Jump to content

Recommended Posts

10 minutes ago, fighter21 said:

Αν τον θέλει ο Μελ να τον πληρώνει για κάποιες υπηρεσίες που έχει στο μυαλό του ας το κάνει. Μου είναι αδιάφορο. Σαν προπονητής έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να έρθει για να ανησυχώ για κάτι. 

Σταματήστε επιτέλους να ασχολείστε μαζί του με γραφικότητες και δήθεν αγανάκτηση για το κακό που θα μας βρει. 

Έτσι κι αλλιώς σε μένα ήταν αδιάφορες οι επαγγελματικές του επιλογές. Φέρθηκε σαν επαγγελματίας και προτίμησε τα λεφτά απο το να τηρήσει μια υπόσχεση. Ούτε ο πρώτος είναι ούτε ο τελευταίος. Κι εγώ τον έβριζα τον πρώτο καιρό της φυγής του αλλά επειδή καταλάβαινα ότι αυτή η ένταση δημιουργεί μεγαλύτερη πίεση στον γαύρο που για ένα διάστημα ερχόταν χεσμένος στη Φιλαδέλφεια.

Απο κει και πέρα χωρίς την παρουσία στην ΑΕΚ σαν προπονητής ίσως να ζούσαμε τη συνέχεια των πέτρινων χρόνων της δεκαετίας του 80. 

Σταματήστε να ασχολείστε λες και γράφεις ολόκληρη παράγραφο μετά.

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
20 minutes ago, SpiRos said:

Σταματήστε να ασχολείστε λες και γράφεις ολόκληρη παράγραφο μετά.

Δεν ασχολήθηκα ποτέ μαζί του. Στις γραφικότητες όσων ασχολούνται ακόμα αναφέρομαι και εξηγώ πως τον αντιμετώπιζα διαχρονικά. 

Link to comment
Share on other sites

Περασμένα ναι, ξεχασμένα όχι.

Απλά τώρα άρχισαν και να ... δημοσιεύονται :

Βλαντιτς: ο κομματικός Ντουσαν τον μετέτρεψε σε υπηρέτη του. Όταν γύρισε στην πατρίδα του ο Βοσνιος, πήγε στο Μοσταρ κ του ανατίναξε το σπίτι, βάζοντας κ εμπόδια να επιστρέψει η μητέρα του Ελλάδα. Αεκτσηδες μετέβησαν κ μεσολάβησαν νομίζω μέσω Ιταλίας κ έφεραν την μητέρα του. Ο υπεροπτικος, που επί Τίτο έκανε παρέα μόνο με ανθρώπους της πρεσβειας. Ζήτησε δε , αλλά δεν εισακούστηκε, η ομάδα να φορέσει μαύρο περιβραχιονιο για τον θάνατο του Τίτο. Έβαλαν τελικά μόνο ο Μπάγεβιτς κ ο Βλαντιτς μαύρα περιβραχιόνια.. Ο Ντούσαν υποχρέωσε τον Βλαντιτς να το βάλει. Ο άνθρωπος ήταν Βοσνιος, δεν ήταν του Τίτο.

Τα ήξεραν όλοι οι ποδοσφαιριστές. Η δική μου πηγή .... έδωσε την νίκη με την Κουίνς Παρκ Ρειτζερς. Είδε κ το πιρούνι μία φορά μπροστά στα μάτια "της ", γιατί κάθισε στη θέση που προτιμούσε ο υπεροπτης σε ξενοδοχείο για φαγητό με την αποστολή. Την "πηγή" την " διέταξε " να σηκωθεί από την θέση του, αλλά η "πηγή" αρνήθηκε κ τότε του προέβαλε το πιρούνι. Η " Πηγή " του λέει χτύπα κ τότε από τα νεύρα του , λύγισε το πιρούνι στα δύο. Όλοι έμειναν με την γενναιότητα της "πηγής " κ είδαν τον υπεροπτη να φεύγει. Δεν έφαγε. Κάποτε όταν μετά από χρόνια έγινε προπονητής, τα έβαλε με τον μικρό Μανωλα. Πήρε την απάντηση : θα φωνάξω την " πηγή ", γιατί μόνον εκεί δεν πέρασαν αυτά που έκανες. Έσπασε την πόρτα με γροθιά. 

Εν αναμονή της κέρινης προτομής, ομοιώματος γουατέβερ ....... :ph34r:

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έπεσαν... ψιλές στην εθνική ομάδα της Βοσνίας μία ημέρα πριν από την αναμέτρηση με την Ιταλία για το Nations League!

Σύμφωνα με όσα αναφέρουν τα σχετικά ρεπορτάζ στη Βοσνία, πρωταγωνιστής ήταν ο Ντούσαν Μπάγεβιτς, ο οποίος έπιασε από τον λαιμό τον αθλητικό διευθυντή της εθνικής ομάδας, Ζβιέζνταν Μισίμοβιτς

 

 

αυτός είναι προπονητής!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Just now, Νονός said:

200291466_4166062396748943_6757570800212

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!! ρε πστ μου, Γ-Ε-Ρ-Α-Σ-Ε ΚΑΙ αυτός !!!!!!!

Γιατί είχε αρχίσει να με παίρνει από κάτω  ........

Περισσοτερα φιλτρα και απο την Τουνη

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Νονός said:

200291466_4166062396748943_6757570800212

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!! ρε πστ μου, Γ-Ε-Ρ-Α-Σ-Ε ΚΑΙ αυτός !!!!!!!

Γιατί είχε αρχίσει να με παίρνει από κάτω  ........

Τι γέρασε ρε Κώστα. 

Περισσότερες άσπρες τρίχες και ρυτίδες έχω και έχει + 45 χρόνια από μένα στην καμπούρα του.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, yiannis_21 said:

Τι γέρασε ρε Κώστα. 

Περισσότερες άσπρες τρίχες και ρυτίδες έχω και έχει + 45 χρόνια από μένα στην καμπούρα του.

70 βρυκολακισια χρονια = 35 ανθρωπινα. Σαν τα σκυλια στο αντιστροφο.

Link to comment
Share on other sites

Το 1996 έκανε το μεγαλύτερο λάθος της ζωής του και ας κέρδισε χρήματα. Τώρα θα ταν μύθος της ΑΕΚ, το πρώτο ομοίωμα στο μουσείο θα ταν το δικό του, η Δεκελείας μπορεί να είχε μετονομαστεί σε Ντούσαν Μπάγεβιτς όπως έγραψε κάποιος στο submarine,  μετά από αρκετές επιτυχίες στην ΑΕΚ ίσως είχε κλείσει την καριέρα του στη εθνική, ενώ θα είχε και την εκτίμηση όλου του ποδοσφαιρικού κόσμου στην Ελλάδα

Τώρα δεν τον αγαπάνε ούτε στην ΑΕΚ ούτε στον γαύρο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Το 1996 έκανε το μεγαλύτερο λάθος της ζωής του και ας κέρδισε χρήματα. Τώρα θα ταν μύθος της ΑΕΚ, το πρώτο ομοίωμα στο μουσείο θα ταν το δικό του, η Δεκελείας μπορεί να είχε μετονομαστεί σε Ντούσαν Μπάγεβιτς όπως έγραψε κάποιος στο submarine,  μετά από αρκετές επιτυχίες στην ΑΕΚ ίσως είχε κλείσει την καριέρα του στη εθνική, ενώ θα είχε και την εκτίμηση όλου του ποδοσφαιρικού κόσμου στην Ελλάδα

Τώρα δεν τον αγαπάνε ούτε στην ΑΕΚ ούτε στον γαύρο. 

αυτη ειναι η μοιρα των ντοριαν των γκρει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×