Jump to content

Α.Ε.Κ. - ΟΦΗ (20η αγ.): 10/02, 15:00, Novasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη   

22 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπογέ
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Αλμπάνης
      21
    • Κρστισιτς
      0
    • Γιαννιώτας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      4
    • Κακό
      0
    • Μέτριο
      4
    • Φυσιολογικό
      14
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      1
    • Τσόσιτς
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      4
    • Γκάλο
      0
    • Μπογέ
      4
    • Κλωναρίδης
      10
    • Λιβάγια
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Κρστισιτς
      1
    • Γιαννιώτας
      2


Recommended Posts

Δεν έχω εικόνα για το 1ο ημίχρονο, αλλά το 2ο, στο οποίο και μπήκα στο ΟΑΚΑ (τρομερός έλεγχος btw), ήταν το χειρότερο φετινό μας, μακράν.

Χάλι μαύρο όλοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Ολα αρχιζουν και ξεκινουν στην ανυπαρκτη φυσική κατασταση.

Ο μονο που εχει εξαιρετική αντοχη είναι ο Πονσε.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, agelos said:

Δεν έχω εικόνα για το 1ο ημίχρονο, αλλά το 2ο, στο οποίο και μπήκα στο ΟΑΚΑ (τρομερός έλεγχος btw), ήταν το χειρότερο φετινό μας, μακράν.

Χάλι μαύρο όλοι τους.

Στο 1ο 20λεπτο ημασταν ακομα χειροτεροι

Link to comment
Share on other sites

Η έλλειψη ποιότητας σε αρκετές θέσεις και φυσικής κατάστασης συνολικά είναι αιτία της σημερινής εμφάνισης.Το ρόστερ μικρό και έτσι πάμε πάλι πίσω στο καλοκαίρι με όλα τα εγκλήματα που έγιναν.Όταν αναγκάζεσαι να βάζεις μέσα Κλωναρίδη-Γιαννιώτα τότε χέστα.

Link to comment
Share on other sites

Kακή φυσική κατάσταση και πολλές απουσίες  που ηρθε και ο τραυματισμους του Χουλτ να τις συμπληρωσει απεναντι σε ομαδα που διψαει για βαθμους. Ειχα πει και χθες πως σιγουρα θα χουμε προβληματα στην δημιουργια, δυστυχως σημερα μου φανηκαν και πολυ απροσεχτοι , κατι που πρεπει να διορθωσουμε, πολυ πουλημα της μπαλας.Μπραβο για το χειροκροτημα στον Γιακουμάκη. Κατα τη γνωμη μου  ενω αρχικα φανηκε παραβαση, βλεποντας το replay δεν ηταν πεναλτυ γιατι ο επιθετικος παταει στο ποδι του Χουλτ. Στα τέτοια μου παρὀλα αυτα, ηταν δεν ηταν. Μακαρι να χουμε επιστροφες με γαυρο και να κανουμε μια αξιοπρεπη Χιμενεθικη εμφανιση. 

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα οτι ο Μανταλος παραλιγο να σκοραρει στο τελος, με απευθειας εκτελεση κορνερ, σαν νεος Βασιλης Χατζηπαναγής.

Αληθεύει;;; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ακουσα οτι ο Μανταλος παραλιγο να σκοραρει στο τελος, με απευθειας εκτελεση κορνερ, σαν νεος Βασιλης Χατζηπαναγής.

Αληθεύει;;; 

Χαχα,ούτε καν...πάσα στον τερματζή.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Επαγγελματικη νικη με μιση ομαδα απο τον ΜΑΓΟ ΧΙΜΕΝΕΘ .  Κατι αλλοι θα χανανε 0-2 χαλαρα οπως με κατι Ατρομητους.

Παμε παρακατω και σειρα εχει η νικη μεσα στο καραισκακι απο τον πρωταθλητη ΧΙΜΕΝΕΘ με τους μαχητες του.

 

Link to comment
Share on other sites

Με Μαρινο στο Γεντι Κουλε 0-3 και μπαλλαρα, με Χιμένεθ 1-0 στεγνο και πονοματος….?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Με μαρινο 0-2 στο οακα και τυφλωση με ΧΙΜΕΝΕΘ στο Φενταγιν Μπερντε 0-1 και βεντουζα?

Link to comment
Share on other sites

2ψηφοι από εμένα για Εμ βι πι στον Αλμπάνη  Χρήστο του Ιωάννου  (1ψηφος σαν  Στυλιανό &1ακομα δικαιούμαι ως πρόεδρος του επιστημονικού συμβουλίου του ΚΜ) 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για το σημερινό παιχνίδι βλέπετε δεν σχολιάζω γιατί θα πω λόγια λυπητερά και για τον αγαπητό Μανόλο μεταξύ άλλων.

Και όχι δεν αναφέρομαι στον "πονόματο" που ΔΕΝ με αφορά εφόσον κερδίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tarasfw said:

Έφυγε ο Μαρίνος και πονάνε τα ματάκια μας

Καθόμαστε όμως άνετα στην καρέκλα και χωρίς μαξιλαράκι .... :)

Link to comment
Share on other sites

Τι παραπάνω να ζητήσουμε με τις διαθέσιμες επιλογές που είχαμε, τα απρόοπτα τραυματισμών μέσα στο παιχνίδι κλπ. Η ομάδα είναι φτωχή σε ρόστερ και σε ποιότητα σε πολλές θέσεις, ενώ έχει κ σοβαρή έλλειψη φυσικής κατάστασης. Ίσως με την επιστροφή παικτών , κ σωστές προπονήσεις να είμαστε πιο έτοιμοι για το κύπελλο. 

Link to comment
Share on other sites

Αλμπάνης που κ να ήταν κάποιος λίγο καλύτερος κ πάλι αυτόν θα ψηφιζα

Φυσιολογικό. Δεν είχε κ επιλογές για να κάνει είτε καλό είτε κακό. Μόνο ο μαρίνος μπορούσε να κανει κακό με τόσο μετρημένα κουκια. 

Κλωναριδης, κ άλλος να ήταν αυτόν θέλω να φάω φετος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αναφορικά με το πέναλτι, μιας και το είδα, δεν είμαι και τόσο σίγουρος ότι είναι.
52c93733-7acc-43e3-9bdd-67d6f921ca09.png

Η όλη ερώτηση είναι αν πέφτει επειδή πάτησε πάνω στο αριστερό του Hult και έχασε την ισορροπία του ή επειδή τον βρίσκει με το δεξί ο Σουηδός. Μετά τα replay, κλίνω προς το πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×