Jump to content

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Θα παρουμε το καλοκαιρι που θα παρουμε επισημα τα 30εκ του ΤΣΛ. Τι οχι? Ολοι αυτοι που πηραμε φετος ηταν με τα εσοδα του Γιουροπα που δεν τα λες και λιγα....

Ελα παιδια μεχρι και εγω εχω βαρεθει πλεον να κανω πλακα και ειρωνια με το συγκεκριμενο θεμα. Τα λεφτα πανε στο γηπεδο για να μην χρειαστει να βαλει ο σαπιος τελος. Παιχτες θα εχουμε παντα τους φτηνοτερους και παντα το ροστερ θα ειναι με ελειψεις και εκτακτης αναγκης με οπως οπως βουλωμενες τρυπες . Αυτο ειναι και τελος. Οποιος περιμενει παιχταραδες με 6εκ ρητρες κτλ τον χτυπαω φιλικα στην πλατη και του ευχομαι καλο κουραγιο.

Στον μικροκοσμο μας θα μιζεριαζουμε με Γιαννιωτες Γιακουμακηδες και ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ που θα ονειρευομαστε καθε χρονο οτι θα τους παρουμε τζαμπα λες και αυτοι που τους εχουν ειναι μαλακες.....

Το τοπικ αυτο πλεον πρεπει να μετονομαστει σε σε Παραμυθια της Χαλιμας .

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα παρουμε 30. Θα παρουμε 21.5 εκατ. Το εχουμε πει απο το καλοκαιρι οτι ο προεδρος δυσαρεστηθηκε οταν του ανελυσε τα νουμερα ο Δηματος. Αυτα ειναι τα λεφτα της ΟΥΕΦΑ + οτι εβγαλες απο τα τικετια στα 3 εντος - οτι πλερωσεις για τις μολοτωφ και τις ομορφιες με τον Αιαντα. Συγκεκριμενα ειναι τα νουμερα.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Θα παρουμε το καλοκαιρι που θα παρουμε επισημα τα 30εκ του ΤΣΛ. Τι οχι? Ολοι αυτοι που πηραμε φετος ηταν με τα εσοδα του Γιουροπα που δεν τα λες και λιγα....

Ελα παιδια μεχρι και εγω εχω βαρεθει πλεον να κανω πλακα και ειρωνια με το συγκεκριμενο θεμα. Τα λεφτα πανε στο γηπεδο για να μην χρειαστει να βαλει ο σαπιος τελος. Παιχτες θα εχουμε παντα τους φτηνοτερους και παντα το ροστερ θα ειναι με ελειψεις και εκτακτης αναγκης με οπως οπως βουλωμενες τρυπες . Αυτο ειναι και τελος. Οποιος περιμενει παιχταραδες με 6εκ ρητρες κτλ τον χτυπαω φιλικα στην πλατη και του ευχομαι καλο κουραγιο.

Στον μικροκοσμο μας θα μιζεριαζουμε με Γιαννιωτες Γιακουμακηδες και ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ που θα ονειρευομαστε καθε χρονο οτι θα τους παρουμε τζαμπα λες και αυτοι που τους εχουν ειναι μαλακες.....

Το τοπικ αυτο πλεον πρεπει να μετονομαστει σε σε Παραμυθια της Χαλιμας .

 

Χάμπο πες οτι φύγει ο σάπιος , ποιον να περιμένουμε μετά ? ειλικρινά ρωτάω , πες μου πως το βλέπεις για μετά , ρεαλιστικά όμως.. και τι θα γίνει ΑΚΡΙΒΩΣ και με το γήπεδο , με κτήριο ΕΡΑ , μπάσκετ- αγγελόπουλο , προπονητικό κτλ.. Ρεαλιστικά πάντα .

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Θα κανουμε παλι ρε φιλε την γνωστη υποθετικη συζητηση-κολοκυθια που εχει συζητηθει 100 φορες και παντα καταληγει στο ιδιο.

Ρεαλιστικα να σου κανω μια ερωτηση εγω μια φορα? 70 χρονων ειναι. Αν πεθανει αυριο το πρωι τι γινεται? Εξαφανιζεται η ΑΕΚ? Δεν συνεχιζει το γηπεδο?Δεν θα ερθει κανεις αλλος να ασχοληθει ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ του? Γιατι πρεπει παντα να φοβομαστε το παρελθον και να συζηταμε για Δημητρελους και Αδαμιδηδες?

Εγω πιστευω οτι αν φυγει μονος του η απο την φυση θα βρεθει καποιος να ασχοληθει με την ομαδα με 0 χρεη και γιατι οχι να βαλει και μερικα λεφτα με καινουριες ιδεες καλυτερη διαχειριση και να ασχοληθει με τα αγωνιστικα.

Γνωμη μου ειναι οτι τον ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ξερωντας ολοι οτι αργα η γρηγορα εχει ημερομηνια ληξης. Το μλλον της ΑΕΚ παντως δεν ειναι ο Μελισσανιδης ο 70χρονος πως να το κανουμε ας αρχιζουμε να συνιθηζουμε με την ιδεα σιγα σιγα...

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά εγώ δε θέλω να φύγει αυτή είναι η βασική διαφορά . Εσύ που θες , απλά πιστεύεις οτι θα εμφανιστεί κάποιος απο το πουθενά στη κυριολεξία (το γνωστό φανταστικό σενάριο για το μεσσία που ακόμα έρχεται ) . Εγώ εκτιμώ όμως οτι δε θα εμφανιστεί κανείς . Και με το γήπεδο , κτήρια ΕΡΑ και όλα τα παρελκόμενα , στη ρουλέτα έτσι απλά.

Και στη τελική εσύ τον ανέχεσαι , εγώ απλά κάνω υπομονή γιατί είδα πρωτάθλημα και άλλα τόσα που δεν είχα δει.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, The Magician said:

Δεν θα παρουμε 30. Θα παρουμε 21.5 εκατ. Το εχουμε πει απο το καλοκαιρι οτι ο προεδρος δυσαρεστηθηκε οταν του ανελυσε τα νουμερα ο Δηματος. Αυτα ειναι τα λεφτα της ΟΥΕΦΑ + οτι εβγαλες απο τα τικετια στα 3 εντος - οτι πλερωσεις για τις μολοτωφ και τις ομορφιες με τον Αιαντα. Συγκεκριμενα ειναι τα νουμερα.

Plus 3 apo vranies k 4 apo tickets mas kanoun sxedon 30

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Δεν μου απαντησες στην σπανια φορα που εκανα εγω μια ερωτηση. Αν φυγει απο φυσικα αιτια τι θα γινει? Θα τον βαλεις βαλσαμωμενο σε μια καρεκλα σαν τον EL CID μην τυχων ερθει κανενας Δημητρελος παλι? Θα δουμε δεν λες και εσυ οταν φτασει αυτη η ωρα?

Και η υπομονη που λες οτι κανεις στην ουσια τον ανεχεσαι με το ζορι απλα φοβασαι τις λεξεις. Δεν θες να φυγει και τοο ανεχεσαι με ολα τα σκατα του φοβουμενος τον επομενο. Ολα αυτα που λες οτι εκανε με τα κτιρια κτλ δεν τα εκανε με δικα του λεφτα αλλα παλι τα ιδια θα λεμε? Καποιοι τον θελετε καποιοι κανετε υπομονοι και καποιοι δεν τον γουσταρουμε πως θα γινει τωρα καθε φορα τα ιδια θα λεμε? Να μην αλλαζουμε ποτε τιποτα λοιπον στην ζωη μας μηπως και το επομενο ειναι χειροτερο....

Εγω τον ανεχομαι αναγκαστικα και με το ζορι για το γηπεδο οπως και οι περισσοτεροι πιστευω...μεσολαβησε για το γηπεδο μεχρι εκει . Τους μαλακες μεχρι ν τελειωσει αλλα οχι οτι δεν θα λεμε και την γνωμη μας για τις κινησεις στα μεταγραφικα χαλια μην θιξουμε καθε φορα τον σαπιο.

Link to comment
Share on other sites

Και το φιλιππου τον φαγαμε γιατι θα ερχοντανε οι επομενοι και θα χωνανε και γενικα ολους τους τρωμε γιατι θα ερθουν οι επομενοι και θα γαμανε.

Τα αποτελεσματα τα ειδατε Γεθνικη σε ολα τα τμηματα.

Και αντε στο ποδοσφαιρο φταιει ο κακος μελισσανιδης.

Στο μπασκετ παλι ο μελισσανιδης φταιει;

Στο βολλευ ο μελ;

Ενα μαθημα επρεπε να το χαμε παρει και ενταξει κριτικη και κραξιμο να γινεται αλλα αυτα τα φυγε μη τα αμολατε τοσο ευκολα. 

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος πρέπει να φεύγει μόνο όταν έρχεται κάποιος καλύτερος. Ο μελισσανιδης είπε "αν βρεθεί κάποιος πιο δυνατός και θέλει να πάρει την ΑΕΚ θα το εκτιμησω". 

Είδατε κανέναν να ενδιαφέρεται να πάρει την ομάδα? Κι αν ναι ποιον? 

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε τι θες να κάνω , φανταστικά σενάρια για το αν πεθάνει , πλάκα μου κάνεις ? Τα συμπεράσματα περί ανοχής είναι δικά σου , ποιος φοβάται τις λέξεις. Υπομονή κάνω γιατί πολύ απλά ξέρω οτι ΚΑΝΕΙΣ δε θα ερθει να επενδύσει στο σάπιο προιόν όπως κανείς δεν ήρθε τόσα χρόνια , όπως κανείς δεν επένδυσε στο βάζελο με διπλάσιο κόσμο και 200 παραπάνω μεγάλα πορτοφόλια.. Καθε φορά τα ίδια και τα ίδια , ζούμε με τα ΘΑ και χαιλίκι και θα έρθει καλύτερος και φτάναμε να μη  μπορούμε να σφραγήσουμε εισητήρια και να παίζουμε καισαριανή στην Α6 του μπάσκετ. Τα ζήσαμε μια χαρά όλα αυτά.. Εγώ ρουλέτες πάλι δε γουστάρω

Και δε με νοιάζει με ποιανού λεφτά τα έκανε , με νοιάζει οτι τα ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΕ.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μα κανεις δεν λεει φυγε. Απλα αυτοι που τον θελουν εχουν την αγωνια του αγνωστου που θα ερθει και δεν θελουν καν κριτικη εκει ειναι το προβλημα. Λες κατι για τις κακες κινησεις της διοικησης και με την μια το θεμα παει στο αν φυγει τι κτλ. Ε τοτε ας μην υπαρχουν συζητησεις που ισως θιξουν το ΤΟΤΕΜ διοτι χωρις αυτο δεν υπαρχει ΑΕΚ.

Ειπαμε κανουμε υπομονη μεχρι να τελειωσει το γηπεδο και τελος αλλα τα σκατα θα τα γραφουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
5 minutes ago, George_D said:

Κάποιος πρέπει να φεύγει μόνο όταν έρχεται κάποιος καλύτερος. Ο μελισσανιδης είπε "αν βρεθεί κάποιος πιο δυνατός και θέλει να πάρει την ΑΕΚ θα το εκτιμησω". 

Είδατε κανέναν να ενδιαφέρεται να πάρει την ομάδα? Κι αν ναι ποιον? 

Αν πεθανει ξαφνικα το κλεινουμε το μαγαζι? 70 χρονων ειναι ! Ειναι δυνατον να τον εχουμε στο μυαλο μας οτι για παντα θα ειναι αυτος εκει? Αυτο ειναι το πλανο της ομαδας για το μελλον? Οσο ζει ο Μελ προχωραμε και μετα χαρακιρι μην τυχων ερθει ο Δημητρελος? Αν φυγει ο Μελ τοτε θα ενδιαφερθουν. Αν δεν ενδιαφερθει κανεις ε τοτε θα παω εγω να διοικησω ελεος.....ετσι και αλλιως εσοδα εξοδα ειναι η ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μα οταν δεν πουλιεται κατι αδερφε πας εσυ να ρωτησεις αν ο αλλος το πουλαει? Σχεδον απιθανο αν δεν εκδηλωσει τασεις φυγης να ενδιαφερθει καποιος. Αν θελει να φυγει και το ανακοινωσει εσυ πιστευεις δεν θα εμφανιστει καποιος με 0 χρεη η ομαδα και με ολα τα υπολοιπα να ενδιαφρθει οταν το μοντελο μελισσανιδη ηταν 0 απο την τσεπη του? 3εκ να βαλει μολις ερθει θα γινει θεος για τα επομενα 50 χρονια με αυτα που περασαμε . Να αγορασει καποιος το μαγαζι ομως και να ειναι μπροστα να εχει την ευθυνη οχι παλι το ιδιο παιχνιδακι με τωρα. Σαν τον Μελ που δεν βαζει μια αλλα παιρνει ολη την δημοσιοτητα του Μιστερ ΑΕΚ του εθναρχη κτλ θα εμφανιστου απειροι και μεγαλυτερα μεγεθη απο αυτον.

Μην ρωτησεις γιατι δεν εμφανιστηκαν πριν γιατι θα σου πω για τα χρεη για το χωρις γηπεδο κτλ. Τωρα δεν ειναι η ιδια ΑΕΚ του Δημητρελου. Πεσαμε στην Γ υποφεραμε καναμε υπομονη αλλα τα χρεη μηδενισαν και η ομαδα χριζει γηπεδο με τα εσοδα της. Ε δεν ειναι η ιδια κατασταση ρε αδερφε.

 

Αλλα εγω επιμενω να ρωταω. Με το συστημα που τρεχει την ομαδα αν παθει κατι τι γινεται? Το κλεινουμε το μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

Δεν θα παρουμε 30. Θα παρουμε 21.5 εκατ. Το εχουμε πει απο το καλοκαιρι οτι ο προεδρος δυσαρεστηθηκε οταν του ανελυσε τα νουμερα ο Δηματος. Αυτα ειναι τα λεφτα της ΟΥΕΦΑ + οτι εβγαλες απο τα τικετια στα 3 εντος - οτι πλερωσεις για τις μολοτωφ και τις ομορφιες με τον Αιαντα. Συγκεκριμενα ειναι τα νουμερα.

Ο Δηματος καλα ειναι οταν του ανελυε τα νουμερα να του ελεγε οτι με βαθμους παιρνεις και χρηματα και μαλιστα χοντρα και οχι σκετους βαθμους.Επρεπε να ειχαμε ριξει το βαρος στην Ευρωπη φετος αγωνιστικα ομως οχι με επεισοδια.

Ο φετινος σχεδιασμος ουτε σε χαρτοπετσετα δεν εγινε

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Μα οταν δεν πουλιεται κατι αδερφε πας εσυ να ρωτησεις αν ο αλλος το πουλαει? Σχεδον απιθανο αν δεν εκδηλωσει τασεις φυγης να ενδιαφερθει καποιος. Αν θελει να φυγει και το ανακοινωσει εσυ πιστευεις δεν θα εμφανιστει καποιος με 0 χρεη η ομαδα και με ολα τα υπολοιπα να ενδιαφρθει οταν το μοντελο μελισσανιδη ηταν 0 απο την τσεπη του? 3εκ να βαλει μολις ερθει θα γινει θεος για τα επομενα 50 χρονια με αυτα που περασαμε . Να αγορασει καποιος το μαγαζι ομως και να ειναι μπροστα να εχει την ευθυνη οχι παλι το ιδιο παιχνιδακι με τωρα. Σαν τον Μελ που δεν βαζει μια αλλα παιρνει ολη την δημοσιοτητα του Μιστερ ΑΕΚ του εθναρχη κτλ θα εμφανιστου απειροι και μεγαλυτερα μεγεθη απο αυτον.

Μην ρωτησεις γιατι δεν εμφανιστηκαν πριν γιατι θα σου πω για τα χρεη για το χωρις γηπεδο κτλ. Τωρα δεν ειναι η ιδια ΑΕΚ του Δημητρελου. Πεσαμε στην Γ υποφεραμε καναμε υπομονη αλλα τα χρεη μηδενισαν και η ομαδα χριζει γηπεδο με τα εσοδα της. Ε δεν ειναι η ιδια κατασταση ρε αδερφε.

Σε χτυπω φιλικα στην πλατη.

Απειροι θα εμφανιστουνε να βαλουν τα ωραια τους λεφτα να τα βαλουν με μαρινακηδες σαββιδηδες και ολο το συφερτο και τη βρωμα εν μεσω κρισης και στο τελος να τους βριζουμε και να τους διωξουμε.

Μονο να βαλουμε νουμερακια για να αποφυγουμε την κοσμοσυρροη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ξαναλέμε τα ίδια Please.

Διαχείριση Μελισσανίδη = 2,7 εκατομμύρια ΑΤΟΚΟ δάνειο και εξασφάλιση διαρκούς ρευστότητας στην ΑΑΕ

Διαχείριση Αδαμίδη = Πρόβλημα ρευστότητας ---> Πάπαλα το μαγαζί (ή δάνειο με βαρβάρο τόκο)

 

Ναι δεν επενδύει στο αγωνιστικό (γενικά έχει σπρώξει χρήμα σε γραφεία, γήπεδο, Ερασιτεχνική εγκαταστάσεις κτλ) όμως εξασφαλίζει πράγματα που μόνο βασικά δεν είναι. Έτσι έδιωξαν και οι Βάζελοι τον... Καβουρογιάννη και αναπνέουν ελεύθεροι. Ο Μελισσανίδης θα κριθεί ΣΥΝΟΛΙΚΑ από το ποια θα είναι η επόμενη μέρα της ομάδας. Ακόμα και με όσα έχει κάνει αν εξασφαλίσει αξιόπιστη επόμενη μέρα (ποτέ δεν είχαμε ομαλή διοικητική μμετάβαση) θα ναι απόλυτα πετυχημένος. Υπομονή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, NIS21 said:

Σε χτυπω φιλικα στην πλατη.

Απειροι θα εμφανιστουνε να βαλουν τα ωραια τους λεφτα να τα βαλουν με μαρινακηδες σαββιδηδες και ολο το συφερτο και τη βρωμα εν μεσω κρισης και στο τελος να τους βριζουμε και να τους διωξουμε.

Μονο να βαλουμε νουμερακια για να αποφυγουμε την κοσμοσυρροη.

Παντως και οι γαυροι για Σαλιαρεληδες λεγανε οταν εφευγε ο Κοκκαλης και οι γυφτοι για Βουλινους αλλα τελικα την βρηκαν την ακρη.

Μου λες οτι η ΑΕΚ θα υπαρχει οσο ζει ο Μελ? Μετα Δημητρελος? Ο οργανισμος ΑΕΚ θελει εναν 70χρονο για να τρεξει? Το να βρεθει καποιος οχι κλεφτης να διαχειριστει καλα τα εσοδα με περισσοτερο θαρρος και λογικη 2019 και γιατι οχι να βαλει και απο την τσεπη του γιατι αποκλιεται? Σε χτυπαω και εγω φιλικα στην πλατη και σου λεω οτι καποια στιγμη θα ερθει η στιγμη χωρις Μελ και πιστευω θα ειναι πολυ καλυτερη απο τωρα.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Bukowski said:

Παιδιά μην ξαναλέμε τα ίδια Please.

Διαχείριση Μελισσανίδη = 2,7 εκατομμύρια ΑΤΟΚΟ δάνειο και εξασφάλιση διαρκούς ρευστότητας στην ΑΑΕ

Διαχείριση Αδαμίδη = Πρόβλημα ρευστότητας ---> Πάπαλα το μαγαζί (ή δάνειο με βαρβάρο τόκο)

 

Ναι δεν επενδύει στο αγωνιστικό (γενικά έχει σπρώξει χρήμα σε γραφεία, γήπεδο, Ερασιτεχνική εγκαταστάσεις κτλ) όμως εξασφαλίζει πράγματα που μόνο βασικά δεν είναι. Έτσι έδιωξαν και οι Βάζελοι τον... Καβουρογιάννη και αναπνέουν ελεύθεροι. Ο Μελισσανίδης θα κριθεί ΣΥΝΟΛΙΚΑ από το ποια θα είναι η επόμενη μέρα της ομάδας. Ακόμα και με όσα έχει κάνει αν εξασφαλίσει αξιόπιστη επόμενη μέρα (ποτέ δεν είχαμε ομαλή διοικητική μμετάβαση) θα ναι απόλυτα πετυχημένος. Υπομονή.

Ωραια μπραβο το εκανε ολα αυτα ευχαριστουμε.( αμφιβαλω αν ξοδεψε δικα του αλλα οκ ) Την περιπτωση που ο 70χρονος δεν μπορει πλεον να διοικησει τι γινεται? Το κλεινουμε το μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Μα οταν δεν πουλιεται κατι αδερφε πας εσυ να ρωτησεις αν ο αλλος το πουλαει? Σχεδον απιθανο αν δεν εκδηλωσει τασεις φυγης να ενδιαφερθει καποιος.

 

Βασικά αν η ΑΕΚ είναι ΠΑΕ που έχει τόσα εκατομμύρια έσοδα όσα νομίζουμε θα χαμε ήδη αντιπολίτευση.

Ποιος δεν θα κυνηγούσε να αποκτήσει μια ΠΑΕ με τόσα εκατομμύρια έσοδα; Οεο;

Τί πάει να πει "μα δεν εκδηλώνει τάσεις φυγής";

Με 5εκ μετοχικό κεφάλαιο, αν κάποιος σπρώξει 10εκ σε ΑΜΚ πως ο Μελισσανίδης θα πει "όχι δεν θέλω";

Και τί είναι τα 10εκ αν η ΠΑΕ έχει 0 χρέη όπως λέμε και βγάζει δεκάδες μύρια έσοδα/σεζόν;

Μήπως όμως δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα;

Δεν ξέρω, ρωτάω..

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Bukowski said:

Επίσης τύποι σαν τον Μελισσανίδη ζουν μέχρι τα 150 χρόνια.

Στο μέσο της ζωής του βρίσκεται.

Οκ μου απαντησες στο παραπανω ερωτημα χαχααχαχα οκ, Βασιζομαστε λοιπον στη μητερα φυση. Τι μεταγραφες και προπονητες και μαλακιες ..... ! Μητερα φυση η μεγαλυτερος μεταγραφικος στοχος που θα καθορισει την επιβιωση μας ως ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ωραια μπραβο το εκανε ολα αυτα ευχαριστουμε.( αμφιβαλω αν ξοδεψε δικα του αλλα οκ ) Την περιπτωση που ο 70χρονος δεν μπορει πλεον να διοικησει τι γινεται? Το κλεινουμε το μαγαζι?

Δικά του ξεδικά του, 2,7εκ με 0 τόκο δεν δίνει κανένας.

Τα χουμε ξαναπεί, ίσως εσύ δανείζεσαι και με... αρνητικά επιτόκια, εγώ πάντως και 1000 ευρό δάνειο να πάω να πάρω τον κώλο θα μου πιάσουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Bukowski said:

Δικά του ξεδικά του, 2,7εκ με 0 τόκο δεν δίνει κανένας.

Τα χουμε ξαναπεί, ίσως εσύ δανείζεσαι και με... αρνητικά επιτόκια, εγώ πάντως και 1000 ευρό δάνειο να πάω να πάρω τον κώλο θα μου πιάσουν.

Βρε απαντα μου αν δεν μπορει πλεον απο φυσικα αιτια να ασχοληθει τι γινεται? Κανουμε διακοπη στο ΑΦΜ? Το κλεινουμε? Το παραταμε το μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×