρα και να ΓΟΥΣΤΕΡΕΙ με το project ΑΕΚ. σε αυτον εγω θα εδινα τα περισσοτερα χρηματα.

Αυτα με τα καβουρια στις τσεπες και τα λοιπα εχουν γινει γραφικα. τοσο οσο και τα αλλα με την ΑΕΚ να διαλυεται αν φυγει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, The Magician said:

Αντε να τσουλησει η χρονια, να κατσει και καμια κληρωση με τη θρυλαρα σε τιποτα ημιτελικα κυπελλου να ξαναγεμισει η επαρχια το νταχαου να βγαλουμε κανα ψιλο γιατι δε θελει και πολυ να γινει η γκρινια θυμος και ο θυμος αναθεμα.

Τελικά τον ενδιαφέρουν τα εισιτήρια τον Μελισσανίδη ή στα αρχίδια του;

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο λάθος η απόκτηση Οικονόμου για μένα, σαν δυάδα με τον Τσιγκρίνσκι δεν δένει με τίποτα, ενώ και αυτός καθαυτός σαν παίκτης δεν μου αρέσει και ιδιαίτερα για να πω την αλήθεια.

Για ακόμη μια φορά η ΑΕΚ δεν παίρνει τον παίκτη που χρειάζεται, αλλά αυτόν που της έρχεται φθηνότερα/βολικότερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Bukowski said:

Τελικά τον ενδιαφέρουν τα εισιτήρια τον Μελισσανίδη ή στα αρχίδια του;

Ίσως με καναν γαύρο να τον ενδιαφέρουν για να βγάλει την αύξηση του Μπακασέτα. Σε γενικές γραμμές πάντως στ' αρχίδια του. Αν σηκωθεί ο ΑΕΚτζής απ' τον καναπέ έχει καλώς. Αυτός δεν θα κάνει τίποτα να σε τραβήξει.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AlexKR21 said:

Μεγάλο λάθος η απόκτηση Οικονόμου για μένα, σαν δυάδα με τον Τσιγκρίνσκι δεν δένει με τίποτα, ενώ και αυτός καθαυτός σαν παίκτης δεν μου αρέσει και ιδιαίτερα για να πω την αλήθεια.

Για ακόμη μια φορά η ΑΕΚ δεν παίρνει τον παίκτη που χρειάζεται, αλλά αυτόν που της έρχεται φθηνότερα/βολικότερα.

O Τσιγκρι δεν θα παιζει για πάντα, ο παικτης εμένα μου δείχνει οτι έχει ταιριαξει και δέσει με την ομάδα απο το πρώτο δευτερόλεπτο, καλή κινηση την λέω, εξαιρετική αν δεν είναι βασικός και αναντικαταστατος.

Το κενό της απόκτησης στόπερ παραμένει λόγω Λαμπρόπουλου εξαλλου

Link to comment
Share on other sites

Ο Σβαρνας ήταν ήδη στο ρόστερ. Πρεπει να αποκτηθει κιαλλος αριθμητικα να το δεις δεν φτανουν.

Επίσης, πιστευω πως καποια στιγμή και ο Τσόσιτς θα βγει από την εξισωση

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλουτσικος παιχτης ειναι ο Οικονομου, αλλα ως εκει. Δεν ειμαι σιγουρος αν για τα οικονομικα σου ηταν σωστη η κινηση, διοτι προφανως τον ανανεωσαν για βασικουρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Καλουτσικος παιχτης ειναι, αλλα ως εκει. Δεν ειμαι σιγουρος αν για τα οικονομικα σου ηταν σωστη η κινηση, διοτι οροφανως τον ανανεωσαν για βασικουρα.

Θα ελεγα ότι ο Οικονόμου είναι κάτι ενδιάμεσο. Ημι-βασικος

Νομίζω επιπλέον των άλλων ένας λόγος για την απόκτηση του είναι η ύπαρξη Ελλήνων παικτών στο ρόστερ σε καλή ηλικια

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, George_D said:

Θα ελεγα ότι ο Οικονόμου είναι κάτι ενδιάμεσο. Ημι-βασικος

Νομίζω επιπλέον των άλλων ένας λόγος για την απόκτηση του είναι η ύπαρξη Ελλήνων παικτών στο ρόστερ σε καλή ηλικια

Συμφωνω. Δυστυχως ομως υποθετω οτι τον εκλεισαν για καραβασικο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Σκατοφλωρια μου βγαζει ο οικονομου,μια μετριοτητα καλυτερη απο τους σαπακες που εχουμε πισω,ο τσιγκρισκι ειναι δεν στριβογλου,τον ειχε πουτανιασει ο τζαλμα καμπος στον τελικο κυπελου πριν 2 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Μετά την αλλαγή συστήματος ο Μπογιέ θα παίζει μπροστά σαν εναλλακτική, οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάνεις επίδειξη πλούτου και να πάρεις επιθετικό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις συμμετοχες του Μπογε πρεπει να ναι λίγι αλλιώς, δεν γινεται πάίκτης υγιης και παικτης τραυματίας να έχουν τις ιδιες απαραιτητες συμμετοχες σαν ρήτρα.

Λογικα και οι προαναφερθεισες συμμετοχες θα έπεσαν απο τις 25 αφού και τα παιχνίδια που ήταν διαθεσιμος επεσαν

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ γνωριζουμε τελικα αν υπαρχει κανα διακοσοπενηνταρι χιλιαρικα να παρουν καναν ελευθερο αθλητη ακομα ή δεν βγαινομε;

Πως ρε φιλε; με τι εσοδα; ποσα να βαλει πια;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×