Jump to content

Recommended Posts

Guest Fadrhonc21

Αν πιστέψουμε τα νούμερα, ο πρόεδρος έδωσε 500κ για Σέρβο, 500κ για Σάμπα και 700κ για Οικονόμου κυρίες και κύριοι. Με αυτά τα λεφτά έφτιαχνε τις τουαλέτες του γηπέδου, οπότε αν έχουμε στο μέλλον issues με το χέσιμο στο γήπεδο, να ξέρετε ποιους θα βρίζετε.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Αν πιστέψουμε τα νούμερα, ο πρόεδρος έδωσε 500κ για Σέρβο, 500κ για Σάμπα και 700κ για Οικονόμου κυρίες και κύριοι. Με αυτά τα λεφτά έφτιαχνε τις τουαλέτες του γηπέδου, οπότε αν έχουμε στο μέλλον issues με το χέσιμο στο γήπεδο, να ξέρετε ποιους θα βρίζετε.

Έδωσε η δάνεισε;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Ο Τσόσιτς εντωμεταξύ τι έχει πάθει κατά την γνώμη σας; Μετά τον τραυματισμό δεν έχει καταφέρει να επιστρέψει; Κακή εξωγηπεδική ζωή; 

Υπαρχει και η αλλη οψη.

οτι εκανε 3 συμπαθητικα ματς και μεχρι που διαβασαμε οτι ηταν καλυτερος αγωνιστικα του Βρανιες.

Μεχρι να γυρισουμε πλευρο και να βρουμε στο κομοδινο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Υπαρχει και η αλλη οψη.

οτι εκανε 3 συμπαθητικα ματς και μεχρι που διαβασαμε οτι ηταν καλυτερος αγωνιστικα του Βρανιες.

Μεχρι να γυρισουμε πλευρο και να βρουμε στο κομοδινο.

Μπορεί να υπερεκτιμήθηκε (το πιθανότερο), αλλά τόσο του πεταμού δεν ήτανε,

Link to comment
Share on other sites

Για τον Γιακουμή που λεγατε πριν, νομιζω οτι ενας παίκτης πρεπει να γνωριζει πότε θα τα παρατήσει και η κατάλληλη στιγμη ειναι οταν έχει πετύχει όλα όσα μπορούσε και δεν έχει να δώσει πλέον κάτι παραπάνω.

Με αλλα λόγια μετά το νικητήριο γκολ στο καραισκάκη πέρσι έπρεπε να κρεμάσει τα παπούτσια του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Μπορεί να υπερεκτιμήθηκε (το πιθανότερο), αλλά τόσο του πεταμού δεν ήτανε,

Αγωνιστικα δεν ειναι του πεταμου οταν παιζει, απλα ειναι μετριος. Το πραγμα χειροτερευει στην ολη εικονα του απο την στιγμη που τραβαει κοτσιδες, κανει γυφτοτσαμπουκαδες κλπ

Τα εκανε ο αλλος ο γκομενιαρης αλλα εβγαζε και μια ποιοτητα στο χορτο.

Ετσι τα ´λεπω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Ας φέρει πρόταση και να φύγει ο Τσοσιτς. Εμένα μου κάνει ο Σβαρνας για 4ο5ος στόπερ. Ο Τσοσιτς είναι η μεγαλύτερη ίσως απογοήτευση φέτος. Εκτός και αν μπορεί να τον χωρέσει ως αντιμπακακη και τρίτο στόπερ στο σύστημα του αλλά δε νομίζω να μπορείς με 3 βαριά κορμιά πίσω θέλεις και έναν Βέγγο να τρέχει 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Geologos said:

O Τσιγκρι δεν θα παιζει για πάντα, ο παικτης εμένα μου δείχνει οτι έχει ταιριαξει και δέσει με την ομάδα απο το πρώτο δευτερόλεπτο, καλή κινηση την λέω, εξαιρετική αν δεν είναι βασικός και αναντικαταστατος.

Το κενό της απόκτησης στόπερ παραμένει λόγω Λαμπρόπουλου εξαλλου

Μα ο Οικονόμου δεν ήρθε σαν αντιΤσιγκρίνσκι, αλλά για να παίξει μαζί του ως βασικός. Αν πάρουμε και έναν ακόμη αμυντικό στο στυλ του Βράνιες οκ από μένα, αλλά θα πάρουμε ή θα πρέπει να πάρει ευκαιρίες και ο Σβάρνας;

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Μα ο Οικονόμου δεν ήρθε σαν αντιΤσιγκρίνσκι, αλλά για να παίξει μαζί του ως βασικός. Αν πάρουμε και έναν ακόμη αμυντικό στο στυλ του Βράνιες οκ από μένα, αλλά θα πάρουμε ή θα πρέπει να πάρει ευκαιρίες και ο Σβάρνας;

Ε απάντησες μόνος σου....να μην πάρει και ο σβαρνας κάτι; τι ειναι αυτο το παιδι; μαλακας;

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

wtf,την περασμενη εβδομαδα που γραψα οτι ειχα δει τον μπακασετα ,πριν την αναννεωση και ειχα καταλαβει απο τα λεγομενα του οτι θα εμενε ,δεν ειχα γραψει με ποιον ηταν παρεα.

ηταν μαζι με τον οικονομου.

2 στα 2 λοιπον για το παρεακι!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tony_montana said:

wtf,την περασμενη εβδομαδα που γραψα οτι ειχα δει τον μπακασετα ,πριν την αναννεωση και ειχα καταλαβει απο τα λεγομενα του οτι θα εμενε ,δεν ειχα γραψει με ποιον ηταν παρεα.

ηταν μαζι με τον οικονομου.

2 στα 2 λοιπον για το παρεακι!

Κανα προπονητή δεν είδες μαζί τους;

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Δεν πάει πουθένα ο στρατηγός λέμε. Ο Σιμόες θα ανανεώσει αν πάρει την αύξηση από το καλοκαίρι, αλλιώς θα πάρει τα τέτοια της προεδράρας.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Εντωμεταξυ γνωριζουμε τελικα αν υπαρχει κανα διακοσοπενηνταρι χιλιαρικα να παρουν καναν ελευθερο αθλητη ακομα ή δεν βγαινομε;

?

On 1/21/2019 at 11:45 PM, The Magician said:

Συμφωνα με το τελευταιο ανακοινωθεν, ο προεδρος ειναι παρα πολυ εκνευρισμενος/στεναχωρεμενος/προβληματισμενος/ενοχλημενος με το γεγονος οτι φυγανε [άι κουόουτ] ενας σκασμος λεφτα παραπανω σε Κρστιτσιτς, Οικονομου και Ανελ + δευτερευοντως τη μη προϋπολογισμενη απο φετο αυξηση στο Μπακασετα.

Δεν_κανουμε_επιδειξη_πλουτου - κανουμε_επιδειξη_δυναμης_21R

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, The Magician said:

Στυλ θα φερουν κανεναν στη θεση του Γιακουμη ή θα μεινουμε με Λιβαγια-Πονσε;

Ναι ,τον Νικόλα τον Σουλτανίδη  θα πάρουμε που είναι δοκιμασμένη λύσις .

 

Στα σοβαρά εγώ το μόνο που ξερω είναι ότι περιμένουμε τελική θετική απάντηση του Σιμοε από μέρα σε μέρα  ο οποίος Σιμόε είπε του Λυμπε θα μείνω μάλλον αλλά λίγη ακόμα  υπομονή γιατί περιμενει με τη σειρά του τόσο καιρό  μπας και ανέβει στο δικα του θέλω μια ομάδα που μιλάει ..τελευταίο συμβόλαιο του κλπ .Αν δεν ανέβει η ομάδα που αναμένει υπογράφει σε μας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexKR21 said:

Μα ο Οικονόμου δεν ήρθε σαν αντιΤσιγκρίνσκι, αλλά για να παίξει μαζί του ως βασικός. Αν πάρουμε και έναν ακόμη αμυντικό στο στυλ του Βράνιες οκ από μένα, αλλά θα πάρουμε ή θα πρέπει να πάρει ευκαιρίες και ο Σβάρνας;

Ναι αλλά και εγώ δεν μπορώ να μπω στη λογική του παραλόγου, οπότε δεν με νοιάζει ως τι ήρθε. Την παραμονή του κρίνω.

Παντως, ακόμα και με Τσιγκρίνσκι θα μπορούσαν να παιξουν μαζί, απλά χρειάζονται άλλες οδηγίες, αλλος σχηματισμός, άλλη τακτική...άλλος προπονητής για να μην πολυλογώ.

Link to comment
Share on other sites

Με χωρίς Ευρώπη και κυπελο στους 16 δεν κάνουμε το Γενάρη προσθηκες αλλά αφαιρέσεις ( Σιμόες λαμπρό Γιακουμή Μοράνο κτλ) . 

Τουλάχιστον για γίνει σωστό Ξεκαρταρισμα που μαζί με την αλλαγή προπονητικη θα φέρει μια δυνατή ομάδα του χρόνου ( λέμε και καμιά μαλακία) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×