Jump to content

Recommended Posts

Κλειδώστε το. Και εγώ τον έχω στην καρδιά μου αλλά δεν αντέχεται άλλη επιστροφή, έλεος δηλαδή. 

Από την άλλη βέβαια ξέρεις ότι καλύτερος δύσκολα να έρθει αλλά θα πάρω τα ρίσκα μου 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Επιστρέφει στην Ισπανία ο πρώην τεχνικός της ΑΕΚ

Τίτλοι τέλους για τον Μανόλο Χιμένεθ, που επιστρέφει στην Ισπανία μετά την τελευταία του περιπέτεια στη Μέση Ανατολή . Συγκεκριμένα ο πρώην τεχνικός της ΑΕΚ δεν θέλησε να ανανεώσει με την αραβική ομάδα και γυρίζει στην πατρίδα του προφανώς με στόχο να βρει εκεί την νέα του προπονητική στέγη.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Τον Μανολο θα τον ήθελα κάποια στιγμή τεχνικό διευθυντή, υπεύθυνο τμήματος σκαουτινγκ...κάτι τέτοιο τελωσπαντων.

Ε όχι νισάφι... Πάμε παρακάτω. Αλλά θα πρέπει να ναι παρον στα εγκαίνια του γηπέδου να αποθεωθει όπως του αξίζει και να χει μια ξεχωριστή γωνία στο μουσειο της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Ε όχι νισάφι... Πάμε παρακάτω. Αλλά θα πρέπει να ναι παρον στα εγκαίνια του γηπέδου να αποθεωθει όπως του αξίζει και να χει μια ξεχωριστή γωνία στο μουσειο της ΑΕΚ.

Όχι προπονητή αλλά σε άλλο ρόλο. Έχει προσωπικότητα, γνωριμίες...τι περισσότερο έχουν οι Μοντεστο, Καρεμπε, Κοβάτσεβιτς; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να γυρισει ο Μανωλης ξανα στην ΑΕΚ σε οποιοδηποτε ποστο θα παραμεινει ενας θρυλος αυτος που εφερε το 1ο μετα απο 24 χρονια 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ποσο αδικο για τον προπονητη που σου εφερε τιτλο μετα απο χρονια αυτη η συμπεριφορα των ΑΡΔ μας λες και ειναι ο καρντοσο. Ακομα και τον Ουζουνιδη τον αποθεωναν αλλα ο Μανολο τους πεφτει λιγος και αμυντικογενεις. Αρε σαπακια μυρωδιαδες 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2020 at 7:44 PM, Aussie said:

Επαιξαν ρολο οι θητειες του σε εμας; Ή για δικους του λογους δεν πηγε;

 

On 10/13/2020 at 8:08 PM, Bukowski said:

Ε δεν ειναι Σερβος πειναλας ο Μανολος. 

Επιβεβαιωση Μπουκοφσκι θα πω εγω.

Link to comment
Share on other sites

M A N O L O  J I M E N E Z   o μπαμπάς σας.

Ακόμα κ εδώ μέσα κάποιοι εγκάθετοι προσπάθησαν κ κατάφεραν  τελικά να μετακομίσουν το thread πρωταθληματικoυ προπονητή  μαζί με τα των βου και γαυρων τι να λέμε...

Βάλτε το πίσω στα της ΑΕΚ κύριοι μην είσαστε μυρωδιαδες magicians.

 

 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×