Jump to content

Λάρισα - Α.Ε.Κ. (14η αγ.): 16/12, 17:15, Νοvasports 2


mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

23 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
    • Τσιγκρίνσκι
    • Οικονόμου
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μοράν
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπογέ
    • Λιβάγια
    • Πόνσε
    • Γιαννιώτας
    • Γκάλο
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μοράν
    • Κλωναρίδης
    • Μπογέ
    • Λιβάγια
    • Πόνσε
      0
    • Γιαννιώτας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Γιακουμάκης


Recommended Posts

Νομιζω ειναι το ματς που θα ξεκαθαρισει πολλα στο μυαλο του Μελισσανιδη, κυριως σε σχεση με την υποθεση Ουζουνιδη.

Προσωπικα  και με τα σημερινα δεδομενα, δεν βλεπω διπλο. Βλεπω πολυ Χ και μετα ασσο. Κι αν εχει σφυριξει μεγαλη κουκουνα στη Λιζμποα (που δεν το βλεπω) βλεπω σιγουρο ασσο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

 Πουτανιές κάνει ο πουτανιάρης κοντός. Μια χαρά θα γίνει το ματς, αν δεν κερδίσουμε και δεν έχει πάνω του τα γνήσια δελτία, του κάνεις μια ωραία καταγκελία και χάνει το ματς στα χαρτιά αργότερα στον αθλητικό δικαστή.

Link to comment
Share on other sites

Πουλάει αντρηλίκι το παιδί. Εκ του ασφαλούς. Ξέρει πολύ καλά πως και τι γίνεται με τα δελτία. Παραμυθιάζει τον κόσμο ο κύριος.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ASYLO said:

Πουλάει αντρηλίκι το παιδί. Εκ του ασφαλούς. Ξέρει πολύ καλά πως και τι γίνεται με τα δελτία. Παραμυθιάζει τον κόσμο ο κύριος.

 

Βλέπω πάλι μπουκέτα να τρώει από τον τίγρη. Γουστάρει πολύ φαινεται

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, George_D said:

Βλέπω πάλι μπουκέτα να τρώει από τον τίγρη. Γουστάρει πολύ φαινεται

Έχει υποστεί δεκάδες εξευτελισμούς με καρπαζιές, με τακουνιές, με ροχάλες. Του αρέσουν αυτά. Είναι το καλύτερο που μπορείς να του προσφέρεις, να φωνάζει "μάνα μου με σκοτώνουνε". Συνεπώς δεν θα τον φέρει στον ίσιο δρόμο κανένας Μελισσανίδης και καμία Βατιδου φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Τι κλίμα ρε σεις να δημιουργήσει ο Κούγιας; Ποιος λογικός άνθρωπος θα έχει μια δύσκολη φάση και θα προτιμήσει να εκνευρίσει τον Μελισσανίδη και όχι τον Κούγια; :P

Link to comment
Share on other sites

Η αγωγή που κάνει θέλει σειρά. Οταν κάνεις του κεφαλιού σου και παίρνεις το γαλάζιο το πρωί και το μωβ το μεσημέρι,  έχεις συνέπειες.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
Quote

«Έχω πάρει απόφαση να φύγω από το ποδόσφαιρο. Δεν πρόκειται να κάνω πραγματικότητα τα όνειρά μου με κοινή λογική. Θα μπορούσα να είμαι πρόεδρος σε όλες τις ομάδες της Ελλάδας. Και ο Αλαφούζος μου το πρότεινε, και ο Μαρινάκης, και στην ΑΕΚ όταν είχα αναλάβει πρόεδρος. Οι ομάδες που πήρα ήταν ιστορικές (ΠΑΣ Γιάννινα, Παναχαϊκή και ΑΕΛ), αλλά η βρωμιά που υπάρχει στο Ελληνικό ποδόσφαιρο από το 1996 είναι μεγάλη.

Η δουλειά τους είναι τα στημένα, έχουν την κάλυψη των μεγάλων και βγάζουν εκατομμύρια από τις μικρές κατηγορίες. Η άποψή μου είναι ότι ο Μαρινάκης έχει αποδυναμωθεί τελείως, ο Μελισσανίδης είναι ο «γ…ω» της υπόθεσης και τον ΠΑΟΚ δεν μπορούν να τον αντιμετωπίσουν γιατί είναι η καλύτερη ομάδα και του δίνουν απλά κάτι κόκκαλα».

Θέλει να τις ξαναφάει αυτός

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×