Jump to content

Βόλος ΝΠΣ-ΑΕΚ (Κύπελλο-Όμιλοι): 20/12, 15:00, CosmoteSport 1


George_D
 Share

Recommended Posts

Guest Fadrhonc21

Δεν θυμάμαι να έχω δει πιο ελλιπές και ατάλαντο κέντρο στην ΑΕΚ. Ο Τσόσιτς φαίνεται καλύτερος στο κέντρο από τον Μοράν, κι αυτό λέει πολλά. Να είναι καλά ο Μπάμπης γιατί μπορεί να χρειαστεί να βοηθήσει φέτος. Αυτό το έγκλημα που έκανε φέτος η διοίκηση, όχι μόνο το καλοκαίρι, αλλά και τον Νοέμβρη να τελειώσει και τον Σιμόες πρέπει να διδάσκεται σε όλες τις ποδοσφαιρικές διοικήσεις του κόσμου. Εδώ που φτάσαμε, ας φέρουν και τον Κονέ.

Βγήκε ο Μπότος και μπήκε ο Κλώνα, και νομίζαμε ότι μπήκε ο Μέσι ξέρω γω.

Ο τραυματισμός πήγε πίσω τον Αλμπάνη και τον Μπογιέ κι αυτό φαίνεται. Θα βοηθήσουν και οι 2, δεν είναι του πετάματος. Ειδικά ο Μπογιέ εμένα μου αρέσει. Δυνατός είναι, γυρίζει πίσω, τρέχει, θα του βγουν οι φάσεις όταν δέσει. Από κάτι Μάνταλους αριστερά 1000 φορές Μπογιέ.

Ο Γιαννιώτας πολύ άχαρος, αλλά το παιδί τρέχει κι αυτό, γενικά φαίνεται να παίζει με ψυχή. Νομίζω κι Αλμπάνης κι αυτός έχουν θέση για αλλαγή στην ΑΕΚ. Δεν έχουμε βασικά εξτρέμ, αλλά για αλλαγές αυτοί οι 2 είναι μια χαρά. Δεν νομίζω να βρούμε καλύτερους με Νικόλα δηλαδή.

Λιβάγιας ξεχωρίζει ότι ξέρει κιλά μπάλα αρκεί να μην βαριέται.

Στρατηγός έκανε τις 2 αλλαγές κι έκανε Ρουά Ματ στον Βόλο.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πρωτοσελλιδο αυριο για την αναγεννηση της ομαδας για εσωτερικες μεταγραφες που κερδισε η ομαδα κτλ κτλ και φυσικα για το γηπεδο που τρεχει με γοργους ρυθμους ο μεγιστανας ηγετης εθναρχης ευεργετης σωτηρας Μελισσανιδης.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο γκολ λέει για τον Μοραν μετά από 6 χρόνια όταν είχε σκοράρει στη γ' κατηγορία της ισπανιας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
14 minutes ago, George_D said:

Πρώτο γκολ λέει για τον Μοραν μετά από 6 χρόνια όταν είχε σκοράρει στη γ' κατηγορία της ισπανιας

μετά την "ανάσταση" κλωναρίδη έχω και αναγέννηση μοράν.

δεν τα λέτε ,δεν τα γράφετε.

Link to comment
Share on other sites

αδιάφορο ματσάκι,

να έχεις σκεφτεί κ αποφασίσει από χθες να το παίξεις 1-3 στο Π&Ο...

και να σου κάθεται δουλειά και να ξεχνιέσαι και να το θυμάσαι στις 15.10

όταν πλέον ήταν αργά .. θα ήταν το 2ο τρίποντο, σκοτώνω άνθρωπο τώρα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Η τελευταια ελπιδα για μια φτηνη μεταγραφη την Γεναρη χαθηκε και αυτη σημερα μετα την επιθεση στο ΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΟ ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟ πουλμαν. Οικονομικη καταστροφη.

 

Quote

Συγκεκριμένα, το πούλμαν είχε «ντυθεί» με αλεξίσφαιρο υλικό, ενώ τοποθετήθηκαν νέα ειδικά κρύσταλλα στα παράθυρα.

image.ashx?fid=2573426

https://www.zougla.gr/sports/mpasket/aek/article/epi8esi-me-petra-sto-poulman-tis-aek

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Flint21 said:

Η τελευταια ελπιδα για μια φτηνη μεταγραφη την Γεναρη χαθηκε και αυτη σημερα μετα την επιθεση στο ΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΟ ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟ πουλμαν. Οικονομικη καταστροφη.

 

image.ashx?fid=2573426

https://www.zougla.gr/sports/mpasket/aek/article/epi8esi-me-petra-sto-poulman-tis-aek

 

αλεξισφαιρο και εσπασε απο μια πετραχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Και μετα μου την λετε που φοβαμαι για την στατικοτητα του γηπεδου με 6 μποφορ αερα....? Ευχομαι να μην βαλει φελιζολ με τσιγκο στην σκεπη και το χρεωσει τιτανιο.....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αλεξίσφαιρα και αλεξίσφαιρα.....εμείς δεν κάνουμε επίδειξη πλούτου και μπορέσαμε αυτά να βαλουμε!!

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
Guest XAMΠOΣ

Αλεξισφαιρη για τα εντομα ειναι μαλλον. Η μπορει τελικα να ζητησε δανεικα τα αλαεξισφαιρα τζαμια για 6 μηνες και να του ειπαν οχι και να εβαλε ασκαστα λαστιχα.

Τα λαδια στο μοτερ ειναι απο εκεινα που τηγανιζανε κατι σουβλακια στα σπατα που ετρωγε ο Φουλης το 2013.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×