Jump to content
Δωρεά από το Κιτρινόμαυρο Φόρουμ Read more... ×

Recommended Posts

Νομίζω πως ήρθε η ώρα η ομάδα να αποβαζελοποιηθεί.

Ποιος δεν σιγοτραγούδησε φέτος μέσα του "ΑΕΚ θρησκεία θύρα 13" απολαμβάνοντας το φετινό δημιούργημα των δύο βαζέλων;

Κατάφεραν να μας ξενερώσουν την χρονιά αμέσως μετά από πρωτάθλημα.

Ναι ο μεγάλος έχει το γενικό πρόσταγμα αλλά και η αχρηστοσύνη των δύο αυτών υπήρξε παροιμιώδης.

Τί έχει προσφέρει ο Λυμπερόπουλος στις δύο θητείες του στην ΑΕΚ ως ΤΔ; ΤΙΠΟΤΑ. Αντιθέτως έχουμε περιπτώσεις Αυλωνίτη, Κάηπερς και κάτι μυστήριους τύπου Αγκού.

Πρέπει να φύγει να νιώσουμε ξανά λίγο ΑΕΚ.

ΦΥΓΕ ΛΥΜΠΕ (μέχρι να ξανάρθεις).

Με Λυμπε έχεις πάρει πρωτάθλημα   νομιζω και κύπελλο και έχεις πρόκριση στους ομιλους. 

Μακράν ο πιο πετυχημένος τ.δ.

Ολη η ΑΕΚ μια γροθιά 

Όντως βολικος ο Μανώλης στις μεταγραφές -κακώς για μενα- αλλά φέρνει και κανα παικτακι από Ισπανία που ξερει καλά. 

7 minutes ago, AG21 said:

Όντως βολικος ο Μανώλης στις μεταγραφές -κακώς για μενα- αλλά φέρνει και κανα παικτακι από Ισπανία που ξερει καλά. 

Μην μασάς στην προπαγάνδα του Ματζίσαν.

Τον Τροϊοϊοστανσον που του φόρεσαν μια χαρά δεν τον δοκίμασε καν.

Σε άλλα είναι βολικός ο Χιμένεθ, αλλά ξέρει και πως από το να μην έχει ΚΑΝΕΝΑΝ καλύτερα να χει έστω κάποιον.

Ο Κλαρίνος ήταν άνετος. Κανέναν. Και μείναμε αρχές Φλεβάρη με μόνο αμυντικό χαφ τον... Άλεφ.

Εδώ θα είμαστε όταν θα βγάζεις χτικιο με τον Ισπανό και θα γράφεις "τον ευχαριστούμε για το πρωτάθλημα, δεν θα τον ξεχάσουμε ποτέ, ΑΛΛΑ..."

Χαρείτε τώρα και βγάλτε το άχτι σας. Εγώ δεν πρόκειται να βγω σασταλεγακιας, απλώς θα κάτσω αναπαυτικά και θα διαβάζω την αποδόμηση που εσείς οι ίδιοι θα κάνετε στον Ισπανό.

*δεν υπάρχει περίπτωση να εξαντλήσει συμβόλαιο με την ΑΕΚ ο Χιμένεθ. Θα φύγει νύχτα και με χειρότερο τρόπο από τον Πογέτ.

Just now, The Magician said:

Εδώ θα είμαστε όταν θα βγάζεις χτικιο με τον Ισπανό και θα γράφεις "τον ευχαριστούμε για το πρωτάθλημα, δεν θα τον ξεχάσουμε ποτέ, ΑΛΛΑ..."

Χαρείτε τώρα και βγάλτε το άχτι σας. Εγώ δεν πρόκειται να βγω σασταλεγακιας, απλώς θα κάτσω αναπαυτικά και θα διαβάζω την αποδόμηση που εσείς οι ίδιοι θα κάνετε στον Ισπανό.

*δεν υπάρχει περίπτωση να εξαντλήσει συμβόλαιο με την ΑΕΚ ο Χιμένεθ. Θα φύγει νύχτα και με χειρότερο τρόπο από τον Πογέτ.

Εντάξει μετά την πρόβλεψή σου τούτη, αν κρίνω και με βάση τις προβλέψεις σου για τον Κλαρίνο, νομίζω κλείδωσε η είσοδος στην Αγιά Σοφιά με Μανόλο.

Just now, The Magician said:

Ρε συ μάγε, δεν θεωρείς βελτίωση στον πάγκο τον Μανόλο από τον Μαρίνο;
Γιατί πάντα το αν μια επιλογή είναι σωστή κρίνεται από την απόσταση που είχε από τον προηγούμενο. Δεν είναι ο Zidane ο Μανόλο, αλλά όταν ήρθε και διαδέχτηκε τον Μοράις, η διαφορά ήταν ξεκάθαρη. Το ίδιο θα γίνει και τώρα λογικά.

Και το αντίστοιχο από την μεριά του Μαρίνου. Αν είχε έρθει μετά τον Μοράις, θα λέγαμε ότι κάτι έκανε, μπορεί να έμενε και την 2η σεζόν. Ήρθε μετά τον Χιμένεθ και φάνηκε πολύ χειρότερος.

Ματζίσαν ανέλυσε μας και την σκέψη σου όμως.

Όπως κάναμε εμείς το καλοκαίρι πχ που ήρθε ο αγαπημένος σου Μαρίνος.

Και εγώ θεωρώ πως ο Χιμένεθ ήρθε "εκ του πονηρού" όπως έγραψα, πες μας όμως λίγο και εσύ τί θεωρείς..

Αντίστοιχο τόπικ για τον Πετρομάνταλο θα γίνει ποτέ ή θα πρέπει να τον τρώμε στην μάπα συνέχεια; :P

Λύμπε δρόμο από ΤΔ. Ας τον βάλουν αγκαλίτσα του Μανόλο. Καλό θα ήταν ο ΤΔ να επιλεγεί από Μανόλο ή ας είναι ο ίδιος τα πάντα όλα μιας και γλιτώσουμε τίποτα.

13 minutes ago, Bukowski said:

Ματζίσαν ανέλυσε μας και την σκέψη σου όμως.

Όπως κάναμε εμείς το καλοκαίρι πχ που ήρθε ο αγαπημένος σου Μαρίνος.

Και εγώ θεωρώ πως ο Χιμένεθ ήρθε "εκ του πονηρού" όπως έγραψα, πες μας όμως λίγο και εσύ τί θεωρείς..

Για κανέναν λόγο.

Εκ του πονηρου; 

Meaning... για να βγαλει το σκασμό το ποίμνιο; 

Η; 

Για να τον αποδομησει; 

Εγώ είμαι σίγουρος ότι βαριόντουσαν να ψάξουν, άνοιξαν το μανιουαλ της γελειοτητας, το μόνο έγγραφο που θα μας ακολουθει μέχρι να τα τινάξουμε και το ακολουθήσαν κατά γράμμα. 

Τα πράγματα είναι απλά τις περισσότερες φορές 

Just now, Ban Viveur said:

Εκ του πονηρου; 

Meaning... για να βγαλει το σκασμό το ποίμνιο; 

Η; 

Για να τον αποδομησει; 

Εγώ είμαι σίγουρος ότι βαριόντουσαν να ψάξουν, άνοιξαν το μανιουαλ της γελειοτητας, το μόνο έγγραφο που θα μας ακολουθει μέχρι να τα τινάξουμε και το ακολουθήσαν κατά γράμμα. 

Τα πράγματα είναι απλά τις περισσότερες φορές 

Πρώτα το #1 και σε βάθος χρόνου το #2

Ο κύριος Δημουτρης εχει νοικιάσει δεύτερο ζευγάρι καμπανέλια για να μας γράφει. Τον Ανδαλουσιανο πρωτίστως. 

Έχει θέματακια που του γεμίζουν και τις 48ωρες του 24ωρου του 

44 minutes ago, The Magician said:

Ξαναλέω. Εδώ θα είμαστε κι εσείς οι ίδιοι θα χρυσώνετε το χάπι. Τελειωμένη ιστορία είναι ο Χιμένεθ.

Δλδ το έφεραν για να το Αποδομησουν επειδή τον αγάπησε ο κόσμος πιο πολλη από τον εθνάρχη? 

Η

Επειδή η επιτυχία του με το πρωταθλημα ήταν τόσο μεγάλη που δεν άφηνε να χαρεί ο κλαρινος τους βαθμούς που κέρδισε και γι'αυτό θα τον εκδικηθούν? 

Για τόσο μαλάκα τον έχουμε?  Ξέρει την ΑΕΚ και το DNA  της πιο καλά από το καθένα γι'αυτό και επιβίωσε και σήκωσε πρωταθλημα με Λυμπερόπουλος και Σία. 

Αυτα για αποδομηση ισχυουν για παραγοντικα μεγεθη τυπου Κοκκαλη, Σαββιδη κλπ

Οχι για επισημους διαχειριστες και τυπους χωρις σοβαρες φιλοδοξιες για την ομαδα που διοικουν.

3 minutes ago, nikos said:

Αυτα για αποδομηση ισχυουν για παραγοντικα μεγεθη τυπου Κοκκαλη, Σαββιδη κλπ

Οχι για επισημους διαχειριστες και τυπους χωρις σοβαρες φιλοδοξιες για την ομαδα που διοικουν.

Δεν έχεις καταλάβει ότι ο Μελισσανίδης πήγε να κλέψει τον Ροκφέλερ και τον Ροτσιλντ;

Θεωρείς πως γουστάρει να του κλέψει την δόξα στα της ΑΕΚ κάποιος Μανόλο;

ΟΚ στα 90s ήταν μικρός και βολεύτηκε.

Τώρα γύρισε ως μεγιστάνας (lol).

Ποια δοξα ρε ´συ;

Ο τυπος σπρωχνει χρονο για να φτιαξει το γηπεδο, ποια ΑΕΚ τωρα;

Ειχε (ξανα)αυτοπροταθει ο Ισπανος και περιμενε, φθηνος ειναι, τον γουσταρει ο κοσμος, πρωταθλητης ειναι, μπατζετ δεν θα απαιτησει, σου λεει «κατσε να τον φερω πισω να μην μου ζαλιζουν τα @α@αρια με την ομαδα».

Απλα περιμενε να παραιτηθει ο αλλος να γλιτωσει και την αποζημιωση.

Φυγε Λυμπεροπουλε. Εισαι ανικανος και αχρηστος στο ποστο που κατεχεις. Φυγε επιτελους μας εχεις βγαλει την παναγια ασχετε.

Εφυγε τελικα παει Γερμανια. 😂 Τωρα τι παει να κανει κανεις δεν ξερει....! Δευτερο χερι αυτοκινητο? Προιοντα Siemens για το νεο παλατι του στην Καλαματα? Να φαει λουκανικα? Μυστηριο παντως το ταξιδι αυτο στην Γερμανια.

Μπορει παντως να βρηκε δουλεια σε καποια Ελληνικη ταβερνα εκει ως λατζιερης. Του ευχομαι τα καλυτερα και να μην ξαναγυρισει.

Screenshot_1.png