Jump to content

ΑΕΚ-Λεβαδειακός (15η αγ.) : 30/01, 17:15, Novasports 3


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

18 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Γκάλο
      7
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Άλεφ
      1
    • Κρστισιτς
      3
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      7
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπογέ
      0
    • Αλμπάνης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      12
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      8
    • Χουλτ
      0
    • Γκάλο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Τσόσιτς
      1
    • Άλεφ
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Μπακασέτας
      3
    • Λιβάγια
      5
    • Πόνσε
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπογέ
      0
    • Αλμπάνης
      0


Recommended Posts

Κοίτα είναι τελειωμένος κατά τα φαινόμενα. Το αν αυτό θα γίνει τώρα ή σε δύο μήνες μικρή σημασία έχει. Το μόνο που τον σώζει είναι μια πιθανή μεγάλη σε εύρος νίκη. Οπότε μακιαβελικά σκεπτόμενος λέω πως αν είναι να κάνει all in τώρα θα το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ ξέρουν πολύ καλά σε τι μαλάκες απευθύνονται και σου λένε βγάλε άρθρο ότι ο Κλωναρίδης έκλαιγε. Οι ΑΕΚΤζήδες χάπατα είναι, ευαισθητούληδες είναι, φεγγαρούληδες είναι, θα τον αγκαλιάσουν ξέρω γω. Και ικανούς μας έχω εδώ που τα λέμε.

Από την άλλη, έχεις έναν Μπακασέτα ξέρω γω ο οποίος απ' όταν ήρθε στην ΑΕΚ είναι οικτρός. Έκανε μια παρένθεση παίζοντας αξιοπρεπώς, όχι κάτι τρομερό δηλαδή, και πανηγυρίζαμε που έμεινε στην ομάδα. Είναι και καλό παιδί (αυτός στο μεταξύ είναι όντως καλό παιδί). Στα ματς που έπαιξε μετά την επιστροφή του πάντως είναι κρέας. Αλλά για την ΑΕΚ είναι κεφάλαιο ξέρω γω. Ο Μπακασέτας, δηλαδή να σε πιάνει στενοχώρια ναπουμε.

Τέλος πάντων, για τον πούτσο είμαστε και πολύ φοβάμαι ότι κάναμε απλώς ένα καλό φεγγάρι (απέναντι σε ομάδες της πούτσας βέβαια).

Link to comment
Share on other sites

Αν και από τα 10 που διαβάζω τα 9 δεν τα πιστεύω για τον συγκεκριμένο τον έχω ικανό.  Έχει ψιλό εξαφανιστεί απο το ρόστερ μετά τη σταθεροποίηση του στις αρχές της χρονιάς και τη πιστη ότι φέτος είναι η χρονια του έχει και ένα θεματάκι με θρησκεία και εσωτερική αναζήτηση δεν θέλει και πολλη.... 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×