Jump to content

Recommended Posts

Φερτε ρε σεις Σκοκο να κλεισει καριερα στην ΑΕΚ, να χυνουμε ολοι σαν τα μουλαρια!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ντέλετιτς και αναγεννημένος Αλμπάνης καραβασικούρες του χρόνου στα άκρα, 25 γκολ 20 ασιστς.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
34 minutes ago, SpiRos said:

Μου κάνει. Αλλά τι θέση παίζει είπαμε;

Τι σημασια εχει Σπυρο? Εχει μικρο συμβολαιο. Τα υπολοιπα ειναι λεπτομερειες.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε, μην τα βάφουμε όλα μαύρα, αυτός μπορεί κατά τύχη να είναι καλός παίχτης, έχω προαίσθημα όπως είχα και για τον Ζόριτς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

vasika fainetai na exei to enas me enan

kalo auto.

ntax scocco den einai pou eixe to enas me enan dyo treis k tesseris alla ntax

Ένας με μία (ομάδα).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Θα βγει παικτάρα ο τύπος. Ήδη πουλέν μου για του χρόνου.

ΥΓ: ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΑΛΕΦ

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, CHⓇIS said:

vasika fainetai na exei to enas me enan

kalo auto.

ntax scocco den einai pou eixe to enas me enan dyo treis k tesseris alla ntax

Δεν το λες 1vs1, περισσότερο σλάλομ κάνει, δεν είδα καμία φάση στο κόρνερ να αφήνει κανέναν πίσω ή σαν του Αλμπάνη προχτές.

Τέλος πάντων θα δούμε, πάντως μπαλίτσα ξέρει γιατί έλεος με τα τσουρούκια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τα 1,8 που ειναι η οψιον για τον Αλεφ μηπως θεωρηθει επιδειξη πλουτου ομως...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Eγω βλεπω παλι ασημα σαπακια να μας φορτωνονται,δηθεν φερελπιδες πιτσιρικαδες που δεν θα ακουμπησουν μπαλα καθολου και θα χεστουν πανω τους στο πρωτο ντερμπι που θα μπουν αλλαγη.Μια ομαδα που θελει να επιστρεψει σοβαρα στη διεκδικηση του τιτλου,του νταμπλ,του τσαμπιο λιγκ,θα πρεπει να κανει επιτελους και σοβαρες κινησεις που θα πεισουν τον κοσμο να στηριξει,αραουχο-πονσε-εξτρεμ-χαφ ,ξεσκαρταρισμα απο αμπαλους και σαπακια το συντομοτερο,στην τελικη αν δεν θελει να δωσει αποζημιωσεις η να σπασει συμβολαια,ας το κανει οπως ο τσετσενος,δανεικοι σε ομαδες του πατου ωστε να εξυπηρετησουν και εμας οταν το χρειαστουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο αλεφ θα παρει τα @@ του και θα υπογραψει οτι παραιτειται της αποζημιωσης γιατι απο μικρος ηταν ΑΕΚ.Αλλιως υπαρχουν και οι παλιες μεθοδοι,τυπου μακαρου,τιγρη 90's κλπ.

 

Link to comment
Share on other sites

1.8 για Alef είναι υπερβολικά μεγάλο ποσό για τα δεδομένα μας. Άλλωστε με Simoes-Σέρβο, ο Alef θα παλεύει είτε με τον Γαλανό για το ποιος θα είναι 3ος στην ιεραρχία σε συστήματα με 2 χαφ, είτε με Γαλανό-Μάνταλο για το ποιος θα παίζει 3ος χαφ σε συστήματα με 3αδα. Σε κάθε περίπτωση, 1.8Μ για κατά 99% αναπληρωματικό δύσκολα θα δώσει η ΑΕΚ.
Επίσης σαν παίκτης προσωπικά δεν με πείθει. Σε δίδυμο χαφ ήταν τραγωδία τακτικά ενώ σε 3αδα χαφ ναι μεν δεν φαίνονται τόσο πολύ τα κενά που αφήνει, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έχω δει να προσφέρει και κάτι ιδιαίτερο στην ομάδα (ούτε στην δημιουργία, ούτε στην πίεση). Μετριότητα imho.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει αρκετα καλα στοιχεια ο Βραζιλιανος

Εγω θα προσπαθουσα να επεκτεινω τον δανεισμο του για 1 ακομη χρονο με την ιδια ρητρα

Ανταποκρινεται πολυ καλα στο 3-5-2 και πιστευω θα κανει το ιδιο και στο 4-3-3. Στα θετικα οτι ειναι μικρος σχετικα.

Αυτο που με προβληματιζει ειναι η τοποθετησεις του στα στημενα, αλλα με εναν καλο προπονητη λυνεται αυτο πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

καλα εννοειται όχι για 1,8, δεν τα αξιζει τώρα αυτά τα λεφτά. bold prediction καμια στιγμή η αξία του στο ποδοσφαιρικο χρηματιστήριο θα είναι 7 εκατομύρια.

Link to comment
Share on other sites

Ο παιχτης (Αλεφ) ειναι χαφ και σε καθε παιχνιδι κανει 1 με 2 πουληματα μπαλας εγκληματικα. Για εμενα δεν κανει το παιδι και θεωρω λαθος να δωσεις 1,8m για αυτον (με αυτα τα λεφτα επαιρνες Ζουκουλινι το καλοκαιρι που εφυγε ο Πογιετ).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

O Aλεφ εχει καλη τεχνική και σωματικά προσόντα αλλά δεν βγάζει νεύρο στο παιχνίδι του τόσο ανασταλτικά όσο και όταν έχει την μπάλα. Παρὀλα αυτα είναι απο τους λίγους που έχουμε που παίρνυον μέτρα κάθετα και ψάχνουν και καμια προωθημένη. Στην παρούσα φάση τον χρειαζόαμστε, δεν ξέρω όμως αν είναι το χαφ που θέλουμε μακροπρόθεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Για πασα εχεις τον Κρστσιτς.

Το εχω γραψει 300 φορες, η ομαδα χρειαζεται στον αξονα, ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ παιχτη ταχυδυναμικο box2box που να μπορει να παρει την μπαλα με κοντινη πασα απο κλεψιμο Σιμοες και να φυγει σφαιρα με αυτη σε κοντρα-αντεπιθεση απο τον αξονα. Δεν εχουμε ΟΥΤΕ ΜΙΣΟ παιχτη να μπορει να τρεξει τον αξονα και πραγματικα απορω με καποιους που δεν το βλεπουν και λενε να δωσουμε και 1,8εκ για τον... Αλεφ. Δηλαδη ο Αλεφ τι ακριβως προσφερει στον αξονα της ομαδας; Ποιο ειναι το επιπλεον στοιχειο που δεινει στην ομαδα; Εφοσον εχεις 2 χαφ ιδιους που ειναι μονο για να κλεβουν (Σιμοες/Γαλανο), εναν χαφ που εχει καλη μεταβιβαση και μολις η ομαδα (ξανα)μαθει τακτικη μπορει να βοηθησει στο passing game (Κρστσιτς και βαζω και Μοραν) χρειαζεσαξ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ και εναν χαφ που να δωσει στο κεντρο μας Ν Ε Υ Ρ Ο. Με 1,8m αμα ψαξουν σε καμια Ουρουγουαη, Χιλη η Κολομβια ολο και καποιον δολοφονο θα βρουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×