Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Just now, MITSAKLAS said:

ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ 

Εντωμεταξύ το έβαλε και από γωνία που δεν το χα δει και όντως φαίνεται 100% πεναλτι. Από πίσω δεν φαινόταν το σπρώξιμο τόσο ξεκαθαρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εντωμεταξύ το έβαλε και από γωνία που δεν το χα δει και όντως φαίνεται 100% πεναλτι. Από πίσω δεν φαινόταν το σπρώξιμο τόσο ξεκαθαρα.

Κι εγώ δε θυμάμαι να το έχω δει από αυτή την γωνία. 

Ευχαριστούμε @Kostas21 που μας δικαιώνεις. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, felman said:

Rota ton Kolka

Εγώ θα σας πρότεινα πάντως να αφήσετε τους Ποκετινους, τους Καρλιτους και τους Μουρινιους και να εστιάσετε λίγο στην Leeds που ανεβαίνει γκαυλωμένη και έχει και κόουτς τον Μπιελσα που να μην ξεχνάμε σας έχει ρίξει και ενα... στυλάτο μανικι κατά το παρελθον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Κι εγώ δε θυμάμαι να το έχω δει από αυτή την γωνία. 

Ευχαριστούμε @Kostas21 που μας δικαιώνεις. 

Πρέπει να έψαξε πολύ για να βρει την φάση από αυτή ειδικά την καμερα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

"Ας περιμένουν οι γυναίκες" με εμφάνιση Αγγελικής Ηλιαδη στα μικράτα της..

 

Enas Kavalioths pou gnorisa sto Split to 2016 thn phre gia ena SK Kai tou emeine....

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, felman said:

Enas Kavalioths pou gnorisa sto Split to 2016 thn phre gia ena SK Kai tou emeine....

Επειδή έχει διατελέσει (lol) ασθενής μου, θα πω πως δεν μου φαίνεται παράξενο που την πάτησε ο νεαρός τότε Σάββας..

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kostas21 said:

Αορατα χερια παντου σε τελικους τσλ της λιβαρπουλ

 

Ανέβασε και το προχθεσινό σας πέναλτι λιγο. Καλά νταξ συνηθισμένα κάτι τέτοια για εσας, δεν προκαλούν καν εντυπωση.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bukowski said:

Επειδή έχει διατελέσει (lol) ασθενής μου, θα πω πως δεν μου φαίνεται παράξενο που την πάτησε ο νεαρός τότε Σάββας..

Oloi tha thn patagame apatagame

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bukowski said:

Επειδή έχει διατελέσει (lol) ασθενής μου, θα πω πως δεν μου φαίνεται παράξενο που την πάτησε ο νεαρός τότε Σάββας..

Vysma?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kostas21 said:

Τραγικο ηταν αλλα δεν ειναι τελικος τσλ, γιατι μιλουσες για καρλιτο

 

Συν οτι παιζει να ειναι το πρωτο πεναλτυ μαιμου εδω κ 10 χρονια. 

Για να πάρεις τέτοιο πεναλτι σε τελικό CL, πρέπει να πας σε τέτοιον πρωτα. Προς το παρόν εσείς παίρνετε τέτοια μπας και καταφέρετε να παίξετε CL.

Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου. Καμία 10αρια χρόνια τώρα που κόπηκαν τα μουσαντεν πέναλτι, κόπηκε και η χαρά γενικότερα..

?

Link to comment
Share on other sites

πως καταφερε η γιουναιτεντ να εχουν χασει οι αλλοι 2 και να ισοφαριστει στο τελος απο την σαουθαμπτον ειναι κατορθωμα

Link to comment
Share on other sites

αν δεν βγει απο το πρωταθλημα θα κυνηγησει με λυσσα το γιουροπα οπως αντιστοιχα και η γουλβς που εχει την ευκαιρια να βγει απο εκει αν τυχον το παρει

 

Link to comment
Share on other sites

Βγηκατε ρε Αγγελικουλες (sic) να σχολιάσετε αδιάφορες ήττες της ομάδας που πήρε πρωτάθλημα με 20+ βαθμούς διαφορά. 

λογικά 2 χρονια που γ@μ@με και δερνουμε δεν έχουμε καταλάβει τι γίνεται, έπρεπε να χάσουμε από αρσεναλ σε αδιάφορο το ξαναλέω παιχνίδι για να μας πείτε τι θα γίνει του χρόνου ????

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kostas21 said:

Ναι ναι περνά νικητης απο μαντσεστερ πρωτα. Που βλεπεις μαντσεστερ κ τρως ντορτι

μακαρι τα ντορτια να ειναι μετα απο επισφραγισμα τιτλου. χαρες εσεις, χαρες και εμεις, ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to Premier League 🇬🇧

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×