Jump to content

Recommended Posts

Guest Babou21

Ντούσαν προδότη κανε την ΑΕΚ πρώτη... Μισή κωλοτούμπα...Λάθος η αναγέννηση θέλει ολόκληρη...

Link to comment
Share on other sites

+1

 

aν με έσωζε πέρσι ο κοντοπούτανος και κει τουμπεκί ψιλοκομμένο λΑΙμΑΙ

Τελειο παραδειγμα. Κι εγω τα ιδια. Το ελεγα και τοτε. Ποσο μαλλον με Μελισσανιδη που ειναι και πιο δυνατος.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν αντιλεγω στο συλλογισμο σου. Αλλα δε μου καθεται καλα να ξεσκιζουμε πχ τον Κανελλοπουλο οταν τον κουβαλησε (με ΑΕΚ σε πολυ καλυτερη κατασταση και οχι στο ερασιτεχνικο) να γαμαμε τον Αδαμιδη που τον κρατησε και να τη λεμε στο μουσι που τον ειπε αορατο και τωρα που τον κουβαλησε σαν υπεραεκαρχη ο Μελισσανιδης, να μη μιλαει ανθρωπος και να ειναι ο παλιος καλος Ντουσαν. Δηλαδη οκ, κατεβαζουμε τα σωβρακα, αλλα τελικα μηπως ηταν ολα θεμα του ποιος θα τον εφερνε; Διοτι αυτη τη στιγμη, τον εφερε ο Μελισσαν και ολοι καθονται σουζα. Με το Μελισσαν να μην εχει πει λεξη κι απλως να επιβαλλει πραγματα και καταστασεις. Ειναι πολυ επικινδυνο αυτο που γινεται. Διοτι τετοιο ξεβρακωμα μπορει να οδηγησει και σε περιεργες καταστασεις αναλογες του '99 οταν τελικα ο τιγρης εκοψε ροδα μυρωμενα. Ειναι κι ετοιμη η ρημαδα η δικαιολογια για τον πολυ κοσμο με το ασυμβιβαστο του ΟΠΑΠ. Γι αυτο λεω ας μην τα περναμε ολα στο αβαβα οπως θελουν οι αρδ και ο οργανισμος ΑΕΚ διοτι οπως λες κι εσυ ειναι η τελευταια ευκαιρια. Πιο κατω δεν εχει αλλωστε.

 

Είναι κλασσική περίπτωση που βρίζουμε πάντα αυτούς που βρίσκονται εκείνη την στιγμή πάνω και "αγιοποιούνται" οι πράξεις των προκατόχων τους. E δεν πειράζει, η αυτοσυγκράτηση και η νηφάλια σκέψη ποτέ δεν ήταν το δυνατό μας σημείο. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Στο απόλυτο σκοτάδι η ομάδα, τσαλακωμένη κάθε γωνιά της, χωρίς ίχνος από την παλιά αίγλη, ήρθε ο κ. Μελισσανίδης σωτήρας και ενωτικός, με το γήπεδο πρώτο στην ατζέντα του δεν θέλει πολύ για να επιβάλλει το μοντέλο που έχει στο μυαλό του. Εκ του αποτελέσματος θα κριθούν νεκροί και ζωντανοί, βατράχια και πρίγκηπες, παλιάτσοι και μεγιστάνες. Το αποτέλεσμα πρέπει να είναι : Γήπεδο 70% - 2 χρόνια στα κατσάβραχα 10% - 3ος χρόνος πρωτάθλημα super league 20% . Οτιδήποτε λιγότερο θα καταγραφεί με ποσοστά στις αποτυχίες. Με δεδομένη την κατρακύλα του βάζελου τα επόμενα 2 χρόνια, το σαπισμένο Πειραιά, πρέπει υγιής, με δικό σου γήπεδο, να εμφανιστείς και να τους πάρεις και τις κιλότες και τα ζωνάρια. Τότε θα αξιολογήσουμε το μοντέλο του κ. Μελισσανίδη.

Αδιάφορα μου περνάνε τα "εργαλεία" αυτού του μοντέλου. Στο τέλος θα ξυριστούμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest MANOS

συμφωνώ οτι δε νοείται ΑΕΚ με προδοτη,ουτε ΑΕΚ με τον λιγο που τον έστειλε στο γαυρο και έριξε την ΑΕΚ γ εθνική για να την παρει τώρα..

Επισης δε νοείται ΑΕΚ με τα κωλοπαιδα που μπήκαν μέσα στο γήπεδο στο ματς με πανθρακικο...είναι τόσα πολλά που δε νοούνται στην ΑΕΚ...

Edited by Sepultura21
Τα μπινελικια με μετρο.
Link to comment
Share on other sites

Guest liako21

Καταρχάς δε νοείται ΑΕΚ στη σημερινή κατάσταση... Από τη στιγμή που έφτασε στη σημερινή κατάσταση, όμως, και ΜΥΤΗ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕ, καλό θα ήτο, νομίζω, να λείψουν οι πολλές "μαγκιές".. Μαγκιές κάνεις άμα είσαι ΜΑΓΚΑΣ. Κι εμείς μάγκες δε φανήκαμε και πολύ.... Η ιστορία μιλάει...

Link to comment
Share on other sites

Guest MANOS

συγνώμη που παρεκτράπηκα,τα καλά παιδιά ήθελα να γράψω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest PiVot

τH πλακα ειναι οτι τα καλα παιδια τωρα βγαινουν και λενε οτι εμεις τη σωσαμε την ΑΕΚ καλα καναμε και μπηκαμε μεσα αλλιως δεν θα επεφτε η ομαδα...που στην ουσια μπηκανε για να σταματησει το ματς κ να μην πεσει η ΑΕΚ....ουυυφφφφφφφφφφ:clapping:

 

ναι το ακουσαμε και αυτο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Πάνε κάτι μήνες που είσαι πάλι εδώ, πες μας πότε φεύγεις για Ολυμπιακό...

Θα αναρωτιόμουν αν ήταν ακόμα ο κύριος Κόκκαλης στον gay.

Link to comment
Share on other sites

"Αν ήταν ακόμα ο κύριος Κόκκαλης στον gay", πολλά από όσα συμβαίνουν στον "πλανήτη ΑΕΚ" και συζητάμε και εδώ μέσα, απλά .... ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΒΕΙ (όπως ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΑΝ "όσο ο κύριος Κόκκαλης ήταν στον gay").

Link to comment
Share on other sites

"Αν ήταν ακόμα ο κύριος Κόκκαλης στον gay"' date=' πολλά από όσα συμβαίνουν στον "πλανήτη ΑΕΚ" και συζητάμε και εδώ μέσα, απλά .... ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΒΕΙ (όπως ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΑΝ "όσο ο κύριος Κόκκαλης ήταν στον gay").[/font']

 

Σωστό και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

"Αν ήταν ακόμα ο κύριος Κόκκαλης στον gay"' date=' πολλά από όσα συμβαίνουν στον "πλανήτη ΑΕΚ" και συζητάμε και εδώ μέσα, απλά .... ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΒΕΙ (όπως ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΑΝ "όσο ο κύριος Κόκκαλης ήταν στον gay").[/font']

 

χαχαχα!

Πόσα ξέρεις μεγάλε Don Vito...

Link to comment
Share on other sites

Ο Αρδιζογλου τα εχωσε στο μπαεβιτς γιατι εδιωξε τον τερματοφυλακα γιο του απο την ΑΕΚ ο οποιος κατα τα λεγομενα του Αρδιζογλου ειναι επιπεδου μπαρτσα και το λενε ολοι εκτος απο τον μπαεβιτς που τον εδιωξε.

xD

 

Τον κατηγορησε επισης οτι σνομπαρει τους παλαιμαχους και δεν παει να παιξει ουτε ενα διπλο.

 

Δε διαβάζεις "πορνείο των ψυχών" μου φαίνεται.

Θα σε αναλάβει ο Στυλ.

 

υγ. Ό,τι και να πει ο Αρδίζογλου για τον βάτραχο έχει δίκιο. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Δε διαβάζεις "πορνείο των ψυχών" μου φαίνεται.

Θα σε αναλάβει ο Στυλ.

 

υγ. Ό,τι και να πει ο Αρδίζογλου για τον βάτραχο έχει δίκιο. :crazy:

 

Δεν κατεβαινω στα υπογεια εγω,ειναι πολυ σκοτεινα.xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Κι έχω τον φίλο μου να μου λέει Κοπιτσής και μπινές θα κάνουν γαμώ τις δουλειές στις ακαδημίες. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

ο μπαγιεβιτς σε κανεναν αεκτζη δεν αρεσει πλεον αλλα ειναι προστατευομενος του μελισσανιδη

Link to comment
Share on other sites

ο μπαγιεβιτς σε κανεναν αεκτζη δεν αρεσει πλεον αλλα ειναι προστατευομενος του μελισσανιδη

 

Τεραστια αληθεια ειπες .

Link to comment
Share on other sites

ε οχι και σε κανεναν...

 

εντιτ.

και νταξει τωρα μεταξυ μας ....

τωρα ειναι προστατευομενος του μελισσανιδη....

εχει ξαναπερασει σχετικα αναιμακτα αλλες 2 φορες .

αντε να την κανω 1μιση-1

η συνηθεια που εγινε λατρεια, με την πριγκιπισσα και το βατραχι

Edited by Sephiroth
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×