Jump to content

AEK-Ρέθυμνο (16η αγ.): 02/02, 17:00, CosmoteSport 4


George_D
 Share

Recommended Posts

Εν τω μεταξυ ο Θοδωρης μονο μια φορα βγηκε πρωτος σκορερ, ποσοι τον εχουν εμπιστευθει στο Π κ Ο και καταστραφηκαν.

Οταν δεν θα πονταρει κανεις σε αυτον, τοτε θα αρχισει να βγαινει πρωτος σκορερ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, XAMΠOΣ said:

Αν ειναι δυνατον για 1 ποντο δεν εχει το 21+ Gybe κωλοφαρδε πηρες το 5ποντο?

Πάτε κ βάζετε +21 σε ματς που δεν υπάρχει περίπτωση να σκοτωθεί η ομάδα , ειδικά με τα παιχνίδια που έρχονται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gybe21 said:

Πάτε κ βάζετε +21 σε ματς που δεν υπάρχει περίπτωση να σκοτωθεί η ομάδα , ειδικά με τα παιχνίδια που έρχονται.

Αφου μερικες φορες συνεβει το +21. Και σιγα την διαφορα μεταξυ 20 και 21, παιζει ρολο και η τυχη.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
8 minutes ago, gybe21 said:

Πάτε κ βάζετε +21 σε ματς που δεν υπάρχει περίπτωση να σκοτωθεί η ομάδα , ειδικά με τα παιχνίδια που έρχονται.

Ε το 20 με το 22 πχ ειναι 1 καλαθι ρε συ. Εσυ κερδισες για 1 χαμενη βολη μην μου πες οτι το ειχες προβλεψει. Δηλαδη δεν σκοτωθηκε η ομαδα και κερδισε με 20 και θα σκοτωνονταν αν εβαζε μια βολη και κερδιζε με 21?:D

Μην προσπαθεις να δικαιολογηθεις. Τα στηνεις κανονικα τα ματσακια:Dη εχεις την κωλοφαρδια του Νικοπολιδη στο ευρο2004 ! Εχει δρομο ακομα η διαγωνισμος ! Εγω και ο Ραγιο θα ενωσουμε τις δυναμεις μας να σε γκρεμισουμε απο την πρωτη θεση. Το νου σου

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Ε το 20 με το 22 πχ ειναι 1 καλαθι ρε συ. Εσυ κερδισες για 1 χαμενη βολη μην μου πες οτι το ειχες προβλεψει. Δηλαδη δεν σκοτωθηκε η ομαδα και κερδισε με 20 και θα σκοτωνονταν αν εβαζε μια βολη και κερδιζε με 21?:D

Μην προσπαθεις να δικαιολογηθεις. Τα στηνεις κανονικα τα ματσακια:Dη εχεις την κωλοφαρδια του Νικοπολιδη στο ευρο2004 ! Εχει δρομο ακομα η διαγωνισμος ! Εγω και ο Ραγιο θα ενωμεσουμε τις δυναμεις μας να σε γκρεμισουμε απο την πρωτη θεση. Το νου σου

Φετος ειμαι ντεφορμε, μετα τα δυο πρωταθληματα που εχασα μεσα απο τα χερια μου, προπερσι απο απειρια και περσι επειδη ξεχασα να παιξω μια φορα που θα επιανα εξαποντο. Παιζει ρολο και η τυχη βεβαια αλλα αν δεν εισαι καλος ουτε αυτη βοηθαει, οποτε αξια ειναι στην κορυφη ο Τζυμπε. Αλλα  οπως λες πριν το τελος ποτε δεν ξερεις τι θα συμβει.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gybe21 said:

+6 ήταν στο τέλος της 3ης περιόδου, πόσες πιθανότητες είχε να φτάσει στο 21+

Τεσπά, έχει ψωμί ακόμα το πρωτάθλημα κύριοι σ αυτό θα συμφωνήσω.

Παντως αντικειμενικα εισαι το φαβορι, αφου εμεις δεν εχουμε πλεον περιθωριο για λαθη, ενω εσυ εχεις  την πολυτελεια καποιας αστοχης προβλεψης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×