Jump to content

Recommended Posts

PANO.jpg

 

Δεν ξεχνάμε όλοι. Κάποιοι θα θυμόμαστε πάντα. Ούτε νεκρό δεν θέλω να σε δω

Link to comment
Share on other sites

Δε βαρεθηκες ακομα? Γραφικε.

 

Ασχετο, γυριζει κι ο Μπουρουτζικας ως συνεργατης του Κεζου λεει. Μπορει να πεσαμε Γ'Εθνικη αλλα θα σπασουμε το ρεκορ μεροκαματου σε ''δικα μας παιδια'' μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Ρε Σταύρε, δεν τα κόβουμε αυτά πια.

Προδότες, χαφιέδες, λαμόγια, λακέδες, κεφτέδες.

Έτσι δεν γίνεται δουλειά.

Ξεχνάς, δεν ξεχνάς, ξεχνάω, δεν ξεχνάω, λίγη σημασία έχει.

Άλλωστε μετά από δαύτον, ασέλγησαν τόσοι πολλοί πάνω στην ΑΕΚ που δεν έφυγαν μέρα μακριά της, που έχει χαθεί η μπάλα ποιος έχει κάνει χειρότερο κακό.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει ξεχνάει. Ένα ακόμα τσιτάτο που αποδείχθηκε του κώλου τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Σταύρε, δεν τα κόβουμε αυτά πια.

Προδότες, χαφιέδες, λαμόγια, λακέδες, κεφτέδες.

Έτσι δεν γίνεται δουλειά.

Ξεχνάς, δεν ξεχνάς, ξεχνάω, δεν ξεχνάω, λίγη σημασία έχει.

Άλλωστε μετά από δαύτον, ασέλγησαν τόσοι πολλοί πάνω στην ΑΕΚ που δεν έφυγαν μέρα μακριά της, που έχει χαθεί η μπάλα ποιος έχει κάνει χειρότερο κακό.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Μητσάκλα να τα κόψουμε. Τυφλοί, μουγκοί και ότι γουστάρεις.

 

Μπορεί να κοπεί η αγιοποίηση του Μπάγιεβιτς από την άλλη; Μπορεί να μην διαβάζουμε για Πρίγκηπες για απόλυτους άρχοντες, για ολοκληρωτικό ποδόσφαιρο κ.τ.λ.

 

 

Και ρωτώ εγώ... τόσα χρόνια η ΑΕΚ δεν ανέδειξε ένα στέλεχος... Ένα κάτι... Πρέπει να γυρίσουμε στην δεκαετία του 90;

 

 

Ας είναι... Αλλά εάν αγαπάει την ΑΕΚ ο Μπάεβιτς ας την αφήσει στην ησυχία της

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Μητσάκλα να τα κόψουμε. Τυφλοί, μουγκοί και ότι γουστάρεις.

 

Το θέμα ρε Γιώργο δεν είναι τι γουστάρω εγώ.

Το θέμα είναι αν αντέχει η ΑΕΚ τέτοιες λογικές, προδοτών, χαφιέδων και λοιπών ομορφιών.

Αν αντέχει μαζί σας, αν δεν αντέχει ας το αφήσουμε.

Την άποψη του Κώστα περί αποτυχημένου μπορώ να τη συζητήσω και μάλλον θα συμφωνήσω, τα περί προδοσίας όταν η ΑΕΚ έφτασε εδώ που έφτασε δε μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Τι αντέχει η ΑΕΚ...

 

Μπορεί την ίδια ερώτηση να την απαντήσει ο ίδιος ο Ντούσαν;

 

Τέσπα. Σημασία δεν έχει εάν δεν ξεχάσουμε μερικοί αλλά το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

prosopika kanena prosopo den mporei na mou sterisei tin AEK.idios o prodotis.gia mena itan kai tha einai aoratos.kalutera tha itan na exafanistei apo ta tis AEK vevaia

Link to comment
Share on other sites

prosopika kanena prosopo den mporei na mou sterisei tin AEK.idios o prodotis.gia mena itan kai tha einai aoratos.kalutera tha itan na exafanistei apo ta tis AEK vevaia

Έχουμε φτάσει στο παρανοϊκό σημείο που οποιοδήποτε πρόσωπο εμπλακεί στην ΑΕΚ, κάτι θα υπάρχει να μην το γουστάρουμε.

Αν δεν ήταν ο Μπάγεβιτς, πιθανόν την ομάδα να έτρεχε ο Ντέμης, που σημαίνει άλλα "δεν ξεχνώ" και τέτοια.

Πραγματικά παραλογισμός και δεν εξαιρώ τον εαυτό μου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Σταύρε, δεν τα κόβουμε αυτά πια.

Προδότες, χαφιέδες, λαμόγια, λακέδες, κεφτέδες.

Έτσι δεν γίνεται δουλειά.

Ξεχνάς, δεν ξεχνάς, ξεχνάω, δεν ξεχνάω, λίγη σημασία έχει.

Άλλωστε μετά από δαύτον, ασέλγησαν τόσοι πολλοί πάνω στην ΑΕΚ που δεν έφυγαν μέρα μακριά της, που έχει χαθεί η μπάλα ποιος έχει κάνει χειρότερο κακό.

 

Ζήτω ο Ντέμης :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γαμιέται πατόκορφα. Όπως λέει και ο mike όμως, η ανάγκη να γίνει γήπεδο είναι πάνω από αυτό. Πουτάνας γιος παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Babou21

Καλησπέρα σε όλους ,

Τελικά γι΄αυτό το γήπεδο πόσα θα υποστούμε ρε πούστη μου...Είπαμε αναγέννηση αλλά αυτό μέχρι τώρα μόνο σαν εφιάλτης μπορεί να χαρακτηριστεί...Τέλος πάντων αν είναι να ξαναδούμε μεγάλη την ΑΕΚΑΡΑ μας να το κάνουμε γαργάρα...Ας ελπίσουμε να μην φάμε καμιά πιστόλα από τον Tiger...

Link to comment
Share on other sites

Γαμιέται πατόκορφα. Όπως λέει και ο mike όμως, η ανάγκη να γίνει γήπεδο είναι πάνω από αυτό. Πουτάνας γιος παραμένει.

 

ayto akrivos.bravo re spiro

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Δεν νοειται ΑΕΚ με τον προδοτη, αλλα το κανουν αβαβα ολοι. Απο Κετσετζογληδες μεχρι Τσακιρηδες, ουδεις ασχολειται. Κατα τ αλλα εφταιγε το μουσι που τον ελεγε αορατο...

 

Ειναι ο εκλεκτος του αναγεννητη,οποτε τουμπεκι ψιλοκομμενο. :friends: Tι να γραψουν αυτοι,θα γραψουν τα τυποποιημενα "δεν περισσευει κανεις στα δυσκολα,ολοι μαζι για την αναγεννηση,οτι εγινε εγινε" κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ε, να ξαναρχισουμε ρε Χρηστο τα κραξιματα να δουμε προκοπη τοτε. Αυτα μας μαραναν, λεω εγω. Last chance, κυριολεκτικα. Δεν μας παιρνει. Αρκει βεβαια να εχουν ολοι την ωριμοτητα και να μην τον αποθεωσει και κανεις, απο την αλλη πλευρα.

 

υγ. Εμενα παντως πραγματικα μου ειναι εντελως αδιαφορος πλεον. Βαρεθηκα. Απο την προηγουνενη φορα που επεστρεψε ειχα ηδη ψιλοβαρεθει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις αδικο. Αλλα ειναι πραγματικα τελευταια ευκαιρια να μην αφανιστει η ομαδα. Γι ´ αυτο και η τουμπεκα. Μιλαμε για Μελισσανιδη ή οριστικο αφανισμο πλεον. Πρεπει να εξαντληθει καθε υπομονη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν αντιλεγω στο συλλογισμο σου. Αλλα δε μου καθεται καλα να ξεσκιζουμε πχ τον Κανελλοπουλο οταν τον κουβαλησε (με ΑΕΚ σε πολυ καλυτερη κατασταση και οχι στο ερασιτεχνικο) να γαμαμε τον Αδαμιδη που τον κρατησε και να τη λεμε στο μουσι που τον ειπε αορατο και τωρα που τον κουβαλησε σαν υπεραεκαρχη ο Μελισσανιδης, να μη μιλαει ανθρωπος και να ειναι ο παλιος καλος Ντουσαν. Δηλαδη οκ, κατεβαζουμε τα σωβρακα, αλλα τελικα μηπως ηταν ολα θεμα του ποιος θα τον εφερνε; Διοτι αυτη τη στιγμη, τον εφερε ο Μελισσαν και ολοι καθονται σουζα. Με το Μελισσαν να μην εχει πει λεξη κι απλως να επιβαλλει πραγματα και καταστασεις. Ειναι πολυ επικινδυνο αυτο που γινεται. Διοτι τετοιο ξεβρακωμα μπορει να οδηγησει και σε περιεργες καταστασεις αναλογες του '99 οταν τελικα ο τιγρης εκοψε ροδα μυρωμενα. Ειναι κι ετοιμη η ρημαδα η δικαιολογια για τον πολυ κοσμο με το ασυμβιβαστο του ΟΠΑΠ. Γι αυτο λεω ας μην τα περναμε ολα στο αβαβα οπως θελουν οι αρδ και ο οργανισμος ΑΕΚ διοτι οπως λες κι εσυ ειναι η τελευταια ευκαιρια. Πιο κατω δεν εχει αλλωστε.

 

Δεν είναι πάντως κακή ιδέα να δοκιμάσουμε και το mode του οπαδού-γκαγκά.

Το προηγούμενο οπαδικό μοντέλο, μόνο συμφορές έφερε.

Θέλει προπονητικό στο φεγγάρι το αφεντικό αντί των προσιτών Σπάτων; Τότε να ψάξουμε τα δρομολόγια του αστικού για τη Σελήνη.

Του γυάλισε το Ελληνικό τελικά, αντί της Ν.Φ. και θέλει γήπεδο εκεί οριστικά; Τότε καρτούλα διαδρομών με το Μετρό τώρα που φτάνει μέχρι εκεί.

Θα θέλει το νέο γήπεδο να του ανήκει; Τότε γλαστρούλα στην πρώτη επίσκεψη για τα καλορίζικα.

Last chance, λέμε. Τα άλλα τα έχουμε δει όλα.

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Γαμιέται πατόκορφα. Όπως λέει και ο mike όμως, η ανάγκη να γίνει γήπεδο είναι πάνω από αυτό. Πουτάνας γιος παραμένει.

 

 

μαζι σου κι εγω...

 

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΑΕΚ...

 

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ...

 

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΑΣ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πάντως κακή ιδέα να δοκιμάσουμε και το mode του οπαδού-γκαγκά.

Το προηγούμενο οπαδικό μοντέλο, μόνο συμφορές έφερε.

Θέλει προπονητικό στο φεγγάρι το αφεντικό αντί των προσιτών Σπάτων; Τότε να ψάξουμε τα δρομολόγια του αστικού για τη Σελήνη.

Του γυάλισε το Ελληνικό τελικά, αντί της Ν.Φ. και θέλει γήπεδο εκεί οριστικά; Τότε καρτούλα διαδρομών με το Μετρό τώρα που φτάνει μέχρι εκεί.

Θα θέλει το νέο γήπεδο να του ανήκει; Τότε γλαστρούλα στην πρώτη επίσκεψη για τα καλορίζικα.

Last chance, λέμε. Τα άλλα τα έχουμε δει όλα.

 

 

μετα τον υποβιβασμο, εχω κι εγω την ιδια αποψη επι του θεματος...

 

δεν μας αρεσε ο Φιλιππου, δεν μας αρεσε ο νικΩλαιδης, δεν μας αρεσε ο ΑΕΚαρας Ντουσκο Μπαεβιτς, δεν μας αρεσε ο Κωστενογλου, δεν μας αρεσε ο Νοτιας, βριζαμε τον Κανελλοπουλο και τον Παππα και ειδαμε τι μας συνεβη...

 

αρκετα... προσωπικα... χωρις να ξεχναω, βαζω πανω απο εμενα την ΑΕΚ...

 

ας δουμε το εργο που δεν αφησαμε να παιξει το 2005... ας του δωσουμε μια ευκαιρια... ετσι κι αλλιως plan B ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

μετα τον υποβιβασμο, εχω κι εγω την ιδια αποψη επι του θεματος...

 

δεν μας αρεσε ο Φιλιππου, δεν μας αρεσε ο νικΩλαιδης, δεν μας αρεσε ο ΑΕΚαρας Ντουσκο Μπαεβιτς, δεν μας αρεσε ο Κωστενογλου, δεν μας αρεσε ο Νοτιας, βριζαμε τον Κανελλοπουλο και τον Παππα και ειδαμε τι μας συνεβη...

 

αρκετα... προσωπικα... χωρις να ξεχναω, βαζω πανω απο εμενα την ΑΕΚ...

 

ας δουμε το εργο που δεν αφησαμε να παιξει το 2005... ας του δωσουμε μια ευκαιρια... ετσι κι αλλιως plan b ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...

 

+1

 

aν με έσωζε πέρσι ο κοντοπούτανος και κει τουμπεκί ψιλοκομμένο λΑΙμΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×