Jump to content

απόγονοι του 6ου αμερικανικού στόλου - Α.Ε.Κ. (21η αγ.): 17/02, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη   

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Γκάλο
      0
    • Σιμόες
      0
    • Άλεφ
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Κλωναρίδης
      1
    • Λιβάγια
      4
    • Πόνσε
      25
    • Μπακασέτας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      24
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      8
    • Μπακάκης
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Τσόσιτς
      1
    • Γκάλο
      0
    • Σιμόες
      4
    • Άλεφ
      2
    • Μάνταλος
      14
    • Κλωναρίδης
      1
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      1
    • Μπακασέτας
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
      0


Recommended Posts

Ακομα ρε πουστη μου να χωνεψω πως απο εκει που επρεπε στο ημιχρονο να ειναι 0-3, εληξε 4-1. Δεν μπορω να το διαννοηθω.....ρε ΑΡΧΙΔΙ Μανταλε, αντε ρε ΒΛΑΚΑ κανε το 0-2 εκει να τελειωσει το ματσακι. Τι καταρρευση ηταν αυτη σε μιση ωρα μεσα γαμωτο μου γαμω???

Μαλακισμενοι ολοι σημερα, ΝΤΡΟΠΗ γαμω τα σπιτια σας!

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τα οποία τακτικά και ατομικά λάθη. 

Έγινε μικρή προετοιμασία πέρσι για να μπούμε στο Τσλ. Και γιαυτό υστερούμε σε φυσική κατάσταση προφανως

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Τουλαχιστον ξερει κανεις το μεγεθος τραυματισμου του μισοπλεμονου να χαρουμε λιγο? Θα ξαναπαιξει μπαλα? Θα περπαταει χωρις μπαστουνι? Οποιος ξερει ας πει γιατι ειμαι πολυ στεναχωρημενος και χρειαζομαι λιγο χαρα.

Το ... μέγεθος του αποτελέσματος δεν μας "επιτρέπει" να ασχοληθούμε μαζί του. Γιατί -αλλιώς- τού 'χω μπόλικα μαζεμένα. Στη φάση του γκολ τους στο πρώτο σουτ που βρίσκει καθαρά στην κοιλιά του Τσόσιτς σηκώνει -μόνος αυτός- το χέρι του και ΩΡΥΕΤΑΙ για "χέρι" και πέναλτι.

Και το ξανακάνει σε μια φάση στο κέντρο λίγο πριν ξεκουμπιστεί από το ματς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οταν χανουμε με αυτου του μεγεθους σκορ τις περισσοτερες φορες τρωμε πουτσα απο την αρχη .....αυτο το πραγμα σημερα να κερδιζουμε 0-1 αντι 0-4 και να τρωμε 4 σε 25 λεπτα ε 46 χρονω δεν το θυμαμαι ξανα....και με πειραξε πολυ....περισσοτερο απο την 4αρα του βδελλα και την 3αρα του Τιμουρ κτλ.....! Αυτο σημερα ηταν κρυο ντουζ γιατι ολοι ειδαμε οτι τους ειχαμε γαμησει και μπορουσαμε εμεις να ειμαστε στο 1-4.....!

Επανηλθαμε στην φετινη πραγματικοτητα. Ελπιζω να παρουμε το αιμα μας πισω στο κυπελλο με τα μουνοπανα.

 

Λαζαρε ηθελες λεφτα παραπανω πουλημενε ε? ΝΑ ψοφος τωρα στο Μετροπολιταν θα κανεις αποκριες

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, nikos said:

Οσο για τον κοουτς εγω εγραψα απο την αρχη οτι δεν θα επαιζα ετσι, αλλα με 3 πισω, γιατι Τσοσιτς-Αλεφ δεν μπορουν σε αυτο το συστημα. Ουτε βεβαια με Βικτωρα βασικο.

Ξεγελασε η εικονα στο α, αλλα μετα επεσαν οι μασκες. Και ως αντιδραση εβαλε τον Γαλανοπουλο ξερω ´γω.

Επισης ανεπιτρεπτη η εικονα του β αν θες να λεγεσαι μετρ ψυχολογιας. Ουτε επιτρεπεται να κουραζεσαι εσυ, ενω αυτοι επαιξαν μεσο-βδομαδα, εστω κι αν για αυτο φταιει περισσοτερο ο βλαμενος ο προηγουμενος.

Αυτα οσον αφορα μονο το δικο του μεριδιο αποψε.

 

Τεράστια ευθύνη ο κοουτς σίγουρα, κοιμηθηκε στο δευτερο ημίχρονο. επίσης εφόσον ξέρει τι κατασταση έχει παραλάβει, δεν αποτελει δικαιολογία η κακή φυσική κατασταση, πρεπει να κανεις κινηση και να παλέψεις να καλύψεις την αδυναμία και όχι να καθεσαι να κοιτας τα τρένα να περνουν.

 

Στους 3 πίσω κανεις μεγάλο λάθος, δεν μπορείς να αντιμετωπίζεις ομάδα που παίζει από ακρα και ανεβάζει ψηλά τα μπακ έτσι. να βάλεις 3 στόπερ να κανεις τι ακριβώς? να μη μας κανει ζημιά ο ούτως ή άλλως ακίνδυνος Χασάν? να δώσεις και άλλο χώρο στον Φορτούνη που μας γαμησε έτσι και αλλιώς? πόσω μαλλον 3 στόπερ χωρίς τον Ουκρανό που μπορεί να κατευθύνει την άμυνα, θα ήμασταν ακόμα μεγαλύτερη τρικυμία.

Τρίτο χαφ ήθελε, να κυνηγάει τον φορτούνη ο ένας και οι άλλοι δύο να βγαίνουν βοήθεια στα πλάγια. επίσης ήθελε να βάλεις τον καλύτερο στο ένας με έναν πανω στον Τοροσίδη να του γαμήσεις τους ρευματισμούς και να μην τον αφήσεις να σου οργώσει την πλευρά. Τρίτο στόπερ ούτε φανηκε σε κανένα σημειο του αγώνα και σε κανένα γκολ ότι έλειψε, ούτε σου δίνει καποιο πλεονέκτημα απέναντι σε ομάδα που παίζει οπως ο ΟΣΦΠ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Νονός said:

Το ... μέγεθος του αποτελέσματος δεν μας "επιτρέπει" να ασχοληθούμε μαζί του. Γιατί -αλλιώς- τού 'χω μπόλικα μαζεμένα. Στη φάση του γκολ τους στο πρώτο σουτ που βρίσκει καθαρά στην κοιλιά του Τσόσιτς σηκώνει -μόνος αυτός- το χέρι του και ΩΡΥΕΤΑΙ για "χέρι" και πέναλτι.

Και το ξανακάνει σε μια φάση στο κέντρο λίγο πριν ξεκουμπιστεί από το ματς.

Ναι τον ειδα τον αλητη. Μιλαμε για μισος μεγεθους Αλεξανδρη....

Link to comment
Share on other sites

Καλα, ο Μανολο εκανε μαλακιες.

Απο εκει και περα ποσοι απο τους αποψινους «αθλητες» θα επαιζαν βασικοι σε γαυρους (ή γαυρους βορρα); Για να καταλαβω δλδ τι ακριβως ψαχνουμε σε αυτη την ομαδα.

Να τεντωνονται ολοι στο 110% και ταυτοχρονα να αυτοκτονουν οι αλλοι; Οπως περισυ;

Θελω να πω οτι συμφωνω οτι δεν επιτρεπεται να υποστεις συντριβη, αλλα μια ηττα με 2 γκολ διαφορα εκει μεσα εμενα μου φαινεται 100% νορμαλ. Αλλο που σε ξεγελασε το πρωτο ημιχρονο.

Παρτε τους εναν-εναν.

Που κατεβηκα με τον μετριο τον Μπαρκα, με τον γελοιο τον Μπακακη, τον μεριοτατο τον Οικονομου, την καρικατουρα τον Τσοσιτς, τον κακιστο φετος κι εκτος ομαδα Σιμοες, τον αργο και αγουρο Αλεφ, αυτην την τιτικα τον Μανταλο, τον αστειο Κλωναριδη και αλλαγες τον Γαλανοπουλο, τον Μπακασετα και τον Αλμπανη; 

Πού πας ρε τιγρακο; Πού πας αγορι μου; Πού;

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Geologos said:

Τεράστια ευθύνη ο κοουτς σίγουρα, κοιμηθηκε στο δευτερο ημίχρονο. επίσης εφόσον ξέρει τι κατασταση έχει παραλάβει, δεν αποτελει δικαιολογία η κακή φυσική κατασταση, πρεπει να κανεις κινηση και να παλέψεις να καλύψεις την αδυναμία και όχι να καθεσαι να κοιτας τα τρένα να περνουν.

 

Στους 3 πίσω κανεις μεγάλο λάθος, δεν μπορείς να αντιμετωπίζεις ομάδα που παίζει από ακρα και ανεβάζει ψηλά τα μπακ έτσι. να βάλεις 3 στόπερ να κανεις τι ακριβώς? να μη μας κανει ζημιά ο ούτως ή άλλως ακίνδυνος Χασάν? να δώσεις και άλλο χώρο στον Φορτούνη που μας γαμησε έτσι και αλλιώς? πόσω μαλλον 3 στόπερ χωρίς τον Ουκρανό που μπορεί να κατευθύνει την άμυνα, θα ήμασταν ακόμα μεγαλύτερη τρικυμία.

Τρίτο χαφ ήθελε, να κυνηγάει τον φορτούνη ο ένας και οι άλλοι δύο να βγαίνουν βοήθεια στα πλάγια. επίσης ήθελε να βάλεις τον καλύτερο στο ένας με έναν πανω στον Τοροσίδη να του γαμήσεις τους ρευματισμούς και να μην τον αφήσεις να σου οργώσει την πλευρά. Τρίτο στόπερ ούτε φανηκε σε κανένα σημειο του αγώνα και σε κανένα γκολ ότι έλειψε, ούτε σου δίνει καποιο πλεονέκτημα απέναντι σε ομάδα που παίζει οπως ο ΟΣΦΠ.

3 στοπερ γιατι Τσοσιτς δεν + ο Οικονομου σε ζωνη ειναι ακομα χειροτερος + ντουμπλαρισμα στο πλαι (πλαγιος στοπερ με βοηθεια απο πλαγιο μπακ κοντα στην περιοχη).

Τωρα που μαρκαρε τον Ποτενσε ο Μπακακης με δηθεν βοηθεια απο τον Μανταλο τι καταλαβαμε δλδ;

επισης 3 στα χαφ γιατι Αλεφ με 2 μονο επισης δεν. Για αυτο οι Φορτουνηδες εκοβαν βολτες.

5-3-2

Εγω ετσι θα ξεκιναγα.

Αν κανω λαθος ή οχι δεν θα το μαθουμε ποτέ, το μονο σιγουρο εκ του αποτελεσματος ειναι οτι λαθη αποψε εκανε (και) ο Χιμενεθ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

3 στοπερ γιατι Τσοσιτς δεν + ντουμπλαρισμα στο πλαι (πλαγιος στοπερ με βοηθεια απο πλαγιο μπακ κοντα στην περιοχη).

Τωρα που μαρκαρε τον Ποτενσε ο Μπακακης με δηθεν βοηθεια απο τον Μανταλο τι καταλαβαμε δλδ;

επισης 3 στα χαφ γιατι Αλεφ με 2 μονο επισης δεν. Για αυτο οι Φορτουνηδες εκοβαν βολτες.

5-3-2

Εγω ετσι θα ξεκιναγα.

Αν κανω λαθος ή οχι δεν θα το μαθουμε ποτέ, το μονο σιγουρο εκ του αποτελεσματος ειναι οτι λαθη αποψε εκανε (και) ο Χιμενεθ.

Το θεμα ειναι ότι αν ο Μπακακης έπαιζε 3ος στόπερ ποιος θα έπαιζε αριστερά αφού χουλτ και λοιπές είναι τραυματίες? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

Το θεμα ειναι ότι αν ο Μπακακης έπαιζε 3ος στόπερ ποιος θα έπαιζε αριστερά αφού χουλτ και λοιπές είναι τραυματίες? 

Σβαρνας 3ος στοπερ. Σκατα το ξερω, αλλα εγω θα το εκανα αναγκαστικά.

Γενικα παντως, ο,τι και να λεμε, το ροστερ ειναι πολυ λιγο. Και το ελεγα και επι Κλαρινου αυτο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

3 στοπερ γιατι Τσοσιτς δεν + ο Οικονομου σε ζωνη ειναι ακομα χειροτερος + ντουμπλαρισμα στο πλαι (πλαγιος στοπερ με βοηθεια απο πλαγιο μπακ κοντα στην περιοχη).

Τωρα που μαρκαρε τον Ποτενσε ο Μπακακης με δηθεν βοηθεια απο τον Μανταλο τι καταλαβαμε δλδ;

επισης 3 στα χαφ γιατι Αλεφ με 2 μονο επισης δεν. Για αυτο οι Φορτουνηδες εκοβαν βολτες.

5-3-2

Εγω ετσι θα ξεκιναγα.

Αν κανω λαθος ή οχι δεν θα το μαθουμε ποτέ, το μονο σιγουρο εκ του αποτελεσματος ειναι οτι λαθη αποψε εκανε (και) ο Χιμενεθ.

Καλα σόρι εγώ σου είπα κατι με επιχειρήματα ποδοσφαιρικά για τον τρίτο στόπερ, απο αποψη τακτικης. τα τι καταλαβαμε και ο ετσι και ο αλλιώς δεν σόρι δεν είναι επιχειρημα σοβαρό, που να εξηγει κατι τακτικα.

 επίσης το τρίτο χαφ το είπα εγώ, δεν ανέφερες πουθενα για τρίτο χαφ εσύ. 

τώρα και 3ο στόπερ και τρίτο χαφ και 5 3 2 που λες παλι δεν έχει λογική πρώτον γιατι η μπαλα δεν θα φτάσει μπροστα, που θα χει ως αποτελεσμα να μπορει να ανεβάζει οσους θελει ο γαβρος και παλι να σε παταει, και δευτερον ΑΕΚ είσαι όχι Τεννες να πας να παιξεις με εκατο παικτες πίσω από την μπαλα.

 

το ότι χάσαμε και μάλιστα με λάθη του προπονητή δεν σημαίνει πως ότι μας έρθει διαφορετικό στο κεφάλι θα ήταν και σωστό.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

Δεν βγηκες στο δευτερο ημιχρονο Σπυρο.

4/4 ο Ολυμπιακός. Και δεν σου λέω για την ήττα, αλλά για το σκορ. Και σιγά που βγήκε ο άλλος στο δεύτερο ημίχρονο, οκ, τα βασικά έκανε.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Geologos said:

Τεράστια ευθύνη ο κοουτς σίγουρα, κοιμηθηκε στο δευτερο ημίχρονο. επίσης εφόσον ξέρει τι κατασταση έχει παραλάβει, δεν αποτελει δικαιολογία η κακή φυσική κατασταση, πρεπει να κανεις κινηση και να παλέψεις να καλύψεις την αδυναμία και όχι να καθεσαι να κοιτας τα τρένα να περνουν.

 

Στους 3 πίσω κανεις μεγάλο λάθος, δεν μπορείς να αντιμετωπίζεις ομάδα που παίζει από ακρα και ανεβάζει ψηλά τα μπακ έτσι. να βάλεις 3 στόπερ να κανεις τι ακριβώς? να μη μας κανει ζημιά ο ούτως ή άλλως ακίνδυνος Χασάν? να δώσεις και άλλο χώρο στον Φορτούνη που μας γαμησε έτσι και αλλιώς? πόσω μαλλον 3 στόπερ χωρίς τον Ουκρανό που μπορεί να κατευθύνει την άμυνα, θα ήμασταν ακόμα μεγαλύτερη τρικυμία.

Τρίτο χαφ ήθελε, να κυνηγάει τον φορτούνη ο ένας και οι άλλοι δύο να βγαίνουν βοήθεια στα πλάγια. επίσης ήθελε να βάλεις τον καλύτερο στο ένας με έναν πανω στον Τοροσίδη να του γαμήσεις τους ρευματισμούς και να μην τον αφήσεις να σου οργώσει την πλευρά. Τρίτο στόπερ ούτε φανηκε σε κανένα σημειο του αγώνα και σε κανένα γκολ ότι έλειψε, ούτε σου δίνει καποιο πλεονέκτημα απέναντι σε ομάδα που παίζει οπως ο ΟΣΦΠ.

Εκανε καρμπον το ιδιο λαθος με τον τελικο κυπελλου ο προπονητης. Και ειχε ακριβως την ιδια εικονα διασυρμου στο τελος. Δεν αντεδρασε ποτέ στην αλλαγη πλανου του Μαρτινς, δεν βοηθησε με τριτο χαφ να μειωθουν οι αποστασεις, δεν απεσυρε εναν εκ των Μανταλου/Λιβαγια και απεναντιας εβγαλε τον Κλωναριδη που ολοι τον βριζουν αλλα το παιδι ηταν το μοναδικο που γυριζε να μαρκαρει ενω ο κυριος Λιβαγιας φτιαχνει χωριστρα. 

Ειχε διαβασει καλα τον Ολυμπιακο ο Χιμενεθ, ειχε δει το ματς με τον ΠΑΟΚ και τους Ουκρανους. Αυτο που δεν ηξερε ειναι οτι ο Μαρτινς εχει και εναλλακτικο πλανο. Του εβαλε κανονικον δεξιο μπακ, ανεβασε μετρα την ομαδα του, αλλαξε πλευρα τον Ποντενσε, μετακινησε ελευθερο να συκγλινει στον αξονα το Φορτουνη και σε διεσυρε. Η απαντηση η δικη σου σε ολα αυτα ηταν να πετας αετο και να αποσυρεις και το μοναδικο μεσο που μπορει να παιξει ενα καποιο τεμπο στα χαφ, τον Αλεφ. 

Κακη βραδια και του Χιμενεθ και των υποτιθεμενων δυνατων χαρτιων της ομαδας. Αλλα το ευρος του σκορ αδικει καταφωρα την ΑΕΚ. Η μπαλα ομως τιμωρει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Καλα σόρι εγώ σου είπα κατι με επιχειρήματα ποδοσφαιρικά για τον τρίτο στόπερ, απο αποψη τακτικης. τα τι καταλαβαμε και ο ετσι και ο αλλιώς δεν σόρι δεν είναι επιχειρημα σοβαρό, που να εξηγει κατι τακτικα.

 επίσης το τρίτο χαφ το είπα εγώ, δεν ανέφερες πουθενα για τρίτο χαφ εσύ. 

τώρα και 3ο στόπερ και τρίτο χαφ και 5 3 2 που λες παλι δεν έχει λογική πρώτον γιατι η μπαλα δεν θα φτάσει μπροστα, που θα χει ως αποτελεσμα να μπορει να ανεβάζει οσους θελει ο γαβρος και παλι να σε παταει, και δευτερον ΑΕΚ είσαι όχι Τεννες να πας να παιξεις με εκατο παικτες πίσω από την μπαλα.

 

το ότι χάσαμε και μάλιστα με λάθη του προπονητή δεν σημαίνει πως ότι μας έρθει διαφορετικό στο κεφάλι θα ήταν και σωστό.

Κι εγω ποδοσφαιρικα σου μιλησα. 

Το τι καλαβαμε τι σε πειραξε δλδ;

Το οτι δεν ανεφερα 3 στα χαφ, σημαινει οτι δεν το πιστευα, τι ακριβως γραφεις;

κατα τα λοιπα επειδη σε βλεπω κομματακι επιθετικο χωρις να εχω ορεξη, αν νομιζεις οτι εισαι προπονηταρααμς κι εγω Μπαμπης Τεννες, μπραβο σου, νικησες.

Την γνωμη μου εγραψα ειτε σου αρεσει ειτε οχι.

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ομαδα οταν ειναι να το γαμησει, το γαμαει απο παντου κι οσο δεν παει. Δεν υπαρχει μεση λυση.

Επισης ποσο ευκολα τρωμε 3-4αρες απ αυτους.. Εμεις παλευουμε να τους παρουμε με μισο μηδεν.

Γενικα βλεπω το μελλον πολυ δυσοιωνο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο είναι το πρόβλημα ρε συνονοματε, τα βάσικα έκανε και σε πάτησε γιατι εσύ δεν έκανες τιποτα απο τα βασικα.

ακόμα και η πρώτη αλλαγή που βγάζει τον μαλακα τον ανύπαρκτο και βάζει μπακασέτα που όπως και να χει είναι καλύτερος, κανει κακό στην ομάδα αφού την κανει νωχελική και προβλέψιμη. δεν γινεται να παίζουν οι 3 μαζί εκει, κανουν την αναπτυξη αθλια.

Κανε ενα τρίγωνο στα χαφ γαμώ τον στανιό μου αφου ο Αλεφ ουτως η άλλως στη μέση καθεται. για το ΘΕΟ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Κι εγω ποδοσφαιρικα σου μιλησα. 

Το τι καλαβαμε τι σε πειραξε δλδ;

Το οτι δεν ανεφερα 3 στα χαφ, σημαινει οτι δεν το πιστευα, τι ακριβως γραφεις;

κατα τα λοιπα επειδη σε βλεπω κομματακι επιθετικο χωρις να εχω ορεξη, αν νομιζεις οτι εισαι προπονηταρααμς κι εγω Μπαμπης Τεννες, μπραβο σου, νικησες.

Την γνωμη μου εγραψα ειτε σου αρεσει ειτε οχι.

 

καλα οκ. αν ψάχνεις καβγά ή εχθρούς όχι σε μένα. καλά κανει ο καθένας και έχει τη γνώμη του, αν θες να αρπαχτεις με καποιον που διαφωνεί με τη γνώμη σου βρες αλλον. ότι είπα το είπα με επιχειρήματα και το δικαιολογησα επαρκώς.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

καλα οκ. αν ψάχνεις καβγά ή εχθρούς όχι σε μένα. καλά κανει ο καθένας και έχει τη γνώμη του, αν θες να αρπαχτεις με καποιον που διαφωνεί με τη γνώμη σου βρες αλλον. ότι είπα το είπα με επιχειρήματα και το δικαιολογησα επαρκώς.

Μαιστα.

Ευτυχως υπαρχουν τα post πιο πανω για να βλεπει ο καθενας ποιος ψαχνεται.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Μαιστα.

Ευτυχως υπαρχουν τα post πιο πανω για να βλεπει ο καθενας ποιος ψαχνεται.

με ακούλπα, μαλακια που σε κουοταρα εξαρχής. σορι δεν είμαι αυτό που ψάχνεις και δεν θα τσιμπήσω στην επαναλαμβανόμενη ειρωνία. 

ελπίζω το ιγκνόρ να πιάνει σε μοντερειτορ.

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε έφυγε με 6 γκολ στην πλάτη και μετά πανηγύρισε το κύπελλο. Καλός οιωνός λέτε? 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
10 minutes ago, Aussie said:

Στο αρθρο του ο Μιαουλης το λεει μια και εξω για το ποιος ευθυνεται

Σκουληκι γλοιωδη.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×