Jump to content

Recommended Posts

Για φθηνός Αντι-γιαννιωτας ( μεταξυ 18αδας και εξέδρας) μου κάνει για βασική επιλογή όχι. 

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει. Παίκτης ΑΕΛ θα μου πεις. Από την άλλη θεωρώ πολύ δύσκολο να πάρουμε 2 εξτρεμ συμβολαίου 800.000

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι και ειδικά που δίνουμε 270 στο Γιαννιώτα για να μην παιζει ποτε. Είναι πολλά για τα δεδομένα μας. 

Link to comment
Share on other sites

Σαμπανάζοβιτς,Ντέλετιτς και συνεχίζουμε. Ο προγραμματισμός έχει πάρει τον δρόμο του και οσο και να το θέλατε μερικοί το ποτάμι δε γυρίζει πίσω.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακός ως συμπλήρωμα.

ΣτηνΑΕΛ ξεχωρίζει.

Πέρσι στον ημιτελικό μας είχε κάνει άνω κάτω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι μονο εφερε κανονικο προπονητη, αλλα σπαει τα ταμεια για παικταραδες ο προεδρος...

Μαγικα πραγματα μας περιμενουν

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, George_D said:

Ο λυμπε την επαφή με Ντελετιτς. Δεν έχει υπογράψει ακόμα λέει το αρθρο

https://inaek.com/2019/02/06/ο-λυμπερόπουλος-έκανε-την-επαφή-για-ντ/

Άμα ανέλαβε ο Λύμπε προβλέπω να τον ανακοινώνουμε και να καταλήξει στον Ολυμπιακό

Link to comment
Share on other sites

Κάθησα και είδα τα βιντεάκια η γνώμη μου με το μικρό δείγμα μια και δεν το έχω παρακολουθησει καθόλου για Αντι-γιαννιωτας μια χαρά είναι μια και παιζει από δεξιά.  Τπτ παραπανω και ουτε λογος και 1vs1 παραταυτα καλή τεχνική δείχνει να έχει όχι σαν το Γιαννιώτη που μονο πεταει τη μπάλα και τρέχει  αλλά παικτης 18αδα με εξέδρα για ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Κάθησα και είδα τα βιντεάκια η γνώμη μου με το μικρό δείγμα μια και δεν το έχω παρακολουθησει καθόλου για Αντι-γιαννιωτας μια χαρά είναι μια και παιζει από δεξιά.  Τπτ παραπανω και ουτε λογος και 1vs1 παραταυτα καλή τεχνική δείχνει να έχει όχι σαν το Γιαννιώτη που μονο πεταει τη μπάλα και τρέχει  αλλά παικτης 18αδα με εξέδρα για ΑΕΚ. 

Ο Γιαννιωτας θυμιζει τον Πατσιαβουρα στα 80s. Που ετρεχε ετρεχε χωρις να ξερει ακριβως τι θελει και γιατι το κανει..

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Το καλοκαίρι εντοπίστηκε ένα μεγάλο πρόβλημα στο θέμα των μεταγραφών και προσελήφθηκε ο ματιάσεβιτς  σαν αθλητικός διευθυντής για την δουλειά αυτή. Ήρθε και πρότεινε 2 χάφ τον σαμπανάτζοβιτς και τον κρίστιτσιτς. Σε λιγότερο απο ένα εξάμηνο ο ματιάσεβιτς αποχώρησε απο αυτή την θέση και συνεχίζει απο αυτή του εξωτερικού συνεργάτη. Τελικά για την θέση του αθλητικού διευθυντή ποιός θα τον αντικαταστήσει;; Η ίδια η ΠΑΕ στην αρχή του χρόνου αναγνώρισε το πρόβλημα . Γιατί λοιπόν δεν φέρνουν καινούργιο αθλητικό διευθυντή;

Link to comment
Share on other sites

Πολλή σωστός.  Είχαμε και μετά ην αποχώρηση του ανενεργός μπάγεβιτς και φαίνεται τους οποιες αρμοδιοτητες να τις πέρνει ο Καλαματανιος άρα έφυγαν δυο όχι ένας και τη δουλειά των τριών την έχει ο Λυμπερόπουλος. 

Για μένα ας γίνει Αθλητικός διευθυντής ο Λυμπερόπουλος σαν αντι-μπαγεβιτς που φαίνεται ότι δεν το αγγίζει κανείς και με αρμοδιότητες μονο στην ελληνική αγορά και ας πάρουν ένα ξένο Τεχνικό διευθυντη με γνώσεις για τους ξένους , για αξιολογήσεις παικτων απο όλες τις αγορές και διαπραγματευσεις. 

Γιαννακηδες και Σία ας μείνουν σε ότι τους αφορά.  

Link to comment
Share on other sites

Πλαινος επιθετικός στο 4-2-3-1 / 4-2-1-3 θα έλεγα καλύτερα. Τέτοιοι παικτες είναι πολλη χρήσιμοι. 

Link to comment
Share on other sites

btw με Αλμπανη διακρινω μια υπερβολη για χθες ή μου φαινεται?

 

γΛηγορος που μπουρδουκλωνοταν. ευτυχως τον ανετρεψε ο αλλος και δεν προλαβε να μπουρδουκλωθει.

 

ευχομαι να τον αδικω.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, nikos said:

btw με Αλμπανη διακρινω μια υπερβολη για χθες ή μου φαινεται?

 

γΛηγορος που μπουρδουκλωνοταν. ευτυχως τον ανετρεψε ο αλλος και δεν προλαβε να μπουρδουκλωθει.

 

ευχομαι να τον αδικω.

Επειδή τον είχαμε δει σε φουλ ρυθμό πέρσι με Απόλλωνα θεωρώ πως έφταιγε το ότι δεν είχε ρυθμό και η επιθυμία μαζί με ενθουσιασμό να δείξει πράγματα.

Εδώ ο παίχτης πέρσι, προσωπικά θεωρώ πως διαθέτει στοιχεία που δεν έχουν άλλοι παίχτες μας συν ότι έχει μάθε μπαλίτσα Γερμανία

 

Το αρνητικό του χτες για εμένα είναι πως δεν πίεζε ιδιαίτερα όταν μπήκε.

Το θετικό πως πήρε κεφαλιά από τον Ρισβάνη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τον είχα παρακολουθήσει πέρσι άλλα όσα έχω δεί φέτος σε αυτή τη καταστοφική για τον ίδιο χρονιά και στα λίγα λεπτα που έχει παίξει είναι αρκετά ώστε να το κρίνω σαν ένα παίκτη που μπορεί να δώσει ενέργεια μπροστά και να ανακατέψει άμυνες και να τις αποσυντονίζει που για μένα είναι αρκετά ώστε να είναι στο ρόστερ. 

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω θα τον δούμε λίγο περισσότερο. Πέρσι είχε δείξει καλά στοιχεία και θεωρώ ότι σαν αναπληρωματικός έχει θέση στο ρόστερ. Χθες πάντως συμφωνώ με Νίκο, παρότι θετική η παρουσία του, δεν είναι ότι έκανε κάτι φοβερό.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιαννιώτας δυστυχώς επιβεβαίωσε ακόμα μια φορά ότι δεν έχει θέση στο ρόστερ.  Λογικά θα παρει και άλλες ευκαιρίες αλλά δεν ελπίζω να δω κάτι διαφορετικό και ελπίζω να υπάρχει ακόμα ενδιαφέρων από Κυπρο.  Ο Κλωναρίδης και αυτός για δευτερη σερί χρονιά μπαίνει δυνατά στη σεζόν και στα ευρωπαϊκά και μετά κρεμάει.  Δεν θεωρώ ότι υπάρχει λόγος να ανανεώσουμε αλλά ότι δεν υπάρχει και λόγος να φυγει το καλοκαίρι πριν λήξει το τριετές συμβόλαιο του.  Ας λήξει το συμβόλαιο με όσο χρόνο του δώσουν ( φαντάζομαι λίγο)  και μετά ας παει φιλικά όπου θέλει εκτός και αν θέλει να βρεί άλλου περισότερο χρόνο. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×